Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

samajedna ᠋ ᠋ Ja już na kafe tylko wyrywkowo zaglądam...czasami coś poczytam...szczególnie z działu "zdrowie" praktycznie nie pisze Moim ukochanym dzieckiem;) jest "Przekwitanie" ale dziewczyny teraz zapracowane, zalatane, rzadko zaglądają...ale mamy kontakt na priv...więc w sumie jestem na bieżąco. ᠋᠋ ...ale na Twoim topiku jestem od początku i trzymam za Ciebie kciuki żeby Ci było dobrze :D🌻 ᠋᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,nie prawda,nie kupuje tego,sama siebie oszukujesz,miłośc to poczatek i koniec,nie ma wazniejszej rzeczy w zyciu,zreszta ta choroba też to potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piszę jako gość, a tu jeszcze gości kilku... ale do poprzedniej wypowiedzi.. co ty z tą miłością? nie ma prawdziwej miłości na zawsze...owszem sa zauroczenia, z czasem wygasają... aj, nie znam osób naprawdę się kochających! raczej ludzie się rozwodzą, czasem jedno umiera, dzieci odchodzą lub wyjeżdżają i takie jest prawo życia.. nie ma patentu na towarzystwo i miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to juz jest chore w tym zyciu,bo tylko miłosc w zyciu sie liczy,wszystkie tragedie,pretensje,emocje,dotycza ,albo nie dosc kochałes,albo nie byłes kochany,bo miłośc to poczatek i koniec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma tu wymówki,ze takie jest zycie,bo zycie jest takie jakim my sami sobie je zorganizujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne,tłumacz soebie ze ktos nie rozumie co piszesz,doskonale rozumie,nie ma czegos takie jak przerabiałam miłośc,miłosci czlowiek potrzebuja zawsze bez wzgledu na wiek,nie ma innego szczesliwego zycia,bez miłosci czlowiek choruje jak Ty jest nie szczesliwy tak naprawde i nie pełny,w jakims stopniu ułomny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłośc to potrzeba podstawowa,wszelkie inne potrzeby daja czescie wtedy gdy jest zaspokojona potrzeba miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zyj sobie jak chcesz,ale zawsze bedziesz chorowac i w głebi nieszczesliwa,bo wypierasz to co dla czlowieka w zyciu jest najwazniejsze,czyli MIŁOŚĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zgadzam sie z tym,ze milosc jest najwazniejsza,a jak twierdzisz inaczej to oszukujesz samego siebie,czlowiek potrzebuje bliskosci bez wzgledu na wiek,glupota jest dla mnie to co piszesz,te argumenty ze milosc juz przerabialas,wybacz,ale chore to dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziala wilczyco--ja tez tego nie kupuje co piszesz,ilez mozna siedziec samotnie w parku,albo buszowac po lumpach?:O wg mnie mialas jakies traumatyczne przezycia z facetem,ze masz jtakie dziwne podejscie do nich,ja mam przy sobie milosc swojego zycia,nie uwazam sie za sluzaca,nikt mi nic nie kaze,do niczego nie zmusza,nie uwazam ze gdzies 'powinnismy isc",ze to wypada a tamto nie...jestem bardzo szczesliwa,ta bliskosc,dzielenie sie smutkami,radosciaami,kolezanki maja swoje zycie,to nie to samo co MILOSC i zupelnie nie pojmuje tego o czym piszesz,jestes sama z choroba i to takie szczescie?:( nie kupuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co dla ciebie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 17.08 Bardzo się cieszę że jesteś w udanym związku i że jesteś szczęśliwa :D Ja nie chcę być w żadnym związku ani w szczęśliwym ani w nieszczęśliwym. A choroba nie wybiera. Jutro możesz się o czymś dowiedzieć, co ci dziś wcale do głowy nie przychodzi. Ale bardziej do leczenia potrzeba pieniędzy na leki, zabiegi,wyjazdy itd. niż drugiego człowiek do głaskania po główce. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz ktos pisał wczesniej ,nie mozesz wyleczyc ciała gdy dusza choruje,wiec po co Ci te leki,skoro nie masz miłosci,która otwiera wszystkie bramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, i odezwij się na e-mail: obobica33@o2.pl i pisz kiedy chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie daj Bog choroba powali Cie na kolana w domu i nie bedziesz miala do kogo ust otworzyc?ani podniesc sie ani pojsc gdzies czy w szpitalu --sama jak palec...Twoj wybor ale zupelnie Cie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle ze potrzebujesz milosci,sama jak palec czy to takie szczescie?ani rodziny ani dzieci,ani partnera,smutne zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
