Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo samotna

Romans z zonatym mezczyzna

Polecane posty

Gość ona32ona32
Dziewczyna uciekaj od niego zanim zabrniesz w to!! Olej zonatego..nie warto. Potem jest mega trudno. Poczutaj to forum i wiele innych.zaczyna się od przyjazni kawy..a potem wiadomo co jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 251
A ja mysle żeby isc na kawe, pogadać z godzinke, przecież przy ludziach mnie chyba nie zg****i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie czy isc czy nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to tylko kawa, chyba mozna by isc... z drugiej strony nie wierze za bardzo w te jego slowa. albo isc pogadac a potem olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie czytalam i jestem w szoku. u nich podobno nie ma seksu, prawie nie gadaja i kazdy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusi prawda i to jaaaak kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie on juz kusi miesac i jakos nie skusil... waham sie i mu powiedzialam ze 3 nie bede i ze chyba z tej kawy tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zastanawiam sie czy to jakos mozna sprawdzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo teraz jest moment decyzji i nie chce w cos wdepnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech cię przedstawi swojej żonie jako swoją przyszłą żonę skoro nie spią ze sobą i każde z nich robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) a tak serio to sciema wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasno powiedzialam ze nie bede jego kochanka, a on nie daje za wygrana.... nie kapuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz mu, że jak się nie odczepi to powiadomisz jego żonę. Zobaczysz jak zniknie momentalnie, rozpłynie się w powietrzu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, dziekuje za ostrzezenie!!! Pomogliscie mi, kawy nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśl trochę
Ale co tu sprawdzać? Przecież już sprawdzone, że facet żonaty. Żona nie chce dać rozwodu? Kity facet wciska aż mu się dymi z czubka głowy. Od dawania rozwodu jest sąd a nie żona. Wystarczy, że facet napisze pozew rozwodowy i złozy go w sądzie. Po 2 - 3 miesiącach będzie pierwsza rozprawa, później następna na ktorej możesz zeznawać jako jego świadek. Jak zeznasz, że jesteś jego kochanką i z tobą zdradza żonę od jakiegoś czasu, to facet dostanie rozwód na 100%. Tylko niech on najpierw napisze ten pozew rozwodowy i złoży go w sądzie, najlepiej w twojej obecności. Nie chce tego zrobić? Miga się? To nigdy się nie rozwiedzie! A ciebie przeleci pare razy i jak mu się znudzisz, to cię wymieni na inną, albo jak żona się dowie czy zacznie się domyślać, to cię porzuci natychmiast i będzie udawał, ze cię nie zna. Jak zaczniesz podskakiwać, to ci takich świństw narobi, że nie będziesz wiedziała, gdzie masz się schować, a zonie powie, ze jakaś głupia dzi..ka przyczepiła się do niego a on nie wie o co chodzi i jeszcze jego żona dorwie cię na ulicy i ci nawciska tak, że spalisz się ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce rozwodu i dlatego to bedzie dlugo trwalo. Ciekawe czy to co mowi jest prawda czy klamstwem... Ale to juz nie ma znaczenia, bo nie chce mi sie kompliowac sobie zycia i czekac . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1122
nie rozumiem kobiet, które łączą się z żonatym facetem i od razu każą mu się rozwodzić, idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie polączyłam, wlasnie z powodu tego ze ma zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialam ze nie bede kochanka, a on opowiadal mi o swoim zyciu i jak to wszystko wyglada. Ale raczej mu nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie spotkala na kawe i obczaila sytuacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonaci faceci ślicznie umią bajerować,wiedzą przez tyle lat doświadczeń z żoną co kobiety wzrusza i jakie słówka najlepiej działają do osiągnięcia celu,i zawsze tak samo zasmucają jak to się pomylili co do wyboru kobiety ,że ze sobą nie sypają i nawet nie rozmawiają ,właściwie to już długoi żyją w seperacji i że Ty jesteś ta właściwa ,idealna,piękna ale to wszystko to tylko gra ,przykrywka by mieć seks na boku ,fajnie nie? bo jak nie to pozostaje mu seks za pieniądze w domu publicznym,jak myślisz co woli? najlepiej znaleźć frajerke i za darmo ,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowo kobiece..ciekawosc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzykiem moze byc ze sie zakochacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem? Jak ma sex w domu to po co jeszcze dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wedlug mnie sprobuj, jak nie nalega to moze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci tez sa rozni, moze ma dobre serce? moze serio sie chce rozwiesc ale nie ma dla kogo i szuka? obaczj sytuacje dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks w domu już zna to rutyna dla niego,a skoro szuka kochanki to potrzebuje odskoczni,jakiejś zmiany ,a po co faceci chodzą do burdelu skoro w domu są żony?facet to myślywy ciągle szuka czegoś nowego ,zaliczy jedną a potem znów szuka następnej i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok a spotkanie na kawe uwazasz za romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w kaffe to nie, ale sam na sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×