Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Nie wiem czy wam pisałam, ale moj wlasnie po drinkowaniu powiedział ze on moglby mi sie juz oswiadczyc ale ja chce od razu slub a on nie, i nie wie czy ja na niego poczekam. Nei wiem czego on sie boi, skoro mnie kocha i chce byc ze mną, to dla mnie naturalnym jest myslenie i planowanie przyszłości. Swoje sie wyszumiał, teraz chyba czas na układanie czegoś we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja czuję, ze jak wszytsko bedzie tak odwlekane to ja sie oddalę od niego, od nas i to nic dobrego znaczyc nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla chyba kiedyś mówiłaś... Nie wiem co Ci poradzić bo ja bym chyba nie potrafiła tak dużo mówić na jeden temat, czułabym, że coś wymuszam. Bo równie dobrze można powiedzieć: skoro go kochasz i wiesz, że będziecie razem to po co się spieszyć (mówię jak on na to może odbierać). Ciężka sytuacja ;/ Ale porozmawiajcie spokojnie może czegoś się dowiesz, jakie on ma plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki zmiany są na lepsze :) Szczegóły na gmailu :) Zdradziłam Wam tajemnicę :) Lolla nie martw się. Rozmowa OK, ale nie zbyt często, bo to faktycznie może wyglądać jak przymuszanie a nasi mężczyźni wiadomo-wolni ludzie są :) Dzięki za dzisiejsze wsparcie 😘 P.S.Kupiłybyście całkiem fajną suknię ślubną w bajecznej cenie UWAGA 100 zł? Znam dziewczynę, która chce odsprzedać za tak śmieszną sumę śliczną kieckę i tak się zastanawiam :P Taka szansa, ale my nawet terminu nie mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Juleczka! Super informacja! Co do sukni ja bym nie kupiła dopóki nie miałabym konkretnego terminu :) Sama nie wiem dlaczego ale tak czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) Jakieś choróbsko mnie chyba dopada :( Może za bardzo poszalałam w weekend? :P Juleczka ja bym też nie kupowała... Tak samo jak nie poszłabym tak "od czapy" pójść mierzyć suknie :P Powtarzam sobie, że na wszystko przyjdzie pora :) Dzisiaj mnie troszkę skręciło z zazdrości - wiem, że nie powinnam tak zareagować. Moja bliska koleżanka po niespełna roku związku, zaręczyła się i ma już wyznaczony termin ślubu... Ehhhh... Na wszystko przyjdzie pora, na wszystko przyjdzie pora.... ;) Ostatnigościu - gdzieeee jeeeesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to prawda z tą suknią, tak tylko się chciałam upewnić. Nie ma co wyprzedzać faktów, choć jestem daleko od przesądów, ale jednak to nie jest zwyczajna suknia, prawda? :P :* Laseczki, spadam bo już mi się robi rzyg jak widzę kompa :P do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga!:D Hej:D Od wczoraj mamy z moim slicznego kociaka,od sasiadki.Jest caly czarniutki!Sliczny! Nazwalismy go Felek!:D Dzisiaj moj wzial wolne i jedziemy wybierac zaproszenia!:D milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marionetka Zdrowia! :) Yellow super! :) Pochwal się koniecznie! A kociaka zazdroszczę ;) Ja u rodziców mam dwa koty i dwa psy ale, że nie mam ich na co dzień to strasznie tęsknię. Od października też mamy właśnie kociaka przygarnąć. Ewentualnie dorosłego kota ze schronu. Juleczka z tą suknią to chyba jest tak, że kupowana w odpowiednim czasie, bez pośpiechu daje więcej radości ;) Setunia - ostatnio Cię nie było to teraz widzę od rana :D Ja dziś muszę podzwonić i się upomnieć o przelewy - najgorsza część freelancerstwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;-) Juleczka- GRATULUJĘ! :D, świetnie, że Ci się udało :). Z chęcią przeczytałabym kiedyś jakiś Twój tekst ;-). Może kiedyś się pochwalisz ^^. Yellow- świetne imię dla kota. Felek ;D, pocieszne :D Marionetka- zdrowiej szybko, za oknem jeszcze ładna pogoda więc szkoda życia na chorowanie ;p A teraz