Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Moje menu: 1. 2 kromki i piętka grahama z masłem, sałatą, serem mierzwionym, pomidorem i szczypiorkiem 2. 2 ziemniaki, kawałek żeberka w cebuli, surówka z białej kapusty 3. 3 kruche ciastka, kawa zbożowa z mlekiem 4. zupa krem cebulowa, 1,5 grzanki z grahama 5. kromka grahama z polędwicą Zupa wyszła pyszna nawet syn zjadł :) Veruna już niedługo pożegnasz nadwagę i będziesz się cieszyła z nowej lepszej figury :) ile powinnaś ważyć przy swoim wzroście? Wikia ja też czuję się świetnie i mam chęci do diety, nic mnie nie kusi lubię to :) jeszcze waga motywuje nas spadkami :) a kalorii mi się nie chce liczyć hehe kiedyś korzystałam z tej strony fajna. Aga jutro pisz co i jak, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Menu ś owsianka w pracy 2 kanapki z pasztetem i jabłko kolacja 1 bułka z twarożkiem i pół bułki z serem żółtym i pół bułki z wędliną i ogórkiem zielonym na kolacje dzisiaj miał być kurczak z surówka ale pozno wrocilismy wiec już nie chciało nam się surówki robic, wiem ze 2 bulki ale ja się 1 nie najem chyba ze nie jestem glodna wtedy tak ale na głodzie 1 odpada:P Czanka nie mam pojęcia ile powinnam wazyc, wiem tylko tyle ze tak abym wygladala dobrze;P mysle ze 57 kiedyś tyle miałam i było ok ale miesnie dojda to może 60 kg będzie dobrze.jeszcze zależy jakie mam kości ciężkie;) dobranoc do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis późno ćwiczyłam ale dobrze że w ogóle. ponos po 22:00 juz sie nie powinno bo ciało sie"przygotowuje do snu". oj tam:P zrobiłam dwa treningi z Natalią na pośladki, jeden dla początkujących drugi dla zaawansowanych(one są krótkie po 20min) a potem na brzuch tamto co Wam polecałam z GymRa. Czanka moge prosić o przepis? nigdy nie robiłam zupy cebulowej a cebulę uwielbiamy z mężem:D dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja nie cwiczylam. spimy sobie; ) a zaraz ide z kumpela an sambe ale mi sie nie chce!!!!!! potrzebuje motywacje do cwiczen I reszty nie mam sily na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie znowu dzisiaj zimno i śnieg delikatnie sypie aż się nie chce z domu wychodzić a muszę jechać na zdjęcie szwów. Veruna zejdziesz do 6tki to będziesz widzieć ile jeszcze chciałabyś zrzucić :) Wikia przepis na cebulową wykorzystałam najprostszy: ok 1,5-2l bulionu może być z kostki, 5 cebul, 2 marchewki, 1 pietruszka można też dać seler ja nie dawałam, 2 łyżki mąki, łyżka masła, 2 łyżki śmietany, szczypiorek do posypania i grzanki lub groszek ptysiowy. Cebulę posiekać poddusić na maśle podlać troszkę wodą, jak się przyrumieni posypać mąką i chwilkę smażyć. Marchew i pietruszkę zetrzeć na dużych oczkach. Wszystko wrzucić do gotującego się bulionu, gotować do miękkośc****otem zmiksować przyprawić i dodać śmietanę. Smacznego. Jest dużo przepisów jakieś z serem żółtym itp ja wolałam nie ryzykować hehe Eliza co z Tobą? ten Twój z ciebie wypompował całą energię? pamiętaj o swoim celu! -3kg i kanary! do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey gdzie sa wszyscy ? ja juz zakupy zrobilam, dzisiaj znów bedzie na obiad kurczak, cos mi sie ryby nie chce ostatnio. . Czytalam ze to cukier powoduje ze czlowiek jest zmeczony, ospaly, nie chce mu sie nic. teraz sprawdzam w kazdym produkce zawartosc cukru i tak w mojej owsiance na 100 gram jej zwartosci, znajduje sie 1 gram cukru!!! 