Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Goplano oglądałam, lubię oglądac te programy kulinarne. Co do matki tej dziewczyny to porażka, ja nie wiem czy ona tego nie przeyślała, czy chciała mieć swoje 5 minut w tym programie, bo nie dość że sama wybrała eklerki do pieczenia to jeszcze powiedziała że sama by je lepiej zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina=> wiesz, ta matka po prostu kopała leżącego! Swoją rodzoną córkę :-( Nie dość, że dziewczyna została skrytykowana przez jury, to jeszcze matka ją pogrążyła! :-O No jak tak można?? :-( Tym bardziej, że sama te eklerki jej wybrała! :-O Mnie się to w głowie nie mieści! Zostałam wychowana w zupełnie innych warunkach. Moja mama zawsze mnie wspiera,zawsze mogę liczyć na jej pokrzepiające dobre słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zostawić was na kilka dni i już nie można nadążyć z czytaniem ;) ------------------------------------ Do szkoły // studiów się nie wtrącam. Jednym to się przydaje w pracy, innym nie i tyle w tej kwestii. Choć nie chciałabym iść do ginekologa bez wykształcenia :P ------------------------------------ Dziś zrobiłam rybkę w occie - może komuś znowu narobię smaka ;p No i wyjątkowo rosołek na obiad jutro będzie ------------------------------------ Ktoś się pytał o stosunki z teściami. Otóż ja mam rewelacyjne. Kochają mnie bardzo; już po kilku latach chodzenia z teraźniejszym mężem mówili mi, że traktują mnie jak córkę - i faktycznie tak było. Ale takich ludzi rzadko się spotyka a ja mam wyjątkowe szczęście. ------------------------------------- Pozdrawiam was wszystkie. Uciekam, bo jestem baardzo zmęczona. Jutro zaczynam 20 tydzień ;) ------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Emilia tylko pozazdrościć :) Moje z teściową nie są najlepsze, choć nasze spotkania są poprawne to czuć poprostu niechęć obustronną :) Kiedyś się bardzo pokłuciłyśmy i niestety, człowiek to będzie chyba pamiętał do końca życia. A teść to taki, gdzie go teściowa postawi tam stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya jesli chodzi o kontakty z tesciami to powiedzmy ze sie dogaduje, chyba z tesciem tez wlasnie latwiej, ale ja mam ten luksus, ze widujemy sie tylko kilka razy do roku, a poza tym to glownie Skype lub telefon Joanna my tez dzis mielismy z mezem bardzo pracujacy dzien, dwie komody zlozone I nowe duze lozko dla starszego synka, to juz sie bedzie mogl wyprowadzic z lozeczka :) ale sie cieszyl, usmiech dziecka bezcenny mowie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj tak cichutko dzisiaj, dzień dobry :) Wracając do MasterChefa to nieźle dzisiaj jadą po matce tej dziewczyny na wielu forach. Mogłaby sobie poczytać opinie na swój temat, bo może myśli że zabłysnęła :P Czy dzisiaj ktoś ma wizytę u lekarza, bo jutro to chyba Helenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna6950.......25..........Podlasie...............1.... ........córeczka..........01.02.14 słońceeee .........33......dolonośląskie ..........2.............----/---.............04.02.14 Paatkaa........24..........Śląsk.................... 1 .............Marcin...............06.02.14 mamamama2.....30.....podkarpacie...........2............. --/---.................08.02.14 Majowa_...........27.........Śląsk.................... 1............Hubert..............10.02.14 truskava90.........23.........pomorskie............1..... ..córcia Amelia.......19.02.14 brzuchowata......29.....podkarpackie...........2......... ... ..----/----..........21.02.14 Alexis to ja........26.......warm maz..............1.............. --- / --- ..........21.02.14 zielonaoliwkaa...28........lubelskie...............2..... .........