Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

LULIKA=> 🌻 Ja Twoje posty rozumiem :-) I pisz, jak najwięcej, dziewczyno!!! Nieważne czy z telefonu, czy z kompa! Nie przejmuj się złośliwościami!!! Ja Ciebie rozumiem! Mnie tez by było przykro czytać złośliwe posty na swój temat :-( A luteiny nie brałam, więc Ci nie pomogę. Biorę d*phaston i mam to ciągnąć do 2otc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda a ja premię dostaje osobno.. dzwonią do mnie jak jest żebym przy okazji wpadła. Teraz nie wiem jaką wypłatę z zus dostanę i kiedy bo to niby jest 30dni od wpłynięcia do nich l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu a te kocyki okropne! a cena przerażająca! ja już kupiłam i to za 6razy taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona oliwka no to ja z ta refundacja nic nie rozumiem .Gin.wie swoje ii mowi to co wie a ja wiem jedno - musze brac luteine za 3 czy za30zł.bo inaczej moj maluszek nie przetrwa.Moja tesciowa kaze wogole nie brac zadnych lekarstw bo to szkodzi...moze i szkodzi ale napewno i pomaga nie bede ryzykowala sluchajac jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kocyki faktycznie drogie, ale mi się bardzo podobają jako ozdoba do chrztu. Na co dzień to raczej nie praktyczne. __________________ Lulika ja też cię zrozumiałam, może dlatego, że sama musiałam brać to świństwo i dla mnie od razu było jasne o co pytasz. W poprzedniej ciąży brałam luteinę od 9 tygodnia do około 16 - dopochwowo. Miałam odklejającą się kosmówkę. A teraz od 5 tyg. biorę d*phaston 2x1 i mam go brać do około 25 tyg. I czuję, że właśnie po tym wstrętnym d*phastonie mam silniejsze mdłości, w poprzedniej ciąży minęły szybko ok 15tyg. a teraz non stop. Czy macie na tym etapie jeszcze mdłości? Czy już Wam minęły? Drogi ten d*phaston, nie pamiętam na recepcie czy był refundowany. _______________ Dziewczyny nie kłóćcie się, to forum ma nas zbliżać a nie dzielić. ___________ Mama wczoraj przywiozła mi z domu cały kuferek ciuszków dla noworodka po synku. Jejku jakie one śliczne i malutkie, aż się nie chce wierzyć, że dzidzia będzie taka maciupka, i to mówi doświadczona mama, już się nie mogę doczekać Maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria95
czytam się niemal na bieżąco ale szczerze to nie chce mi się pisać bo pomijąc jedną-dwie dziewczyny to reszta mnie olewa .Więc sensu nie widzę w pisaniu do siebie :D zapach kawy czy jakoś tak :P ale się czepiłaś dziewczyny , że aż niemiło . Nie powinno Cię obchodzić czy mogą lub chcą uprawiac seks w gumkach ba nawet jeśli jej mąż nie lubi z nich korzystać to nic nam do tego !! Zresztą Lulika pytała się o luteinę a nie o twoje zdanie odnośnie ich współżycia x ewelina, gratuluję blizniąt . Ojciec mojego dziecka pochodzi z Grecji więc to również południe Europy i bardzo blisko Italii . A Twój mąż jest Polakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria95
czytam się niemal na bieżąco ale szczerze to nie chce mi się pisać bo pomijąc jedną-dwie dziewczyny to reszta mnie olewa .Więc sensu nie widzę w pisaniu do siebie :D zapach kawy czy jakoś tak :P ale się czepiłaś dziewczyny , że aż niemiło . Nie powinno Cię obchodzić czy mogą lub chcą uprawiac seks w gumkach ba nawet jeśli jej mąż nie lubi z nich korzystać to nic nam do tego !! Zresztą Lulika pytała się o luteinę a nie o twoje zdanie odnośnie ich współżycia x ewelina, gratuluję blizniąt . Ojciec mojego dziecka pochodzi z Grecji więc to również południe Europy i bardzo blisko Italii . A Twój mąż jest Polakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria95
