Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

mex2 , ja mam tak samo jak ty. Odliczam tylko dni do wizyty. Ale zobacz już czwartek-jeszcze tylko 5 dni. A było 28...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxmyszka - ja nie mam nic przeciwko :) tylko napiszcie wlasnie jak to zrobić bo ja tez nie mam pojecia :P gosc ola - ja dzisiaj idę do gina na 19, spytam, jak tylko z tego podjarania niie zapomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem :) Zobaczymy co reszta dziewczyn na to,jeśli też będą za to założę taką grupę, poproszę żebyście mi na maila wrzuciły linki do swojego konta facebookowego tudzież dane (co bym mogła was pozapraszać) , wy przyjmujecie zaproszenia i gotowe. Członkowie grupy mogą potem sami zapraszać innych do tej grupy więc nie będzie musiało to się odbywać tylko za moim pośrednictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie :) Wymyślajcie nazwe naszej grupy. Zaraz cos założe. Jak się przyjmie i dziewczyny (reszta) będą chciały dołączyć to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
majowkiciezarowki jestem za facebookiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
claudiaaaaaaa super dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe Mamy :p nazwa będzie widoczna? bo ja tez nie wiem jak to do końca wygląda P:)) ale fajny pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wolałabym żeby to było między nami a nie między moimi znajomymi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ok ale temat bedzie widoczny nie dostep ale moi znaajomi zobacza tytul wezmy moze znak zodiaku maja jako temat byk-bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, grupa będzie zamknięta (a nawet tajna). Nazwa grupy będzie widoczna więc można by wymyślić taką nie kojarzącą się z jednym, tj ciążą ;) W tajnej grupie tylko my będziemy wszystko w niej widzieć.niebieski kwiat,ludzie z grupy będą widzieli to co masz na profilu, twoje zdjęcia.Ale twoi znajomi nie bedą widzieć naszej grupy bo bedzie tajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawmy temat do wieczora, może zajrzą jeszcze jakieś dziewczyny i wtedy dokończymy sprawę. Byczki, bliźnięta..., he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
ja jestem za nie bede dzieki grupie na fejsie wchodzic na kafetrie i czytać tematów o poronieniach, pustych jajach, braku bicia serca to może nie będę wkręcać że może mnie to dotyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Hejka, a ja też chce z wami pisać na fb ale niestety nie mam i nie chce mieć i co w takiej sytuacji?? 24.10 mam badania prenatalne trzymajcie kciuki. Od wczoraj mam straszną ochotę na ogórki dosłownie "pożeram" je, a mdłości już trochę ustępują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! ja tez nie mam nic przeciwko,łatwiej będzie się komunikowało. zuzunia5555 załóż sobie konto fikcyjne,nie musisz zapraszac swoich znajomych i nikt nie będzie wiedział ,że masz fb.Np Anka od tak ,to mi sie z piosenki skojarzyło,albo ruda Ewka ha ha ah nie wiem skad mi to do głowy przyszło.I wtedy nikt nie wpadnie na to ze to Ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co z tym facebookiem?? Kiedy się przenosimy? Co do badan prenatalnych mam na 5 listopada będzie to mój 13 tc i 1 d zastanawiam się czy nie za późno trochę? Nie pamiętam kiedy dokładnie miałam robione badanie w pierwszej ciąży. Powiedzcie robicie badanie prywatnie czy na kase? ja dostałam skierowanie na kase do Poznania ale poczytałam niezbyt zachęcające opinie o lekarzu i robie prywatnie w swoim mieście- koszt 150 zł bez biochemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
ja mam tak jak mex2 - leze, zyje i czekam na nastepny dzien... i dzis od 8 znow to samo wiadro i jazda ...i teraz tez ...nic zjesc nic pic mimo ze diphergan biore ...na wieczor mialam taka zgage ze rennie nie pomoglo modilam sie zeby znasnac bo byo nie od wytrzymania ... nawet kwasu foliowego lykac nie moge ... na razie wegetuje chce to przczekac ale mi z kazdym dniem brak sil..kazdy mowi ze to minie ale ja to slysze od miesiaca i nie mija ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
o fajnie ze o badaniach prentalnych mowimy ... ja odstalam skierowanie ale nie spellniam zadnego z punktu zeby bylo za darmo i co wtedy? zrobia czy mam placic ...500zl to dla mnie spory wydate k jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie spełniam żadnego punktu ale moge miec za darmo...masz skierowanie a nie chcą wykonac badań?? to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
tzzn mam skierownie i termin na 22 .10 ale jak zaczelam czytac to ja sie nie kwalifikuje ..i sie zastanawiam czy mi kaza placic mimo ze mam skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×