Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co szczerzze myślicie o związkach na odległośc

Polecane posty

Gość gość
mam taką nadzieje.. a co u Ciebie ? jak sie układa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
myślę że skoro jesteś szczęśliwa to nic złego nie stanie się. u mnie niby dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek na odległość przetrwa o ile jakaś k***a nie wpieprzy się w małżeństwo,a szczególnie ta kiedyś porzucona-odrzucona,w swojej mściwości nie zna granic partnerzy muszą byc prawi,potrafią dotrzymać wierności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wiernością nie ma problemu u mnie ;) pod tym wzgledem mu ufam i to bardzo ;) Ola fajnie że Wam sie układa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
ma przyjechać dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to życze Wam miłego wieczoru ;) mój wieczór bedzie cały w książkach a Ty skorzystaj że bedziesz go miec przy sobie bo można fajnie spedzic razem czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
oj uwierz mi , że mój wieczór też będzie w książkach niestety. jutro kolokwium , więc to raczej będzie krótkie spotkanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj. to tego nie wiedziałam.. ale zawsze coś ;) a jak na studiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
tyle nauki że się zaczyna tęsknić za lo. ;) ale generalnie nie mogę powiedzieć że studiowanie to coś złego czy nieprzyjemnego ... a Tobie jak idą przygotowania do maturki ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś pomalutku ;) niestety nie wszystko układa sie tak jakbym chciała no ale.. to tylko szkoła ;) rozłożyła mnie dzisiaj po raz kolejny choroba.. jutro ważny dzień a ja go zapewne opuszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiankaaaa
taki zwiazek nie ma szans. moj narzeczony tez pojechal po pol roku mnie zostawil.ja cierpie a on....pewnie tam kogos poznal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
samosiankaa przykro mi, że Cie boli i, że Ci źle...trzymaj się kobieto ! dużo siły i dużo szczęścia. Paulina chorowitku Ty, dbaj o siebie ;) zdrówka ! co takiego ważnego jutro masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miałam miec ważny egzamin w szkole ale..opuściłam go ;D no i trudno, życie ;Dwłaśnie ostatnio strasznie choruje ;D cały rok miałam spokój a teraz..;D masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
a odnośnie związku masz ostatnio jakieś przemyślenia? no to pechowo masz z tymi trzymającymi Cie chorobami teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz że ostatnio nie mam właśnie żadnych przemyśleń ?;) jakoś tak się wszystko uspokoiło, jest miedzy Nami naprawdę dobrze, wszystko się układa, dużo rozmawiamy o przyszłości czy o tym co teraz Nas łączy ;) ogólnie nie mam co narzekać..;) jedyne nad czym się zastanawiam to.. bo ja teraz w tym roku bd kończyć szkolę i mam zamiar wyjechać.. przynajmniej na kilka miesiecy.. i mówiłam mu już nieraz o tym i on mówi żebym robiła jak uważam itp,itd. Ale ciężko mi trochę jak pomyśle że miałabym się z nim rozstać na tak długi czas.. tym bardziej że jak kiedyś pisałam nie odważyłabym się na taki międzynarodowy związek..chyba. Chciałabym mu zaproponować żeby pojechał ze mną.. ale ma studia.. ale z drugiej strony są tam chyba jakieś dziekanki czy coś takiego.. nie wiem sama takie różne myśli mi chodzą po głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam Ola ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
a byłam ze swoim dziś kupić garnitur... siedzę na weeknd sama, współlokatorki pojechały do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty czemu nie pojechałaś do domu ?;) nie nudzisz sie sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
nie. sama ze sobą nigdy się nie nudzę. z resztą wychodzę wieczorem , więc i tak wyjdzie że ten weeknd wcale nie byłam sama , w końcu dziś prawie cały czas byłam z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie związki są tylko dla dojrzałych ludzi. To raczej są przyjaźnie niż miłości życia. Związek - małżeństwo, na dłuższy czas nie ma przyszłości, rozpadnie się, to jest pewne. Chyba, że facet już nie domaga w seksie, a kobieta jest "zakonnicą", albo po cichu doprawiają sobie rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
jak tam po weekndzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wszystko niby jest okej ;) a u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
niby? stresuje się studiami a poza tym pomieszanie z poplątaniem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bo pokłóciliśmy sie troche ostatnio i troche mnie zawiódł..no ale już jest ok ;) ale ranka mała jednak została ;) no tak studia penie ciężka sprawa.. a jaki kierunek studiujesz ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
tu Cie pewno zaskoczę - filologię polską. hmm...mnie po kłótni z moim całkiem duża ranka została niestety. to nie dobrze że kłótnia. :( co coś ważnego czy błahego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to tak według mnie to odważny kierunek chociaż niezbyt sie na tym znam ;) w sumie to tak i poważne i błahe..po prostu zaskoczyła mnie sytuacja w której sam coś proponował a później nie umiał dotrzymać słowa, plus do tego w Mikołajki miał jakiś gorszy dzień pogadaliśmy przez kilka minut i całkiem mnie olał..ale wyjaśniliśmy sobie wszystko ja mu troszeczkę pojeździłam po ambicji on mi też wiec..;p hehe ;p ale wiesz co ? zauważałam że ostatnio wogóle się nie krępuje tylko mówię mu co myślę ;) wcześniej miałam tak że wiele rzeczy chciałam żeby on sam zauważył a teraz sama mu mówię co mi się nie podoba ;) a najlepsze jest to że cokolwiek mu nie powiem to mówi "kochanie ja tego nie zauważałem ale wiesz co? masz racje" i jeszcze mnie przeprasza że muszę mu takie błahostki przypominać ;p ach Ci mężczyźni..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
czasem myślę że oszalałam ze taki wybrałam , ale cieszyć też się cieszę. to dobrze...związkowi lepiej robi taka sytuacja jasna gdzie się mówi co nie gra , potem jakby się nawarstwiły pretensje byłoby gorzej. ale dobrze, że jest tak nastawiony, ze się nie gniewa gdy mu takie rzeczy wypominasz tylko Ci dziękuje, naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ważne że zdecydowałaś i skoro wybrałaś ten kierunek to musi Cie do tego troszkę ciągnąc ;) trzymam kciuki żeby to 5 lat zleciało i żebyś skończyła je z satysfakcjonującym wynikiem ;) no mnie jego postawa tej sytuacji zaskoczyła bo myślałam że będzie miał mi za złe że coś mu wypominam a tu.. ;) a u Ciebie jak w sprawach sercowych ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
ciągnie mnie ciągnie. dziękuje Ci bardzo :D. wiesz tak jak pisałam dziś po ostatniej kłótni mam ciągle pewną zadrę , która już chyba zostanie, ze już tyle zaufania co było to nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
chociaż widać że ładnie się stara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×