Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość Agnieszka2607
Hej:) Czy któraś z koleżanek rodzi może na Madalińskiego w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Hej:) Czy któraś z koleżanek rodzi na Madalińskiego w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze pamietacie na ktorej stronie byl temat przeziebienia bo strasznie sie czuje.Kichanie, smarkanie ale bez goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnusi, możesz brać Prenalen, czosnek, miód i herbatę z lipy.A do nosa polecam Nasivin Soft dla dzieci 1-6 r.ż. Ma małe stężenie xylometazolinu i mi lekarz pozwolił.I leżeć w łóżku, bo nic tak nie pomaga jak wygrzewanie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila - ja mam dobry:) znika w tempie ekspresu:) 1 mała smietana kremówka 30%, niepełna szkl cukru, 3-4 łyzki kakao i paczka margaryny. Wszystko wrzucacie do rondla i podgrzewacie mieszając aż trochę zgęstnieje. Smarować gorącym lub ciepłym, obciązyc wafel i zajadać:) smacznego MamaAnusi - inhalacje sobie zrób i cerutin albo rutinoskorbin weź. Mamamama2 i co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaA=> lipomal, tantum verde - lekarz mi polecił. I nie pamiętam, co jeszcze. Ale dużo tego wymieniał... ______ Emilia=> moja mama robi rewelacyjny na bazie mleka w proszku, ale nie rozpuszczalnego, tylko takiego, że tak powiem "komunistycznego" niebieskiego - trudno dostępne, ale naprawdę warto - jeśli chcesz przepis, mogę wziąć od mamy. Podwójna - robię Ci konkurencję przepisem :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Masa do wafli -kostka masła/margaryny - niepełna szklanka cukru -2 szklanki mleka w proszku - pół szklanki mleka/wody -kakao Do rondelka wlewamy wodę wrzucamy masło, kakao, cukier zagotowujemy. Potem wsypujemy mleko w proszku i miksujemy mikserem. Smarujemy wafle. Stary sprawdzony przepis:) Ja też jestem padnięta...cały dzień w mieście. Kupiłam kocyk i spiworek. Kocyk nowy zółty z różową obwódką bardzo mięciutki. A śpiworek z lumpeksu za 10,50 ale materiał rewelacja w środku czysta bawełna:) jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna77, joanna6950 -> dziękuję za przepisy. Mam dwa opakowania wafli, więc każdy przepis wypróbuję ---------------------------------- Goplana_ -> jeśli będziesz miała możliwość wzięcia przepisu od mamy, to też poproszę. Będę miała z czego wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno też mam żółty kocyk, z maskotką:) zrobiłabym i zjadłabym te fafle..ale nie.. obiecałam sobie że nie będę opychać się słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Ja się podłamałam:( stanęłam dziś na wagę i okazało się że w ciągu 2 tygodni przytyłam 2 kg! Czyli w miesiąc ze 4 będzie a to chyba lekka przesada, tym bardziej że jem tyle ile jadłam zarówno zwykłego jedzenia jak i słodyczy i ruchu mam bardzo dużo a kg lecą jak cholera...no chyba że woda mi się zatrzymuje bo to nie realne sprzątac całe dnie mało jeśc i przytyc 1kg w ciągu 3 dni(ostatnio wtedy się ważyłam). I wychodzi że już mam prawie 10 na plusie....a do porodu 3 miesiące conajmniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno:) ja od wizyty do wizyty czyli w 4tyg przytyłam 3,5kg i też nie zauważyłam żebym jadła więcej i nie wiem skąd to, w każdym bądź razie nie jesteś sama:) rozmawiałam z lekarzem, wyszło na to że to przez słodycze dlatego teraz je ograniczam. Organizm podczas ciąży odkłada sobie tłuszczyk na po porodzie, najlepsze jest to że wczoraj przechodziłam cały dzień w spodniach jeansowych sprzed ciąży:) nie wiem gdzie te kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle Joanno by Ty jesteś taką trochę łowcą okazji :) korzystasz może z