Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość Paatkaa
No proszę, każdy gdzieś się z kimś spotka ;) Dopisujcie się do tabelki. Jak ja chcę już jutro, o tej porze powinnam być po wizycie u ginekologa. Chciałabym już czuć takie wyraźne ruchy, przynajmniej wtedy byłabym spokojniejsza... Was też dręczą takie niepewności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dziś lepszy dzień w końcu:) Poodkurzałam, pomyłam podłogi, ugotowałam pomidoróweczkę:) Mąż w szoku,że w chacie w końcu czysto;PPP I sąsiadki wpadły na popierduchy:) I na placu zabaw byłam z Synkiem:) A wiecie,że ja ostatnio kupiłam ten balsam Nivea, co się pod prysznicem używa-REWELKA jak dla mnie!Ja jestem leniuch balsamowy, więc to jest super rozwiązanie, bo balsamuję się w wannie, spłukuję, wychodzę i mam spokój:) Gosiaczek, ja mam ze 2,5 kg do przodu...Z Synkiem przytyłam 20 kg i teraz też tego się spodziewam.Na szczęście nie widać po mnie i szybko zrzuciłam:) Słońce, a ja czasami zazdroszczę tym co mogą wyjść do pracy, do ludzi...Po prostu wyjść...Ja muszę kombinować komu Franka wcisnąć;P Joanna, witaj!:) Masz rację-dasz sobie spokojnie radę ze wszystkim!Strach jest normalny;) Ja mam już jedno, a i tak się cykam;) Kondycję mam straszną...Nawet nie chcę tego analizować, bo się zdołuję;) ZielonaOliwka, fajnie,że wakacje się udały:) Najważniejsze,że Maluda zadowolona:) MamaAnusi, witamy:) Truskava, no, to potwierdziłaś moje zdanie o lekarzach na nfz:/// Współczuję,że w ogóle musiałaś mieć styczność z takim bucem:/// Kajka, Witaj wśród nas:) Na pewno przyjmiemy i nie zignorujemy:) Patka, zobaczysz,że u lekarza będzie wszystko si!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
slonee d czasu do czasu wpadam do wałbrzycha odwiedzić rodziców. Ja dziewczyny tez pomału bede musiala wymienic gardetobe - zostały mi tylko 3 pary spodni w ktore sie mieszczę. Zaczelam tez uzywac MUSTELI na rozstepy - zobaczymy czy to cos da. Zapach jest odpychający ale sie przemęcze. Przeszłam juz na FEMIBION 2. Paatkaa pogoda dzisiaj nie sprzyja pozytywnemu mysleniu - u mnie jest ponuro, pochmurnie i tez brak energii do zycia. Ja spokojna jest do 2 dni po wizycie u lekarza -potem znowu cos sobie wmawiam, zastanawiam sie czy mnie cos boli czy nie i tak w kólko. Zazdroszcze tym malolatom, które zachodza w ciąże i cieszą sie, ze beda miały dziecko. Ja po poronieniu modle sie zeby przezyc kolejny tydzień. Kazda wizyta u lekarza bardzo mnie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
postaram sie ładnie dopisac: nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data truskava90.......23..........pomorskie.........1......... ...Fabian/Amelia.....19.02.14 Alexis to ja......26.........warm maz..........1........... ... --- / --- ..............21.02.14 Zmeczona26....26.........warm maz............1...... .........--- / ---..............23.03.14 RybkaPlum.......29.........Poznań................2...... .......Pola/Leon...........25.02.14 Paaatkaaaa........24.......Śląsk.....................1. ...........--- / ---................6.02.14 Majowa_............27........Śląsk..................1.. ............Hubert/---............10.0214 joanna6950.......25........Podlasie..............1....... ........---/---..............1.02.2014 kajka85.............28.........dolnośląskie.........1............---/---...............25.02.