Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Matko ! Śniło mi sie dziś, ze urodziłam bezboleśnie, w domu w wannie...:) niesamowity sen, nie miałabym nic przeciwko, gdyby sie spełnił:) i to dzisiaj, przy takiej tajnej dacie 4.04.2014:) A w ogóle dzień dobry wszystkim, nie wiem po co ja tak wcześnie wstaje, zamiast sie wyspać jak człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Witam ja juz nie śpię od 7 bo mnie syn obudzil MP ja nie miałam robionej lewatywy w szpitalu nawet nie wiem czy robią Bird ale ranny ptaszek z Ciebie spac nie mozesz ?:) co do Twojego snu to fajny taki poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sen zrobił na mnie takie wrażenie, ze nie mogłam usnąć!;) hehe Co do lewatywy, tez nie miałam, u mnie w szpitalu raczej sie jej nie robi, choć na życzenie pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba Ja od miesiąca mam "wakacje" od budzenia przez dziecko, zamienilam sie z nim sypialniami i teraz synek zaraz po przebudzeniu budzi tatusia:) zeby mama mogla sie wyspac:) choć instynkt matki bierze górę i i tak sie budze i wstaje:) a teraz tatuś zabrał go do przedszkola a ja zbieram motywacje żeby sie ogarnąć. Ciekawe czy przez te noc przybyło nam nowych mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88... ja pisalam o tym plamieniu nic sie nie zmienilo w tej kwestii, brzuch dzis nie boli na 11 ide do lekarza to sie dowiem co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) ja tak mialam ze od poniedzialku odchodzil mi czop a w piatek wody poszly taka budyniowa maz to byla. Ala ma juz tydzien jak mi zlecial dzisiaj nawet spalismy wstala raz o 3 kupa i przebranie i mleko i spala do szostej takze spoko wstajemy z mezem ma zmiane :-) Pisalyscie ze macie dosc ciazy tez mialam i tez nigdy wiecej zwlaszcza na koncowce takze rozumiem Was bardzo Goscie moi znajomi powiedzieli zebym sie ogarnela wtedy zajrza jak bede chciala tylko ta szwagierka mnie tak zdenerwowala dzisiaj pewnie tez przyleci... Ja mam jeden szew reszta rozpuszczalne jade nie dlugo go zdjac najgorsze jest to ze bardzo mnie boli kosc ogonowa wczoraj to plakalam z bolu z jej powodu nie wiem czy wraca do stanu sprzed ciazy ale boli bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
achhh miałam nadzieje, ze w nocy może coś się ruszy, ale poza mnią biegająca do wc nie ruszyło się nic ;/ Zobaczymy co dzisiaj powie lekarz, bo oficjalnie jestem jeden dzień po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA! I nadal nic :( chciałabym bardzo dzisiaj urodzić więc postaram się dużo ruszać,dosyć że dzisiaj fajowa data 4.4.14 to w dodatku moje urodzinki :) zjadłam śniadanko i uciekam piec ciasto bo na pewno ktoś się nie długo pojawi a ja nic nie mam, będę dzisiaj z niecierpliwością wyczekiwać synusia :) miłego dzionka kobietki jak nic się nie ruszy to odezwę się poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Widzę że nie tylko ja się przejmuję swoim przeterminowaniem:) Dziś odszedł mi czop więc COŚ się dzieje. Oczywiście przeleciałam"cały" internet i wiem że poród może być za parę godzin dni tygodni...eh ale cieszę się że coś w ogóle się dzieje.Kurde brzuch coraz gorzej napięty koło pępka skóra nie wytrzymała:/ nie są duże i mało ale są ale jak to długo potrwa jeszcze to będzie gorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Iwonko wszystkiego naj w dniu urodzin i oby ten porod byl dzis:) Wiktorianka jak u Ciebie ten czop wygladal? mnie znowu boli w krzyzu po przytulankach tak to nic sie nie dzieje w nocy oczywiscie co chwile siku, niecierpie przez to nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Iwonka - sto lat i wiadomo życzę szybkiego rozpakowania:) w koncu sie wyspalam! po wczorajszym kanapingu nie zamierzac dzis tego powtarzac i chociaz na chwile ruszyc sie z domu Bird fajny sen mnie tez sie kiedys snilo ze urodzilam bezbolesnie:) zla jestem nic sie nie dzieje oszukala mnie ta moja gin:( milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ja mam na razie kanaping:D podałam storczyki a teraz kawka i ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane;)) ja dzis mialam glupia noc mialam dziwne sny snilyscie mi sie hehe:D wogole kazdej porod, stwerdzilam ze zbyt intensywnie o tym mysle...ech musze przestac bo to nie sprzyja a tylko sie schizuje...ja juz rano bylam na bdanich krwi i moczy wieczorem bede mogla podejrzec wyniki a jutro ide do gin ciekawe co mi powie... wstapilam tez do hm kupic sobie kolejne getry bo tamte juz mi sie przetarly a poki co tylko w nich mi wygodnie.. wiktorowianko to super wiadomosc jak czop odszedl oznacza to ze