Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość przyszla mama kwietniowa
Hej. Jak to? Ja jestem w 31 tygodniu a termin mam ba 17 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Hej dziewczyny. Ja kupilam jedna paczke pampersow 23 sztuki bo czesto jest tak ze malenstwu nie odpowiadają jakies pieluszki np pampersy i dostaje wysypki. Moze powinnam jescze inne kupić. Moja siostra nie mogla miec pampersow bo mala miala uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie a ja na 7 kwietnia i jestem w 32, co Wam nie gra hmm?? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Anula z Martynka w drodze dobrze liczysz ja mam też na 6 kwietnia i wczoraj zaczełam 33tc. Ja to już kupiłam matę edukacyjną bo była okazja, także wózek, przewijak, łóżeczko, ciuszki, część kosmetyków, akcesoria do karmienia, pościele różki itd,... chyba wszystko co się da hehe :) Nie mam tylko fotelika do autka i muszę dokupić parę kosmetyków. U nas właśnie wychodzi słońce i przestał padać deszcz ze śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Dziewczynki sprawdzcie sobie na tzw kalkulatorach ciązowych, podejrzewam ze rozbierznosci mogą tez wynikać po datach z usg i po @ :) ja tez tak mialam, dopiero niedawno mi sie prawie wyrownało i mam tylko tydzien rozbierznosci :) To mówicie że w lidlu istne szalenstwo, dobrze ze ja wysłałam kolezankę zaraz rano ;P bo tez bym nie zniosła straszych Pań pchających sie i wydzierających ubrania z rąk... Ktoraś z was pisała ze rozpieła kurtkę i to nic nie dało, to to juz wogole masakra, co za naród okropny ... żeby kobiety w ciązy nie dopuścic do ubranek dla dzidzi ... ___________________________________ A u mnie tez od południa juz słonko świeciiii, doszło w koncu od was ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tak czytam o tym lidlu to chyba nie ma sensu jechac;/. Ale i tak pojade, najwyzej wroce z niczym. Co do pieluch to ja kupie kilka rodzajow, mam juz z biedronki, tesco , kupie jeszcze firmy pampers, i zobacze, i tak pewnie wszystkie uzyje, i zobacze ktore lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej ja z rzeczy to mam ciuszki poprane ale nie uprasowane jeszcze wiec nawet nie wiem ile czego ale dosc duzo...generanie mam od 52 te ciuszki a moja mala juz teraz ponad miare wrosla wiec jesli sie uda urodzic w terminie to na pewno 52 bedzie za male:) optymalnie to chyba tak 62 jest...mam tez przewijak i dwa pokrowce frotte na niego mam recznik z kapturkiem 3 kocyki (2 z darów;) ) wózek, fotelik nosidelko do auta i jeszcze dostalam fotelik na pozniej, lozeczko, rozek, pieluch tetrowe, dla siebie laktator i trzy koszule do karmienia, majty poporodowe i hm...cos tam jeszcze nie pamietam ale tyle rzeczy jeszcze musze kupic ...materacyk kolderki spiworki komode kosmetyki pieluchy... ..niby sama radosc to kompletowanie ale przerazaja mnie te zlotowki uciekajace z konta...eh a tymi terminami to jest tak jakos roznie kurcze z miesiaczki mam 20 kwietnia - dzis rozpoczynam 31 tydzien - moja gin jednak na ostatnim usg mowila ze z tego co tam widzi to termin moze byc 5 kwietnia - pomijajac ze pewnie i tak urodze wczesniej...tylko kiedy?? heh nie znam dnia ani godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
