Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo samotna

Romans z zonatym mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
Ok, a nalegalybyscie zeby najpierw sie rozwiodl a potem zgodzily na cos poza kawa?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwi mnie, ze ludzie was nienawidzą i wyzywają od najgorszych. Szanująca sie kobieta z dobrego domu nie zareaguje na gwizdnięcie żonatego chłopa, dlatego kochanki to najczęściej prymitywne dziewczęta z patologicznych rodzin, które myślą, ze jak dorwą zonatego i ustawionego faceta to wreszcie wyrwą się z bagna i nędzy. Ochłapy rzucane przez kochanka to dla nich rarytas, którego nigdy nie miały dlatego na każdym kroku są wdzięczne i usłużne WIELKIEMU PANU. Dlatego tak bardzo nienawidzą zon swoich kochanków i bezmyślnie oczerniają je na każdym kroku. bardzo samotna, żona twojego kochasia to kobieta, która w przeciwieństwie do ciebie zasługuje na szacunek. Ty nie dorastasz tej kobiecie nawet do pięt i możesz co najwyżej buty jej czyścić, więc przestań ja publicznie oczerniać, bo i tak nikt nie wierzy w brednie jakie tu wypisujesz. Jesteś skończonym zerem, nic nie wartą babą, która rozpaczliwie trzyma się nogawki żonatego chłopa. Jego zona powinna ci dowalić sprawę w sądzie i zażądać odszkodowania za publiczne oczernianie. Znając życie to twój kochaś, żeby tylko udobr****ć żonę pewnie zeznawałby na twoją niekorzyść. Może wtedy coś by dotarło do twego pustego łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego czasu tylko kawa np:) Czy tak mozna sprawdzic jego prawdziwe intencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po trzeciej kawie powinien se dac spokoj hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mocne slowa powyzej ale chyba za mocne. Czyzby rozzalona mezatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, do gościa z 17:20: sama jesteś patologia...Jesteś żonką, moja kochana? Czy chłop Cię puścił już w trąbę, że tyle jadu w Tobie? Co, boli Cię coś? Schudnij najpierw, zadbaj o siebie, a potem wyklinaj te ładne, zadbane i często pewne siebie kobiety, te kochanki które wyzywasz. Rusz d**ę i zaprezentuj coś więcej, aby mężuś wreszcie dostrzegł w Tobie cos więcej niż ochłap mięcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, to sie spotkam 3 razy na ta kawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu wybor albo rozwod albo skoncz na pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zamężne kobiety, nie kochające swoich mężów siedzą z nim latami, zasłaniając się dziećmi i waląc po rogach aż po sufit? Jesteście zerami !!!! Wasi kochankowie nie zostawia swoich żon, bo im tak wygodnie, a wy nawinie zakochane, czekacie na cud, pogrązacie się coraz bardziej, zamiast pogonić dziada do żony ! Wcale mi was nie żal ! Zasługujecie na to, bo wlazłyście w czyjś związek w buciorach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościowo idź na kawe, ale jak chcesz sprawdzić czy on mowi prawdę, pogadaj z jego żoną :-) Tylko uważaj, bo przy okazji możesz dostać w mordę ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innej metody nie ma?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu od razu w mordę?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z godziny 18.28 Chcesz się szujo spotkać z moim mężem w realu? Powiesz mu prosto w oczy to co miałaś odwagę nasmarować anonimowo na forum, dostaniesz w czambo i pobiegniesz z płaczem do mamusi. hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko kawa ze znajomym... nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście głupie i naiwne. facet ma dobre serce i chce się rozwieśc ale nie ma dla kogo hehehehehehehehe jak mu tak źle z tą zołzowatą żoną to po co sie wcześniej nie rozwiodł? przecież by był wolny i by mógł szczęsliwie ułozyć sobie żucie. ja bym nigdy w życiu nie poszla z żonatym pajacem nawet na kawe bo stać mnie na wolnego faceta dla ktorego bedę tą jedyną a nie drugą czy trzecią co musi grzecznie czekać w kolejce na ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, żonaty facet to ochłapy ktore kochanice zjadają po jego żonie, a on to niezła szuja i zdrajca, zalicza jedną po drugiej, ktore sie da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech przyjdzie na tą kawę razem z żoną przeciez nie jest kawalerem. Co zachłyśniesz się kawą w obecności i jego żony? A może kawa już nie bedzie taka smaczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze przy okazji zabrać dzieci na lody :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonalyscie mnie. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na kawe cię zaprasz tylko na bzykanie a kawe to może ci kupi jak sie zatrzymacie na stacji benzynowej po powrocie z lasu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w lesie są kamery :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32ona32
Do Samotnej35 - widziała się wczoraj z P...powiedziałam mu ze nie zostawię męża i dziecka....i ze nie wiem co dalej ale ja nic nie zmienię. Powiedziałam żeby może znalazł inna kobietę, może mu się uda stworzyć szczęśliwy związek. Powiedział ze nie chce, ze mnie kocha i tak będzie czekał.. Zapytałam czemu się nie rozwiedzie jeśli i tak ze sobą nie żyją... Nie sypiamy ze sobą od miesiąca...wczoraj mogło do tego dojść ale ja nie chce...chce żeby powoli ten związek umarł - mimo ze go kocham. On wynajął dla nas mieszkanie w moim mieście które urządził. Powiedział ze będzie na mnie czekać bo nie chce nikogo innego.. i ze nie rozumie dlaczego skazuję nas na cierpienie i życie oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanki mężatki
Bardzo interesuje mnie dlaczego jesteście ze swoimi mężami skoro ich nie kochacie, albo gorzej, skoro kochacie innych facetów. Proszę o szczerą odpowiedź, czy Wasi mężowie nie zasługują na to, żeby być z kobietami, które będą kochać tylko ich i będą im wierne? Czy Wy nie zasługujecie na to by być z kimś kogo kochacie? Jeśli jest prawdziwa miłość - nie ma przeszkód, w przeciwnym razie jest tylko toksyczne uzależnienie, pensjonarska fascynacja itp. Dzieci można wychować po rozwodzie, kredyty hipoteczne też nie są przeszkodą. Mam nadzieję, że nie tkwicie z mężami z powodów finansowych- to byłoby dla mnie co najmniej niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona32 to naco czekasz? zabieraj dziecko i wprowadzaj się z kochankiem do wynajętego mieszkania. pomieszkasz z nim trochę, rozwiedziesz sie z meżem i załozysz nową szczęsliwą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona -------- jesteś wredna baba - oszukujesz męża i pewnie nosisz obrączkę !!! podłość ludzka nie zna granic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha innego ale nie zostawi męża i dziecka - HIPOKRYTKA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona32ona32 i ci kochanek odpowiedział jak zapytałas go dlaczego nie chce się rozwieśc z zoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygoda !! po co coś zmieniac jak tak jest dobrze ? :) gdyby sie rozwiodła nie była by kochanka i czar by prysł tak trudno to ogarnać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dobrze żyją i mają dzieci, są rodziną, proste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×