Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kruszynka281
hej dziewczyny gratuluje wszystkim z drugą kreską :-) ja mam termin @ na 4 wrzesień ale coś nie wierzę że się teraz udało, no ale myśle że dla pewności zrobię test w niedzielę albo w poniedziałek bo dłużej pewnie nie wytrzymam :-P taki rodzaj hazardu hehe nieźle podnosi adrenaline co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
aha ja też poprzednie 2 razy robiłam testy 20-3 dni przed spodziewaną miesiączką i miałam słabiutkie dwie kreski ale to wystarcza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosici
27.08.13 gość To ja strona 6 A wiec ciąża jest i to 3 -cia. wiec sie tak bardzo nie ekscytuje ,a może nie moge w to jeszcze uwierzyć.Żadnych objawów Żadnych.Mam tylko nadzieje ze nie bede miała mdłości jak to mialo miejsce w 2 poprzednich.Nie wiem kiedy pójdę do lekarza ,bo tak jak pisałam mieszkam w uk ,a tutaj opieka jest ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CrystalEye, dzięki za gratulacje ale z radością jeszcze się wstrzymam. korci mnie zeby jutro powtórzyć test ale wiem ze to bez sensu i lepiej poczekac chociaż do soboty. U ciebie kłucia jajnika dobrze wróżą póki co - u mnie tez sie pojawiły dzien po owulacji i trwaly przez jakiś tydzień a teraz pojawiają sie sporadycznie. Wczoraj np mialam bóle podbrzusza jakbym miała zaraz @ dostać. Trzymam kciuki żeby te bóle były dla ciebie przepowiadajace :-) xxxxxxxxxxxxxx gość może maj, u mnie też 28 DC, 11 DPO i słabe bo słabe ale dwie kreski są (mam nadzieję że nie są moim wymysłem tylko). Podziwiam cierpliwość bo ja od tygodnia o niczym innym nie myślę i tylko licze licze i liczę. xxxxxxxxxxxxxx zacieszka, nie ty jedna wariujesz :-) dopóki @ brak jest szansa i nadzieja xxxxxxxxxxxxxx kruszynka281 ja juz wariuje z tego podniecenia.!!!! Trzymam kciuki żeby i u Ciebie pokazały sie dwie kreski. poprzednim razem? Rozumiem że jesteś już mamą? xxxxxxxxxxxxxx gosici, to bedziesz miała wesoło w domu :-) Mi też się zawsze marzyła taka rozbrykana 3, poki co na moim koncie jeden dziewięciolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myszka tak i to podwójną teraz walczymy o synusia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
no tak nie wpisałam nicka to wyżej to ja :-) dopóki krew nie zaleje to nadzieja jest hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy mogę do Was dołączyć ostatnią miesiączkę miałam 27 lipca, 27 sierpnia rano zrobiłam test i pokazała się druga blada kreska, po południu poszłam na betę i wyszło 203, wg kalkulatorów termin 7 lipca, w sobotę jestem umówiona do lekarza zobaczy co powie. Z objawów to ból podbrzusza, piersi bolą, mam wrażenie jakby zaraz miały eksplodować, trochę zaczynam mieć mdłości. to moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 23dniu cyklu 13 dni po owulacji wyszlo mi beta hcg 143.8 a progesteron 46.1 norma dla prog w 1 trym 33-140. Jutro jak mnie przyjmie pojde sprawdze ten progesteron z lekarzem bo nie wiem czy to dobrze.poniewaz jestem w Dublinie na wyniki czekalam az do dzisiaj a jest 26 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieski kwiat ten progesteron niby w normie ale faktycznie dosyć niski. niewiem jakie maja podejscie tam gdzie mieszkasz ale mysle ze d*phaston nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak 7 maj a nie lipiec :-) a jak samopoczucie majowych mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
mazma -dokładnie ta sama data ostatniej miesiączki ,tylko u mnie byly zawirowania i ciężko podać długość cyklu.Kalkulator wyliczył date na 5 maj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest urodzic w letnich miesiacach, ja co prawda urodzilam w czerwcu i to 3taka temu ale moja siostra w maju ale obie odchowalysmy dzieci na dworze. Mozna isc na spacer a nie kisic sie zima w domu. Chcialam sie wyzalc bo teraz mam termin wlasnie na zime;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
My własnie zaczelismy starania tak ,zeby dzidzia urodziła sie w miesiacach letnich:D i sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
xxmyszka- ja nie chce testować, bo obawiam się, że to tylko taki zbieg okoliczności, jutro, albo pojutrze może mi wszystko minąć i pojawi się @, ciągle mam wrażenie, że już jest, a póki co nie ma. ja skończyłam działania w 14 dniu, więc nie wiem czy nie za wcześnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Majówek przybywa :) fajnie :) Kurcze jak mi się czas wlecze... W poniedziałek robię drugi test... wczoraj chciało mi się pić, pierwsza pod ręką stała pepsi. Wlałam trochę i chlup! - Ale paskudna ta pepsi!!! - nie! smak taki jak zawsze.. - Odparł mąż - No to jeszcze raz się napije... Fuj... Okropna!!!! -taaa ciekawe dlaczego?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Cześć Dziewczyny, Jak samopoczucia? Ja ogólnie dobrze się czuje,ale od rana martwi mnie jedna kwestia... temperatura :( Nie orientujecie się,dlaczego mogła mi spaść o dwie kreski ???Dziś mam 37,1 stopni.Wiem,że jest i tak wyższa od tych podstawowych,ale jednak spadła,czy to może mieć związek z terminem @,bo strasznie martwię się,jeśli jestem w ciąży i ten wczorajszy test był wiarygodny,to strach mnie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
