Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość gość
Kurcze Paatkaa ja nie wiem jak nerwowo ten tydzień dasz radę:) ja bym juz wcześniej pobiegła chyba. Z dwojga złego lepiej, żeby to wiruch był, a nie przygotowanie do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancior - witaj :) ---- Goplana - byłas w kinie z chłopakami? ----- Dzidzius - wyluzuj:) chociaż jak Ty z nastawieniem na cc to się nie boisz, że sie przekręci :). Ja mam bardzo niskie łóżko i coraz trudniej mi wstac w nocy do toalety jak tak dalej pójdzie to będę musiała się przenieśc do innego pokoju spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Myślałam czy nie iść wcześniej do lekarza. Jeśli do poniedziałku nie przejdzie to może tę wizytę na wtorek przełożę. Powinni mi w razie czego wystawić L4 od piątku, co? Bo nie chce jeszcze w czwartek wędrować do lekarza. Nie wiem co jest grane. Przyjaciółka mnie wystraszyła, bo mówi że ona dwa tygodnie przed porodem czuła się podobnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatka a może podjedź do szpitala na izbę przyjęć, niech sprawdzą czy wszystko ok, będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! 🖐️ Dzidziuś=> kupiłam :-) wczoraj, ale dopiero w 3. kiosku znalazłam. __________ Podwójna=> nie byłam jeszcze w kinie. Myślałam o jutrze lub przyszłym tyg. A ja w końcu z blendera zrezygnowałam. Otóż odkryłam, że do mojego robota Zemera moja mama ma końcówkę z nożykami :-) i to mi styknie ;-) __________ Wkładki miałam różne i używałam długo. Wg mnie zdecydowanie najlepsze są Gerbera. Najcieńsze z tych, które miałam, niewidoczne pod bielizną, nie przemakają, przepuszczają powietrze. Drogie, ale wg mnie się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Co mi to da? Jeśli coś będzie to mnie zostawią na obserwacji a jak wyjdzie, że wszystko w porządku to i tak będę się męczyć dalej. Wole we własnym łóżku wyleżeć te parę dni. Poza tym mąż idzie na spotkanie ze znajomymi, nie chce żeby przeze mnie znów miał zepsutą rozrywkę, jakoś damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka=> no jak: co Ci to da??? Ano to, że zrobią Ci usg i ktg. Sprawdzą, dlaczego twardnieje Ci brzuch? Czy nie są to skurcze? Czy nie potrzeba leków? Dlaczego czujesz słabe ruchy dziecka? Cały czas piszesz, jak fatalnie się czujesz, ciągle coś Ci dolega. Jeśli faktycznie jest tak źle, to jedź na pogotowie! Rozwieją Twoje wątpliwości. No sorry, ale jak ja bym się źle czuła, w nosie miałabym rozrywkę męża, gdy w grę wchodzi zdrowie dzidzi. No sorki, ale zdenerwowałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka ty tu nie strasz nas! ja też na Twoim miejscu dla świętego spokoju wybrałabym się do szpitala lub lekarza wcześniej dostałam od schizofreniczki prezent na św. mikołaja, brat znalazł dziś rano pod bramą, książka lolita pille "buble gum" z karteczką "powiesz w końcu prawdę którą znasz?" nie mam pojęcia o co jej chodzi, ale ładnie się jej w głowie popie... glukoza wyszła mi po 2h o 10 niższa niż na czczo, z hemoglobiną się zmieściłam w normie, ale na czerwono wyświetla mi się niedojrzałe granulocyty Ig% jest ich 2 razy więcej i nigdzie w internecie nie mogę znaleźć co to jest, wie któraś? czuje się ostatnio już tak źle, że już nic nie ogarniam.. ale oszczędzam się ile tylko mogę, też mam tak że wstać z łóżka nie mogę. Raz to mnie tak za bolało, że aż pomyślałam sobie że rodzę, ale puściło po 10minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatkaa - ja już kilka dni temu na ktg Cię netowo wysylałam:) nie ma żartów, ten gośc wyżej to też ja. Dziewczyny maja rację. Ja nie wiedziałam co to wczesniak urodzony obecnie w całkiem dobrym stanie. koleżanki córka urodzila w 7 m-cu pod koniec. szok, ile one sie po lekarzach nabiegały, namartwiły, a niby ok. A ten gośc powyżej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktos inny mógłby z Toba podjechać do szpitala na ktg? To zajmuje trochę czasu, maks do godziny. Ale chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
No rozrywki męża rozrywkami, nie zmienia to faktu, że nie ma go w domu. Zobaczę jak będzie. Jak leżę plackiem czy na boku to mam miękki brzuch, dziś w takiej pozycji nie stwardniał ani razu. Zdarza się, że drętwieje jak siedzę, czy jestem w pozycji półleżącej i oczywiście jak stoję, dlatego liczę, że na przeleżenie wszystko wezmę. Może moje dzisiejsze samopoczucie faktycznie spowodowane jest tym niewyspaniem. Obiecuję, że jeśli na prawdę coś się zacznie dziać to ruszę na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę przerobiłam tych poradników ciążowych i wszędzie tam piszą, że każdą niepokojącą dolegliwość po 30 tyg ciąży trzeba jak najszybciej gdziekolwiek zgłaszać! i że to normalne że od 30tyg leci się do szpitala ze wszystkim niepokojącym. Patka, a wyobrażasz to sobie że może dziać się z Marcinem właśnie coś złego, a Ty siedzisz sobie w domu zamiast do szpitala jechać? no ja bym sobie nie wybaczyła, a już w ogóle że myślałabym że to przez złe samopoczucie i że dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heelenka:) portal.abczdrowie.pl/pytania/podwyzszone-granulocyty-15-tydzien-ciazy dooktor.pl/forum/index,10691,morfologia-krwi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki podwójna, ale i tak dużo wniosków z tego co piszą to wyciągnąć się nie da, czekam do wtorku, może lekarz coś o tym więcej opowie. też tak się zastanawiam bo dziewczyny znowu się pomyliły w laboratorium i w sumie po 2h od wypicia glukozy pobrały mi krew do morfologi bo wczorajszą "zgubiły" ampułkę z krwią oczywiście i może ma to jakiś na to wpływ, a może mam jakąś infekcję.. bakterie w moczu standardowo wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patusia pewnie umyla okna.podlogi i poprasowala.wszystko co miala.a teraz glupia pipa zamiast jechac na ip licze ze samo jej przejdzie.gratuluje "rozumku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paatkaa