a mam jeszcze pytanko do mam juz kiedys rodzacych naturalnie - ta koszla do rodzenia to sie bardzo ufafluni??w sensie bedzie do wyrzucenia czy po upraniu da sie z niej korzystac potem..i ile zabrac koszul na rodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Agus ja juz jeden poród mam za sobą w jednej koszuli się rodzi u mnie szpital zapewnia koszule do porodu jak i na pobyt w szpitalu .wiesz jak sie uprzesz to i ja wypierzesz ale będzie w kiepskim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w lidlu udalo mi sie kupic proszek do prania,ale do bialego. Spioszki jedne i skarpetki, bo reszta juz byla przebrana;/ Wedlug kalendarza to ja jestem w 30 tyg:) i by sie zgadzalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
mi własnie według kalendarza pyknał 33 tydzien wczoraj bo mi sie zaczyna tydzien w niedziele zawsze ale tak sie dziwie ze takie rozbierznosci tu sa pomimo tego ze przyblizone terminy mamy :) ja jeszcze przewijak chce kupic bo tak to juz mam wsio chyba :) no taki worek do spania chce kupic ale jakos nigdzie nie moge nic ciekawego znalezc.. z tym pchaniem do ciuszkow w lidlu ja pisałam ze kurtke rozpiełam brzusio pokazałam myslac ze jakas zyczliwa sie ustapi ale i to nic nie dało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Z tymi rozmiarami to różnie bywa więc nie odrzucaj tych z 52. Ja np mam niektóre z 52 a są większe jak te z 56... jak się przyłoży body do siebie. Jak się maleństwo urodzi to się okaże heh:) Ja to nie spr. na kalkulatorach mam na zdjęciach z usg napisane:) Ostatnio miałam 29w1d czyli wszystko się zgadzało. Mnie mała coś w żołądek pokopała troszkę bo bolało ale pobawiłam się z nią i zmieniła pozycję. Zaczynają robić mi się na brzuchu rozstępy ... to znaczy że niedługo bd cała w nich. Bo mam na udach, boczkach i piersiach... nawet pod kolanami mi się zrobił:( buuu ale to geny więc nic nie poradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
agus pytałas o koszule do porodu jak ja rodziłam i powiem ci ze udało mi sie jej tak nie uwalic od krwi i jeszcze mogłam ja troche nosic bo plam nie miałam wypralam to wygladała ok przydała sie na czas pologu bo jednak luzna była i przyjemnie sie nosiło nawet przy karmieniu mi nie przeszakdzała bo zawsze sobie ja za szuje przewijałami całkiem ok było :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
aaa co do kół to mi każdy mówił że lepsze dmuchane bo amortyzują bardziej dołeczki kamyczki i dziecko lepiej śpi w takim wózku. No a jak mieszka się na wsi to super się sprawdzają ponoć na spacerach po polnych drogach. Koleżanka miała nie dmuchane to dokupowała później koła dmuchane do wózka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde z ta numeracja ubranek to jakos dziwnie jest, bo te pajace w lidlu rozm.62 to jakies olbrzymie sie wydawaly wiec wzielam na 56, mam nadzieje ze beda dobre. U mnie jest prawdopodobienstwo ze maly sie urodzi dlugi, bo moj maz urodzil sie 61 cm, a lekarz na usg mi wspomnial ze duze jest nasz maluch moze byc dlugi po tacie, ale tez nie koniecznie:) wyjdzie to sie okaze, kurde wyszlam na 30min do tego lidla i juz mnie pachwina boli, coraz gorzej juz, musze szybko kupowac rzeczy bo potem ciezko bedzie chodzic po sklepach,dobrze ze mamy jeszcze sklepy internetowe:) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Hehe :) U nas to jest tak ja mam 159 cm a mąż 186 ;d właśnie ciekawe jaki mała będzie miała wzrost. Spora różnica wzrostu między nami. Gdzieś czytałam że wzrost po tacie a waga po mamie się dziedziczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu83 u mnie w szpitalu to położne same zaproponowały zebym rodziła w szpitalnej koszuli mimo ze miałam swoje, zeby nie było szkoda jak sie zniszczy i tak zrobiłam, byłam pozniej zadowolona bo faktycznie tego sie nie uniknie zeby sie troche nie upaprała.A jesli juz sie jest w swojej to najlepiej od razu po porodzie dac mezowi do domu zeby zamoczył i wyprał.trzeba miec przynajmniej dwie w szpitalu bo pózniej jak sie lezy to tez bardzo łatwo pobrudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
