Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość ona szuka męża 35 śląsk
Ooo... ciekawe jak to się stało. Odpowiadałam zakręconej a doszedł drugi raz poprzedni post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja dołaczam do Was Jestem sama ale nie samotna,mam przyjaciół.Czasem fajnie pogadac o pierdołach damskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
witajcie oj, portale randkowe to może dla mnie coś lub raczej kogoś znajdziesz na narty, na wyjazdy w dalekie kraje... dziewczyny, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Samajedna - fajnych facetów brak na mailu :) Zakręcona - oj dziś się działo... Przegoniłam robotników pracujących w mojej kawalerce. Mieli zainstalować podwieszone wc. Stelarz już był przez innych fachowców zmontowany i podłączona woda. Panowie chcieli ucinać śruby wmurowane już w ścianie bo... dla nich były za długie. Dzięki Bogu w ostatnim momencie zapytałam, które to śruby chcą ciąć... Okazało się, że panowie nie znaleźli w tym remoncie wszystkich rurek łączących wc ze stelarzemi a te które znaleźli chcieli umocować "na styk" uszczelniając je zewnętrznie silikonem bez wewnętrznych uszczelek. Kiedy wzięłam do ręki instrukcję montażu (którą to tym panom nie chciało się przeczytać) oczywiście elementy z uszczelkami się znalazły. Ale ja dziś nie znalazłam więcej w sobie cierpliwości... Gdyby nie moje niewinne pytanie spartaczyliby zainstalowany stelarz. Panowie oczywiście rozłożyli ręce mówiąc, że jeszcze takiego wc podwieszanego nigdy nie montowali. A ja myślałam, że im robotnik starszy tym bardziej doświadczony. Ehhh... głupia. Nauka na dziś: "każdego robotnika o szczegóły pytać nawet gdy mówi, że mu wszystko "styka" " ;) Za to pogoda dziś dopisała i słoneczko rozwiało moje chwilowe chmury nad samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Wilczyca... ja się nie pochwale no chyba, że to będzie Ten. Ten do tańca i do różańca :) Znaleźć łatwo tylko pytanie do czego taki się nadaje prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Dziewczynki nie liczy się metryka ale na ile człowiek się czuje i jakie ma podejście do siebie i życia. Znam dwudziestoparolatków, którzy są emocjonalnymi starcami... Wiecznie zblazowani, depresyjni i negatywni. To jest dopiero tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Wilczyca... W takim razie jesteś szczęśliwą kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilczyco wspolczuje "zatwardzialosci",bronisz sie rekami i nogami przed "mezczyzna" jakbys byla jakas tredowata,wyluzuj kobieto bo calkiem zdziczejesz,nie kazdy facet jest taki jak ten ktory cie takskrzywdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Wilczyco... nawet nie komentuj.. "takie" rady zawsze w cenie.. buhuahaha Dobrze jest takich anonimowych frustratów ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
nie mam takich problemów ile lat jaki wiek co boli czy kasy starczy ...mam inny problem, kot mnie budzi 3x w nocy i muszę przemaszerować cały dom, zejść po schodach..o 2, o 4, o 5... chce ktoś pięknego kota? oddam miski, karmę...kocyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Wilczyco... Ja tu jestem od niedawna i razi mnie to chamskie podejście. Cóz... Zakręcona... Kiedyś chciałam kotka ale kiedy kumpela pokazała mi swoje podrapne ręce do łokci "bo się bawiła z kotkiem" to wybacz ale odechciało mi się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ploty,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11.13 to po co czytasz jak Cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Zwijam żagle. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat siedziec w necie i zabijac tym samotnosc...:O nie dziwie sie ze niektore sa tu mocno skrzywione i nie do konca normalne:O coz..starosc nie radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys tak wilczyco miala sie doskonale to bys caly czas nie zapewniala ludzi o tym i zyla gdzies tam w realu szczesliwie,a nie siedziala calymi latami na cafe i zapewniala wszystkich jak Ci jest dobrze...chlopa ci brak i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć dziewczynki :) Dziś w Warszawie piękne słoneczko, szkoda, że siedzę w pracy, bo wybrałabym się na spacerek mimo bolących kolan. A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×