Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

agazgaga spróbuję! jeśli nie zdązę dziś (biedny absolwent musi pracować) to jutro napewno. Nie mogę się doczekać, zawsze lubię zaczynać nowe treningi ;) zatem postanowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dokładnie. Tak teraz żałuję że przerwałam ćwiczenia. Może nie było idealnie ale miałam zarysowany brzuch, nogi szczuplejsze, i bicka! ;) a teraz.... no comment. w ogole bez cwiczen czuje sie taka słaba i zmemłana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas to zmienić! Nie ma co narzekać to było i mineło teraz znów jesteś aktywna i tylko tak masz myśleć. Praca to nie wymówka Eliza tego najlepszym dowodem hehe czasami mam wrażenie, że jej doba trwa o wiele dłużej niż moja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rygorystycznie? Kochana kto by to przeżył? Ja jem około 1500 kcal no teraz mam postanowienie zero słodyczy do świąt, ale trzeba jeść zdrowo to najważniejsze jak będziesz myśleć o tym, że jesteś na diecie to będzie cię to męczyć. Zdrowa zbilansowana dieta. Cwiczymy różnie w zalezności od siły kondycji i czasu. Hybryda to jeden dzień wolnego w tygodniu ale są też luźne dni np rozciąganie zobaczysz będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh no to dobrze. umarłabym jakbym musiała oprocz wykluczenia zbóż musiała liczyć kalorie ;/ a tak apropo nawet nie zdajecie sobie sprawy jak trudno znalezc produkty które w ogole nie zawierają rzadnego zboża ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha tez tak myślę że Elizy doba trwa dłużej:) Porcelanova przetestuj którys z treningów o których pisze Aga, zobaczysz czy dasz rade (ma być ciężko ale na tyle by ukończyć trening). Ja ćwiczyłam do tej pory 4-5 razy w tyg, no a od poniedziałku bedzie hardcore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje ci z tym zbożem wiem jak jest ciężko coś znaleźć, przerabiałam to z dzieckiem na szczęscie już nie muszę teraz przerabiam mleko też jest cięzko ale napewno wiele łatwiej niż z glutenem. Jezeli masz u siebie w mieście to w Realu można kupić chleb bezglutenowy chyba 9 zł za dwa małe bochenki i trzeba go odświezać na parze, nie jest z byt dobry ale zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje ci z tym zbożem wiem jak jest ciężko coś znaleźć, przerabiałam to z dzieckiem na szczęscie już nie muszę teraz przerabiam mleko też jest cięzko ale napewno wiele łatwiej niż z glutenem. Jezeli masz u siebie w mieście to w Realu można kupić chleb bezglutenowy chyba 9 zł za dwa małe bochenki i trzeba go odświezać na parze, nie jest z byt dobry ale zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porcelanowa dasz rade na pewno. ja tez wymiekam, tez mi sie nie chce. najlepiej ostatnio mi wychodzi jedzenie slodyczy. ojej moglabym tak sobie siedziec I jesc caly dzien. ale podejmuje sie tego bo wiem ze za miesiac bede miala piekne cialo, w to nie watpie. Zacznij z nami inrob tyle ile mozesz. jak czujesz sie zle, zrob przerwe albo rob wolniej. know your limits-jak to mowi shaun T; ) bedzie super. chociaz poniedzialek mnie przeraza;) ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza przypomnij sobie system rokładania treningu na rozgrzewkę ćwiczenia właściwe i rozciąganie. i co dalej tak strasznie Pure Cardio 25 minut :-Dhihi nie dasz rady po strength no co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem podekscytowana, nie moge sie doczekać poniedziałku będziemy razem zdychać dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zropiłam Ripped in 30 i wiecie co spociłam się nieźle i do tego coś mi słabo kurcze przecież to nie insanity :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
