Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Mi też się wydaje, że helenka dziewczynkę będzie miała. Czekamy więc z niecierpliwością :) Podwójna nie wiem,skoro już wcześniej lekarz podejrzewał chłopca to może chłopiec będzie. XXXX Dzidziuś fajnie, że się odezwalaś, po Twoim poście widać, że już lepiej u Was. Jesteś silna babka, więc dasz radę z cukrzycą, tym bardziej, że dobrze wiedz jak z nią postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina82 faktycznie trochę lepiej u mnie. Kalina pewnie cieszysz się bardzo z synka w brzuszku? Chłopaki fajne są :) Dziękuję Wam, że pamiętacie o mnie, to bardzo miłe:) To co robimy zakłady o dzidziusia Helenki :) Na razie 2:1 dla dziewczynki, chyba że któryś wpis wcześniej pominęłam, to przepraszam. Podwójna - to raczej chłopak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziuś=> tak też sobie łakomstwo tłumaczę :-P że od lutego niektórych pyszności jeść nie będę - np. takich krokietów z kapustą. Przynajmniej na początku. Poza tym wiem z autopsji, że gdy maleństwo jest w domu, to nawet nie ma się ani czasu ani ochoty myśleć o jedzeniu i kg lecą. _________ Czy Wasze dzieci w 1 i 2kl. też maja co chwilę klasówki? :-O moje dziecko non stop się uczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana moja córka co parę dni ma jakiś sprawdzian. W poniedziałki zawsze najwięcej, angielski, dyktando, zaliczenia z religii i jeszcze czasem coś w matematyki. W ogóle to w szoku jestem że mają tyle nauki, może to i dobrze, ale niech nie mowią że to jest nauka przez zabawę, dla mnie to jest normalna nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziziuś cieszę się z chłopca, a bardziej mój mąż. W sumie to tak samo cieszyłabym się z dziewczynki, ale jak już mamy dwie to pasuje ten trzeci rodzynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina=> no właśnie :-O non stop nauka. Prace domowe na weekendy, na święta - chociaż w regulaminie zabronione. W 1kl. zakończenie roku było w piątek, a moje dziecko w środę miało pracę domową zadaną :-O Chodził do zerówki w szkole i to samo - codziennie praca domowa!!! Jestem pewna, że w przedszkolnej zerówce nie zadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika- dobry pomysł z tymi zapasami :) chyba też zrobię sobie kilka dań, które można zamrozić albo zawekować, żeby nie zasuwać przy garach jak bobas się pojawi. Tylko nie wiem jakie dania będą dobre dla karmiącej. Przy karmieniu piersią też jakaś dietka obowiązuje no nie? dzidzius210 - fajnie, że nam towarzyszysz cały czas. Wytrwałości w tej diecie, na pewno dasz radę :) Mnie dziś obudziły kopniaki małego. Uderzał tak długo i prawie w tym samym miejscu, że nie było opcji, żebym się nie przebudziła :) ale w końcu dał mi jeszcze pospać :P Obstawiam u heelenki chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekałam aż do zakładów dojdzie, a tu nic :) Lulika to super że kluski wyszły, też bym zapasy zrobiła, ale nie mam zamrażarki:( Dzidziuś myślałam dziś o Tobie, faktycznie dużo nie przytyłaś, nie dostałam skierowania na glukozę, czyli każdy tego badania nie musi robić? śmiałam się z lekarzem że mi się przytyło, mówił żeby dużo słodyczy nie jeść, a będzie w miarę dobrze więc po powrocie wcinałam tort haha na kręgosłup basen, ćwiczenia dla ciężarnych ewentualnie apap ale ponoć nic mi nie da, usłyszałam że u pewnej kobiety to nawet przedwczesny poród musieli wywołać bo miała takie bóle, że chodzić nie mogła. Może zostać mi tak do końca ciąży lub się polepszyć, zamówię jutro piłkę do ćwiczeń. dzieciątko zdrowe, duże, w sumie lekarz obejrzał wszystko szczegółowo omówił, nerki, mózg, serduszko, żołądek,macice, łożysko, pępowine, narządy rozrodcze również hmm no i chłopak będzie:) czułam to już wtedy gdy Ruda pytała co jej wywróżę, tak samo po tętnie, wielkości, dniu cyklu. Przed wejściem powiedziałam do mojego że proszę go żeby nie krzyczał jak lekarz powie że chłopak bo byłam już tego pewna, nie krzyczał, ucieszył się.Myślałam że gorzej będzie, ale od razu usłyszałam, że chwila moment i córę sobie sprawi:) Podwójna, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa, trafiłam! :D serdeczne gratulacje heelenka :) A tą glukozę to później się robi, gdzieś koło 26tc chyba (tak mi coś ostatnio położna mówiła), więc może na następnej wizycie dostaniesz zlecenie na badania. No tak, podwójna siedzi cichutko, a też już pewnie po wizycie. Czekamy na kolejne wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> Gratulacje! 🌻 Cholipka, naprawdę, sami chłopcy!!! No z tym sprawianiem córki to uważajcie... spójrz na mnie! :-D __________ PODWÓÓÓÓJNA! odezwij się :-) ...no tom się wydarła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Helenka gratuluje! Same chłopy, wojna będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helanka gratulacje, jednak chłopak :)))))) Więc mamy przewagę chłopców na naszym topiku. To jeszcze czekamy na wieści od Podwójnej, halo halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Helenka gratuluję! Ja tak czułam, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