---/---.............22.02.14 mamaAnusi..........34........podlaskie..........1........ ... ...........................22.02.14 lulika...............31......... łódzkie...............2................Patryk............. 24 .02.14 RybkaPlum........29.........Poznań.................2.... .... ......Pola ..........25.02.14 kajka85..............28......dolnośląskie............1. . ............---/---...........25.02.14 Goplana..............??......pomorskie............3. . ............synek............25.02.14 dzidzius210.......32........zachodniopom.....2........... .....synek...........25.02.14 podwójna77..............śląskie...............2....... ...synuś...----................27.02.14 madziulka123....21.....podkarpackie...........1.......... .....---/---. ..........28.02.14 Masaya..............22.........kuj.-pom..............1... ............Filipek..........28.02.14 Kalina82............31...........mazowieckie.........3... .......chłopak................28.02.14 anitia..................32............UK................. ..2.............chlopak...........04.03.14 vikiable..............33.........podlasie...........1.... .......--/--......................06.03.14 anawa................33.......podlaskie................2. ................synek........07.03.14 Wiktoria95..........18.......mazowieckie............1 . .............---/---..........07.03.14 anka_123...........28......mazowieckie..........1........ ......-----................08.03.14 Emila8200.........30.........kuj-pom...........1.... .......--/--.......................10.03.14 heelenka.............22........Wrocław..............1... .... ...Lidia/Cezary.....12.03.14 Zapach kwiatów kawy.....30......x............2............synek--.......... .....22.03.14 Zmeczona26......26.......warm maz.............1............--- / --................23.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) ogladalam wczoraj ten program ale dogrywki juz nie widzialam i nie wiem kto odpadl....najpierw sie naogladalam tych pysznosci o potem wstawalam z lozka o 22.30 zeby sobie kanapki zrobic dzis siedze w necie i szukam przepisu na kluski slaskie -dostalam zadanie bojowe od meza ;-) moze wy dziewczyny macie jakis sprawdzony przepis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika ja zawsze robie na oko Tak Kalina jutro o 16:30. Doczekac sie nie moge, zwijam sie od wczoraj z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna6950- no w kucharzeniu właśnie najbardziej lubię to, że jedzenie szybko znika, gdy wszystkim smakuje :) Też od małego czas spędzałam w kuchni z mamą i babcią i jestem im wdzięczna za to, że tyle mnie nauczyły.. Babcine przepisy najlepsze :) Co do dziewczyny z MasterChef to rzeczywiście przykra sprawa z jej mamą.. Ja nigdy nie miałam dobrych kontaktów z moją mamą i przykro mi z tego powodu.. Zawsze stawiała mi wyżej poprzeczkę niż moim braciom i nigdy nie doceniała moich starań i sukcesów.. Ale porażki od razu dostrzegała. Teraz jest na etapie obrażania się na wszystko, nie mówiąc nikomu o co jej chodzi.. Szkoda słów czasami. Idę szykować obiad, dziś serwuję barszcz czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> zwijasz się z bólu??? To jedź na pogotowie lub zadzwoń do lekarza! W ciąży ból może być objawem czegoś niepokojącego! __________ Dziewczyny, jak zamknąć tę reklamę Gerbera? Nie widzę żadnego krzyżyka, a zasłania mi 1/4 tekstu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - ja oglądam czasami polskie wydanie, a codziennie australijskie, chocią i tak najbardziej lubimy Gordona Ramsaya:). Masz rację uwielbiam gotować jak mam wenę, nienawidzę wymyslać, bo moi panowie nie zjedzą wszystkiego niestety. Do masterchefa się nie nadaję:) A co do tej akcji z matką - no cóż, nie ma to jak rodzina... przykre