zacieszka ja mam to samo,wszystko co zjem,czuje w ustach jak zgnite owoce,albo posmak octu,dosłownie...taki jeden istny kwas:/ jest to okropne. Wszystkie wędliny mi tak smakują,twarożek,na owoce patrzyć nie mogę,bo zaraz mam wyobraźnię,że też tak będą smakowały. Pepsi nie piję,ale dziś w nocy wstałam siusiu:P i wypiłam prawie litr wody na raż,ale gazowanej,bo chciałam,żeby ugasiła pragnienie...ciągle mnie suszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
hej dziewczyny, bardzo byc chciala zostac majową mamą , planowaną @ mam dostac 6 wrzesnia bardzo sie niecierpliwie , jestem ok 8-9 dni po owu , chcialabym juz wiedziec czy sie udalo , to moja pierwsza proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość może maj a ja właśnie na odwrot - wolalam wczesniej wiedziec ze nic z tego i czekac na @ niz ciągle myśleć czy sie udało i właśnie doszukiwać się różnych objawów. Ale każdy ma inaczej. Ja naprawdę jestem mega niecierpliwa i potrafiłam robić test 6 dni po owulacji chociaż wiedziałam że i tak bedzie negatywny to nie potrafiłam się oprzeć - jakoś mi łatwiej wtedy. Na wczorajszym dwie bardzo bardzo blade cienie, drugi test w domu czeka na niedzielę-tam mam nadzieję że będą wyraźne krechy i to wczorajsze to nie błąd testu. xxxxxxxxxxxxxx Jeśli chodzi o objawy to tak naprawde nie muszą one nic oznaczać. w pierwszej ciąży dopiero w terminie miesiaczki moje piersi zrobiły się jakby pełniejsze i nic więcej, żadnych innych objawów czy znaków. w drugiej ciąży brak jakichkolwiek objawów aż do początku 6 tygodnia - zmęczenie czy senność i bez ciąży mnie spotykało. Teraz ból podbrzusza, kłucia w jajnikach przez tydzień po owulacji i co mnie nigdy wczesniej nie spotkało przed terminem @ - ból piersi. Dlatego nie sugeruj się tylko nimi - bez względu czy są czy ich niema nie zawsze świadczą o ciąży - wierze że bedziesz majową mamą :-) xxxxxxxxxxxxxx gosici, ja zawsze chciałam mieć majowe dziecko, naprawdę po pierwszym jesienno -zimowym dziecku wymyslilam sobie ze kolejny maluch ma byc wiosenny xxxxxxxxxxxxxx zacieszka, wierzę że właśnie dlatego :-) A może poprzedni test za szybko wyrzuciłaś? może tam jakiś cień był, co? xxxxxxxxxxxxxx lalestio, niewiem czy spadek tylko o 2 kreski to powód do zmartwień. Tak naprawdę to i tak musimy czekać do terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
87_asik ja już w 8 dniu po owulacji miałam lekkie plamienie takie mocno różowe,a na następny dzień takie kawowe. Do tego inne też objawy,jak chcesz to poczytaj wcześniejsze moje posty... najbardziej dokuczają mi piersi....mrowiący ból,tak jakby ciągle było mi zimno w nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
wygląda na to, że muszę się pożegnać :) testu nie robiłam, ale zaczęłam plamić, także to ewidnetnie @ przyszła, ból typowo okresowy, temperatura spadła, nie mam już żandych 37, jestem dobrym przykładem tego, że los lubi płatać figle, przynajmniej strepsil będę mogła łyknąć z spokojem ducha:D Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
gość może maj, to chociaż wpadnij do nas na topik jak się uda w następnym cyklu czego Ci życzę z całego serduszka !!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
dziekuję, w przysżłym cyklu bardziej przylożę się do zadania, może przynajmniej do jutra przestaną mnie piersi boleć, bo mam już tego bólu serdecznie dość, także to taki plus, a Tobie życzę powodzenia. Zerkne za pare dni i zobacze jak rozwinęła się u was sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
dziś też zauważyłam,że mam więcej widocznych żył na piersiach. Fakt,że jestem opalona po wczasach,ale tak gdzie mam bardziej blade piersi,są bardziej widoczne te żyłki. takie drobniutkie jakieś są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
gość może maj, a może to plamienie związane z zagnieżdżeniem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
lalestio- ja nie mam już złudzeń, tak zaczyna się to co miesiąc, jeśli to zagnieżdzenie to do jutra nie powinno się nic więcej pojawić, ale szczerze w to wątpię, bardzo watpię, póki co była jedna plamka, ale czuję, że jest tego znacznie więcej :) Co do piersi, to moje mnie wręcz pieką po bokach, żyłki też mam, ale to podobno też objaw silnego PMS, o którym wczoraj trochę poczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
witam mnie dziś tak coś po jajnikach jeździ jakbym miała @ dostać a to dopiero za 5 dni ja mam cykle regularne to już nie wiem co myśleć jak mnie dziś krew zaleje to będzie znaczyło że przegapiłam totalnie owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×