jakie macie łóżeczka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Motylek ja lozeczko mam drewniane z regulacja wysokosci i skrzynią na posciel pod nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze musze kupic tylko oliwke i chyba własnie tego hippa z lidla kupie zobacze jak bedzie pachnieć a z konkretów to za fotelikiem sie rozgladam i chyba kupie uzywany na allegro albo tablicy bo niektóre sa naprawde w swietnym stanie graco lub chicco a za małe pieniadze. A wy polecacie jakies foteliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam łozeczko po córce drewniane, chyba firmy bocian tez z szufladą i dodatkowo z płozami, ze mozna delikatnie bujac dzidziusia polecam ten gadżet mozna je dokupic osobno do łóżeczka i zdemontowac kiedy sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a ja napisałam taki długi post... i mi za spam uznało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Cześć Dziewczyny! Mam pewien kłopot, moja lekarka jest chora... Chodzę do niej prywatnie, a ona ma dyżury w szpitalu, gdzie chce rodzic. Prowadziła mi poprzednią ciązę i prowadzi tę. Ale powiem Wam, że jestem wsciekła, nie ma jej 2 tygodnie, babka w rejestracji nawet nie zapytała czy coś się dziej, który to tydzień czy coś... Może panikuję, ale dzisiaj mija 6 tygodni od mojej ostatniej kontroli i zaczynam się niepokoić... mam termin ok 10 kwietnia, więc też jest to ok 32 tydzień... Jak często chodzicie teraz na kontrole? Czekać i nie przejmować się? Jak w przyszłym tygodniu nie wróci chyba idę do innego lekarza się obadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
dzieki na odp w spr koszul...u mnie w szpitalu nie daja a ja ogolnie to w koszulach nie sypiam totez zadnej starej na tzw zniszczenie nie mam a nawet jakbym miala to pewnie bylaby za mala obecnie na mnie;) i dlatego rodzic bede w nowej...coz mam nadzieje ze trzy wystarcza na pobyt w szpitalu i potem w domu - moge ta z rodzenia dac mezczyznie zeby upral ale chyba bym musiala obrazkowo rozrysowac co i jak ma zrobic z nia haha...zawsze jest siostra czy mama bardziej oblatane w tej kwestii..:), mam leti - idz do innego lekarza 6 tygodni to chyba za duzy odstep a i ty bedziesz spokojniejsza - ja nie mialam dluzszego odstepu niz miesiac a teraz to nawet 3 tyg bede miala coz lekarz tez czlowiek moze zachorowac...a lozeczko tez mam to z ikei ale dostalizmy od brata m, gdybym wiedziala ze takie tanie to bym sama kupila...eh..materacyk drozszy bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ja chodzę co 4 tyg. Też mi się wydaje że lepiej pójść chociaż na samo usg gdzieś żeby sprawdzić czy ok dla spokoju nawet. Tym bardziej że to ostatni trymestr i dzieci się układają do porodu, rosną i przybierają na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Wiecie co... muszę się wyżalić!!! Dzisiaj kupiłam ostatnie rzeczy dla maluszka i przygotowuję je do prania. Od 1,5h odcinam metki ze wszystkich ciuszków. Kuuuuurde ile tego można poprzyczepiać do tych malutkich ubranek!!!! Poza tym producenci są totalnie niemyślący! Jak można jednym szwem zszyć dwa kawałki materiału i metkę. Wychodzi na to, że teraz ok 2h będę odcinała metki, a po praniu dwa razy tyle czasu będę musiał poświęcić na zszywanie dziur, które się narobiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Natalia to C**pracy przybyło ja nie ucinam metek ale jak zauwaze ze malucha drapią to napewno to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×