moje Drogie zakręcone:D widzę że Aga ma oczy dookoła głowy i zarąbistą pamięć:> zaczynam wierzyć że Aga widzi Elizke jak podjada hahahah :D a konkretnie ja a konsekwenta to różne osóbki:) ja to ta co chciała być gościówą ale Wam nie pasiło ;) i w związku z tym zmieniłam na Veruna od mojego imienia:) ale nie mogę pojąc jak mogłyście nas pomylić??? :(:( aż serce zakuło:(:(:( hahahah żartuje Kochane:D tyle tu płodzicie, że dzie się pomylić. Witaj porcelanowa:) lepiej nie mogłaś trafic..ja kiedyś napisałam na forum bo martwila mnie waga i tak zostałam:P te kobiety przyciągają jak magnez;) na pewno będzie Ci tutaj dobrze:) ojj szkoda, że przestałaś ćwiczyć ale fajnie że to trwało tylko 3 tygodnie. Aga ma rację spróbuj jakiś trening abyś wiedziała o co chodzi, ja wcześniej ćwiczyłam killera i na orbiterku śmigałam dopiero tutaj widze że sa nowe treningi:p pure cardio do przezycia ale max jest twardy, dla mnie na ten moment zbyt długie, ja cwicze 3/4 tyg od jutra zaczynam insanity:D w przyszłym tyg. musze zrobić jakies 2 dni wolne bo będę farbować wlosy henna a ona po farbowaniu musi się utlenić i nie mogę myc glowy wiec nie ma takiej możliwości abym po ćwiczeniach glowy nie myla wczoraj się wkurilam:/ ostatnio sciagalam hard body level 2 dobra godzinke i nie wiem gdzie te ćwiczenia się podzialy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szukałam na kompie i szukałam i dupa nie ma, nie chciałam sciagac 2 raz bo znowu godzina by mi zleciała jak nie lepiej bo kiepska predkosc była wczoraj i zrobiłam level 1 po 30 min, się wylaczylo i nie wiedziałam co dalej bo z jednej strony było latwe z 2 nie chciało mi się focusa robic:P sciagnelam ta 1 i ja dokonczylam pod koniec pomyslalam ze zrobie cos na brzuch i przy wygibasach cos mi strzyklo w plecach no i po brzuszkach:/ całe szczęście ze dzisiaj jest ok. kiedyś jak mi strzyklo to jak chodziłam jak po paraliżu bo bolało:P no i kilka dni z glowy ćwiczeń. ja dzisiaj wolne od jutra rana sciagam insanity:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście ;) byłam na zakupach, skusiłam się na drożdżówkę z biedronki francuską z brzoskwinią i serem moja ulubiona, wiem nie powinnam ale tyle ciężkich treningów przed nami hehe jakoś ujdzie mi to na sucho ;) zresztą za raz się zabieram za Cardio Bete ;) Porcelanowa to nie jesteś zielona w ćwiczeniach, ale koniecznie musisz spróbować ćwiczeń z Shaunem T jak my są super! a z Jillian to ostatnio Hard Body było? ja nie kojarzę bo wszystko ściągam ale dziewczyny kupowały. Ja ćwiczę 5 razy w tygodniu 30-45min zależy co mam zaplanowane, rygor na diecie? to nie dla mnie hehe ja jem wszystko ale oczywiście z umiarem i staram się żeby było zdrowo. Napisz nam wymiary wagę i cel ;) My podamy swoje w poniedziałek tak? Eliza ja nie mam oczywiście tej drabinki i myślę z czego by tu ją zrobić, jakie to są wymiary? Wikia ja też już się nie mogę doczekać ale się wylaszczymy po takim miesiącu na pełnych obrotach :) Widziałyście może Ekstramalny Kurs Piękna na TVN Style lub w necie? tam jest taki trener hardcorowy laski chudną po 10kg w miesiąc intensywnie ćwicząc i z jakąś dietą. Tam dopiero mają wycisk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga nie przejmuj się, a może przerwy potrzebujesz???czasem też jak coś ćwiczyłam prostego np. skalpel to spocilam nie i ledwo dychałam, czułam że to nie mój dzień, z tego co czytałam to pisałaś że kiepsko się czujesz, wieć nie przejmuj się, śmigasz po tych wszystkich treningach więc jak możesz się cofać???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
czanka jak możesz pisać o drożdzówce!!!!! serca nie masz:P haha trza było włączyć skype'a i pokazać jak się oblizujesz hahahah:D, pewnie że możesz sobie pozwolić, Wy jesteście tak blisko celu że możecie przymknąć oko, ja jeszcze nie, jak będę miała 65 kg.......,ojjj poprzemykam sobie:D ostatnio jak bylam z moim na zakupach w biedronie, tam sa cukierki twist, mars, itp. alez slinka ciekla tylko w głowie brzmiało "do świąt, do świąt,bądź silna" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
