Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

tak się zastanawiam czemu mnie nei boli brzuch, macica sie nei rozciaga? mialam kiedys robione usg wszystkiego , wszystkich wewnętrznych narządów i Pani zapytala czy kiedys rodzilam, bo macice mialam dosc duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Motylek mnie o dziwo tez brzuch nie boli. Czasem tylko i to chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia aga
Czesc dziewczyny chyba do was dolacze okres mi sie spoznia juz kilka dni wyliczylam sobie date to 17 kwiecien poczekam do soboty i zrobie test trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Kasia rób dziś i dołączaj do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia aga
W sobote bede dopiero w miescie by go kupic nie chce robic sobie nadzieji poczekam jeszcze moze sie pojawi a jak nie to bede skakac ze szczescia przytulanko bylo wiec moze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny komu juz powiedzialyscie o ciazy?? czy na razie wiecie tylko wy i wasi partnerzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Motylek u mnie wie mąż i siostry, bo akurat jedna tez jest w ciąży w 12 tygodniu i o wszystko ją dopytuję, bo to jej trzecie maleństwo ;) Szczerze mówiąc to u męża w rodziniesiędomyślają i podpytywali, ale odpowiedziałam, że jeśli jestem to się dowiedzą w odpowiednim czasie. Ja dopóki nie usłyszę, że maleństwo jest i rośnie zdrowo to nikomu nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednim razem nikomu nie powiedzialam zeby nie zapeszyc i tak poronilamto teraz wiedza wszyscy.Jestem rozpieszczana w pracy mam luzy.Troche sobie po korzystam z dobroci ludzi kobiecie w ciazy sie nie odmawia i mi z tym dobrze nawet bardzo hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie wam dziewczyny jak dzis nie mam powera nie wyspalam sie nei wiem czy jutro nei wezme sobie wolnego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Dzis to ja mam lenia.... i śpię dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. u mnie dzisiaj totalne zmeczenie, bol zoladka nie do zniesienia. Czuje ze malo co zjem dzis. I te upaly. Doslownie plakac mi sie chce. U mnie juz chyba wszyscy wiedza o ciazy. pozdrawiam was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tego zdania, ze na kazdym etapie ciazy "moze cos sie stac", wiec czemu nie mowic od razu? wole byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Fiona masz rację. I tak zapewne będziemy schizować całą ciążę, a ja na pewno też i po, bo to moje pierwsze maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Dzisiejszy dzień strasznie się mi wlecze.... nie mówiąc o całym tygodniu. Poniedziałek to dla mnie taki odległy termin... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
U mnie to samo. Czuję się jakbym setki kilometrów przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszla mnie faza jedzenia wszyskiego z ketchupem. Uwielbiam ketchup Tortex to smak mojego dziecinstwa. I tak wlasnie jem kanapke z serkiem Almette smietankowym z ketchupem ;) zoladek juz nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Ale skwaaar, u mnie w domu gorąco, mały nie może spać... Ja nadal nie mam żadnych objawów. Dziwi mnie to niezmiernie, bo dwie poprzednie ciąże były identyczne (do 15 tygodnia, bo tyle pierwsza trwała). Bolały mnie piersi i brzuch, miałam mdłości i byłam bardzo wrażliwa na niektóre zapachy. A teraz nic, nic nic... Do usg jeszcze ponad tydzień, może w poniedziałek zrobię jeszcze betę, bo jajko wysiedzę... W ogóle to wydaje mi się, jakbym już z pół roku w tej ciąży była, a tak obiektywnie patrząc, to dopiero tydzień mi się okres spóźnia. I wiem dopiero od wtorku. Ale czas się wleeecze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Lena mi sie spoznia 4 dni a tez czuje sie jakbym byla w zaawandsowanej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jeszcze kwitnę w pracy i jak zwykle od rana mam nerwy... kasia aga- rób teścik i dołączaj do nas czyli do ,,pewniaków'' ;-) motylek Ty żadnych okien nie myj, bój się Boga!!!! gosia8905- chyba dobrze że ta Twoja beta gigant to pomyłka bo faktycznie taki przyrost byłby podejrzany... ania_ma - pobudki o 5 rano to już widzę norma u Nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Papsi czytalam wlasnie o tych oknach i niby ze jak dobrze sie czuje to chyba nie zaszkodzi w piatek maja zalozyc rolety i okna musze byc czyste:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
motylek-->>mi to powiedział wczoraj lekarz, abym rąk za wysoko nie podnosiła, ale to samo słyszałam wcześniej od koleżanek papsii-->> właśnie też mi się wydaje, że to ranne wstawanie u nas pozostanie. Mój M wstaje zawsze o 5:40, a tu dziś mu zrobiłam pobudkę przed 5 i nie mógł już usnąć to wstał o 5 i zaczął się szykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
no to po prostu bede sie starala uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×