cos sie rusza tam ciesze sie... Iwonko wszytskiego naj naj z okazji urodzin, zycze zeby synek sie wkoncu wykluł:) pozostalym dziewczynkom rowniez:) Nala ciesze sie ze dzidzius juz przesypia fajnie i ze TY sie lepiej czujesz... kurde kochane skoro nie robili wam tych lewatyw to powiedzcie tak szczerze czy podczas porodu rzeczywiscie to sie wydala? Milego dnia kochane, we Wrocku nie jest za cieplo zmarzlam troche:)) takze pogoda spacerkom nie sprzyja niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi chyba większość Nas ma kanaping :P hihi a ja chyba zrobię drzemkę :P włączcie sobie tvn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jestem baaardzo napuchnięta! :( ah.. nic już nie pomaga :( ale cóż i tak się ciesze chwilami ostatnimi, że jesteśmy razem w brzuszku nie będę narzekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoriowianka cierpliwości urodzisz spokojnie :) niby nie można się nakręcać bo dzidzia bardziej nie chce wyjść.. wiem łatwo mówić ale tak trzeba myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny plamienie mialam z szyjki, mam 1,5 cm rozwarcia i prawie gladka szyjke, zaczely mi sie saczyc wody plodowe a ze wzgledu na dodatniego paciorkowca dostalam skierowanie juz dzisiaj do szpitala. Trzymajcie za mnie kciuki nie mam neta w komorce wiec odezwe sie juz po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Misia powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZPAKOWANE MAMUSIE: -- 1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn, om 3.03.14 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. zorrrooo1111 - 25.03.2014 - Halinka, 3870 g, 58 cm, pn, om 02.04.2014 9. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 10. Nala- 28.03.2014-Ala 52 cm 3350 g 11. Anus23 - 28.04.14 - Szymuś, 3300 g, 56 cm 12 Aldonka 88- 29.03.2014- Agatka/chyba 13. myszula12- 31.03.2014- Mateusz 14. Karolina i Karolek 31.03.2014 - Karolek 15. Miska22 - 01.04.2014 - Oliwia -- Oczekujące-Dwupaki: -- Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona spełnienia marzeń dużo spokoju w tym zwariowanym świecie , codziennego uśmiechu z prostych spraw , ciepła rodzinnego i spełnienia tych najskrytszych marzeń a także zupełnie zwyczajnie szczęśliwego rozwiązania i radości z macierzyństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Dziewczyny. Powodzenia, zeby jak najwiecej dzis urodzilo. No taka ladna data, to szkoda zmarnowac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka spełnienia marzeń i tego abys dzis urodziła ;DDD ! Wiktorowianka extra ze cos ruszyło :)))) byc moze uda sie jeszcze dzis a data rzeczywiscie cudna ;))) Mysia powodzenia !! :)))) Ależ sie dzieje ;) ___ A u nas sloneczko piekne wyszlo a rano padało wiec trzeba wyruszyc na polko z maleństwem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) mam pytanie do mamusiek: jak z waszym krwawieniem po porodzie? ja w poniedzialek mam juz miesiac po, prawie nic juz nie lecialo i od 2 dni znow leci...wyglada to jak miesiaczka, pojawiaja sie skrzepy. Bylam wczoraj w szpitalu na konsultacji, zbadali, zrobili usg, resztek lozyska na szczescie nie ma, ale zastanawiam sie czzemu znow nagle leci? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka ja juz minęlam miesiac i tez sie cos sączy tyle ze juz raczej nie zywa krew, tylko jakaś woda z czyms brazowym ;/// nie martw sie ponoc do 6 tyg moze tak być, ja tez musze zarejestrowac sie do mojego gin bo w sumie po 6 tyg kazął sie wstawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka 16 marca wazyła juz 4520 ... a teraz to dokladnie nie wiem, nie mam wagi dla dzidzi, a moja lazienkowa wazy od 5kg albo nawet 10 w gore ;D w poniedzialek idziemy do pediatry z katarkiem i zapisac sie na szczepienie to mi ją Pani doktor zwazy dokladnie, ale pączuś na maśle jak nic ;)))) coraz cięzej mi ją nosić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ladnie;) moja wazyla wczoraj 4130g;) na szczepienie jestesmy zapisane na 29 kwietnia. Bierzemy te skojarzone szczepionki. A karmisz piersia caly czas?? Moja tez juz pączus:) Mam nadzieje, ze minie niedlugo to krwawienie, ale chyba sie nie mam czym martwic jak lekarz mnie zbadal...14 ide znow do ginekologa, musze jakies tabletki anty zaczac brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmie :)))) teraz juz jest super, brodawki przestały boleć, tylko tego mleka dalej sporoooo, co 3h musze ją przystawiać do piersi bo twardnieją jak kamienie i leje sie samoczynnie ;/ to jedyny minus :) A u Ciebie jak to wygląda? dokarmiasz czy tez piersią tylko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×