w nos się gości ugryz. okna mąż umył a ja z łóżka co najwyżej do łazienki lub kuchni wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paatkaa - ignoruj niewychowańca A ty gościu spadaj chodniki zamiatać, to może się wyżyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Noo jak leże plackiem to jest zdecydowanie w porządku. Gorzej jak próbuję gdzieś wędrować lub za długo siedzieć. Tylko czemu ta głowa mnie boli i za nic nie umiem zasnąć cały dzień próbuję i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź paracetamol. W ciąży dozwolony. Tym bardziej w III trymestrze. I zmierz ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i walnij się w łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patka to w*********j do lekarza no!! o ludu,nie wiesz że taki ból jest gorszy niż żebyś z 1o tabletek zeżarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patka a ten twój mąż nie za często na imprezy lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
A kiedy na jakiejś ostatnio był? Bo chyba Ty wiesz coś więcej niż ja. Z powodu jednego dnia bólu głowy nie będę leciała do lekarza. Zwłaszcza, że z bólami głowy miewałam już i przed ciążą masę problemów i najzwyczajniej pod słońcem wiem, że to z niewyspania. Goplana ciśnienie mam w normie, mierze codziennie, lekarz kazał kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje granulocyty dojrzały i obudziłam się z bolącym gardłem i katarem.. mój jest na antybiotyku więc czekam na gorączkę mam nadzieję że się nie pojawi, ale jak już będzie to dzwonie do gina i pytam co robić. już odliczam dni do porodu, czuję się coraz gorzej, a to dopiero dziś równo 27tydzień koleżanka powiedziała mi ostatnio że jak chce karmić piersią, a sutki mam male to że je trzeba podczas kąpieli masować gąbką to się wydłużą, jej lekarz tak kazał. Słyszałyście o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Ja raczej słyszałam, żeby sutków nie ruszać, bo to może wcześniejsze skurcze powodować. I masaż sutków gdzieś znalazłam w poradach jak przyśpieszyć poród, więc może bez lekarza lepiej nic nie rób. A ja się teraz zastanawiam czy moje dziecko w ogóle śpi... przecież ten maluszek w brzuchu powinien teraz jeszcze długo spać a on się ciągle kręci i rozciąga... eh niespokojny duszek będzie z niego. Dla jasności dziś czuję się lepiej. Nie spałam co prawda za dużo ;/ ale głowa nie boli, mdłośc**przeszły chyba będę żyć, jedynie co to jak dłużej po mieszkaniu pochodzę to brzuch ciąży ale tak to jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka ja tylko zapytałam bo dziwne mi się to wydaje, sama nie zamierzam tego robić, nawet wątpię żeby przez takie coś większe się zrobiły :) ta znajoma ma dwójkę dzieci i te masaże chyba nic jej nie pomogły bo cycki ma ogromne, a nawet miesiąc nie karmiła mój czasami śpi, ale rzadko. Aż głupio tak mówić, ale jak tylko zaśnie i się nie rusza to ja też staram się nie ruszać i w ciszy siedzieć żeby go nie budzić, czasami kopanie 100 razy na godzinę mnie już denerwuje. Wiem wyrodna matka jestem, nie dość że kawe piję to jeszcze ruchy mnie wkurzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> ja też słyszałam, że niewskazany jest masaż sutków w ciąży. Małe to chyba nie jest źle. Gorzej, jak są wklęsłe (chyba). __________ No i będę miała 2. pastuszka w domu :-) młodszy też ma rolę pasterza, tyle że w przedszkolu. No i w związku z tym odpada wypożyczenie kostiumów, bo to za dużo kasy. Ale pogrzebałam w szafach i znalazłam przaśną spódnicę rodem z "Chłopów", więc nada się na łaty na spodnie i kamizelkę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są wklęsłe? ja nie wiem czy mam małe, ciężko mi cokolwiek i do czegokolwiek porównać, żadna kobieta z sutkami na wierzchu nie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Bywają wklęsłe, moja przyjaciółka takie ma i strasznie cierpi przy karmieniu, dlatego zaczęła odciągać. Ja myślę, że z tym problemu nie mam, sutki duże i od początku ciąży wypukłe jak nigdy wcześniej, choć tego karmienia to się trochę obawiam. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć? Dziewczyny czy w każdym Tesco kupię body dla dziecka? No i drugie pytanie: czy możecie polecić jakiś fotelik do samochodu na początek? Jakoś nie mam siły przebijać się przez testy, komentarze użytkowników.... Może komuś się przyda: http:/ /promocjedladziec**pl/category/kate/kate_akce/ ----------------- Patka - fajnie, że lepiej się czujesz ;) ----------------- U mnie ostatnio nowy niezbyt przyjemny objaw: cofanie się pokarmu. FUJ! Nie zawsze tak się dzieje, ale mimo wszystko jest to dość nieprzyjemne. ----------------- Miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×