Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Veruna
Eliza no i dobrze!!! świnka jest pychaaaaa :> ja nie wyobrażam sobie życia bez świni:p szynki schabowe łopatki karkówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mój jakby powiedział nie jedz schaboszczaka to prędzej by patelnią w łep dostał hihiihih a kiełbaska polska mniam mniam ale najlepiej od dobrego rzeźnika, krakowska mmmmmmm a parówki serdelki:P hiihi dobrze że wiesz że facet musi Cie akceptować taką jaką jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :) fajnie że znowu coś się tu dzieje, koniec lenistwa! haha ja dzisiaj niestety nie ćwiczę nie mam siły, rano byłam na badaniach potem kawa z kolegą ;) potem spacer z synem i znowu do lekarza, odebrać poranne badania normalnie nie wiem kiedy dzień zleciał, teraz miałam ochotę tylko na prysznic nogi mnie bolą tyle łażenia było ;) co najgorsze cukier mam ponad normę po tych świętach haha za dużo sernika czy co? muszę to badanie powtórzyć bo nie wierzę zawsze wszystko w normie było. U mnie dzisiaj na wadze jakaś masakra 60kg ale jestem przed okresem te święta więc mam wytłumaczenie hehe ale dzisiaj miałam i tak post zjadłam tylko odrobinę obiadu banana i kolacje nie miałam czasu a jutro kefiry i warzywa, powinno podziałać na wagę :) Dziewczyny dajcie mi namiar na maila skąd ściągacie ćwiczenia, może też się za to wezmę :) Przechodzimy na odwyk słodyczowy i to jak najszybciej!!! to nam nie służy!!! zamiast z umiarem jeść to nam apetyt szaleje i jemy jak świnie ;) Eliza ale super że idziesz na randkę :) trzeba iść na przód! Też uwielbiam krakowską haha wyślę za raz foty. Aga mi też przed okresem spada forma nic się nie chce, ostatnie dni to albo się źle czułam albo miałam nagle power do ćwiczeń ;) na razie czekam na ten nieszczęsny okres i nic a już chyba wszystko co mnie miało boleć bolało ;) Veruna idę 9 stycznia do szpitala więc nie będę pewnie do końca stycznia ćwiczyć, powinnam teraz troszkę jeszcze poszaleć ale widzisz ciągle coś nie tak i trzeba robić wolne ;) Wikia świetny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też trochę mam wrażenie że cofnęłam się o miesiąc i efekty hybrydy poszły się ... ale na pewno to tylko takie odczucie przez ten pełny brzuch i za pare dni wszystko wróci do normy jak zaczniemy jeść mniej tak jak przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka fakt trzeba zacząć pościć. Ja dzis próbowałam było cięzko bo mały miał urodziny i zjadłam torta ale po za tym nic zakazanego ale i tak wg mnie za dużo dziś jeszcze zgrzeszę bo mąż szykuję pizze trzeba pozjadać te wszystkie wędliny więc wpadł na taki pomysł sałatki porozdawałam gościom, ciasta powyrzucam bo już blee i nie zostanie tak wiele najgorzej te cukierki czekoladowe, krówki itd muszę coś z tym zrobić żeby nie kusiło. Także pizze będę jadła zaraz na kolację ale nie zjem dużo :-) Właśnie zrobiła trening total sinergist z p90x3 byłam ciekawa co to więc wziełam pierwszy z rozpiski i powiem wam że zmęczyć się nie zmęczyłam ale chyba nie to chodziło w tym treningu raczej był dla mnie trudny nie jestem zbyt rozciągnięta i niektóre sprawiały mi trudnośc może po czasie bedzie lepiej. Czanka nowy p90 jest na gryzoniu jakbys nie znalazła to daj znać wyślę ci linka Veruna no myślę że od 02.01 zaczniemy bo pierwszego będę miała kaca to pierwszy sylwester od dawna gdzie będę mogła sobie pozwolić i będę bez małego więc raczej pościć z alkoholem nie będę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka masz taka piekna duuu*upeczke ze sama bym na nia poleciala:))) Pieknie schudlas!! Jeszcze tylko nad boczkami pracujemy, ja to samo! zreszta, w prownaniu z Toba ja mam sadlo wszedzie:( ................ moze za 2 godzinki wezme sie za cwiczenia, ale lenia mam:))) dieta ok: owsianka, kurczak z ryzem, 2 kanapki z pasztecikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Jakie plany na dzisiaj? Eliza ja bym chciała wiedzieć gdzie ty jesteś zarośnięta tłuszczem co? :-) Wyglądasz ekstra ja tam tłuszczu nie widzę masz talię jak osa i zgrabniutkie nogi A moje zdjęcia do ciebie dotarły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściągam właśnie p90x3 ;) ale powiedzcie mi z jakiego kalendarza będziecie korzystać bo znalazłam kilka. Ja dzisiaj będę ćwiczyć to co miałam wczoraj czyli Ab Shradder i Pure Contact z Asylum 2. Ważyłam się i waga spada :) a wymiary bez zmian tylko w brzuchu po 1cm więcej ale strasznie jestem wzdęta, dzisiaj sobie będę popijać kefiry i zjem jak najwięcej warzyw, śniadanie zjadłam małe jajecznica z kromką chleba i pomidorem, trzeba żołądek skurczyć do wcześniejszych wymiarów hehe Aga ty się opij w sylwka i nie ćwicz na drugi dzień ;) Eliza dzięki ;) widziałam fotkę w czarnej sukience i powiem Ci że nóżki masz świetne już :) ale ćwiczymy dalej i zobaczymy co się jeszcze uda zrobić :) a sadła to ja u Ciebie nie widziałam co ty gadasz głupoty masz super ciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Czanka nie wiedziałam że jest kilka rozpisek mam jedną poszukam więcej. tez myślałam nad jedzeniem np owoców przez cały dzień ale nie wiem czy to dobry pomysł. Kefirów nie mogę bo nabiał i pewnie też od tego mam wzdęty brzuch bo na święta nie żałowałam sobie rzeczy zawierających mleko :-P. Zjadłam owsiankę i zastanawiam się co by tu poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zrób sobie dzień na warzywach zupach coś takiego może, ja tylko chlebek do śniadania dzisiaj a potem już tylko kefiry i warzywa na obiad wiem że po tym się poczuje lepiej :) jutro już będę jadła jak na diecie a potem powinno wszystko wrócić do normy :) Ja znalazłam 5 rozpisek tych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzień dobry:) Eliza nie rozbrajaj mnie Ty masz obsesje, nie masz co gubić pięknie wyglądasz, ja to mogę stękać nad tłuszczem ale nie TY:D Aga to mamy termin:):):):):) ruszamy 02 stycznia nie mogę się doczekać, ten wczorajszy accelerator jakoś mnie nie powalił ostatnie ćwiczenie (chyba) to się robilo takie a'la stójki ja to zmodyfikowałam bo dla mnie było zbyt ciężkie,ale jest w czym wybierać więc pewnie jakiś trening w którym się zakocham;) nie mam pojęcia co na dzisiaj:/:/:/:/ myślę o focusie ale nie wiem jaki, co proponujecie coś aby się porządnie zmachać?? a może coś innego?? Czanka dobry pomysł z tymi kefirami i warzywami może jutro zrobię sobie taki dzień:) dzisiaj już nie, zaraz muszę iść z psem i się ogarnąć a później na zakupy coś kupić na sylwestra miłego dnia buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poczytałam trochę i jutro zrobię sobię jednodniową dietę oczyszczającą będę jadła same pomarańcze, grejfruty i mandarynki mam tego od groma w domu po swiętach, ponoć taka dieta dobrze oczyszcza jelita :-) ale nie nie powinno się ćwiczyć przy niej więc jutro laba :-0 mam nadzieję ,że wytrzymam na tych cytrusach ... Byłam dziś na mega długim spacerze przeszłam całe miasto od poczatku do końca na jednym końcu byłam zobaczyć jak psycholog dziecięcy przyjmuje a później przeszliśmy się jeszcze na drugi koniec bo cos tam teściowa od męża chciała więc dziś tylko piechotką :-) nogi mi wchodzą nie powiem gdzie ale było fajnie niedawno dotarlismy do domu a wyszlismy o 10 mały po drodze bułe wciagnął i szwendaliśmy się dalej hehe. ... Czanka kiedy dokładnie twój synek zaczął mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wszystkie jestesmy piekne ale musimy siebie pokochac takie, jakie jestesmy i walczyc dalej! Ja dzisiaj zrobilam jeden z treningów , "MMX" Calkiem fajny ala kickboxing, ale troszke gubilam sie w krokach- mimo wszysto super i czas naprawde szybko leci. ........................ jak to wiele planów? ja juz mam wydrukowany, juz jestem gotowa. Wkleilam fotke na strone.Codziennie cwiczenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja przejrzałam te rozpiski to sa poziomy tak jak w p90x ty masz calassic jest jeszcze lean,mass,Doubles i też nie wiem który wybrać??? Na poczatku miałam tylko classic ale teraz się zastanawiam Eliza ja narazie siebie nie akceptuje ale jakoś nie mam siły na treningi i diete wczoraj poćwiczyłam a dziś znów dół cały czas patrze na moje dziecko i wydaje mi się ze coś nie tak musze do poniedziałku jakoś to wytrzymać w tej niepewności :-( Chcę ćwiczyć ale nie mogę się zebrać ta przerwa wcale dobrze mi nie zrobiła :-( Jutro ta dieta cytrusowa może poczuję się lepiej, zaakceptuję swój wygląd jak nic mi się nie będzie wylewać ze spodni hehe. Chciałabym mieć figurę jak ty. Pracujesz już nad kaloryferkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus nie przejmuj sie, ja tez czuje sie oblesnie po paru dniach cwiczen- okropne uczucie. i wczorj nawet znów sie objadlam. Ale dzisiaj grzecznie wrocilam. Pocwicz cokolwiek a poczujesz sie lepiej. zaraz sprawdze inne rozklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tyle energii rano i zapału do diety i ćwiczeń a tu okres dostałam i mnie brzuch rozbolał na dodatek głowa, poleżałam popołudniu już miałam całkowicie zrezygnować z ćwiczeń ale nie chcę znowu olewać wcale się tak bardzo źle nie czuję, nie raz bywało gorzej i dawałam radę także za raz zabieram się za Ab Shredder i Pure Contact :) miałam wypić kefir na kolacje ale zjadłam z synem kanapkę i 2 parówki takie dla dzieci z obniżoną zaw. tł. na dodatek dwa pierniczki ;) także jutro będzie drugie podejście do diety kefirowej hehe bo dzisiaj mi niestety nie wyszło przez kolacje. Aga trzymam kciuki za Twoją dietę też postaram się trzymać swojej :) ja tak wczoraj połaziłam i po mieście i spacer z synem że dzisiaj mam zakwasy hehe mój synek do tej pory malutko mówił raczej jakieś proste słowa mama baba koko itp ma teraz 2,5 roku i nie wiem jakoś od dwóch miesięcy się rozkręcił z gadaniem troszkę zaczyna powtarzać, nazywa przedmioty po swojemu ale bardzo mało słów potrafi wymówić, nie jest najlepiej z jego mówieniem ale się nie martwię wśród znajomych widzę że dziewczynki już dwulatki całymi zdaniami mówiły, każde dziecko idzie swoim tempem nie powinnaś mieć powodów do zmartwień ;) a co Ci spokoju nie daje? Dziewczyny patrzyłam na te różne plany i raczej bym robiła ten classic bo jest taki uniwersalny i spalanie i na masę ;) ale ja bym raczej nie ćwiczyła po 3 tygodnie tego samego jak tam pisze,nie wiem jakoś nudno mi się wydaje chyba lepiej te tygodnie z trzech miesięcy mieszać. Jeszcze się zastanowię, dopiero ściągam ćwiczenia nawet nie wiem jak to wygląda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie chcę tu zasmiecać naszego forum ale obawiam się autyzmu u mojego dziecka lub zaburzeń SI nie tylko mowa mnie niepokoi ale pewne jego zachowania, to np że nie oglada obrazków w ksiązeczkach nie poazuje gdzie nosek, oczko, nie reaguje na imie itd, Jak poszedł terenig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam radę! :) Puce Contact poszedł gładko poskakałam sobie ale już Ab Shredder dał mi popalić ciężko było bo ciągle coś paliło na dodatek mnie brzuch rozbolał ale nie przerwałam także ponad 40min ćwiczeń zaliczyłam :) nie wiem co jutro nie mam żadnych planów na kolejny tydzień muszę pomyśleć czy maxy czy ten p90x3. Aga faktycznie to już powinien robić a z mową to jest różnie, za niedługo masz wizytę także wszystko się wyjaśni, trzymam kciuki oby było wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie się chowacie ;) Większość treningów już mam z p90x3 i powiem wam że super są :) troszkę jak u Shauna i innych te ćwiczenia także powinno mi się spodobać :) Jutro zaczynam będę ćwiczyć