Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga, ale ci powiedział trener, a mógł powiedzieć, że nie chudniesz bo już nie masz z czego. Jesteś bardzo szczupła. Jeden centymetr czy nawet trzy różnicy nie robi jeśli ciało jest jędrne i umięśnione. Nie dajmy się zwariować :) im jesteś szczuplejsza tym mniejsze spadki. Ja jak w zeszłym roku ruszyłam, to w dwa miesiące spadło mi 8 cm w każdym wymiarze od talii do pupy, a teraz spadki są niewielkie, a od miesiąca stoję w miejscu. Ale nie narzekam bo przybyło mi sporo mięśni i mogę już nogi pokazac (prawie spodenki mogę założyć) hehe Aga ja 2 kg zrobię 20 powtórzeń i mnie pieką mięśnie, 10 bym nie uniosła nawet raz, chyba by mi pękł kregosłup. Ciężar musi być dopasowany do możliwości, dlatego napisałam to co wyczytałam na forum sfd że optymalnie dobranym robisz max 8. I to jest na masę. Jeśli bierzesz mniejszy i robisz więcej powtórzeń to masz rzeźbę :) plus oczywiscie dieta, na redukcji nie zrobisz masy :) mi też nie o masę chodzi tyko o rzeźbę. Dlatego marzy mi się ta zlota taśma ma obciążenie ponad 7 kg więc rozłożone na 2 ręce jest po 3,5 więc byłoby ok no o niweluje sie szarpnięcia tych jest płynny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wikia dzięki o to własnie mi chodziło :-) podskoki mogą być byle by wykroków nie było bo tozabójstwo dla moich kolan dlatego nie mogę ćwiczyć z JM :-( Lajtowo napisałaś dokładnie tooco mi chodziło może ujęłam to w mniej zrozumiały sposób a kilogramy i ilośc powtórzeń to dałam tak dla przykładu hihi ktorobi trzydzieści powtórzeń jakis wariat hihihi. Ja mam plan rozpisany na 3 serie po 20-25 powtórzeń jakbym miała mieć taki ciężar że przy ośmiu mi ciężko to bym nie zrobiła tylu powtórzeń o to mi konkretnie chodziło własnie tak jak piszesz. Jeżeli te 20 powtórzeń robisz bez problemu to faktycznie kup zresztą ty i tak już chyba za długo ćwiczysz na tym jednym obciązeniu. Ja mam gumę żóltą i jest dosyć ciężko asylum na nogi nie dałam rady z nią robić ale to było dawno teraz się kurzy. Mam też gumę z uchwytami czerwoną i jest ok tylko troche długa i muszę ja zawijać ogólnie to wygodniej mi z hantlami. Nie wiem czy ta moja żółta to odpowiednik twojej złotej? Ten gość wczoraj to nie trener tylko kolega który też trenuje bardzo mi pomaga widział mnie dopiero drugi tydzień bo zaczęłam chodzić w te same dni co on pytał mnie jak tam więc mu powiedziałam że chodze od lutego i efektów brak itd więc zacząłmyśleć o przyczynie i padło na diete akurat z moja dietą ostatnio było kiepsko. A co do tego że u mnie jeszcze ma co spadać to widać gołym okiem mam wystający brzuch i wylewające się boczki na żywo to naprawde widać więc nie miał podstaw do tego żeby mi powiedzieć że nie mam z czego chudnąc hihi po za tym jędrna to ja za bardzo nie jestem. Rozmawialiśmy o trenigu, butach do biegania o moich kolanach bo pytał dlaczego nie robiłam wczoraj siadów i wykroków. Zawsze cos tam mi pokarze więc to nie było z jego strony nie uprzejme raczej stwierdził fakt który ja juz znam do tego moje treningi też nie było zbyt regularne ostatnimi czasy :-(. Teraz wziełam się od nowa za siebie będę chodzić regularnie cieszę się że trafiłam w końcu na fajną ekipe może teraz efekty w końcu nadejdą. Lajtowo widziałam foty z wycieczki ale ci zazdroszcze też bym tak połaziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
hallo laski a co to nikogo dzisiaj nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyfikacja rozciągliwości: żółta: bardzo lekki opór (stosowana w rehabilitacji dzieci) czerwona: lekki opór (rehabilitacja dzieci i dorosłych, ćwiczenia siłowe dla dzieci) zielona: średni opór (rehabilitacja dorosłych, lekkie ćwiczenia siłowe dla dorosłych) niebieska: duży opór (rehabilitacja dorosłych, średnie ćwiczenia siłowe dla dorosłych, fitness) czarna: bardzo duży opór (ćwiczenia fitness i siłowe dorosłych) srebrna:super duży opór (ćwiczenia fitness i siłowe dorosłych) złota: maksymalnie duży opór (ćwiczenia siłowe dorosłych) na opakowaniu w sklepie przeczytałam że zielona ma 2 kg z hakiem, a złota ponad 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagagazgaga
