Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIETA SOUTH BEACH

Polecane posty

Gość mjc
No, mam książkę ;) Fajnie, bo przy każdym przepisie jest podane dla której fazy oraz wartość odżywcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Raczej nie, to co czasem może stanowić kłopot to brak składników w naszej Polszy :) Np. malinowy sos vinegret lub śmietana bez tłuszczu Dużo jest też prostych rzeczy np. .. SAŁATKA Z KURCZAKA (4 porcje) 3/4 szkl. kwaśnej śmietany bez tłuszczu (weźmy jogurt light) 3 zmielone szczypiory 1 łyżka posiekanej natki pietruszki 1/2 łyżeczka skórki z cytryny - startej 3 szklanki posiekanej gotowanej piersi z kurczaka 8 dużych liści sałaty. sól, pieprz Składniki wymieszać, dodać mięso, podawać na sałacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Weszłam dziś po całym dniu na wagę i tylko 200 gr więcej niż rano, a przecież pokarmu przyjęłam dużo więcej i nie byłam w toalecie. Tzn, że bilans mam ujemny :) Zauważyłam też, że w zeszłym tyg, kiedy waga stała w miejscu piłam znacznie mniej wody a więcej herbat i kaw. W tym tyg. pijam prawie samą wodę i to w dużych ilościach. Być może ma to wszystko związek właśnie z wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaula
ja też zauważyłam, że jak więcej wody pije to mi leci z wagi. byłam za zewnątrz dzisiaj na ok godzine i w tym czasie wypiłam 1,5 l wody, i jak przyszłam to dalej mi się pić chciało XD masakra jakaś, strasznie duszno, cały czas spocona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczynki wszak nie na próżno mawiają, że woda to napój życia :) Ja też staram się ograniczać kawę i też wlewam w siebie sporo wody. Przez 30 minut na treningu wypijam pół litra, po treningu drugie pół. W tej gorączce te szybkie marsze to tragedia, ale ważne ponad wszystko stało się pragnienie szczupłej figury :) mjc dzięki za sałatkę, ciekawe jakby u nas w sklepie zapytać o śmietanę bez tłuszczu, czy ekspedientka nie padłaby ze zdziwienia :) Ciekawa jestem jak Twoje wrażenia po dalszej lekturze książki :) Odchudzonych snów Wam życzę, a jutro rano kolejnego spadku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Chyba mi się waga w domu popsuła .. co ją przestawię w inne miejsce, pokazuje co innego co za badziewie ! . Jest dużo przepisów z orzechami, mlekiem kokosowym i mielonym kminkiem, których mam w domu w nadmiarze i w końcu jej wykorzystam. Wpadł mi gdzieś w oko przepis na faszerowane bakłażany z farszem z wołowiną.. . W ogóle to kiedyś jadłam pyszne risotto ale muszę je trochę zmodyfikować, bo ryżu ani marchewki nie jem teraz. Skład był mniej więcej taki: ryż, smażona marchewka, cebula albo por, wołowina pokrojona w kostki, grzyby mun, pędy bambusa, kawałki (takie płatki) kasztana i mleko kokosowe. Macie jakieś pomysły czym zastąpić ryż i marchewkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że te wagi elektroniczne tak mają...Ja ważę się w jednym miejscu, ale jak z nią biegałam po całym domu to też tak miałam :) Kminek mielony często używam w kuchni, za to z mlekiem kokosowym przyznaję, że nic nie robiłam, ale mnie intryguje :) Zamiast marchewki dałabym kapustę, a zamiast ryżu komosę ryżową, b. lekkostrawna i niskokaloryczna, a do tego ponąć bardzo zdrowa. Jeszcze przychodzi mi do głowy kus-kus razowy, to tak na szybko bez gotowania. A znacie dziewczyny cieciorkę, robiłyście z niej coś godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak samo z waga stoi na tym samym miejscu a ciagle waze inaczej nawet za 5 minut ponownie i na wadze nawet 1 kilo lub 2 inaczej a za chwile pol kilo za duzo itp od nowosci taka dziwna jest dopiero za 5 razem pokazuje taka sama wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Remcia, a gdzie mogę kupić kamosę? Nigdzie jej nie widziałam .. co do cieciorki to jadłam gotowaną i prażoną - mi średnio smakuje :) Musisz sama wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Kiedyś używałam olej z kamosy ryżowej do maseczek na twarz .. rewelacyjny :) wchłaniał się cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka556
smarujecie czyms brzuch zeby nie bylo fałdek , moze znacie jakis dobry bo po schudneiciu boje sie ze bedzie pomarszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich zainteresowanych urozmaiceniem swojego zycia seksualnego zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komosę ryżową inaczej Quinoa ja kupuję w sklepach ze zdrową żywnością, ale myślę, że na allegro by była, nie mogę teraz sprawdzić, bo mam w pracy blokadę na allegro :) Moim zdaniem na brzuch kremy za bardzo nie pomogą, trzeba się gimnastykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaula
widocznie macie wagę bez czujnika, i za każdym razem gdy położycie gdzie indziej wagę wynik jest inny, tym bardziej jeżeli ktoś ma nierówną podłogę, ja mam z łucznika i jestem zadowolona, zapaciła ok 40 zł. dziś mi pokazała 67,8 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bez czujnika ale stoi w 1 i tym samym miejscu a i tak pokazuje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaula
na brzuch krem i gimanstyka, słyszłam też o kolagenie który kupuje się osobno i samemu dodaje do kremów, skóra potrzebuje ponoć 2 lat żeby się wchłonąć po odchudzaniu, chyba , że masz bardzo dużą nadwagę. mi po moim odchudzaniu skóra zrobiła się taka trochę luźna, w szczególności na piersiach, smaruje kremami i mam nadzieje, że się z czasem wchłonie, jestem jeszcze młoda, więc nie powinno być z tym dużego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka556
wogole nie mam nadwagi ale po odchudzaniu juz mam taka skore a schudlam tylko 10 kg i to w pol roku jakos ale jak wciagne brzuch to taki pomarszczony jak na pomaranzcy skorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Naleśniki z mąki z ciecierzycy (IG mąki = 35) •160g mąki z ciecierzycy •1 łyżka oliwy plus więcej do smażenia •500ml wody •szczypta soli •1/3 szklanki miksu ziół (np. rozmaryn, szałwia, tymianek) •pomidor, awokado, balsamic vinegar do podania Zmieszaj w misce mąkę, wodę, oliwę i sól. Zmieszaj, przykryj i odstaw do lodówki na noc. Rano zamieszaj ciasto dwa razy. Rozgrzej patelnię z 1 łyżeczką oliwy, wlej 2 łyżki ciasta, posyp ziołami i smaż na średnim ogniu, aż się zarumieni, po czy delikatnie przełóż na drugą stronę. Powtórz z pozostałym ciastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mjc, przepis fajowy, tylko gdzie dostanie się u nas mąkę z ciecierzycy? :) paula super wynik, gratuluje, ja na razie na wagę ze strachu nie wchodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
W zdrowej żywności, ale ponoć można też zmielić suchą cieciorkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaula
dzięki:) ja od siebie polece naleśniki z wędzoną makrelą przepis: mięso z makreli wymieszać z serkiem wieljskim light naleśnik robimy z jednego jajka w formie omletu, dodajemy farsz, owijamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Dziewczynki, dziś ja mam jakiś krise :( Wiem, że nie powinnam narzekać, bo waga waha mi się w granicach 55.7 - 56 kg przy 165 cm, ale nie wiem ile musiałabym jeszcze schudnąć by pozbyć się tłuszczu z brzucha .. już dużo mi z niego spadło, bo zakładam już dżinsy, które miesiąc temu wciągałam tylko do połowy ud bo dalej nie szło .. ale nie mam pojęcia co robić dalej. W sumie w dorosłym życiu nigdy nie ważyłam mniej niż 54,5 ale jakoś pamiętam, że wtedy miałam mniej tłuszczu w talii. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Słowo daję, jak w ciągu 2 tyg się nic nie zmieni to kupię sznur i na nim zawisnę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaula
Każdy z etapów odchudzania charakteryzuje się różną utratą poszczególnych elementów – wody, tłuszczu, ale też białka. Na początku odchudzania tracimy głównie wodę, później jej część powraca i zaczyna się konkretne spalanie tkanki tłuszczowej. Etap 1: Do trzeciego dnia diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu Etap 2: Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu Etap 3: Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu Etap 4: Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu Ile Ty jesteś już na diecie? może za krótko się odchudzasz, żeby tracić z tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjc, kupuj dwa, dla mnie też!!! Pomyśl tylko co ja mam powiedzieć? Chciałabyś mieć 70 kg prawie i wyglądać tak jak ja? Ja mam co prawda 168 cm, ale to tak o wiele, wiele za dużo!!! Powiem coś co jest zresztą bardzo oczywiste, jak ktoś ma sporo do zrzucenia (20, 30 kg nadwagi) to kg na początku szybkom lecą, a Ty kobietko tylko mały szlif i będzie najcudniej :) Bo cudnie już jest skoro wchodzisz w dżinsy, których nie mogłaś nawet włożyć :) Zadanie domowe dla mjc na dziś: powtarzaj sobie jak mantrę jestem cudna :) :) :) paula dzięki za przepis, połączenie serka z makrelą przypomniało mi o placuszkach z serka i tuńczyka z otrębami i pieczonymi w piekarniku, chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaula
dawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Zaczęłam się odchudzać 08.07 czyli miesiąc temu .. chyba dziś zbrakło mi cierpliwości .. poza tym uwielbiam SB ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osełka
Ja tam stosowałam Foreverslim i jestem zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placuszki tuńczykowe * 2 jajka * kostka - 20 dag białego chudego sera * puszka tuńczyka w sosie własnym * 3 łyżki otrębów owsianych * 1 łyżeczka proszku do pieczenia * zioła (prowansalskie, może być oregano, tymianek) * sól, pieprz * 1 papryka czerwona pokrojona w kosteczkę * cebula pokrojona w kosteczkę A robimy tak: oddzielamy białka od żółtek, odcedzamy dokładnie tuńczyka i mieszamy go dokładnie ze serem, otrębami, żółtkami, proszkiem do pieczenia, ziołami, przyprawami, dodajemy paprykę, cebulę. Białka ubijamy na sztywna pianę, dodajemy do masy serowo-tuńczykowej i delikatnie mieszamy. Układamy dosyć płaskie placuszki na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia (zachowując miedzy plackami odstępy) i wkładamy do piekarnika na ok. 30 min. do zrumienienia. Zdejmujemy z papieru jak placki lekko przestygną :) Są naprawdę pyszne i sycące :) Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×