tydzień tak jak w rozpisce classic a dzisiaj robię raczej wolne, byłam na długim spacerze. Dieta dzisiaj tak na dwa razy, Wam też tak ciężko wrócić do normalnego odżywiania po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Czanka ja tylko na chwile, teraz sie ucze a pozniej mam te randke- zyczcie mi szczescia. ............................. od jutra P 90 X 3. Robilam wczoraj ten jeden trening i powiem wam ze mnie strasznie miesnie bola. kto jeszcze bedzie robil? ................. uciekam pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no to udanej randki życzę :) zaczynasz wg. rozpiski tak? Ja byłam dwa dni temu na kawie z fajnym facetem ;) Aga Ty na razie Maxy? czy też się skusisz już spróbować nowych treningów z nami? jak mi się spodoba to na pewno w lutym będę ćwiczyć a z tego co pisałaś tak planujesz po powrocie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny musiałam się trochę ogarnąć już mi lepiej może nawet poćwiczę wieczorem :-) Czanka ja już powoli próbuję nowych p90x3 tylko teraz miałam trochę zwiechę i musiałam popracowac na małym mam kompletną ciszę w domu wyłączone telewizory i pochowane grające zabawki zobaczymy co z tego bedzie jutro idę go umówić na wizytę do psychologa a ósmego mamy bilans zobaczymy co dalej ciężko się tak kurcze czeka i tylko mysli w głowie a co będzie jak... wczoraj z tego wszystkiego upiłam się winem wypiłam 1,5 butelki w nocy głowa mi pękała i miałam straszną zgagę nie ćwiczyłam ale tez nie jadłam . Cały program p90x3 bedę robić od lutego od stycznia z veruną maxy a teraz sobie trochę próbuję. Dziś miałam robić tą dietę cytrusową ale nie wytrzymałam bo skręcało mnie z głodu i o 16 zjadłam obiad wogóle to zjadłam najpierw śniadanie i planowałam później jeśc tylko cytrusy ale strasznie byłam głodna takie diety to nie dla mnie :-) może jeszcze spróbuje kiedyś Moje menu 1. jajecznica z dwóch jaj kromka żytniego 2 pomarańcz sok pomarańczowy (piłam z kartonu nie wiem ile wypiłam bo planowałam cały dzień więc nie patrzyłam ile pije) 3. filet z kurczaka+ziemniaki 4. jajko na twardo, chleb żytni z masłem jak będę ćwiczyć to zjem mandarynkę I jak dziś moje menu chyba byłam grzeczna :-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nic się randką nie chwalisz???? Fajnie było?? Eliza daj znać jak było u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza byłam na razie tylko na kawie w piątek raczej to nie była randka, tak pogadaliśmy, nie wiem czy coś z tego będzie po prostu niech się dzieje co chce ;) proponował kolejną kawę więc pewnie niedługo dam się namówić. Facet jest bardzo fajny świetnie się z nim gada nie jest jakimś napalonym jeleniem tylko raczej poważny ;) a Twój? nastawiasz się teraz na romanse czy raczej związek? ;) powiem Ci że fajnie tak spotkać się pogadać z kimś nowym :) Aga u mnie dieta dzisiaj też poszła inaczej niż planowałam ale też dobrze :) zjadłam rano tosta potem kefir, na obiad też miałam fileta z ziemniakami także zjadłam małą porcje, na kolacje sałatka z kurczakiem i grzanki z grahama potem jeszcze wypiję kefir i myślę że lepiej tak zjeść niż się męczyć z apetytem, mój brzuch dzisiaj już mniejszy więc schodzi ze mnie to świąteczne podjadanie ;) Dobrze że się napiłaś tego wina trzeba sie trochę wyluzować tym bardziej że masz teraz taki stresujący czas że nie wiesz co będzie i sie zamartwiasz, trzymam kciuki żeby jednak twoje obawy się nie sprawdziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka no to super!!!! umow sie I nie zaluj sobie. ja szukam tylko I wylacznie na zwiazek. chlopak fajny, dan mu szanse choc bardzo tesknie za swoim, ale nie moge nic na to poradzic. ...... dziewczyny jem jak swinia, pomozcie!! jutro robie pomiary I az sie boje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dzien dobry wczoraj dostalam okres i nawet nie wiem co jadlam