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny! Rozgośćcie się i piszczie często co u Was :) _________________ Ja biorę magnez 3 razy dziennie od pierwszej wizyty u ginekologa. _________________ Co do lęku i obaw, tego chyba nie da się uniknąć. Tez tak mam, że na trochę uspokaja mnie wizyta. I przed każdą kolejną się stresuję. W ciągu dnia często myślę, czy aby nic za ciężkiego nie dźwignęłam, czy aby się nie przeforsowałam itp itd.... Staram się myśleć pozytywnie, ale kurczę nie da się nie martwić, przynajmniej ja nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Hej! U mnie dziś gorszy dzień. Znów mnie wymioty dopadły. Do tego córcia w nienajlepszym nastroju. Cały dzień marudzi. Goplana_ co za lekarz, nie do pomyślenia! Co to za tekst! Bałabym się chodzić do takiego doktora. Słońce ja biorę magnez jak mnie brzuch pobolewa. W poprzedniej ciąży brałam też jak zaczęły mi się pojawiać skurcze łydek. Myślę że możesz brać, nie zaszkodzi. Może akurat Ci pomoże. truskava90 jeżeli chodzi o kondycję to u mnie też nie jest najlepiej, pomijam fakt, że nie wróciłam do mojej 100% sprawności po poprzednim porodzie, ale ostatnio czuję się zdecydowanie słabiej, na dłuższym spacerze zawsze muszę zrobić sobie przerwę na jakiejś ławeczce, w sklepach często robi mi się słabo. Rybka fajnie, że miałaś przypływ energii :) kajka85 wcale Ci się nie dziwię że przeżywasz każdą wizytę, musisz być teraz dobrej myśli, tym razem wszystko musi się skończyć szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data truskava90.......23..........pomorskie.........1......... ...Fabian/Amelia.....19.02.14 Alexis to ja......26.........warm maz..........1........... ... --- / --- ..............21.02.14 Zmeczona26....26.........warm maz............1...... .........--- / ---..............23.03.14 RybkaPlum.......29.........Poznań................2...... .......Pola/Leon...........25.02.14 Paaatkaaaa........24.......Śląsk.....................1. ...........--- / ---................6.02.14 Majowa_............27........Śląsk..................1.. ............Hubert/---............10.0214 joanna6950.......25........Podlasie..............1....... ........---/---..............1.02.2014 kajka85.............28.........dolnośląskie.........1.. ..........---/---...............25.02.14 zielonaoliwkaa...28..........lubelskie.............2.............---/---................22.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońceeee
Też sie dopisze- Będę chyba najstarsza:) nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data truskava90.......23..........pomorskie.........1......... ...Fabian/Amelia.....19.02.14 Alexis to ja......26.........warm maz..........1........... ... --- / --- ..............21.02.14 Zmeczona26....26.........warm maz............1...... .........--- / ---..............23.03.14 RybkaPlum.......29.........Poznań................2...... .......Pola/Leon...........25.02.14 Paaatkaaaa........24.......Śląsk.....................1. ...........--- / ---................6.02.14 Majowa_............27........Śląsk..................1.. ............Hubert/---............10.0214 joanna6950.......25........Podlasie..............1....... ........---/---..............1.02.2014 kajka85.............28.........dolnośląskie.........1.. ..........---/---...............25.02.14 zielonaoliwkaa...28..........lubelskie.............2..... ........---/---................22.02.2014 słońceeee 33..........dolonośląskie ...........2.......... ----/---...........04.02.214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońceeee
nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data truskava90.......23..........pomorskie.........1......... ...Fabian/Amelia.....19.02.14 Alexis to ja......26.........warm maz..........1........... ... --- / --- ..............21.02.14 Zmeczona26....26.........warm maz............1...... .........--- / ---..............23.03.14 RybkaPlum.......29.........Poznań................2...... .......Pola/Leon...........25.02.14 Paaatkaaaa........24.......Śląsk.....................1. ...........--- / ---................6.02.14 Majowa_............27........Śląsk..................1.. ............Hubert/---............10.0214 joanna6950.......25........Podlasie..............1....... ........---/---..............1.02.2014 kajka85.............28.........dolnośląskie.........1.. ..........---/---...............25.02.14 zielonaoliwkaa...28..........lubelskie.............2..... ........---/---................22.02.2014 słońceeee ......33..........dolonośląskie ...........2.......... ----/---...........04.02.214 poprawiona będzie lepiej wygladała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońceeee
Rybko naprawdę nie ma czego zazdrościć. Alexis i Zielona Oliwko a pod jaką nazwą brałyście ten magnez i w jakiej dawce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
cham to mało powiedziane ale już mi przeszła złośc bo (nie jestem pewna) ale chyba poczułam dzidzie! Wiem , że to szybko bo dopiero 15 tydzien ale jestem pewna, ze nie były to ani gazy ani przysłowiowe flaki :P Poza tym kolejną wizyte u mojego gina mam 5 wrzesnia, wiec czekam cierpliwie i mam nadzieje, że juz dowiem się jaka płeć, bo coraz wiecej osób "wrózy" mi ,ze bedzie chlopczyk bo wyładniałam. Kajka - witamy :) Rybkaplum - oj zrobiłaś mi ochotę na pomidówkę :P nie miałam zachcianek wcześniej ale od jakiegoś tygodnia mnie dopadły :P ZielonaOliwka- jeszcze trochę i wszystkie objawy w końcu miną, bedziesz mogła sie cieszyć ciąza :) tego Ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słońce ja brałam magnezin 200 2x dziennie, albo raz dziennie magnezin 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
zapomniałam się podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki dzięki za mile przyjęcie - juz czuje sie jakbym gadała z najlepszymi przyjaciolkami :) Truskava nie wiem jak jest z tym wyładnieniem w ciazy - że niby chłopak a jak się brzydnie to dziewucha. Sprawdzimy, bo ja nigdy nie miałam pryszczy jako nastolatka a teraz jakas masakra - broda czoło, ba ramiona dekolt. TRAGEDIA Mama juz mówi ze bedzie dziewczynka a ja czuje ze w brzuchu jest chłopak. Ciekawa jestem czy rzeczywiscie tak jest. PRZEKONAMY SIĘ!!! Mi lekarz kazał brac femibion -Sprawdzilam, że ani Femibion 1 ani Femibion 2 nie ma w składzie magnezu.-wizyte mam w nastepnym tygodniu i podpytam jak to z tym magnezem jest. ... wy macie ochote na pomidorowkę a za mna chodza racuchy z jabłkami (jutro chyba z rana polece do warzywniaka)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
kurcze - ja tez zapomnialam sie podpisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
kajka pewnie nie ma na to reguły, ja chciałabym dziewczynke ale czuje, żśe bedzie chłopiec. tez biore femibion ale nie zwróciłam uwagi, że nie ma magnezu :/ a mozna pić w ciazy plushe z magnezem? bo nie widziałam przeciwskazań dla kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym "ładnieniem" w ciąży to mit :-) ja w ciąży wyglądałam okropnie!!! Znajomi mnie nie poznawali! I urodziłam chłopca :-) i to 2x. ___________________ I ja marzę o córce. Chociaż jestem pewna, że urodzę chłopca. Jakoś tak czuję. Tym bardziej, że ponoć dzidzia jest o tydzień większa niż wskazuje wiek ciąży. Duża dzidzia to pewnie chłopiec - tak sobie stereotypowo myślę :-) Okaże się :-) byleby dziecko zdrowe było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goplana_ moja może akurat urodzisz dziewczynkę, moja córeczka też na usg była o tydzień starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