66 gram to wegle ale wegle tez potrzebujemy. bede sie pilnowac jesli chodzi o diete. . dzisiaj, jutro i sobote mam prawie wolna ( musze zorganizowac jednak pare rzeczy) wiec wroce do formy. waga 58.4kg . wczoraj na sambe zalozylam mega krotkie spodenki, male obcasiki, moja kolezanka byla zdumiona:)) Tyle wislku wlozylam w odchudzanie to nie moge zniszczyc tych efektów. . jak narazie zjadlam: owsianka banan 2 mandarynki pije kawe teraz. . zaraz nadrobie czytanie was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nie wiem skad te ceny w Polsce??? jak slowo daje, mam taka niechec do wlasnego kraju !!!! pracuje w glupim miejscu, sieciowce fast food ( nie chce podawac nazwy ale cos w stylu mc donalnd)i w irlandii stac mnie na wszystko. Silwnia taka najlepsza kosztuje 50 euro- max70 euro za miesiac, ale jest cudowna- masa zajec, basen, sauna- sala do boksu, ale ja i tak uwazam ze to drogo i nie chodzi. W poznaniu chyba to byl NIKU kosztowal 3 lata temu 280 zl za miesiac!!!!! to jakies nieporozumienie, nawet basenu tam nie bylo. . Ogolnie niektorzy Polacy sie smieja ze my zagranica to tacy niewolnicy, kazdy na zmywaku ale zycie jest o wiele prostrze i ah boli mnie to!!!!! bo chcialabym mieszkac w Polsce, miec piekny domek, wygrzewac sie na ogródku w leci ah... ale nie stac mnie :) moze kiedys kiedys:) .. Wikia gratuluje spadków!!! 8 cm !!! kochana, ty sobie tak cwiczysz, malo sie chwalisz, a tu prosze- efekty niesamowite !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej dziewczyny tak od rana dzisiaj do Was pisze i cos nie moglam napisac bo....gralam w simsy:D na komorke sobie sciagnelam troche ograniczone i juz powoli mi sie nudzi, Aga odezwij sie jak po lekarzu???? Mam nadzieje ze wszystko wporzadku i swietujecie w maku:) Eliza sama bym z checia wyjechala ale ten moj jak rzep sie uczepil tej Polski:p nie na stale ale na kilka lat mi by zmywak nie przeskadzal i co z tego ze zmywak ale jakies te zycie masz a tu brak kasy co sie wiaze z innymi problemami i zycie do d**y a podatki coraz wyzsze kazdy jeden tylko patrzy aby drugiego w******* szkoda tej naszej Polski a Ty moja Droga bierz sie jeszcze tylo 3 tygodnie i bedziesz sie wygrzewac na sloneczku wtedy bedziesz odpoczywac teraz treningi,ale Ci zazdroszcze ja na wiosne jade w Polske;) tez potrzebuje jakiegos odpoczynku w ostatnim roku mase problemow mialam wiec musze sie wylaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski wróciłam, ale jestem wypompowana jakbym nie wiadomo co robiła :-) jeszcze przez te z****** tiry przeoczylismy zjazd z autostrady i 60km w plecy eh. w każdym razie mały rozwój fizyczny ma w normie wszelkie odruchy prawidłowe, mięsnie bardzo dobrze rozwinięte ;-) ale ma zaburzenia funkcji poznawczych i nadal trzeba go diagnozowac w kierunku autyzmu, myślałam że wróce z czymś konkretnym a dostałam mase skierowań, do kliniki genetyki, na rezonans, do audiologa, do psychologa, psychiatry. wszystko daleko daleko od domu masakra no i terminy tez nie zaciekawe bedę musiała szukac coś prywatnie :-( ale z tym u mnie w mieście tez cięzko. pani doktor powiedziała, że nie widzi u niego aż tak bardzo nic strasznego i że chyba wystarczy odpowiednia terapia i będzie dobrze ale to już broszka psychologa i musze najpierw porobić te wszystkie badania :-( Jestem strasznie zmęczona a jeszcze trening dziś przedemną nawet jeszcze nie sprawdzałam jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga dobrze ze z bata nie strzelila ze cos nie tak, u mnie ze specjalistami tez ciezko dobrze ze endokrynolog jest ale gdybym chciala do kogos konkretnego to juz dupa, wiem ze trzeba jechac ale to dla jego dobra i Twojego spokoju dacie rade, ten rezonans to kupe kasy kosztuje lepiej na kase to zalatwic a psychiatre to juz masz zalatwionego?? Dzisiaj sobie odpusc zrob sobie luz a jutro sie przyluz do treningu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze! dzisiaj mam dzien pokazywania pokoju do wynajecia, juz znalazlam jedna laske. takze juz na maksa moge sie odestresowac . co powinnam dzisiaj cwiczyc zeby dostac w d**e? . gotuje kurczaka i pyszna zupe warzywniczaz makaronem- pierwszy raz , mam nadzieje ze bedzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veruna wiem musze to wszystko pozałatwiać szukam co się da prywatnie bo same dojazdy to ze dwie stówy na paliwo rezonans