na sniadanie owsianka a pozniej?? Wiem ze wieczorem zjadlam 3 albo 4 kromki ablozone ze schabem ze sliwka i musztarda ogolnie zarlam same slodycze wieczorem chyba 2 paski makowca prawie 2 paski milki, cukierki nawet nie liczylam:(:(:( nie cwiczylam kiepsko sie czulam mialam gorszy dzien niz w swieta, nalezy mi sie lanie:/ nie wiem czy rusze trening dzisiaj bo moj okres przechodzi moje oczekiwania, nie chcce pisac doslownie;) jutro mam badanie prolaktyny wiec tez nie wiem czy wieczorkiem moge cwicz, kiedys jak robilam lekarz zalecal odpoczynek zero stresu, nie wiem jeszcze zobacze co sie bedzie dzialo jak przyjde po pracy, jak dzisiaj bede miala wolne to dopiero chyba rusze z maxami. No prosze prosze Czanka miala randke hihii:p pisalas o kawie ale nie sadzilam ze to idzie w tym kierunku;) Eliza pisz szybko co u Ciebie, co robiliscie????:D Aguś:*:*:* trzymam kciuki za synka jeszcze tydzien do bilansu jakos sie trzymaj, dobrze ze odreagowalas czasem to potrzebne, oby wszystko bylo wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie ćwiczyłam wczoraj bo nie miałam już dostępu do komputera mąż instalował nową ósemkę nie wiem po co ale niech mu będzie Dziś narazie z dietą ok, zaóważyłam że brzuch trochę spada może coś z tego jeszcze będzie :-P Veruna to nie ćwicz dzisiaj jak masz badanie lepiej żeby było wiarygodne Byłam u tego psychologa napisałam podanie babka poradziła żebym jeszcze napisała do logopedy no i teraz mam czekać na telefon mówiła że nawet trzy miesiące ale jak się wcześniej zwolni miejsce to może się załapiemy szybciej a do tego czasu to chyba osiwieję :-( mam nadzieję że na bilansie coś mi lekarka powie pocieszającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Agus kochanie nic sie nie martw, wszystko bedzie dobrze!!! Wierz w to, a na pewno tak bedzie. ............................................. Weruna konczymy z lakomstwem, juz po swietach! ja i Ty:) ................................................... ten chlopak moze byc, bylismy na kawie i pozniej jedlismy lody wloskie, bo on Wloch/ Wenezuelijczyk w jednym. Razem idziemy na sylwestra ale co z tego bedzie to nie wiem, bo ja tesknie za swoim!!!!!!!!!!!!!!! .............................. Cwiczenia zrobione 1 trening - calkiem fajny, bralam ciezkie hantle bo mam wrazenie ze nic nie zdzialam. Zrobie tydzien wg planu i zobacze czy sa jakies efekty. Dzisiaj dieta okolo 1400kcal owsianka, kurczak z marchewka, kromka chleba z 2 jajkami i krakowska, 2 banany. ............. Aga ja dostalam fotki tylko od Czanki Weruna wyslesz mnie rowniez? elizasylwia @ yahoo . ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dzieki za wsparcie :-* Wysłałam jeszcze raz zdjęcia ale już wysyłałam na ten adres sprawdź czy teraz są I nie martw się czas leczy rany, teraz boli ale to minie, dobrzez że masz kogoś przy sobie może pozwoli ci zapomnieć, trzymam kciuki. ... Ja robiłam ten pierwszy trening z classic wcześniej ale też mnie nie powalił ogólnie cwiczenia dość trudne ale nie zmęczyłam się nimi :-(. Wogóle się zastanawiam nad efektami p90x3 no bo nie ma tam za dużo cardio ja tam nie bardzo wypatrzyłam oprócz tych z boksu Veruna kończ ze słodyczami!!! Ja dziś też się skusiłam na krówkę :-( ale po za tym ok jutro na pewno podjem bo sylwester więc do wódeczki trzeba coś jeść :-D ale od stycznia maxy i ścisła dieta wyrzucę wszystkie słodkości które mi jeszcze pozostał :-( .... moje dzisiejsze menu 1.owsianka 2 grahamka 3. warzywa na patelnie+ cukierek krówka 4,mała bułka wieloziarnista i skórka z grahamki z pasztetem i pomidorem wiem wiem ten pasztet ale wędliny już mi zbrzydły po tych świętach, sera nie mogę:-( Może dziś mi się uda poćwiczyć to po napiję się soku 100% z pomarańczy Dziewczyny jak jest ze śledziami? Bardzo to kaloryczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×