to było, tez mi się żal zrobiło tej dziewczyny. Kalina - nie uraziłaś:) znam swoje osiągnięcia przede wszystkim i to dla mnie najważniejsze jest. I tak jak pisałam moje studia trwały o 1,5 roku dłużej niż dzienne i zakres programowy był ten sam. A jeśli chodzi o koszmarnych nauczycieli, to możesz mi na słowo wierzyć, że najgorsi, których do tej pory spotkałam są po dziennych studiach. W tym zawodzie to nie jest wyznacznik. teściowie - hmmm:) temat rzeka:D ja mam byłych i prawie obecnych. Byli no cóż, róznie bywało, teść koszmar, teściowa jak wiatr zawieje. Obecni są daleko więc problem z głowy, widuję ich kilka razy do roku. On ma wszystko gdzieś, a ona chciałaby nad wszystkim panować, ale się nie da. Jest ok:) Tylko liczyć mogę wyłącznie na siebie. Kalina - jeszcze ja jutro na następne prenatalne podążam!! Juz mnie troche nerwy zżerają. Śniło mi się, że urodziłam:) jakoś tak łatwo poszło i dziewczynka! No zobaczymy jutro:) Lulika - gotujesz osolone ziemniaki /ja zawsze więcej niż na obiad, bo kluski znikaja:)/ i ciepłe ugniatasz porządnie. Nastepnie formujesz z nich koło, wyciągasz 1/4, przekładasz na sąsiednie i dokładnie tyle dajesz mąki ziemniaczanej. Do tego jedno jajko i zagniatasz. Ot cała filozofia. Jeśli masz dużo i jedno jajko nie wystarczy /nie będzie się lepić/ to dorzuć jeszcze żółtko. Joanna - a co to za cudo upiekłaś? Masaya - u mnie też barszcz:) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - ja oglądam czasami polskie wydanie, a codziennie australijskie, chocią i tak najbardziej lubimy Gordona Ramsaya:). Masz rację uwielbiam gotować jak mam wenę, nienawidzę wymyslać, bo moi panowie nie zjedzą wszystkiego niestety. Do masterchefa się nie nadaję:) A co do tej akcji z matką - no cóż, nie ma to jak rodzina... przykre to było, tez mi się żal zrobiło tej dziewczyny. Kalina - nie uraziłaś:) znam swoje osiągnięcia przede wszystkim i to dla mnie najważniejsze jest. I tak jak pisałam moje studia trwały o 1,5 roku dłużej niż dzienne i zakres programowy był ten sam. A jeśli chodzi o koszmarnych nauczycieli, to możesz mi na słowo wierzyć, że najgorsi, których do tej pory spotkałam są po dziennych studiach. W tym zawodzie to nie jest wyznacznik. teściowie - hmmm:) temat rzeka:D ja mam byłych i prawie obecnych. Byli no cóż, róznie bywało, teść koszmar, teściowa jak wiatr zawieje. Obecni są daleko więc problem z głowy, widuję ich kilka razy do roku. On ma wszystko gdzieś, a ona chciałaby nad wszystkim panować, ale się nie da. Jest ok:) Tylko liczyć mogę wyłącznie na siebie. Kalina - jeszcze ja jutro na następne prenatalne podążam!! Juz mnie troche nerwy zżerają. Śniło mi się, że urodziłam:) jakoś tak łatwo poszło i dziewczynka! No zobaczymy jutro:) Lulika - gotujesz osolone ziemniaki /ja zawsze więcej niż na obiad, bo kluski znikaja:)/ i ciepłe ugniatasz porządnie. Nastepnie formujesz z nich koło, wyciągasz 1/4, przekładasz na sąsiednie i dokładnie tyle dajesz mąki ziemniaczanej. Do tego jedno jajko i zagniatasz. Ot cała filozofia. Jeśli masz dużo i jedno jajko nie wystarczy /nie będzie się lepić/ to dorzuć jeszcze żółtko. Joanna - a co to za cudo upiekłaś? Masaya - u mnie też barszcz:) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirika
Jak dostalam boli caly dzien mnie bolao. Mialam takie bole jak w okres wiec sie przestraszylam. Pojechalam na izbe. Ale nie potrzebnie. Najpierw trzeba brac nospe. W sumie nie wiedzialam o tym, ale zachwyceni moim przyjazdem nie byli. Jak to nie pomaga to dopiero jechac na izbe. Lekarz mnie zbadal ale mowil ze jakies wiezadla mi sie poszerzaja i to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirika=> a dlaczego tak Ciebie potraktowali?? kazali wpierw wziąć nospę? No też?? 😡 Ja przy bólu jechałabym na izbę od razu i nie patrzyła na nic! A skąd masz wiedzieć, czy ból jest bezpieczny czy nie? W 1 ciąży na początku miałam lekkie jednorazowe plamienie, w zasadzie tylko zabarwiony śluz i to nie żywą krwią. W zasadzie można by pomysleć, że nic takiego, tym bardziej, że mnie nic nie bolało. Pojachałam do szpitala i okazało się, że to bardzo poważna sprawa, musiałam leżec plackiem 3 miechy, brac tabletki na podtrzymanie itp. Więc wolę na zimne dmuchać :-) _______ Nieciekawie się dziś czuję :-( mdli mnie strasznie, zupełnie jak na początku ciąży. ________ Ponawiam pytanie - wiecie, jak wyłączyć tę natrętną reklamę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kregoslup.. Podwojna bo Ty bedziesz miala dziewczynke:-) albo ja gerbera nie da sie zamknac, dlatego czytam i pisze na telefonie bo tez mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie śląskie tak jak podwójnaa :) xxxxx Helenka zadzwoń do lekarza i przedstaw mu co to za ból, może faktycznie trzeba bedzie na izbe jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna=> a Ty nie miałaś już określanej płci? Wydawało mi się, że Ci gin chłopca przepowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia to ma ktos przepis na pieczona kaczke faszerowana? Obojetnie czym.:-) nie lubie bardzo kaczki.. tata mnie meczy o nia, jak nie to szkoda bede musiala znalezc cos w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! reklama się przesunęła i nie zasłania pisanego tekstu :-) Kaczkę jadłam tylko raz w życiu, jak zrobiła teściowa. Była żylasta i niesmaczna. Oczywiście kaczka a nie teściowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zeby zlikwidowac ta reklame wejdzcie w zakladke dodatki i zainstalujcie sobie adblocker. Zajmuje to 5 sekund i reklama zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirika
Goplana_ Potraktowali mnie tak bo to byla 20 godz i nie chcieli zeby kos im glowe zawracal. Jak to polozna stwierdzila "a juz mylsam ze bedzie swiety spokoj". Oni na tym oddziale w Toruniu to raczej zawsze sa niemili. Nastepnym razem zadzonie do mojego gin. Tylko po prostu nie mialam komy. No i tez glupio mi jest dzowinc o tej porze glowe mu zawracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirika=> co za chamstwo! To ich zas...y obowiązek przyjąć kobietę w ciąży! 😡 _________ Ja chyba dziś faworki zrobię, bo moje dzieci chudziaczki niejadki się domagają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Zamówiłam dziś łóżeczko z szufladą, materacem, pościel (wkład) i 2kmpl pościeli. Został mi tylko wózek. Nie wiem dziś na obiad zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Hej! Myślałam, że tylko ja jestem taka sierotka, że nie potrafię tej reklamy zamknąć :D Widzę że niezła dyskusja się zrodziła na temat studiów i pracy. Skoro już są inne tematy to nie będę do tego wracać ;) kirika współczuję bólu i współczuję takiego potraktowania, to nie do pomyślenia, przecież to ich praca!!!!! RudaMagda gratuluję zakupów. Ja mam wreszcie szafę w pokoju córci więc mogę kompletować wyprawkę dla drugiego malucha. W zasadzie to prawie wszystko mam, ale zawsze jakiś drobiazg można dokupić :) Dziewczyny a Wy znowu o jedzeniu! Ja dzisiaj jem fasolkę po bretońsku produkcji mojej mamy :D Ciągle jem i jem... i tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich przyszłych mamuś, mam trochę ubranek do sprzedania allegro.pl/markowa-paczka-ciazowa-hm-ca-36-38-i3613372108.html allegro.pl/modna-urocza-ciazowa-jeansowa-sukienka-indiska-40-i3620510826.html allegro.pl/cudna-slodka-tunika-sukienka-kolnierzyk-george-40-i3620937567.html allegro.pl/39-par-recznie-robionych-home-made-modne-kolczyki-i3635008930.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×