dzidziuś, jak mam mdłości i wymioty :( x A w którym tygodniu odczuwałyście pierwsze ruchy ? Ja wchodzę w 17 tyg i nic. I wyglądam jakby miała non stop wzdęcia :P albo za dużo zjadła hihi Kiedy mój brzuch zrobi się taki ciążowy-zaokrąglony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Zupełnie nie rozumiem po co te uszczypliwości niektórych... Lulika, ja zrozumiałam Twój post od razu i nie wiem skąd to zamieszanie...A znaki interpunkcyjne nie są konieczne,żeby zrozumieć gdzie kończy się zdanie...Mnie osobiście o wiele bardziej przeszkadzają "byki" w wyrazach;P Także pisz, Kobito, i niczym się nie przejmuj!Z luteiną nie pomogę, bom laik w tej kwestii... Widzę,że nie tylko ja mam takie przyjemne niespodzianki na koncie:) Super! Słońce, też jestem w szoku jacy ludzie potrafią być nieogarnięci... Patka, przyjemnego weekendu z Teściami:) Helenka, jak ja bym chciała mieć 2kg na plusie;) Vikiable, dobrze,że już w domku i że wszystko okey:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria, ja staram się każdej w miarę odpisać:) To będziesz miała brązowookie Dzieciątko pewnie-ale fajnie:) Mój Mąż ma ciemną karnację i brązowe oczy, a Synek odziedziczył niebieskie oczy i blond włosy po mnie;PPP Hehe, teraz już niczego sobie nie życzę;P Ewelina, ja Cię-bliźniaki!A my zawsze z Mężem się śmiejemy-tylko nie bliźniaki, bo nie przeżyjemy;D Ale to dlatego,że nasz Synek to diabełek tasmański mały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona oliwka , Goplana, Dzidzius, Wiktoria dzieki za zrozumienie :-) Jesli kogos pominelam to przepraszam nieswiadomie.. To prawda powinnysmy sie wspierac :-) Ja nie czekajac zrobilam na wszelki wypadek zapas luteiny dopochwowej mam jednak nadzieje ze tak dlugo nie bedzie mi jednak potrzebna :-) zielona oliwka ale mi humor poprawilas tym ostatnim zdaniem z 11.15 :-) nie ma to jak pelne zrozumienie Wiktoria pisz dziewczyno czasami tak jest ze temat goni temat ja odpisze na pierwszy a tu dziewczyny juz trzeci zaczynaja ;-) prawda jest tez taka ze czasami zwyczajnie sie gubimy kto jest kto i czasami chcialo by sie cos odpisac ale jak czlowiek zaglada z doskoku to boi sie jakas gafe palnac bo nie pamieta czy to ta dziewczyna co pisala to i to a moze tamto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tu z Wami podzielic sie nowinkami.Ja to chociaz popisze tutaj ,bo jak pisalam wczesniej meża prawie nie ma w domu( taka praca) nawet jesli nie ma odzewu.Ja np.nie pisze kiedy mnie dany temat boli.Kiedys pisalyscie o wyprawce dla malego ja nie odpisywalam bo bolący temat dlamnie to był.Moze cos i palne nie tak ale pisze...Duzo od Was mozna sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko dzieki :-) Ja znowu z odpisywaniem czesto mam tak ze jak przelece 3 str zaleglosci to juz sama nie wiem co ja komu mialam odpisac dlatego czesto pisze nie do konkretnej osoby tylko tak ogolnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnusi za Ciebie szczególnie trzymam kciuki, bardzo mi przykro, że musiałaś przejść taką straszną tragedię. Ja bym na Twoim miejscu chyba zwariowała z rozpaczy. Teraz na pewno będzie inaczej i będziesz cieszyć się z kompletowania wyprawki. _____________ Wiktoria ja pierwsze ruchy poczułam szybko ok 16 tyg. ale chyba dlatego że to kolejna ciąża. W pierwszej to było znacznie później około 20 tyg. także chyba musisz cierpliwie czekać, a warto .... Uwielbiam te delikatne kopniaczki :) Pamiętam jak już urodziłam synka to przez pierwsze tygodnie dziwnie się czułam, brakowało mi ruchów dzidzi w brzuchu :) _______ Vikiable dobrze, ze wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoriia95 ja ruchy poczulam ok.18t.c so słabiutkie do tej pory ale jest chyba wszystko ok.bo detektorem sprawdzam tetno i bije serduszkko prawidlowo.Ja mysle ze ja za duzo nabralam wagi powyzej 10 kg. Ale ja sie nie obzeram tylko tak samo przez sie kilog.rosna.W15t.c.poszlam do urzedu pracy a tam mowia ze juz niedlugo rodzisz? A ja na to - tak niedlugo za pol roku!Ta oczy postawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ja w pierwszej ciazy ruchy poczulam ok 18 