uwielbiam jtakie programy, albo z makijażami itp. ale nie mam kiedy ich ogladac:/ a jakbym nawet miała to i tak kiepsko bo mój nie lubi:/ a jak jest sobota i sprzątam a go nie ma to wlaczam na tvn style:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam R30 3 z trzeciego tygodnia i chciałam dołożyć jeszcze 6w6p ale chyba spasuję , fakt ostatnio słabiej się czuję ale jestem też przed @ więć może to z tego, a słabo to już wiem z czego ja jadłam dzisiaj tylko śniadanie tak się nim zapachałam, że całkiem zapomniałam, że to już czas i jak teraz zaczęłam podawać obiad rodzince to się zorientowałam ...... Ja jestem silna i twarda nie pozwolę sobie to co że to spalę ale ja chce spalić to co mam już nagromadzone a nie to co nagromadze hihi. tak to sobię tłumaczę. Czytałam że jeden pączek ma prawie 400 kcal wiecie ile trzeba ćwiczyć żeby go spalić???? .... Czanka smacznego hihi ty to już raczej będziesz utrzymywać więc na więcej sobie możesz pozwolić niż my:-) ..... Nie widziałam tego programu kiedy to leci???? Widziałam tylko na polsacie ten z Gacą ale mnie nie ujął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Ja z Gacą oglądałam z ciekawości, dużo pierdół mówili ale ciekawe było ważenie:D i śmieszył mnie ten co chciał zabrać mamunie do Paryża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia gdyby moje kichy pracowały jak Twoje byłabym w siódmym niebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Veruna nie wiesz co mówisz, z domu nie mogłam sie ruszyć... a właściwie z tronu :D tak mi sie wydawało ze Konsekwentna i Ty to inne osoby ale wiem czemu sie mogło pomylić Elizce bo namawiałysmy Konsekwentna żeby nick zmieniła tak samo jak Ciebie a że Eliza ma dzień i noc zlane w jedno, mnóstwo pracy i jeszcze trenuje... to chyba mozna jej wybaczyć:PCzanka nie widziałam tego ale jesli jest na tvn player to zobacze, brzmi nieźle. Ja tez ogladałam fat killers mi sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna pamiętam jak ja w tamtym roku dążyłam do wagi 65kg to nawet by mi do głowy nie przyszło jeść drożdżówki ;) troszkę masz racje można wyluzować z taką waga jak mamy ale powiem Ci że coraz trudniej się chudnie im mniej zostaje. Ale ty też się doczekasz takiej wagi cierpliwości ;) trochę wyrzeczeń teraz a potem już będziesz mogła poluzować ja tak sobie zawsze tłumaczę hehe Powiem Wam w wielkiej tajemnicy że zastanawiam się nad wagą 58kg czy może to 60kg do którego teraz dążę to jednak nie jest jeszcze za dużo, myślę o wymiarach już czuję się naprawdę dobrze w takich jak mam ale wiem że stać mnie na więcej :) zobaczę po tym miesiącu ćwiczeń z Wami jak się uda zrzucić jeszcze te 2kg to będzie super a jak nie to trudno w diecie będę trwać żeby efekty były jak najlepsze. Aga nie pamiętam kiedy to leci chyba w sobotę? nie wiem kiedyś przypadkiem włączyłam, ale już to kiedyś było rok temu czy dwa na pewno oglądałam. A to z Gacą widziałam ale nie lubię takich programów z ludźmi otyłymi mnie oni brzydzą nie pojmuje jak można się obżerać do tego stopnia żeby ponad 100kg ważyć ble. No pączek kaloryczny taka francuska drożdżówka też ale raz się żyje trzeba czasem zaszaleć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie nie lubie pączków i drożdzówek ale kusi mnie pizza... dziś nie cwicze, w tym tyg wyjdzie mi tylko 3 razy(!) ale właśnie taki mam plan zeby nie robic kilku dni pod rzad przerwy robie co drugi luz. jutro trening w niedz przerwa i w poniedziłaek ruszę z kopyta pełna sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Czanka to tak jest ja na początku chciałam zgubić tylko 3 kg żeby ważyć 64-65 a teraz chciałabym 57kg jak dawno dawno dawno temu właściwie to tak nie do końca o wagę mi chodzi a cm chciałabym żeby w tali było 6 z przodu a w brzuchu 7 tylko nie bardzo już wierzę że tak będzie ale walczę dalej bo gdzieś jeszcze się tli ta iskierka nadziei hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Czanka to tak jest ja na początku chciałam zgubić tylko 3 kg żeby ważyć 64-65 a teraz chciałabym 57kg jak dawno dawno dawno temu właściwie to tak nie do końca o wagę mi chodzi a cm chciałabym żeby w tali było 6 z przodu a w brzuchu 7 tylko nie bardzo już wierzę że tak będzie ale walczę dalej bo gdzieś jeszcze się tli ta iskierka nadziei hihi Cos mi forum szwankuje nie widzę swoich postów a później mam dodane dwa razy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×