Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo samotna

Romans z zonatym mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
a kto jej każe dziecko zostawiać? niech zabierze dziecko ze sobą i wychowuje razem z kochankiem. Nie chce kochanek twojego dziecka wychowywać? To jest d*pkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygoda !!!!! egoizm !!!! zakłamanie !!!! odskocznia !!!! te uczucia rządzą kochankami !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety , chca słyszec to co słyszą , a facet by w******c piekną smaczną kobiete powie jej wszystko co ta chce usłyszeć :) i nie chodzi tylko o sam sex , ale o inność , tak ma dwie , albo trzy kobiety , po co sie ma rozwodzić ? znowu bedzie miec jedną i bedzie musiał szukac nowej drugiej :) w dodatku wszystko układać na nowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej żeby dziecko miało tatusia na miejscu, a nie ojczyma :-) tatuś je przypilnuje, a mamusia w tym czasie wyskoczy do wynajętego mieszkania do kochasia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieniac cos ? po co po to by wejsc w to samo co sie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mówią lepszy stary wróg, na własnej krwi wychodowany, niż nowy, a po kilku latach kochankowie nie byliby już tak sobą zauroczeni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super ktoś
Mój były powiedział kiedyś wprost: świetne wyglądasz, umówmy się na sex :-) Ten to przynajmniej nie owija w bawełnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie chodzi o sex , kochanka jest tylko kochana od sexu i nic wiecej . nie zawsze tak jest ale zony zastanowcie sie dlaczego chłopy chodzą na d****i , albo maja kochanki > czego im brakuje u was , bo czegos brakuje ! taka kochanka kosztuje juz 80 zł godzina i to piekna kobieta zadbana , ciasna , :) i zrobi wszystko co chcesz , od wypica kawy , pogadania , po wyuzdany sex bez marudzenia , co to jest na dzis 80 zł albo 120 zł wejdzcie sobie na portale np . Roxa :) maż ma sex bez p********ia , ze zaraz , ze za chwile , ze potem , i ze wieczoram , nie tutaj , głowa mnie boli , nie mam ochoty , itd. idzie płaci pieknej kobiecie i ma wszytko w super wykonaniu . Facet nie potrzebuje uczucia do sexu , styknie podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32ona32
No właśnie.. czemu on się nie rozwiedzie - bo kasa? Bo dzieci? Nie potrafił udzielić mi odpowiedzi...dlatego myślę ze temat idzie ku końcowi... a ja się zakochałam---głupia! Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziołes sobie userze partnera z duzym libido to masz problem , bo jesli nie potrafisz go zaspokoic to jestes narazony na zdrady , i tychy sie to obu płci wiec doradzam to olać i zyć tak jak by sie nic nie stąło , bo i tak byłas byles zdradzany sek w tym jak czesto i ze o tym nie masz pojecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tez tak , ze pewne zreczy powszednieja , bardziej lub mniej , czasem mimo ze jest dobrze chciało by sie czegos innego :) tak jak z jedzeniem , co z tego ze smakuje ci to co całe zycie jej i co lubisz , jal oczy widzą coś nowego apetycznego i po prostu po to siegasz , i wtedy stwierdza sie czy tylko to tak ładnie wygladało czy faktycznie pychota !:) co nie znaczy , ze to stare :) juz nie smakuje , smakuje nadal , ale odkryto coś nowego smacznego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak zapytam , zadna z was kobiet nie miala ochoty na sex z innym ? naprawde ? nigdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super ktoś
Ja może bym i miała, ale poki co podziękowałam za propozycję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakłamane kochanki, przestańcie nam tu bajki serwować. Prawda jest taka, ze to wy jak wściekłe uganiacie się za żonatymi facetami. Durne baby, które wiedzą, że kiep z kulawą doopą na nie nie spojrzy, albo te co powychodziły za maż za pierwszego lepszego, bez miłości, zeby tylko nie zostać starymi pannami najczęsciej polują na facetów w pracy. Upatrują sobie takiego, który im sie podoba, jest dobrym meżem i ojcem i zaczynają swoje koorewskie podchody. Krytykują żone upatrzonego faceta, buntują go przeciwko żonie i robią wszystko żeby choć trochę skłócić faceta z żoną, a jak osiągną zamierzony cel to później szantażują, odgrażają się i mszczą na różne sposoby. Nie odpuszczą za nic w świecie i gotowe są na wszystko, żeby tylko osiągnąć swoj cel. Żona i dzieci kochanka stają się dla takiej szmaty przeszkodą do jej cudownego szczęscia. Nie ważne, ze facet nie chce się rozwieść i najchętniej szybciutko zapomniałby o wstydliwym romansie. Ona mu nie pozwoli tak szybko siebie porzucić, a jego zonę i dzieci najchętniej by potruła. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i napisała to własnie kobieta ktora musi sie o swój zwiazek obawiać , sory , ale kobieta ktora dba o swojego faceta mało kiedy jest zdradzana to tez sie i nie boi jak ty tutaj powyzej :) zaś taki facet ktory ma w domu cudo , tylko sie smieje z ewentualnych podchodów kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkaj się z innymi, czemu chcesz być "wierna"? Z biegiem czasu będziesz mniej o nim myśleć a bardziej o nowych randkach i wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 251
Wypraszam sobie, ja powiedziałam, że mam męża, a on żonę i nie dałam nr. tel. ani nie zgodziłam się na spotkanie., wiec nie uogólniajmy, bo sa kobiety z charakterem, które potrafią powiedzieć NIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
niestety , ale wychowanie nasze powoduje to co powoduje , czyli wyrzuty sumienia , obawy , leki , a i depresje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 251
szanujcie się kobiety, to inni też was będą szanować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
no i co z tego , sek w tym czy tówj partner obecny czy przyszły powie nie - co nas obchodzisz ty ? diabeł ci w piecu nie chajcuje to ci łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczz
tak tak szanujcie sie , a zycie pzrezyjecie niczym w kieracie , nie znajac jego prawdziwego samku , ale kazdy lubi coś innego , jedna moze bez sexu zyc i latami , inna miesiacami , a jeszcze inna musi go miec na zawołanie . rozni ludzie rozne potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal się tłumoku, bo nie mam zadnego meża. Ja obserwuje w firmie takie koorwy co zawzięcie szarpią żonatych za rozporki. Co, zabolała szczera prawda? Jeszcze więcej napiszę tylko nie teraz, bo chwilowo nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 251
MÓJ były to naprawdę atrakcyjny facet i niejedna zgodziłaby się od razu, jestem tego pewna. Kręci się koło mnie, kusi, przewraca oczami, wygląda rewelacyjnie, ale ja mam rodzinę i męża, który jest dobrym człowiekiem, i myślę , że wierność mu się należy, bo to mu kiedyś obiecałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 251
Ale jak kobieta ma męża w domu, to nie musi żyć m-cami czy latami bez seksu, no... chyba , że małżonek jest impotentem, to już inna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona 32 a swojego meża nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super ktoś
No pisała, że nie kocha, ale z nim będzie... szkoda chłopa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie żona nie żyje bez seksu, bo ma męża i seks z nim bardzo często. To samotne baby są spragnione i wyposzczone, dlatego tak chętnie wdają się w romanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwane SINGIELKI :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona 32 to po co związałas się z facetem ktorego nie kochasz? i jeszcze dziecko z nim masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym sexem z mezem to czesto jest tak , ze jak nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma , a jak nie ma laku to i kit dobry ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×