..soryy, goście nie rozumiem tych rozważań o miłości owszem ważna, ale niektórzy mają ten etap poza sobą, albo z innych powodów..np blokadę.. dla mnie, owszem, była ważna, ale życie tak się toczy, że lepiej się nie zarzekać.. dziś może wolę samochód czy pieniądze, a miłość...można bez niej żyć i funkcjonować.. a w temacie...my tu rozważamy >samotność< proponuję założyć temat o miłości i fakt, miłość nie zapłaci rachunków za leczenie, operacje... moja koleżanka z dnia na dzień się dowiedziała; jest po operacji- nowotwór..co będzie? a takie miałyśmy plany na stare lata; wspólne spacery, wyjazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłośc nie zapłaci rachunków, he he,ale myslenie czysto materoalistyczne,tylko istnieje cos wyzdzego niz rachunki spokój wewnetrzny,sławni i bogaci sa czesto bardzo nieszczesliwi bo miłości kupic sie nie da za zadne pieniadze,a ona jest nam potrzebna jak tlen,bez miłosci zycie staje sie szare i smutne,Samotność,a miłośc maja wiele wspolnego,sa jak miłośc i nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość od miłości pisze w paru osobach, zdradza go (ją) niestawianie spacji po przecinku. Miłość sama przychodzi i nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu od miłości tak grzecznie się zapytam :D czego szukasz na topiku o samotności? powinieneś być - jak napisała Zakręcona - zupełnie na innym :p Jesteś szczęśliwy gościu ? cudownie :D bądź ...do końca świata i milion dni dłużej...ale nie pisz mi o stanie mojej duszy...z moja duszą jest wszystko ok :D a przy okazji, to moja choroba została rozpoznana kiedy byłam w bardzo szczęśliwym związku z dużą dawką miłości ...więc co mi zaszkodziło? jej nadmiar :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda,to co sie dzieje w Twojej podswiadomości tego nikt nie wie,pisze Ci o stanie twojej duszy bo zachorowałas,wiec cos jest nie tak,to dobry topik dla samotnych i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikt nie wie...to Ty gościu tym bardziej:p...chcesz powiedzieć że powodem wszystkich chorób na świecie jest brak miłości ? no no no dość nowatorskie podejście :D może gdzieś opublikujesz ? a może masz złoty środek by zmienić wiele ludzkich charakterów, by nie ranili bliskich, oszukując, zdradzając, okradając i robiąc całą masę innych złych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość gość od miłości pisze w paru osobach, zdradza go (ją) niestawianie spacji po przecinku. Miłość sama przychodzi i nic na siłę. A kto stawia spacje po przecinku,a Ty tu pracujesz jako Szerlok holms,czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,to prawda stara jak świat,ze powodem wielu nieszczesc i chorób jest brak miłości,W psychoterapiach szuka sie w historii zycia,jakie emocje towarzyszyły dziecku i czy było kochane,a co złego ktos inny zrobi dla Ciebie wróci to do niego 7 krotnie wzmocnione,takze spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
Wilczyco, fajnie, że zaglądasz lubię tak wieczorkiem z kimś pogadać a i wieczory długie...i samotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Stawia się się spacje po przecinku. Źle się czyta bez nich. Gościu od miłości już chyba wszystko powiedziałeś. Dziękujemy za odkrywcze prawdy. Idź je głosić gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kyo tak powiedział,ze stawia sie spacje po przecinku???chcesz stawiac to stawiaj,ale prosze tak do mnie nie mówic,prosze tak mówic do innych,ja sam uznam czy juz wszystko powiedziałem czy nie,ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
mam inne własne problemy przepracowałam się w ogrodzie ostatnie promienie coś tam posprzątałam, etc rowerek a teraz relaksik jutro goście więc kotletów natłukłam!!! i pewnie z kuchni nie wyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×