znów się nie podpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońceeee
Ja też sądze że z tym wyglądem z ciąży to mit. Ja w pierwszej ciąży wyglądałam jak potwór i mam syna:) Teraz chciałabym córcie - ale lekarz twierdzi że będzie syn- z drugiej strony nieważne co byle było zdrowe:) Ja kupiłam Aspargin- ma w sobie magnez i cynk. chociaż boję się brać leki sama. A dziewczyny jak u Was wygląda sprawa z zaparciami? Ja zawsze miałam z tym problem- ale piłam czerwoną herbatę w dużych ilościach i jakoś pomagało. Teraz je masakra. Przeszłam na dietę ale to nic nie pomaga. Od samego początku biorę czopki Eva-q, pomagają ale cena jest dość w 6 szt 20 zł i mało to przyjemne. Może Wy znacie coś innego i skutecznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Słońce na zaparcia moja mama coś wspomniała o szklance wody z wyciśniętą cytryną, rano powinno się codziennie pić, ponoć pomaga. Ja nie mam akurat z tym problemu, ale też nigdy nie miałam. Dla odmiany wieczorami męczą mnie zgagi a rano potworny ból głowy... ------------------ Dziś wizyta u lekarza....mam stracha jak nie wiem co, a może się dowiem w końcu jaka płeć? :D My chcielibyśmy chłopca i mam nadzieję, że kwestie urody to mit bo wyglądam potwornie cała twarz w syfkach czuję się na prawdę masakrycznie jak popatrzę w lustro. Trzymajcie kciuki, o 17 wizyta. ------------------ A o przyjmowanie magnezu jak nie zapomnę, sama się dziś będę pytać, bo zauważyłam, że strasznie mi powieki drgają co u mnie zawsze oznaczało niedobór magnezu, zobaczę co mi powie. Ogólnie wiem, że w ciąży każą go przyjmować, żeby zapobiegać skurczą macicy. A co do skurczy mięśni powinno się więcej pić to pomaga bardziej niż przyjmowanie magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce z pewnością rozbawi Cię to co napisze, bo jak czytałam o tym, że się śmiałam. Ale wtedy byłam na tyle zdesperowana, żeby próbować wszystkiego. U mnie zaparcia pojawiły się już na początku ciąży. W ruch poszły suszone owoce, jogurty, hektolitry wypitej wody mineralnej. I właśnie gdzieś na necie wyczytałam, żeby przy załatwianiu potrzeby fizjologicznej delikatnie się pochylać do przodu i odchylać w tył. A że bardzo cierpiałam to pomyślałam, co mi szkodzi. I co śmieszne - dało mi to dużą ulgę. Dziś jest lepiej, ale myślę, że to raczej zasługa tego, co jem - bardziej urozmaicam posiłki, chociaż nie wyobrażam sobie dnia bez pomidora. Ciekawe czy moje dziecię będzie go lubiło :) _______________________ Patka trzymam kciuki za wizytę. Koniecznie napisz, chociaż na pewno wszystko będzie dobrze - ciekawa jestem, czy poznasz już płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
paatkaa - ja równiez 3mam kciuki- bedzie dobrze!!! jesli chodzi o zaparcia to ciężki temat - podobny co 2 kobieta w ciązy je ma (mi narazie nie dokuczaja). Ja tez słyszałam o suszonych owocach. Słyszalam tez , że duzo kobiet ma hemoroidy - to jest MASAKRA (podobno strasznie bolesne i mozna stosowac tylko maści, zadnych lekow, no bo ciążą) Moja koleżanka miala i 2 miesiące jej sie to babralo. Przez hemoroidy miała wskazania do cesarki, bo lekarze bali sie ze przy wysiłku się one nasilą!!! Alexis - moja mama będąc w ciązy ze mną pochłaniała pomidory kilogramami - a ja ich nie nawidze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też od samego początku gnebily zaparcia a ze nie lubie śliwek suszonych to szukałam przepisu na coś smaczniejszego i pije dziennie rano letnia wodę z rozpuszczona lyzeczka miodu i wycisnieta odrobina cytryny. Dla mnie napój rewelacją :-) ważne żeby pić naczczo i regularnie. Po kilku dniach regularnego picia zaczęło działać i teraz wypijam rano szklankę i idę do kibelka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati_rze
