Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hej :) Z objawów to ja mam lekkie mdłości, zawroty głowy i ból w piersiach i podbrzuszu. Próbowałam uzupełnić tabelkę, ale mi się porozjeżdżało wszystko :) Więc mam prośbę żeby uzupełnić moje dane: wiek 29, cykl starań 1. Któraś z dziewczyn pisała, ze jest spod Szczecina. To tak jak ja :) Mieszkam obecnie w Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży nick................................. wiek-dziecko.....cykl.......termin porodu.....poronień 1. czarna kawa bez mleka........ 26 .............1........... 09.05.2014..........0........ 2. GoSiCi .................................30............. 2 ...........07.05.2014 .................. 3. mex2...................................26-1.............6. ..........09.05.2014..........3....... 4. niebieski kwiat.................................................... ...................................... 5.majowoczerwcowa........................................ .......................................... 6. mimi86.................................pusty pęcherzyk ;(....................................... 7.janka24..................................................... ................................................... 8. kamii84..................................29..............1.......... 06.05.2014..........0...... 9. xxmyszka.................................................... ............................................... 10. lalestio.................................................... .................................................. 11. zacieszka................................................... .............................................. 12. karolina27 maj2014..................................................... ............................. 13. Kasiagosc................................................... ............................................ 14. Jusss....................................................... ............................................... 15. Mała 20.......................................................... ........06.05.2014................ 16. oli852 ............................................................ .........01.05.2014................ 17. saffona1986................................................. ...........06.05.2014................ 18. zuzunia5555.........................32...................... ......................................... 19. _aśka_..................................................... ...............01.05.2014............... 20. przy kawie....................................................... ......................................... 21. cocochanel5................................................. ..........01.05.2014................ 22. ksiezniczka79........................34..................... ......................................... 23. Młodziutka123456........................................... .......06.05.2014............... 24. Madziowata.................................................. ........................................... 25. Samuelle.................................................... ............................................. 26. Anula1988................................................... ............................................ 27. Mona84...................................................... .............01.05.2014............... piszcie swoje dane poniżej a ja po jakimś czasie uzupełnie, żeby nie powtarzać tabeli kilkanaście razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi, jeśli ostatnia @ była 27.07 to masz skończonych 6 tygodni i 4 dni ciąży czyli jesteś w 7 tygodniu :-) ( dzisiaj 6t i 5d) czas ciąży liczymy od ostatniej @ a termin porodu zależy od tego ile dni trwa twoj cykl więc pomimo tej samej daty ostatniej miesiaczki terminy porodu mogą być różne. Ten kalendarz którego link podalas bardzo dobrze liczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnią @ miałam 02.08, termin porodu (wstępnie bo może sie po usg zmienić) podala mi ginekolog Mam 29 lat, pierwsza ciąża, cykli nie liczę ale to pewnie gdzieś 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mex2 -> super moje dane jeśli możesz, bo nie wiem jak to dodać wiek 31 lat, cykl 1, termin jak się uda 26 maja, poronień 0, dzieci 1 zytaaa no ty to masz temperaturę - dobry znak :) trzymam kciuki czarna kawa - dziękuję, trzymaj mocno ;) i udanego wypoczynku, zazdroszczę też polatałabym po górach :) Ninnna - ja też wcześniej nigdy nie mierzyłam, ale tyle się o tym czyta, to tak z ciekawości zmierzyłam kilka razy... powiem Ci, że ten brak objawów nie nastraja mnie pozytywnie :( zobaczymy co wyjdzie w piątek... Gosici, długość ciązy może nie zależy od długości cyklów, ale chyba takie kalkulatory na podstawie tych danych wyznaczają dzień prawdopodobnej owulacji. Na usg lekarz pomierzy maleństwo i wtedy ci powie na który tydzień/miesiąc wygląda mu dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka- Dzięki serdeczne ,nie bede już drążyła ....ale....