Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

No szkoda Eliza a może jedanak??? Namówisz jeszcze koleżankę? mówiłaś , że ona cię na to namówiła to może razem poćwiczcie dziś jest krótki trening, żebyś później nie żałowała bo trochę szkoda. Wiem pos soie jak mi się kiedys zdażyło odpuścic trening to później żałowałam. Ostatnio masz sporo wpadek nie chce cię pouczać ani się wtrącać ale żebyś nie wróciła do tego co było bo porównaj swoje zdjęcia z przed i po chyba nie warto zbytnio odpuszczać co? W każdym bądz razie bez względu na to czy dziś poćwiczysz czy nie udanej imprezki życzę wieczorkiem :-) Idźcie potańczyć będzie trening hihi ....... Veruna ten typ tak ma tylko żeby później jojo nie miała zobaczysz ty też schudniesz a jej gały wyjdą bo będziesz chuda jędrna i umięsniona a nie chudy flak :-D My z Czanka to tak lecimy haha bo wciskami trenigi kiedy jest czas przy dzieciach jest go nie wiele więc musimy wykorzystać każdą minutę :-) ...... Wikia rób tak, żeby dla kolan było dobrze. Czanka dasz dare jeszce coś dorzucać? Może jakieś lzejsze brzuszki ale czasem się zdarzają tam ćwiczenia angazujące brzuch w pozycji stojącej czy planki no mi też brakuję tych zwykłych klasycznych przy których brzuch pali tylko nie wiem czy się nie przetrenujemy dorzucając coś jeszcze?? Myślisz że S.T tego nie przemyslał hmm nie wiem ja bym czasem poćwiczyła z hantlami a tu tego też brak :-( tylko ciężąr ciała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza luzik i tak dzisiejszy trening jest do bani ;) więc wiele nie tracisz, 2 godziny snu nono pamiętam jak ja tak przeginałam jak jeszcze nie miałam synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh kiedyś też leciałam takie maratony jak Eliza po 2-3 godziny snu eh ale byłam szczupła piękna i młoda teraz zostało tylko "i" :-) Czasem bym jeszcze tak pobalowała ale już chyba nie ma tyle zdrowia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi właśnie też hantli brak i na brzuch palenia, tak się przyzwyczaiłam przeplatać a tu teraz głównie cardio, zobaczę przy najbliższych treningach jak mi się zachce ćwiczeń na brzuch to dołożę 10-15min ;) Myślałam że z Asylum jest więcej siłowych a tu tak skocznie na razie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka jak mało Ci wrażeń dołóż sobie mel b abs i brzuch razem 20 min (albo jeden z nich) a z tego co pamietam brzuch palił i były hantle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no ja też tak szalałam za czasów szczupłości i w ogóle, teraz to bym się upiła dwoma drinkami hehe i poszła szybko spać bo rano małym się trzeba zająć ;) było minęło ale jak dzieciaki podrosną to sobie jeszcze poużywamy życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia Mel B pali faktycznie ale bardziej mi się podobają te plankowe ćwiczenia, nie wiem czy próbowałaś to Les Mills? takie mi dają bardziej popalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia też potwierdzam robiłam fajny! Po treningu byłam 60 minut na spacerze Mój jadłospis owsianka skóra z dwóch grahamek (pyszna przypieczona była, że wolałam zjeśc same kórki niż całą grahamkę ) kasza gryczana z marchewką 1,5 grapefruta ale taki malutki był, że jakbym jednego zjadła :-) 2 mace czosnkowe (przez ciebie czanka kupiłam bo tak zachwalałaś :-) ale już nie kupię bo za bardzo wciąga a jedna ma 60kcal!!) 1 marchewka surowa dwie kromki chleba z wędliną z kurczaka pomidorem ogórkiem pietruszką itd. Dużo dzisiaj zjadłam to z nudów bo czekałam na koleżankę miała przyjść i nie przyszła jakbym wiedziała to bym poszła na spacer a tak siędziałam i jadłam ale starałam się żeby to były owoce i warzywa, Teraz się zorientowałam, że pomyliłam chleby i wziełam biały do kolacji :-( trudno już kończe jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia to się nazywa Les Mills hard core abs na gryzoniu znajdziesz. Moje menu: 1.musli z mlekiem, kawa zbożowa z mlekiem 2. jajecznica z 2 jaj z szynką, 2 kromki grahama z masłem i pomidorem 3. cukinia faszerowana brązowym ryżem i warzywami pieczona w piekarniku z odrobiną sera żółtego, sos czosnkowy na jogurcie 4. wafel zbożowo ryżowy, 2 ciastka osiane kakaowe Sante, kawa 2w1 5.sałatka jarzynowa, 2 kromki grahama i piętka z masłem Zmykam odpoczywać :) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga długi spacer :) a mój syn się coś rozleniwił wczoraj i dziś wyszliśmy tylko na 20min na rower i chciał do domu :( moje mace mają 40kcal ale fakt wciągają strasznie trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka może to dlatego, że jest zimno komu się chce pedałować w taką pogodę no chyba, że mojemu dziecku ale on to by najchętniej zamieszkał na dworze zawsze po powrocie jest histeria muszę kombinować , żeby go zabawić po przyjściu :-( ale i tak raczej pierwszy już histeryzuję na schodach :-D Może spróbuj go znowu do wózka wsadzać przykryjesz kocykiem i ty się przespacerujesz a on dotleni :-D Mój to się zgodzi we wszystkim siedzieć byle by na dworze ;-). Jak było ciepło to było lepiej bo 3 godziny na placu zabaw za nim biegałam a teraz lipa zimno i mokro na plac nie da rady . Większość spaceru spędza w wózku bo w mieście mi ucieka na ulicę a w parkach ciągnie do stawu albo fontanny, ostatnio chodzimy na taką polanę piłkę kopać ale jak mokro to też lipa i w tych kurtkach też mu nie wygodnie eh chcę już lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zrobię jakiś maraton filmowy i tak mnie korci, żeby coś do niego pochrupać ale co??? I czy wogóle potrzebuje tych dodatkowych kalorii???/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka odgapię od ciebie jutro pójdę z małym na rower ostatnio byliśmy w lecie jeszcze nie sięgał do pedałów ale może teraz . Fajnie masz twój starszy to więcej kuma a mój nie dość że leniuch to uparciuch haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna jak ci idzie insanity który dzień robisz? Kurcze Isnanity chyba bardziej mi się podoba niż Asylum ale nikt nie powiedział ze ma mi się podobać haha Dziewczyny wiecie, że mamy już prawie tydzień wyzwania za sobą super nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam dobrą wiadomość haha w tym tygodniu nie ma maxów oprócz max cardio :-D. Ten tydzień bedzie fajny :-) (prócz niedzieli oczywiście ). Miłego dnia i odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło że dzisiaj odpoczywamy :) u mnie leje od rana. Aga mój lubi spacery i w ogóle być na podwórku ale ostatnio coś marudzi, chyba znowu wózek będziemy brać bo przynajmniej się dłużej przewietrzymy a ja połażę :) Ja synkowi kupiłam na wiosnę rower biegowy on jest bez pedałów, najpierw nie chciał na nim jeździć chyba było za wcześnie na taki pojazd, a za raz po drugich urodzinach jak dorwał ten rower tak teraz śmiga że nie nadążam za nim, potrafi przejechać kawał drogi. Rower z pedałami to kupie jak będzie starszy bo dwa latka to jeszcze za wcześnie, ciężko by mu było. Aga i jak wczoraj coś przegryzłaś do tych filmów? Ja zwykle w niedziele wieczorem oglądam coś do późna i właśnie mam zamiar pochrupać listki zbożowe albo te chipsy popcornowe co nakupiłam, raz na tydzień nic się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie pomyślałam że mógłby na takim rowerku spróbować kurcze dobry pomysł może zrobię mu prezent na dwa latka :-) Zobaczymy bo grudzień to i mikołaj i święta i urodziny i kupa wydatków My mamy taki dla maluchów rowerek który ma jeszcze podstawkę także jak nie sięgał do pedałów to nóżki miał na podstawce a ja go pchałam też miałam trening haha. Wczoraj zaczęłam dłubać słonecznik ale po małej garstce jakoś mnie zmuliło jakby był za tłusty czy coś więc odpuściłam :-D Za oknem ponuro i chyba mżawka :-( Dziś na obiad spahgetii a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) wczoraj odpoczywałam menu było: 1. owsianka na poł na pół na mleku/wodzie 2. jabłko 3.jajecznica z dwoch jaj z papryka i brokułem 4.dwa jabłka i surówka z kapusty czerw., pora, jabłka z oliwą i sokiem z cyt. ...................................................................... Wczoraj zrobiłam wole bo pracowałam do 21:30 i byłam zbyt zmeczona zeby ćwiczyć. Za to dziś po sniadaniu zrobie trening z naszego wyzwania (coś bez podskoków)a wieczorem idę chyba do koleżanki na % :) wiec bedzie niezdrowo. caly tydzien wytrzymalam bez słodyczy, jestem z siebie dumna:) dzięki wam dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma zakwasy na rekach jak to możliwe? ałć :-D Wikia bravo ja też dałam radę nie licząc tego sezamu z miodem ale tego nie traktuje jako słodycz bo i sezam i miód zdrowy i bez cukru itd i Czanka też chyba wytrzymała prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga poczekaj do wiosny może z tym rowerem bo za raz będzie śnieg i nie będzie jak jeździć, u nas super się sprawdza taki rower :) Co do obiadu to u mnie bez rewelacji, mam trochę ryżu z wczoraj dodam udko i surówkę. Ale spagetti to bym zjadła ;) Wikia super! ja też w sumie bez słodyczy od tygodnia nie licząc ciastek owsianych ale to chyba nie ma co porównywać do czekolady czy batona :) jutro zjem kawałek ciasta w nagrodę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ten tydzień wytrzymałyśmy to i wytrzymamy jeszcze te trzy :-D Przejżałam wczorajszy trening bo nie przypominałam sobię żeby tam były jakieś ćwiczenia na ręće same skoki no i już wiem po czym po tych pompkach skakanych czy jak to zawać ale kurcze nie myslałam że będą bolały hihi Czy wy też macie takie twarde łydki po tych ćwiczeniach?? Normalnie chyba mi nawet przytyły nigdy ich nie mierzyłam bo akurat one zawsze były za chude ale teraz to wogóle czuję że mi się robią i uda i łydki takie zbite też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie: 3 kanapki z serem żółtym, majonezem, rzodkiewkami, papryka, 2jajka, herbata czerwona...............................................................odpocznę i trening jakiś wygrzebię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mnie ręce bolą od początku, jak się trzeba dużo opierać na rękach to tak mam, pompki robię tylko damskie także nie przejmuj się :) Mi też się wydaje że wytrzymamy spokojnie kolejne tygodnie jest super! tylko początek był ciężki, ja miałam mega zakwasy. Następny tydzień będzie w miarę ok niedziela zapowiada się chyba cięższa i w poniedziałek dwa treningi a tak to damy radę :) Aga kiedy się ważysz? ja jutro może wejdziesz ze mną na wagę ;) szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać czy spadku czy wzrostu czy nic ;) a łydki mam wielkie umięśniły się już jakiś czas temu i ani milimetr nie ubywa, uda też mam takie masywniejsze ale nabrały kształtu i nie są jak dwie parówy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki! ! bardzo ladnie idziecie. tylko ja jestem wyrodna. wczoraj nie cwiczylam. skonczylam prace o 20a potem szlysmy na impreze. to na prawde jest tylko dlatego ze moja kolrzsnka jest. od jutra wszystko wraca do normy ....... wazylam sie dzisiaj 58.8kg;)) tesknie zs cwiczeniami ......... czanka ja nie cwicze na brzuch bo wiekszosc cwiczen w insanity dziala na brzuch. .......... nie mam intenetu, dzisiaj jedziemy zwiedzac. napisze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no to pięknie znaczy, że odpoczynek od cwiczen był c***otrzebny skoro są spadki a my cię tutaj rugamy xza niesubordynację hehe. Czanka mogę się z Tobą jutro zważyć choć wątpie ze bede miała spadki raczej nastawiam się na wzrosty ;-) Właśnie wróciłam ze spaceru dziś cieplej jakies 5 stopni i już nie pada kończe drugie sniadanie i zabieram się za sprzątanie i obiad bo poipołudniu będą miała trójkę dodatkowych dzieciaków, koleżanka przyjdzie z córka i jeszcze mnie poprosili zebym się chwilę zajęła chrześnica i jej siostrą to będzie wesoło Jutrzejszy overtime jest dziwny hehe ćwiczą tylko facececi laski chyba odpuściły hihi a my? Będziemy twarde :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ładny spadek :) Aga ale będziesz miała przedszkole :) ja też mogę nie mieć spadku nie nastawiam się na nic ale chciałabym sprawdzić czy coś się z wagą dzieje, może nie będzie źle i jutro jakoś pozytywnie zaczniemy dzień :) Jutrzejszy trening będzie ciekawy znowu troszkę poskaczemy ale widziałam kilka fajnych ćwiczeń :) 74min w sumie oba treningi damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po speed agility i cardio abs, ten drugi bardzo mi sie podobał:) cała mokra jestem aż na matę kapało :D wcześniej byłam na spacerze 45min (poszlam do empiku po skalpel wyzwanie, na razie poczeka grzecznie na półce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Aga Czanka mam przedszkole ale przynajmniej moge spokojnie kawe wypic bo dziewczynki starsze i strasznie lubia malego a on je wiec mam spokoj :-). Wikia opowiadaj ile dalas i czy warto? Przegladalas jakie cwiczenia? Kurcze strasznie ciekawa jestem a narazie 40 zl to dla mnie spory wydatek teraz powiedz czy warto zbierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1.sałatka jarzynowa, 2 kromki grahama z masłem i wędliną drobiową, kawa zbożowa z mlekiem 2. żurek z jajkiem 3. brązowy ryż, udko bez skóry smażone, surówka z kapusty 4. połowa małego jogurtu naturalnego z garścią crunchy owocowej 5. gotowane brokuły, makrela wędzona, łyżka jogurtu greckiego przyprawiona pieprzem i papryką Ruchu prawie wcale tylko dużo lenistwa :) Wikia super, ja też jestem zadowolona z tych ćwiczeń abs ;) Aga to masz luzy z dzieciakami choć tyle :) pamiętaj jutro się ważymy :) 40zł za płytkę z ćwiczeniami nie dałabym, dobrze że można ściągać ćwiczenia w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×