może uda się po znajomości na miejscu. dzis jeszcze nigdznie nie dwoniłam bo już za późno było jutro zadzwonie to będę miała terminy ale na klinike genetyki to ponoć do jesieni mogę czekać :-( Eliza jak chcesz krótki wycisk to zrób speed.3 z gammy focus t25 a jak cos dłuższego to max interwal circuit :-) porzuciłaś już hybrydę? Ja przyznam szczerze że te treningi z insanity mi nie bardzo podchodzą wolę maxy ale te z focusa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam, za 2 h bede cos cwiczyc, jeszcze ludzie przychodza wiec nie mam jak. . zupka: nawrzucalam warzyw: fasolka z papryka, cebula do tego garstke makoronu u przypraw no i kurczaka ( piers ) z piekarnika- mniam :) wlasnie sie najadlam. nie powiem, tesknie za cukrem ale musze byc silna. zrobie cos dluzszego dzisiaj. jak wam mila dzien? Weruna skonczylas grac? Aga juz wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny, nie mamd zis dostepu do kompa, męzowi potrzebny. Aga to nie jest źle, chyba co?:) taka diagnoza?Eliza widac ze przemęczona jesteś, to nie ja mam takie ośmio-centymetrowe cudne spadki tylko Veruna! ją pochwal:DCzanka dzięki za przepis skopiowałam dam znać jak wypróbuję! pozniej wieczorem trening odezwe sie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a ja wlasnie siedze w autobusiku i jade do domu:) hehehh Eliza gralam caly dzien:p czasem mnie najdzie na simsy:p cukier to zło beee blee bleee pamietaj o tym:) Aga trzymaj sie bedzie dobrze:) Eliza jak chcesz dostac w d**e zrób pure cardio plus max interval circuit:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
tak myslalam ze Eliza chyba pokrecila ale zglupialam i siedzialam po cichaczu jak sie sprawa rozwinie hahahh:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kurde wiedzialam ze Weruna ale czemu napisalam Wikia to nie wiem ! Wikia, a jak tam Twoje spadki ??? ok zczynam cwiczenia , ale napisze jak skoncze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w d***e dzisiaj nie ćwicze nie mam siły padam na pysk nie wiem czemu ale zawsze taka jazda samochodem mnie męczy już chyba na piechotę bym się tak nie zmęczyła hehe. Jutro nadrobię obiecuję że dołoże coś do treningu albo zrobię trzy (w planie są dwa) dziś nie dam rady :-( zreszta Veruna mi pozwoliła to bedzie na nią :-P. Mały dziś też mi dał popaliś jak wróciliśmy też zmęczony i zestresowany więc mi doszło trochę zmęczenia. Menu nie piszę bo w drodze cięzko jeść racjonalnie hehe ale nie napiszę wam co jadłam żeby wam slinka nie leciała haha. Jutro będzie wzorowo daję słowo :-) Dobranoc może dziś się w końcu wyśpię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Aga uwielbiam Twoje poczucie humoru, jak my sie cudownie tlumaczymy:) Zeby Cie wkurzyc, to ja dzisiaj wzorowo z dieta: owsianka 2 mandarynki banan obiad: kurczak + ta zupinka na warzywach i koniec , ale zjem jeszcze jablko. . teraz zrobilam CVX + 50 burpees, czekam na laske jak przyjdzie z kasa, to po tym zrobie cos jeszcze, albo pojde w dluga potanczyc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale zimno! Trochę się przespacerowałam na to zdjęcie szwów i zmarzłam. Nareszcie mój pępek przypomina pępek hehe :) Menu dzisiaj mam takie sobie nie było czasu na ugotowanie obiadu, miałam robić tortille ale została mi zupa także jutro zrobię mniam! Menu: 1. jajecznica z 2 jaj ze szczypiorkiem, 1,5 kromki grahama z masłem polędwicą sopocką i pomidorem 2. 