Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość lalestio
Cześć Dziewczyny ;) Zrobiłam dziś test, przepiękne dwie krechy,aż popłakałam się ;( bo już traciłam nadzieję po tym niewielkim spadku temperatury. o dwie kreski.,.ale podniosła się o jedną kreskę i tak stoi. Z moich obliczeń to termin porodu wypada na 9 maja :) Ogólnie dobrze się czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalestio, gratuluje jeszcze raz!!! mnie tez radość rozpiera, jestem przeszczęśliwa, aż miało by się ochotę tą wiadomością z całym światem podzielić... U mnie od tygodnia ciągłe zawroty głowy co jest dla mnie nowością bo nie miałam tego w ani pierwszej ani w drugiej ciąży. no i wrażliwe bo bólem tego nie nazwe piersi. A tak to też wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem tu nowa, mam nadzieję, że mogę się dołączyć?:) Przedwczoraj byłam u Pani doktor. Jest mały dzidzius u mnie w środku;) Jest strasznie duży! 0,17 cm :D hahah...Dostałam skierowanie na ogolne badania. Czy Wy też badałyście się pod kątem Hiv i kiły? Jak długo czeka się na te badania? Póki co czuję się dobrze, jestem trpchę senna, modle się by nie dotyczyły mnie mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę :-) Ja jeszcze u lekarza nie byłam - czekam do 7 tygodnia więc nie pomogę ale może któraś z dziewczyn coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Fajnie,fajnie przybywa majowych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalestio u mnie też wychodzi na 9 maja 2014 :)))) już nie mogę się doczekać, boję się aby wszystko było dobrze, póki co.... pobolewają mnie jajniki na przemiennie i jestem senna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche czuje piersi - bolem tego nie nazwe, raczej takie prądy, kłucia. Zmęczenie, senność i straszne zawroty głowy. Mdłości póki co brak ale to dopiero 5 tydzień - myślę że za tydzień już nie będzie tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to życie skonstruowane :) najpierw czekamy na dwie kreski jak już są , czekamy na to aż coś będzie widać potem ruchy, poród .... teraz tak to się wszystko wlecze a potem jak już będzie dziecko nim się obejrzymy będzie biegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina27 maj2014
to moze ja rowniez dolacze :) z wyliczen wynika ze to ok. 5 tydzien ciazy , beta 28 sierpnia 180.63 30 sierpnia 372,2 ... wzrost chyba prawidlowy , w dniu otrzymania wyniku ( 28 ) z krwi udalam sie do lekarza jednak jak doktor powiedziala za wczesnie zeby cos zobaczyc , kolejna wizyte mam w srode i nie ukrywam stresuje sie ogromnie ... pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
witam ja sie muszę wynieść z waszego forum dziś mam jakies plamienia pewnie @ przyszła za wcześnie czyli nici w tym cyklu... szkoda choc coś tak nie czułam się ciążowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
Życzę wszystkim obecnym i przyszłym ciężaróweczkom wszystkiego dobrego łatwiej ciązy i szybkiego porodu i zdrowiutkich cudownych dzieci trzymajcie sie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
jak tylko coś się u mnie wydarzy to się tu pojawię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) to już jesteśmy trzy na 9 maja :) Czarna Kawa bez mleka ja też mam 26 lat :) ja nikomu jeszcze nie mówię o ciąży ... prócz rodziców ;) nie chce zapeszać .. też się stresuje przed pierwszą wizytą u lekarza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale idę dopiero za jakieś 2 tyg. lekarz nie chce mnie wcześniej widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
w ciąży nick................................. wiek..........cykl..........terminporodu czarna kawa bez mleka 26 1 09.05.2014 gosici 30 2 07.05.2014 z kalkulatora Dzisiaj cos tak...cos mnie strzyka ,cos mnie kuje.. niebieski kwiat-dlaczego czekasz z informacja o ciązy do 12 tygodnia?,ja w sumie nie wiem kiedy ,komu powiem .Nie wiem tez kiedy powiedziec dzieciom,wiem że córka jest na nie ,a syn na tak (bo nie wie co to mlodsze rodzeństwo w domu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosici bo tak mowis ze to taki bezpieczny okres te 12 tyg. Mamie powiem za dwa tyg po usg a rodzinie 10 tydz jak bede w Pl. Znajomym i w pracy po 12 tyg akurat z wakacji wroce:) po poronieniu jestem ostrozniejsza. Synkowi ktory ms 3, 5 tez po 12stym tyg i moze kolo 20 zabiore na usg zeby czul ze we wszystkim uczestniczy. Taki mam plan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
niebieski kwiat - mieszkasz w Pl? Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i wszystkie dotrwamy do konca szczesliwie. Dwoje dzieci urodziłam ,a tak cholernie boje sie teraz porodu.Chyba się starzeje :( Boje sie bólu ,boje sie ,że czegoś nie zrozumiem ,boje się komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Aaaaaa nie pamietam jak kompletowałam wyprawke dla dzieci ,pamietam kupowanie ,ale nie pamietam czym sie kierowałam w ilosci i rozmiarach :D Kiedy bedziecie kupowały juz cos dla bobasków? jakis pomysł ,plan? schemat? Ja zaczne grubo po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Gratulacje mamuśki :) Nie stresujcie się, nie ma czym :) U mnie nadal brak @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Brak @ to dobry znak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Jeżeli tyle spóźnia mi się @ to test mogę wykonać o każdej porze dnia? czy jednak zrobić rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka moim zdaniem test już powinien wyjść o każdej porze jeśli mc masz regularne i pewny był dzień @ to już na bank powinno Ci wyjść.. ja robiłam 2 dni przed spodziewaną @ i wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiagosc
Czesc dziewczyny cos mi sie wydaje ze bede musiala do was dolaczyc Zrobilam dzisiaj 2 testy ciazowe i chociaz druga kreska jest dosc jasna, to jednak jest... Czy mozecie rzucic okiem na zdjecia? http://i.imgur.com/SLuZxCu.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×