to dziwne bo moja żółta jest mniej rozciągliwa niż czerwona raczej dziecka się nie da nią rehabilitować :-P albo może ja jestem taka słaba hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
no i dupa hehe chyba była jakaś lipna ta moja guma bo z ciekawości ja wzięłam bo nie mogłam przeboleć jak lajtowo napisała że żółta jest dla dzieci hihi żeby sprawdzić może faktycznie jak próbowałam z asylum to byłam jeszcze cienki bolek i wydawała się cięzka i wiecie co rozerwała mi się :-D hehe mam teraz dwie krótkie hehenie szkoda mi i tak z niej nie korzystałam ale kurcze zo za bubel Dziś biegałam po boisku 1,5h za piłką graliśmy z dzieciakami w nogę myślę że mogę to uznać za trening :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, fajne boisko macie, ja też sobie wliczam trening od 23 do ósmej rano. Później odsypiałam od 13 do 17, byłam wykończona, no i trochę nie chce mi się ćwiczyć. Patrzyłam złota na alle cena z przesyłką 50 zl. Powrotem bratu żeby mi zamówił, tyko dopiero jutro jak zapłacę resztę rachunków i zobaczę ile mi zostało kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędzę ponad 20 zl. W sklepie za zieloną trzeba dać 33 a na alle 20, a złota jeszcze większa różnica, w sklepie ok 80. Te pseudo gumy pasmanteryjne są ok, ale niewygodnie się je trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dziś nie bede miała czasu tu zaglądać mam mase roboty w pracy tak tak ktoś musi pracowac żeby wolne mógłmieć ktoś hihi nie w szyscy mają długi weekend :-( . Jutro wyjezdzam na weekend to tez nie wiem czy tu zajże. także ćwiczcie kochane i nie żryjcie :-P buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
hej:) jestem po treningu z Natalia ramiona, plecy nogi iu brzuch. pakuje sie dzis mam wyjazd do rodzinki, szkoda tylko ze pada ale moze u nich bedzie ładna pogoda:) nie bedzie mnie na kafe w najblizszym czasie:) Ziomalka czekam na foty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagzga
melduje gyma skończonego wszystkie trzy części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Hej, znalazłam chwilę, nie myslcie że nie cwiczę bo ćwiczę:D jestem po (znowu) Natalii G. jej rozgrzewka, dwa zestawy na nogi i tyłek (zaawans i począt) i brzuch tez dwa filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na wieczorze panieńskim ;) Dziś zabrałam się za ćwiczenia, ale jakos parno strasznie się poce jak nigdy 1) 50 min https://www.youtube.com/watch?v=d7r8vir2aEg 2) 10 min tiffany rothe na brzuch 3) 10 min nogi z wictoria secret Wieczorem w czasie meczu pokręcę hula hopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Od jakiegoś czasu czytam bloga laski nazywa się miejski fitness, proponuje różne treningi, zajmuje się tym zawodowo i udziela praktycznych rad :) zerknijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Nie ćwiczę dziś, mam zakwasy. Ciekawe po których ćwiczeniach? Mam też randkę o 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Płyty jeszcze nie dostałam :-( ale ściągnęłam z gryzonia i jestem po turbo wyzwanie bardzo fajny trening ale wydaje mi się że lżejszy od zwykłego turbo albo moja kondycja tak wzrosła hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski jak tam? trenujecie coś dzisiaj? Widzę nowąosobę na forum. Hallo jesteś jeszcze?Bondzia tak? Zapraszamy :-) Ja dziś idę na siłkę tylko nie wiem jak będę ćwiczyć bo źlespałam i chodze jak kwazimodo hehe.Może dziś przyjdzie ta nieszczesna płyta.Kurcze już nic nie zamówię. Skusiłam się bo chciałam mieć wcześniej niż na necie a tu się okazuje że szybciej będzie w biedronce niż u mnie w rękach :-(. Tym bardziej że na gryzoniu już jest :-( Wikia na długo wyjechałaś? Veruna żyjesz? Lajtowo jak po randce? Miłego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Hej:) wyjechałam na tydzien, jak wróce to bede częsciej do was zaglądać teraz nie bardzo mam okazję bo nie wzielam swojego komputera muszę pozyczać. Aga ale masz pecha z ta płytą ciekawe po ile w biedronce beda oj cos czuję ze taniej... Robisz wyzwanie z Ewką? dzisnie cwicze w najblizszych dniach tez nie chyba ze dostane komputer wieczorem, ale prędzej coś wymyś;lonego zrobi,ę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Dziś do pracy mam na 