ogłoszeń oddam za darmo? na tablicy są lub gumtree. Czasami można fajne rzeczy przygarnąć, ciuszki, wózki, łóżeczka. Dziś znalazłam ogłoszenie "oddam wózek wielofunkcyjny" stan bardzo dobry tyle że dopisane było że oraz pomogę w inny sposób co mnie trochę zdziwiło, ale większość nie ma podtekstów, moim zdaniem opłaca się i jak będzie mi czegoś brakować to też skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Ja też się mieszcze w ubrania stare...chyba też odstawię słodycze całkowicie, bo to do niczego nie prowadzi...wczoraj ugotowałam cały gar pierogów i zjadłam tylko 3 bo pomyślałam że lepiej zjeśc jabłko...Kurcze a może przyplątała mi się cukrzyca, bo ostatnio mam takie niepohamowane napady głodu i pic mi sie ciagle chce, oczywiście nie opycham się wtedy tylko zjem coś dla zabicia tego uczucia ale same w sobie są dziwne...do tej pory tyłam ksiązkowo kilogram dwa na miesiąc a dopiero teraz się zaczęło...trudno może taka moja dola...lece dalej sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
wiem o tym przegldalam kilka razy ale ogloszeniodawcy tylko pisza ze jest za darmo a potem za przesylke chca np 50, 70 zl, mimo tego mozna tam bardzo fajne rzeczy znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!!! Widzę że piszecie o kilogramach. Ja się nawet nie ważę w domu, tyle co u lekarza. Ale brzuch mam ogromny. Jak dla mnie to masakra. JUtro idę do tego szpitala na weekend, więc się coś więcej dowiem o dzidzi. Trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze. Bo ja już się zaczęłam denerwować. A jeszcze starsza chora się dziś okazało. Mąż był z nią u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
poczytalam o objawach cukrzycy i pasuja wszystkie poza nawracajacymi infekcjami...w przyszlym tygodniu robie ta glukoze i wszystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnusi - zdrowiej jak najszybciej :) Też bym sobie tych wafli zjadła :P ale co za dużo to niezdrowo.. joanna6950 - Ty to skarby w tych lumpach wyszukujesz :) I też boję się tej cukrzycy.. Ostatnio co chwile o niej myślę i już bym chciała być po tym teście glukozy. Nie wiem ile przytyłam, bo waga mi szwankuje i jeszcze bardziej się nakręcam.. brzuchowata84- na pewno wszystko będzie dobrze! :) Dziś śniło mi się, że urodziłam bliźniaków :D dwóch kochanych chłopaków :) I po porodzie nie pamiętałam pierwszego miesiąca, taka byłam zalatana i zmęczona.. Dopiero później wszystko jakoś się ułożyło i wróciłam do formy.. Ach te sny. Dziś spałam na raty, męczył mnie żołądek w nocy, dopiero nad ranem spokojnie usnęłam. Mimo to jakoś funkcjonuje :) Wczoraj jeszcze u męża stwierdzili bóle korzonków. W szoku byłam, że w tak młodym wieku można cierpieć już na korzonki. Takie dwa połamańce z nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya - ja mam koszmary odnośnie pracy,że np. szef coś chce, a okazuje się że ja to źle zrobiłam, albo że kasa mi się nie zgadza. Ogólnie nie mogę się ułożyć na łóżku. Wczoraj i tak poszłam późno spać bo moczyłam stopy, depilowałam nogi. A i tak czuję się brzydko. Tak szczerze to mój brzuch już mi przeszkadza. A tu jeszcze tyle do końca.... A ten płyn na glukozę to faktycznie taki niedobry? Bo jutro mam mieć to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Ja idę za tydzień zrobić badanie na cukier ale powiedzcie mi czy są jakieś objawy tej cukrzycy? Bo ja ogólnie czuję się całkiem dobrze a słodkości sobie nie odmawiam. Ale wierze, że już limit nieprawidłowości w ciąży wyczerpałam. Od wczoraj moje maleństwo jest wyjątkowo r****iwe. Tzn czuję takie smyrania albo rozpychania się, widzę jak brzuch się zmienia bo raz buła z prawej strony wyskakuje, raz z lewej. To już chyba po mału ten