Hej dziewczyny,mogę się dołączyć? :) Przedstawie się :) Mam na imie Kaśka,25 lat mam już synka Aleksandra /urodzony 14 luty,tego roku.Tak tak tego roku.Obecnie ma 6 miesięcy a ja jestem w drugiej ciązy...nieplanowanej.Zaszłam choć brałam tabletki dla matek karmiących cerazette,jak to okreslil mój gin jestem tą wybraną, tym 1%.Bo przecież tabetki 100% pewności nie dają.Szok dziewczyny,na początku plakalam strasznie.Mąz jest wniebowzięty. Ja obecnie tez już się ciesze, traktuje tą ciaze jako dar od Boga.Widocznie tak miało być.Porod miałam ciezki wiec pewnie długo bym z drugim zwlekała....Chętnie posluze radą w kwestii ciązy/porodu i rozwoju malucha, jego początkow etc. A wracając do tematu ciąży, w domu wszyscy wiedza każdy się cieszy, znajomi w szoku a mi trochę szkoda ze nie zdazylam "odpocząć" ;) no ale coz...los tak chciał. Termin mam na 29 luty,hehe polozna chyba nieświadomie mi tak wpisala.Bo takiego dnia nie ma....wiec pewnie 28 luty lub 1 marzec. Czas pokaze. Zamierzam postarać się o cesarkę. A może wyznacza mi na 14 lutego :) :) :) i będę miała podwojne urodzinki dzieciaków :D Ogolnie czuje się dobrze, brzuch już widoczny.Podobno tak jest w drugiej ciąży. Co do plci, nie podejzewam.Parcia tez nie mam jakos bardzo.W domu licza na córe. Mi obojętnie. Jak syn to Maksymilian jak córa to Oliwia :) Pozdrawiam mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka95, zabiłaś mnie tymi racuchami;P Rano ubrałam Młodego i pognaliśmy po składniki:))) Słońce, to moja druga ciąża i drugi raz walczę z zaparciami...Teraz jednak odkryłam,że pomaga picie dużej ilości wody, herbaty, napojów generalnie.Im więcej wody, tym łatwiej wydalić to i owo.U mnie działa. Patka, będzie git!Trzymam kciuki! Kati rz, witaj i dołączaj:) Im nas więcej tym lepiej:) Ło Matko, ależ mnie nastraszyłaś-też brałam te pigułki...Kurczę, no to będziesz miała troszkę hardcore jak się drugie urodzi;) A z drugiej strony odpukasz co trzeba i spokój:) Szogun śpi, to ja się biorę za herbatkę z drożdżowcem:) Nie zapeszając lepiej się czuję i w końcu wychodzę z Młodym na spacery... Co do płci-ja liczę z całych sił na dziewczynkę...Ale wpływu na to nie mam, więc się nie "napalam";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
czesć czołem :) też meczą mnie zaparcia od czasu do czasu ale zrobie sobie słabiutką kawe rozpuszczalną z mlekiem i od razu ide na kibelek a tylko własnie kawa pomaga. Wspolczuje, że musicie się tak męczyć :/ Patka trzymam kciuki! Fajnie jakbyś już poznała płeć :) kati_rze- witaj, dopisz się do tabelki :) fajnie bedzie się kogoś poradzic, kto poród ma za sobą. ja niestety dziś źle zaczełam dzień, znow w sklepie zasłabłam :/ tym razem naprawde ledwo trzymałam się na nogach. Przy kolejnej wizycie u gin juz nie dam tego zbagatelizować bo z każde zasłabniecie jest coraz mocniejsze. wiecie od czego to moze byc? bo naprawde zaczynam sie martwic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
a no i na obiad pomidoróweczka vbo trzyma mnie ochota od wczoraj, gdy RybkaPlum o tym wspomniała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Nazywam się Alicja Wercik, mam 23 lata. Urodziłam się 30 marca heh :D Jestem do bólu zakochana w moim przyjacielu, ale on ma dziewczyne, a tak na prawde to nażeczoną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×