2 serowe oponki, kawa zbożowa ze śmietanką 3. smażone ziemniaki, tzatziki na jogurcie naturalnym 4. zupa krem cebulowa, 1,5 grzanki z grahama x Eliza masz rację śmieją się z tych co na zmywakach ale taka prawda że przynajmniej ich stać wyjść na miasto zabawić się czy gdzieś zwiedzić fajne miejsca a tutaj co zarobisz to idzie na życie a rozrywki drogie. Fajna zupka lubię takie :) Aga jeszcze trochę latania po lekarzach przed Wami ale na pewno lepsze to niż usłyszeć że z synem dzieję się coś złego, jest dobrze choć na pewno byś chciała żeby nic mu nie było ale dacie sobie z tym radę :) Veruna pamiętam pierwszą grę Simsy uwielbiałam ale to było sto lat temu :P od dawna mi się marzy najnowsza wersja ale nie kupuje bo to wciąga i mogłabym olewać spanie syna i dom żeby tylko pograć dla mnie takie gry to jak nałóg, w ciąży wciągnęła mnie farmerama i głupia siedziałam przy kompie całymi dniami, rzuciłam z dnia na dzień jak fajki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka kochanie ciesze sie, ze wszystko jest w porzadku. wracaj do zdrowia. , ja nie robie na zmywaku bo jestem na kasie, ale poki co narazie praca jest ok. ciesze sie z tego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga no i racja odpoczywaj, wiem jak stres meczy dobrze ze sobie umililas to zycie czyms dobrymw czasie podrozy;) zycie nie polega tylko na diecie i ćwiczeniach czasem trzeba sobie odpuscic aby sobie polepszyć:) odpoczywaj:) hahaha Czanka no wlasnie takie głupie gry najlepiej wciagaja:D już sobie kombinuje co by tu zmajsterkowac na kompie miałabym co robic w pracy ahahha:D i co C***owiedzieli jak bylas na sciąganiu???kiedy będziesz mogla cwiczyc??? menu ś naleśnik z bananem w pracy 2 male kanapki z pasztetem plus jabłko k kurczak z warzywami jestem po max cardio, dobrze ze już po wszystkim lece pod prysznic miłego wieczorku kochane Eliza baw się dobrze na tańcach:) do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna dopiero w poniedziałek idę na kontrolę do lekarza to coś się dowiem, dzisiaj tylko zdjęła lekarka szwy i pytała czy wszystko ok. Ale wydaje mi się że do końca stycznia nie dam rady zacząć ćwiczyć na bank, już się w sumie przyzwyczaiłam do nic nie robienia hehe Jakbym miała tyle czasu co ty to też bym grała ale syn mnie na szczęście powstrzymuje od tkwienia przy kompie :) Eliza z tym zmywakiem to tak ogólnie mówiłam bo wiadomo że nie każdy tak pracuje, ale ty masz raczej spoko pracę wśród ludzi i przynajmniej zarobki normalne a nie jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jestem po treningu i masazu bańką, albo mi sie zdaje albo to działa mój brzuch jakiś jędrniejszy się zrobił... ocenicie za miesiąc. jestem po treningu z hantlami z GymRa: FITNESS_ Total Body Dumbbell Workout 40 min z rozrzewką. diete napisze jutro dzis juz mi sie ie chce. dobranoc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, jak wyglada ten masaz banka? co to za banka? ja dzisiaj 0.4kg mniej od wczoraj ale same zdrowe rzeczy jadlam wczoraj. . teraz juz zjadlam owsianke i banan . powoli sie zaczynam pakowac****owoli do mnie zaczyna docierac ze za 2 tygodnie wyjezdzm. Wczoraj w nocy po ciemku rezerwowalam hostel. Ale sie ciesze! mam nadzieje ze troche uda mi sie schudnac. . co dzisiaj cwiczycie/ jecie?:) ( uwielbiam teamt: JEDZENIE) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj w ramach ćwiczeń zrobię rodzince naleśniki a sobie tortille :P Szkoda że jest tak zimno bo chętnie zabrałabym syna na spacer ale wyjdziemy tylko do sklepu. Mój brzuch się już dużo zmniejszył nie wyglądam jak w ciązy hehe kusi mnie żeby się zmierzyć może jutro, jestem przed okresem ale chyba nie wytrzymam dłużej w takiej niepewności, może kilka cm więcej w obwodach mnie jeszcze bardziej zmotywuje do diety :) na wagę też wejdę. Dziewczyny i jak z tą hybrydą robicie wg. planu? Wikia bańka na pewno działa ocenimy już niedługo :) Eliza super! jeszcze 2kg? i osiągniesz swój cel :) ja już mam menu zaplanowane: śniadanie kanapki ze śledziem w pomidorach z puchy, obiad tortille z kurczakiem, kolacja serek wiejski z jakimiś warzywami i kromką raczej to wszystko bo tortille mnie pewnie zapchają na pół dnia :) mam ochotę na kurczaka z ryżem i spagetti także w najbliższych dniach zrobię no i taką zupkę warzywną jak Ty wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×