czy 19 tyg a teraz w drugiej bardzo szybko bo w 15 .. Moja kolezanak jest teraz w 19 tyg druga ciaza i jeszcze nic nie czuje...nie martw sie to wszystko zalezy od ulozenia lozyska i dziecka ja na poczatku czulan w okolicach pepka i z boku a teraz od kilku dni czuje jak by mi maly po pecherzu skakal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im nas tu więcej tym trudniej mi juz pisać, mylicie mi się wszsytkie :P ewelina gratuluje blizniat, wow sporo roboty przd Toba ale fajnie, że dwójka od razu :) to co nikt nic nie wie jak zaradzić tym hemoroidom? jakimis domowymi sposobami, zanim bede miala wizyte? milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hemorojdow to sie nie wypowiem bo nie mam zielonego pojecia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius210 dzieki za mile slowa.Z kompletowaniem wyprawki to poczekam jednak do porodu .Rzeczy Anusi wszystkie oddalam.A przy tym maluszku zagonie meza do zakupow.Teraz wszystko jest do kupienia na bierzaca wiec ne ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera to bede musiala sie jeszcze pomeczyc. czytałam o nasiadowkach ale w ciazy nie wolno bo mozna dotac skorczy. no nic te kilka dni wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius210 dzieki za mile slowa.Z kompletowaniem wyprawki to poczekam jednak do porodu .Rzeczy Anusi wszystkie oddalam.A przy tym maluszku zagonie meza do zakupow.Teraz wszystko jest do kupienia na bierzaca wiec ne ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawa=> ja mam hemoroidy - pamiątka po 1 ciąży :-O Domowych sposobów na to raczej nie ma. Może jakieś nasiadówki? Nie wiem. Chociaż jeśli bardzo boli Cię przy wypróżnianiu, to chyba możesz stosować doraźnie czopki glicerynowe. Chyba, bo nie wiem, jak to jest w ciąży. Wiem, że tuż po porodzie te czopki to błogosławieństwo ;-) Gdy byłam w ciąży, gin przepisał mi jakieś tabletki i maść na hemo, ale nie pamiętam nazwy, poza tym były na receptę. Hemoroidy Cie tylko bolą czy już są na wierzchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria ja czasami odpisuje tak że nie piszę po nicu do kogo to jest, a to dlatego że wiem że temat był a nie wiem kto go zaczął:) albo piszę po nicu coś mi się pomyli i okazuje się że do kogoś innego miało to być:) akurat o tych mdłościach to pisałam że bardzo Ci współczuję, ja jestem w 16 tyg i ruchy czuję, wcześniej już czułam, a teraz tylko potwierdziło się że to na 100% dzidzi, już nawet wiem o której się budzi i o której najbardziej fika:) co do brzucha to jaki masz kształt? ja od samego początku mam "piłkę" teraz już tylko do przodu mi idzie:) czasami to ja wprowadzam zamieszanie na forum... piszę wszystko co przyjdzie mi tylko na myśl:) znowu na tematy o większych dzieciach nic się nie odzywam bo najzwyczajniej w świecie nic na ten temat nie wiem i tylko czytam a więc czy wy moje drogie wiecie że sama objętość krwi (bo mamy zwiększone) może ważyć nawet kilogram? :0 a woda zatrzymana w organizmie aż trzy kilo? :0 SZOK! mam cały brzuszek popisany długopisem:) ten mój mężczyzna to chyba bardziej niż ja doczekać dzidzi się nie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava czopków, a nie tamponów? ja czytałam o tamponach. Poszukam zaraz w książce coś na ten temat, jak znajdę coś to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viktoria jest nas tu tak dużo, że nie ma szans każdemu odpisać. Do mnie też mało kto się odzywa ale się nie przejmuję. Ja nie mam nic do powiedzenia na temat luteiny czy przodujących łożysk bo nie miałam z tym do czynienia. Vikiable dobrze, że te bóle to nic złego i na pewno bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
To ja byłam. Helenka fajnie Ci, że dostajesz premię, u nas w firmie jest taka polityka, że jak ktoś dłużej jest chory to na premię nie zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×