O, myślałam, że nie wysłało postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff cięzli dzień dzisiaj był:) Ale podołałam. Wróciliśmy o 21 dopiero. W sierpniu widzieliśmy dobrze - 100% facecik:)! Goplana - przyjmijcie nas do bandy :D Mnie też wszyscy współczują i chca pocieszać, a ja się cieszę:) choć 20 lat do pierwszej ciąży marzylam o córeczce, ale mi przeszło hihi. Teraz tatuś i braciszek zamawiali chłopca, a ja chciałam, żeby zdrowe było i już. Wychodzi na to, że duże chłopię:) waży ok 545g a z nogami ma jakieś 32 cm. Nogami wyprzedza resztę ciałka o ponad tydzień, więc będą długie nózie jak u mojego starszaka:) Poza tym wszystko dobrze, odetchnęłam. Mamy cudne zdjęcia, a moj starszak przeszczęsliwy, ajeszcze 2 tygodnie temu się wydzieral, że on nie chce i ryczal ze złości. Kopniaczki cudne, chociaż na USG spał i zasłaniał rączkami buzię, ale i tak trochę udało nam się podejrzeć:) RybkaPlum - cudnie, że się wyrwałaś:) ja też chcę:) A że zachcianki masz to ciąża, a nie wstyd:) i na zdrowie! Dzidzius i tak trzymaj:) z dieta dasz radę, masz wprawę:) Goplana - u nas klasówki może rzadziej, za to pani nieudolna na maksa i zamiast w szkole wszystko im do domu zadaje, czasami po 4 godziny zadanie odrabiamy, a do tego religia i angielski. Goplana nie krzycz :D juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Helenka, gratulacje:) Śpiworka jeszcze nie kupiłam, jutro jadę do miasta mają dostawy w kilku lumpeksach więc poszukam, no i niebawem wybiorę się do kuzyneczki zobaczymy co mi zaoferuje:) Jak byłam u niej w odwiedzinach po porodzie to właśnie kupiłam śpiworek i komplet sukienkę bombkę+legginsy:) Co do rozmiaru to sama nie wiem, ale wydaje mi się że nawet jak się kupi większy to nie powinno byc problemu...No u mnie niestety ciążowe kilogramy wędrują w dolne partie ciała, choc normalnie gromadziły się w okolicy brzucha, ale podobno jak się nosi pod serduchem dziewczynkę tak jest:) W sumie tyłka dużego nie mam więc może mi się tam kumulowac:) Niedługo zaczynam 7 miesiąc, jak ten czas szybko leci, tak szybko jak kilogramy:) Idę spac bo padnięta jestem, miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - dzieki:), wiedzialam, że co jak co, ale na Ciebie mogę liczyć:) A ja ze swoim adhd i męskim zawodem też wniosę duuużo dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - Podwójna - teraz zdradzaj, czego uczysz, bo mnie ciekawość zżera! :-D Męski zawód? Toż nie ma bardziej kobiecego zawodu niż n-l! Więc jaki przedmiot? No zagnij mnie teraz! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna gratulacje, właśnie najgorsze jest otoczenie, bo oni życza i już ma być. A najważniejsze by dziecko zdrowe było i poród niemęczący :), czego wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina - dziękuje bardzo:) ja sie najbardziej cieszę, że dzidzius zdrowy i moj starszak szczęśliwy, że brata będzie miał, bo cięzko mi troche do tej pory bylo jak byl tak negatywnie nastawiony. Goplana - betonowe butki też umiem :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
A słyszłyście o tej babce która urodziła dziecko w pociągu w 20 minut:) A w telewizji powiedzieli"kobieta poczuła dyskomfort, poszła do toalety i zobaczyła główkę dziecka":) też bym chciała poczuc dyskomfort i urodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna=> Oszzz Ty! Tak myślałam, że coś "egzotycznego", bo po polibudzie jesteś! No, no... czapki z głów! :-) Jam rodzona humanistka, ale też temperamentna ;-) ________ Joanno=> ja mam z lupmków 2 piękne śpiworki. Tak mi się trafiło. A dla dziewczynki to w ogóle piękne ciuszki są w takich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna77 również gratulacje z powodu kolejnego chłopa :) Kurcze będzie problem z wyborem synowej :) hihi...Prawie same chłopaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Podwójna to byśmy się dogadały bo ja technikum budowlane skończyłam. Gratuluję chłopaka! Myslę, że chłopak zawsze bardziej się cieszy z brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×