news ode mnie :p. Mamy zaklepaną godzinę ceremonii w kościele :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Mam nadzieje,ze nie prowadzicie grupy zamknietej i przyjmniecie mnie do grona ;) Moje zareczyny dopiero w Grudniu po 10miesiacach bycia razem a juz sie doczekac nie moge kiedy bede, tak jak nie ktore z Was, wybierac suknie slubna i planowac wszystko szczegolowo :) :) Pozdrawiam Was goraco N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie WSZYSTKIE :) gość z godz. 9.45 no pewnie- zapraszamy do naszego "vipowskiego" kręgu :) Malinka- no jak się rozkręcę to i jakiś tekst na gmaila wrzucę :) Wszystko w swoim czasie :) Z suknią odpuszczam, bo po prostu nie mam co z nią zrobić :P Nie ma tez tak przyspieszać :) Setunia miło Cię widzieć tak od rana Malinkowa- która to godzina Waszego sakramentu? :) Marionetka- zazdroszczę kociaka Zagubiona- nie ma jak pieniążki i wypłaty, mój Luby się teraz nimi para przez księgowość, ale to Jego konik :) JUPI- jaki piękny dzień. Wiecie, że się stęskniłam za naszymi hienami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedykacja dla Setuni przeczytaj serię Rebeccy Eckler "Wpadk", "Padam na twarz" i "Dzikie dzieciaki" Genialnie się czyta :) Właśnie przerabiam 2 część i mam wielką chęć ją zrecenzować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkowa cieszę się, że macie fajnego Gościa z księdza. to podstawa:) A ślub będzie w Twojej parafii czy gdzieś indziej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn nie mamy ustalonej daty,ale moj ukochany dal mi do zrozumienia,ze bedzie to w Grudniu a dokladnie powiedzial,ze dostane cos na co tak dlugo czekalam i ze pewnie juz wiem co to jest. Ciesze sie bardzo,ze wybral taki moment,bo akurat jedziemy na swieta do mojej mamy, ktorej jeszcze nie poznal,bo mieszka 600mil od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Juleczka85 Dedykacja dla Setuni przeczytaj serię Rebeccy Eckler "Wpadk", "Padam na twarz" i "Dzikie dzieciaki" Genialnie się czyta usmiech.gif ktos tu juz je polecal:) chyba sobie zakupie Juleczko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja polecałam :) ale to było w dawnym wątku :P Gościu to super- mój też tak przebąkiwał, że do końca roku wiele się wyjaśni, ale dzień i godzina nie są znane :P Jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Na szczęście szybko zainterweniowałam i to "coś" co mnie wczoraj łamało mi odpuściło :P Wata moje gratulacje :) Świetnie, że idziecie do przodu z przygotowaniami! Teraz przed wami dalsza część :D Normalnie zazdroszczę ;) Kiedyś myślałam, żeby założyć takie centrum ślubne gdzie można w jednym miejscu zorganizować to wydarzenie :P Odpuściłam tylko z tego względu, że u nas to średnio popularne i mało jest Par, które nie patrzą na wydatki... Temat jednak uważam za bardzo ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, ale pięknie :) mmmmmmmm to prawie jak nasze marzenie :) Cieszę się bardzo :) i troszkę zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka super! :) Gratuluję! :) Juleczka pieniądze to dobra rzecz, ale jak się trzeba o nie upominać to już gorzej. Strasznie tego nie lubię. Setunia to chyba wreszcie się porządnie wyśpicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co pospieszac Juleczko, najlepiej uzbroic sie w cierpliwosc ;) Dziewczyny a powiedzcie mi, czy Wy tez jestescie tak szalencze zakochane w swoich facetach? Tak bardzo,ze tesknicie za soba po 5min nie widzenia sie? Albo nawet jesli jestescie kolo siebie tyle,ze w towarzystwie lub miejscu publicznym, czujecie tesknote bliskosci? A jak jestescie sami to nie mozecie sie od siebie oderwa? Czy tylko my z moim mamy takiego bzika na swoim pukncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×