moment, gdzie powinnam czuć co najmniej 10 ruchów dziennie. A dziś drugie zajęcia w szkole rodzenia - na porodówkę mamy wędrować, doczekać się nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, zastanawiam się czy mi żelazo nie siadło.Od wczoraj non stop mi słabo.Nie mam siły wstać i jedzenia zrobić:/ Na spacerze musiałam dziś usiąść...Mąż dziś wyniki przywiezie to zobaczę. Patka, fajnie,że sobie pooglądasz oddział:) Będziesz się potem czuła bezpieczniej jak dojdzie co do czego;) Mnie się póki co na porodówkę nie spieszy-już wiem co mnie czeka;D Dziewczyny, ja to się boję na wagę stawać:/ A mam non stop ochotę na słodycze i pożeram tonami niemalże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilkę się z Wami przywitać. Akurat zrobiłam sobie przerwę na gotowanie obiadu - dzisiaj robie pizze bo nie chce mi się kombinować ;) Dziewczyny te które czują się słabiej, nie mają sił czy bierzecie jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina ja brałam witaminy ale już nie biorę ze względu na to że morfologię mam bardzo dobrą. Moje dziecko to jest chyba nad pobudliwe, czasami wali raz za razem, u mnie na dzień to z 200 ruchów bym naliczyła:) RybkaPlum to u Ciebie słodkie-dziewczynka się sprawdza:) Powiedzcie mi bo już sama nie wiem, a mój w pracy i zastanawiam się nad licytacją wózka.. kolor może być dla chłopca? nr aukcji 3637286423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina, no ja właśnie żadnych witamin nie biorę...Dziś obejrzę wyniki to zobaczę co i jak... Helenka, hehe, no przy Franku też jadłam, ale chyba nie tak szybko i nie w takich ilościach;) Jak tak dalej pójdzie to faktycznie się sprawdzi,że dziewczynka urodę zabiera-tak przytyję,że szok;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupiłam, cena końcowa wyszła mega:) Rybko czyli Ty po prostu lubisz słodkie:) ja naprawdę już się ograniczam, jem tyle co potrzeba, a nie na zaś tak jak wcześniej chociaż u mnie 5kg na plusie =57kg. Siostra 6 lat młodsza waży 65 więc dam radę, przeżyje:) co tu taka cisza? gdzie Podwójna? Goplana? na kawkę chyba poszły:) Brzuchowata, trzymam kciuki, naprawdę masz taki duży brzuch już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
tak tu dużo dziewczyn i nikogo nie ma z Wawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIUSZKI
Witam wszystkie przyszle mamy :) Sprzedaje używane ubranka dziecięce, dopiero wystartowałam na allegro. Ciuszki mam naprawde sliczne, markowe, w stanach idealnych i jak nowych, wszystkie pachnące, wyprasowane, rzeczy nie smierdza typowym ciucholandem. Niestety bardzo malo osob wchodzi na te moje aukcje, jutro koncza sie pierwsze aukcje a ofert jest bardzo malo bo ludzie nie wiedza ze sprzedaje. Dlatego wlasnie postanowilam sie ratowac i napisac do Was. prosze chociaz przejrzyjcie co mam do zaoferowania, to miala byc moja szansa na odbicie sie a tymczasem nawet nie zarobie na spłate podatku :( Wszystko wystawiam na licytacji od 4,90 wg mnie jest to bardzo malo jak za ubranka takiej jakosci.. Codziennie wystawiam aukcje, mam w domu bardzo duzo ciuszkow w przedziale wiekowym 0-12 miesiecy. Podaje link do moich aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34141810 Jestem tez otwarta na propozycje co do sprzedaży. Moj mail jest na stronach aukcyjnych Dziekuje za przeczytanie i przepraszam ze Wam tu truje.. Trzymam kciuki za wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko od aukcji. Owszem ubranko za 5zł nie jest drogie ale my musimy płacić 13 (bo przesyłka) a to juz sporo. Nowe ubranka na wyprzedażach są po 1,2 funty. Może porób zestawy. Np po 3,4 sztuki, wtedy raz się płaci za wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×