12, to posiedxialam wczoraj do północy. Randka fajna, bardzo skromny chłopak i nieśmiały, a ja nie lubię bufonów wywyższających się więc mi się spodobał. Wygląd też ok, na koniec dostałam bukiet róż :) zobaczymy czy to się rozwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzien dobry Aga bidulko nie oplaca sie kupowac plyty:p szkoda kasy a juz jest na chomiku:/:/:/ Wax ta odzywka z pilomax czy bio vax?:p ja juz trace nadzieje chyba tylko tabsy mi pomoga:/ za miesiac sie okaze czy mi zmieni moja endo czy nie ale terazniejszych nie bdde brala nech sie wypcha:p w sobote ruszamy:):):):)):):):):)):):) ale sie ciesze mam dosyc tego tycia!!!! I roboty do 21:p tylko do czwartku musze dac rade zaluje ze poszlam na te godziny niby o 1,5 h wiecej ale padam jak mucha.. Dzis mnie zlapala migrena:/ bylam bliska isc do domu ale jest lepiej....:) wikia a Ty gdzie podrozujesz? Fajnie masz z tymi wyjazdami ja nie pamietam kiedy ostatnio gdzies bylam chyba 2 lata temu:p to teraz masz przerwe w cwiczeniach? Lajtowo a Ty mialas faceta nie? Zmieniasz na lepszy model albo mlodszy model?:D hehehhe super ze randka udana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
hej przyszła płyta . Veruna wiem że zawsze pojawi się na chomiku ale ja chciałam mieć wcześniej :-P i dupa Wikia dostała po trzech dniach. Wikia nie robię wyzwania z Ewka bo chodze na siłownie i tyle nie dam rady ćwiczyć. Będę robić z Veruna shreda. A ty robisz wyzwanie? Lajtowo super że randka się udała może coś z tego będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga a jak sobie wyobrazasz shreda? Bo to bedzie dla Ciebie pikus zaczynas od levelu 1? Bedziesz dawac wieksze obciazenie? Jeszcze znudzisz sie shredem:p ja postanowilam tym razem nie szalec i powoli cos bede dodawac tak aby sie nie przyzwyczaic do dobroci:p Gratuluje otrzymania plytki :) milego wieczorku powoli zamykam bude bajj:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna jasne że zaczynam od levelu 1 i jaki pikuś kochana nie zapominaj że mam hantle 4kg :-D no i będę jeszcze chodzić na siłownie choć myślę czy by nie zawiesić na lipiec taka ładna pogoda mam wieksze chęci by ćwiczyć w domu. Dziś jestem wcześniej byłam na siłowni tylko godzine już wcześniej czułam że to nie mój dzień że nie mam siły ani ochoty ćwiczyć jednak pomyślałam Aga bierze cię leń i poszłam miałam ćwiczyć górne partie ale ze względu na moją szyje postanowiłam nogi i to był błąd tzreci dzień z rzędu dostały popalić i już nie dałam rady zrobić cardio poprostu nie miałam siły ochoty i łapała mnie kolka stwierdziłam że po godzinie treningu leń by mi przeszedł widocznie organizm domagał się regeneracji wróciłam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
hej Dziewczyny :) ale cwiczycie, lohohoho :) powiem tyle: zaczynam sie soba opiekowac ! (od dzis, bo od czwartku przez tydzien jestem na antybiotyku) trzymajcie kciuki - to wcale nie latwa sprawa dla osoby, ktora sie ciagle spieszy. a w koncu jedna taka jestem na tej planecie, jedna jedyna, i takiej drugiej juz nie bedzie- wiec MUSZE O SIEBIE DBAC ;p buzka :* ps przepraszam, ze nie wyslalam fot ale jak na zlosc od trzech dni nie moge ich znalezc na moim gratowatym kompie ;/ ! wrrr, jak znajde to przesle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieńdoberek. szyja mnie dziś boli bardziej to chyba jednak mnie przewiało pewnie od otwartego okna w aucie ah jak pech to pech trzeba ubrać golf tyle dobrze że nie za ciepło na dworze :-P. Dziś mam wolne od ćwiczeń pójdę na dłuuuugi spacer po pracy z dzieciaczkiem :-) ale mi się tego chce :-) Ziomalka to wyślij chociaż aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Jestem skończona. Wczoraj nie ćwiczyłam, do 2 rano pisałam dokumenty, od 7 rano znów dokumenty, teraz wrocilam z pracy i muszę pisać dokumenty. Nie wiem czy będę ćwiczyć bo jestem w stanie wegetatywnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
Lajtowo, lacze sie w bolu- mam to samo :( nienawidze komputerow ... ;/ db jutro rano zrobie foty nie bede przeciagac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
kurcze dziewczyny forum zamiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×