` moje dziecko nie ma 6 tygodni :D bo 6 tygodni temu to byłam przed owulacją..ja bym sie bardziej skłaniała ku tym drugim wyliczeniom, czyli od dnia poczęcia:D No dobrze juz nie drążę,skupie sie na czymś innym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tego kalkulatora to mniej więcej się zgadza, chociaż on wyznacza owulację na podstawie długości cyklu i w ten sam sposób dzień zapłodnienia, a ja wiem którego dnia był stosunek który do zapłodnieniea doprowadził :) tygodnie liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei u mnie moje objawy też nie nastrajają mnie pozytywnie bo cały czas mam wrażenie, że mam urojenia. Taka to dziwna ta natura kobieca :P bardzo bym chciała aby to był maj....tak z sentymentu :) no ale cóż to chyba nie do końca od Nas zależy. A jak miałaś z córeczką? po prierwszyn cyklu starań zaszłaś w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalkulatory sobie, a życie sobie :) Ja miałam termin z synem 09.10.2010 a urodziłam 1,5 tygodnia wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie tez wiem kiedy był stosunek ,bo sie śmiałamdo męża ,że już za późno,ze jak tak będziemy "rzadko" sie kochać ,to nie utrafimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,moja corka miała sie urodzic 29 lutego :D wtedy ochodziła by urodziny raz na 4 lata:D,a urodziła sie 19,przyjmuje sie, ze dwa tygodnie przed i dwa po terminie, to jeszcze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Witam! ja też liczę od ostatniej miesiączki i u gina też mi tak policzyła. A jak dzidziuś będzie większy to potem wyznaczy mi date porodu z USG. A wiadomo data datą a ktoś i tak będzie wiedział kiedy chce się pojawić na świecie:) A z zapłodnieniem bywa różnie bo plemniki z 72h żyją w ciele kobiety, więc i tak na 100% nie wiadomo kiedy się połączyły z jajeczkiem :D To mnie też można dopisać: wiek 25lat, 9 cykl starań, 1 ciąża, termin porodu 01.05.2014 :) Ja już widziałam fasolkę na USG, ale nie słyszałam serduszka i mnie to martwi. Nawet nie pytałam na wizycie bo jakoś miałam przekonanie, że dużo później słychać. A do tego jeszcze te plamienia :( my byśmy musiały mieć chyba jakieś domowe USG:D Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej pisałyście o testach, ja test zrobiłam tydzień po spodziewanej @ myslalam ze nic nie wykazal bo zamiast 2 kreski byla tylko lekka rozowa poswiata - nie kreska a plamka, powtorzylam 2 dni pozniej i juz byly dwie kreski, beta za kolejne 2 dni też potwierdzila więc myślę ze test w dniu spodziewanej @ nic by nie pokazał, ja też myślałam że w tym cyklu się nie uda, mielliśmy z mężem tylko 2 próby ;) i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze o usg zapytam, jak myślicie czy usg nie powinno się robić zbyt często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszej ciąży miałam wyznaczoną datę z pierwszego dnia ostatniej @, wg USG była ta sama data i syn dokladnie w tej dacie przyszedł na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to nie powinno zbyt często robić USG. Ja jednak miałam robione co wizytę (co 3 tyg.). To chyba od lekarza zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi to Twoje 2 dziecko tak ? przepraszam nie doczytałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje trzecie dziecko.Przy pierwszym i drugim ,nie szusowałam tak po internecie ...szlam do lekarza on wyznaczał date ,nie dociekałam który to tydzień ,który dzień:D Wiecie.. im więcej sie czyta takie fora, tym wyobraźnia bardziej działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja wiem jeśli to jest konieczne to robią bardzo często, zresztą jeśli jest monitoring cyklu to biega się przez kilka dni codziennie... a jak już jest dzidziuś to w zależności od potrzeby.... ogólnie mówią że nie jest groźne... ale ile w tym prawdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi - masz 100% rację. Czasami nie warto czytać bo później człowiek jest mega zdołowany :) ale z drugiej strony miłe jest to, że można spotkać fantastyczne osoby i razem z nimi dzielić swoje obawy i radości :) kto jak kto ale kobieta zrozumie :) W jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie GoSiCi mamy taki łatwy dostęp do tego, ale przy tym można zwariować.... te co nie szukają po necie mają psychiczny spokój nawet sobie do głowy nie dobijają że coś może być źle... zazdroszczę im.... ja nie mogę żyć w niepewności dlatego wczoraj byłam u lekarza, szczerze trochę żałuje mogłam poczekać jeszcze ten tydzień.. teraz się doliczyłam i wyszło mi, że od zapłodnienia a wiem kiedy do niego doszło mam 3 tyg. i 6 dni więc faktycznie może za wcześnie, chociaż licząc od końca mc to 6 tydz. a serducho bije już w 5 tc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to bardzo fajne ,że można z innymi kobietami dzielić sie ,swoimi spostrzeżeniami ,przemyśleniami,doświadczeniami,ale tak jak pisze od nadmiaru informacji,róznych informacji...wyobraźnia zaczyna działać.moje dzieci maja 13 i 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2 -błagam cie nie nakręcaj się ,musisz wierzyć ,żę będzie dobrze i tylko tej mysli sie trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2 - jeśli mogę zapytać z jakiej przyczyny występowały u Ciebie poronienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że Wam mogę się wyżalać i użalać nad sobą , nie chcę dręczyć tym męża 24h/dobę bo on tez zaczyna wariować.... jak nigdy teraz bardzo się martwi ;( ale cóż trzeba czekać..... to odliczanie mnie dobija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
dziewczyny u mnie bez zmian do poronienia jeszcze nie doszło .... a do szpitala na pewno nie pójdę !!!!!!! w piątek mam wizytę u innego lekarza !!! ale juz telefonicznie mnie nastawił,że nie mam co liczyć na cud ! dziś mija 7w2d od OM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi86 może jeszcze nie wszystko stracone - wierzę, że będzie dobrze :) a jak się czujesz? i daj koniecznie znać po wizycie - na którą idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
Czuje się normalnie jak by nigdy nic !! a wizytę mam na 18 :( chyba zwariuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×