Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

tak jak i u mnie początki :D tak naprawdę to dopiero od poniedziałku wypadają mi pierwsze dni płodne podczas starań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my "serduszkowaliśmy" niby w okolicach owulacji i mam nadzieję że temp. będzie rosnąć a nie spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Witam! Ja również nie miałam pojęcia o badaniu szyjki a temp jakoś nie mierzyłam. Faktycznie to się sprawdza? Ja obserwowałam śluz ale w tym miesiącu jakoś nie miałam bardziej obfitego, chyba pójdę do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny glowa do gory ja staram sie juz 6 lat prawie za niedlugo czeka mnie in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lat ?:O o matko :(( współczuję:( Co do badań swojego ciała to też dopiero się uczę zauważać zmiany, i chyba nawet całkiem dobrze mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po odstawieniu tych mega mocnych tabletek - od pół roku - zauwazyłam że chyba czuję owulację - tzn w połowie cyklu strasznie kłuje mnie lewy bądź prawy jajnik i teraz się tak zastanawiam czy dobry znak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to chyba dobrze że organizm Ci podpowiada nadchodzącą owulację. Kłucie jajnika to dość częsty objaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak 6 lat prawie niestety walcze .....tak wiec zycze wam duzo cierpliwosci bo jest o na niewatpliwie bardzo potrzebna w przyszym roku podchodze do 1-go in vitro i mam nadzieje ze ta metoda pozwoli mi zostac w koncu MAMA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też trzymam kciuki!! tak się zastanawiam czy to kłucie to już jest owulacja czy jakiś znak że ona za chwilę będzie? musze teraz zaobserwować jak wygląda śluz przy tych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie mierzysz temp. wtedy przy skoku temp. mozna przyjąć że nadchodzi owulacja :P No chyba że jestes w stanie poznac bo śluzie albo szyjce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie byłam w wc i mam dużo ciągnącego się śluzu - tyle że zółtego :O to dopiero 10 dzień cyklu, owulacja powinna byc koło 4 września, kurde co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaaaaaaaaaa
Hej kobietki :) Niedawno i ja nalezalam do Waszego grona - staralismy sie z mezem o dziecko i nie pomyslalam, ze moglabym miec jakies problemy. Po dwoch miesiacach staran zaniepokoilam sie i na wlasna reke (po przeczytaniu roznych opinii) kupilam Castagnus i olej z wiesiolka. W 4 cyklu udalo mi sie zajsc w ciaze :) dzis jestem juz w 17 tygodniu i jestem najszczesliwsza na swiecie. nie wiem czy to za sprawa tych ziolowych tabletek zaszlam w ciaze, ale moze warto sprobowac? One tak czy siak nie zaszkodza. pozdrawiam wszystkie starajace sie i powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zaczełam starania koniec kwietnia i dziś jestem w 15 tyg ciąży... ale ja praktycznie nigdy nie stosowałam tabletek antykoncepcyjnych (kiedyś z 10 lat temu z pół roku maks) no i seks codziennie, a nawet 2 razy dziennie... też pracuje po 9-12 godzin. robiłam też testy owulacyjne i mimo to jakoś szczególnie o tym nie myślałam (miałam dużo pracy). byłam spokojna bo wiedziałam że przynajmniej mam owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja mam jeszcze chory przełyk i wtedy leczniczo (własnie na przewód pokarmowy) piłam siemię lniane aż 3xdziennie a potem gdzieś czytałam ze to poprawia śluz czy coś takiego i łatwiej zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam teraz że taki śluz jest poprostu niepłodny więc chyba wszystko ok :) mąż i tak się napalił że trzeba jak najwięcej [czyli co drugi dzień] współżyć więc tak czy siak będziemy próbowac przez cały miesiąc a nie tylko w dni płodne :P może to będzie lepsze niż nakręcanie się wyłącznie na dni około-owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostało mi kilkanaście tych testów owu mogę komuś wysłać jak mi da email (nie lubie wyrzucac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochajcie się nawet codziennie! i polecam picie siemienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziubas masz 29 lat? ile planujesz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś też czytałam o tym wiesiołku i innych rzeczach typu siemię lniane ale nie wiem czy temu wierzyć. No mąż na pewno nie zaprotestuje jak będziecie próbować codziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe codziennie to ja nie mam tyle siły :P staram się dbać o kondycję więc jak jestem po bieganiu czy innych ćwiczeniach to zazwyczaj marzę tylko o położeniu się spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym ja też tak mam, czasem nawet mnie wkurza jak chce się do mnie zbliżyć a ja myślę o tym żeby już zasnąć bo padam na twarz:) Ale teraz zmieniam nastawienie i muszę być bardziej podatna na jego zaloty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziubas - 26 lat to młoda jesteś, spokojnie, na pewno się uda :) co drugi dzień też dobrze, ja słyszałam ze im cześciej tym lepiej bo plemniki są bardziej r***liwe od częstego wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci karmelko że jak jestem mega zmęczona to nie ma bata żeby coś ze mną podziałać - ze dwa razy mąż się uparł że spróbujemy i skończyło się na tym że leżałam dosłownie jak kłoda i co chwila ziewałam :P ale powiem szczerze że działa na mnie trochę to forum - jak czytam opisy kończących się małżeństw - że się ludzie nie starają itp to sobie myślę że nie chcę żeby u mnie tak się działo i wtedy cześciej działam z mężęm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie wiem czy to prawda z tymi naturalnymi preparatami ja piłam akurat siemię ze względu na przewód pokarmowy, piłam 3xdziennie i zaszłam w 1wszym cyklu starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×