Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
dziubas a ty lubisz w ogole seks? ja sobie nie wyobrazam ziewac podczas, nawet jakbym miala mega zmeczon to jakby juz sie dzialo to nie moglabym ziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwiej też ponoć zajśc jak sie ma orgazm, ja mam za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak jestem mega zmęczona to może być tylko na tzw.lenia :P Wolę się wyspać i spróbować rano:) No to jest pocieszające że im starsza-większe doświadczenie w seksie i lepsze doznania :) dziubas- dodajesz otuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że lubię się kochać :):):) ale jak jestem mega zmęczona to niestety nie da rady. i ja też wole zdecydowanie rano niz wieczorem przed snem. dlatego najbardziej lubię weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziubas ty na pewno już niedługo bedziesz w ciązy, może troszkę mniej sportu uprawiaj przez jeden miesiąc i w to miejsce niech seks będzie sportem ;) polecam tez testy owu jeżeli ktoś nie ma chęci/czas/siły na codzienny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam testy owu bo kupowałam testy ciążowe na allegro i opakowanie testów owu+ testów ciązowych było chyba o parę zł droższe niż same ciążowe dlatego je kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apropo zębów - jestem w ciąży i normalnie chodzę do dentysty, zawsze na jesień robię czyszczenie -piaskowanie (teraz też idę) a zawsze na wiosnę idę kontrolnie i robię jak mam jakieś ubytki (mam góra 2-3 małe), nigdy nie biorę znieczulenia bo takie małe ubytki nie bolą i nie ma po co brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może głupie pytanie ale to siemię lniane kupujecie w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja mam obawy przez moje policystyczne jajniki. no ale wszystko wyjdzie w czasie. a wolę tu z wami o tym pisać bojak zacznę z koleżankami o tym rozmawiać to się tylko nakręcę a to może okazać się utrudnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, możesz plotkować z nami:) Siemię lniane możesz też kupić w dobrym sklepie spożywczym typu Piotr i Paweł. Ale nie jest to chyba najlepsze w smaku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż z ciekawości poszperałam na temat tego siemienia i znalazłam link ale nie mogę go wkleić bo mi wyskakuje ze SPAM :/ jak przez jakiś czas nic się nie będzie działo to kupę te siemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina1106
My właśnie zaczęliśmy starania, bo wypada mi owulacja. Tabletki ostawiłam w kwietniu, miałam odczekać tylko 3 miesiące- z polecenia lekarza by uniknąć zwiększonego prawdopodobieństwa ciąży mnogiej. Podobno po odstawieniu może się ich uwolnić nawet kilka. Leczyłam też moje policystyczne jajniki. Przez 5 lat brania pigułek sytuacja podobno się poprawiła na tyle że możemy sprubować. Zobaczymy jakie będą rezultaty :D Powodzenia dla wszystkich starajacych sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja jutro zrobię test, mam nadzieję,że wynik bedzie inny niż zawsze. Okres mam dostać za tydzień mimo to nie wytrzymam tyle i go zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) ale mój mąż ma ze mnie śmiechy jak ja zaraz po orgaźmie z niego zeskakuję żeby poleżeć z nogami do góry :P dziś rano był bardzo zaskoczony jak mu powiedziałam że za tydzień (mamy wesele bliskiej mi osoby) będę piła alkohol. musiałam mu przypomnieć że nasi przyjaciele jak podjęli decyzję o powiększeniu rodziny to z dnia na dzień rzucili wszystko. przez pół roku im nic nie wychodziło więc wrócili do "normalnego" życia. i kiedy przyjaciólka zaszła? jak się upiła na swoich urodzinach prawie do nieprzytomności ;) i zaraz była w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa - ja bym się mimo wszystko wstrzymała z tym testem. wiem że to ciężko ale to dużo stresu... :( - dziewczyny mam intymne pytanie - długo po stosunku "wylewa" się z was jeszcze nasienie? bo mnie strasznie denerwuje jak ze mnie cieknie jeszcze przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziubas- musi to wyglądać pewnie komicznie ;D No alkohol niby nie jest najlepszym kompanem przy staraniach no ale skoro koleżance się udało... :D niecierpliwa= i co z testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO WCZEŚNIEJ TO MOJA WYPOWIEDŹ :) Witam dziewczyny! dziubas- musi to wyglądać pewnie komicznie ;D No alkohol niby nie jest najlepszym kompanem przy staraniach no ale skoro koleżance się udało... smiech.gif niecierpliwa= i co z testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Zrobiłam test o 6.30 jak mąż wrócił z nocki. Wyskoczyła jedna krecha :( Wyszłam wściekła z łazienki a jak wróciłam po 15 minutach była druga bardzo cienka. Ponownie zrobię w dzień spodziewanej miesiączki. Mam nadzieje,że będą 2 :) Z synkiem miałam podobnie jak robiłam test. Tylko wtedy uznałam test za nieważny. Miałyście taki wynik? Wiem,że to może być błąd dlatego mężowi nie powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
dziubas 29 ja też tak mam z tym nasieniem. "Wyciek" w moim przypadku jest różny w zależności od pozycji kończącej :) Im głębsza penetracja tym mniej tego leci. Teraz noszę podpaskę po każdym stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Za tydzień w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka123456789
Hello kobitki:) Witam nowe staraczki:) Nogi do góry:))Taa mój mąż tez się śmieje - no już już skończ robić świece:) Niecierpliwa i tak Cię nie przekonamy pewnie, żebyś testu nie robiła - to silniejsze od wszystkiego:) Ja Wam powiem tak - ja wcale nie zmieniam swoich dotychczasowych nawyków - zawsze jadłam owoce i warzywa, zdrowe śniadania, dużo pestek, suszonych owoców - od 9 miesięcy zaczęłam tez ćwiczyć - a że uwielbiam frytki i smażone - nic na to nie poradzę - zakupiłam tylko patelnię grillową z tefala mieli promocje:) Moja znajoma - ma 2 letniego synka - w ciąże zaszła w sylwestra - upiła się do nieprzytomności - tylko teraz bidulka ma problem - bo Mały mimo, że ma 2 latka, mało mówi i jeszcze nie chodzi i cały czas sobie wyrzuca, że to wina właśnie tego... Oczywiście wszyscy tłumaczymy jej, że to najprawdopodobniej lekarz zawalił - bo jak była w ciąży to miała częste skurcze brzucha - taki twardy jej się robił - no i kazał jej za każdym razem brać nospe - i prawdopodobnie ma przez to coś z mięśniami - tak powiedział ortopeda:( Ehhh a ja to mam dzisiaj taki,,yyyyyyyy..wkurzona jestem - pracuje z samymi Panami:)tia - z jednej strony fajnie tak bo nie ma jakiejś rywalizacji -a która ma ładniejsze buty, a że włosy fatalne - ale z drugiej strony - bałaganiarze pieprzeni!!!dwa komplety dokumentów mi zgubili!!!!!!! No nie ma Anetka, nie ma!!!powiedziałam, że mam to w d***e - ja nowych nie zrobię niech się zabijają!!! A czy dużo leci - jak poleżę z nogami do góry to nie:P Miłego dnia staraczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka123456789
No trzymamy kciuki!! tylko po 15 minutach to już nie powinno się sprawdzać, test jest nie wiarygodny - bo w większości przypadków po upływie więcej niż 5 minut pojawia się 2 kreska... Ale byłoby fajnie gdyby sie udało:)Z drugiej strony to byłaby bardzo wczesna ciąza - może akurat!!!:))) Najwcześniej test można robić test po 6 dniach od prawdopodobnego zapłodnienia chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa - nie martw się tylko zrób za jakiś czas ponownie test :) ale masz już chociaż synka, a my staramy się o pierwsze dziecko. Dziewczyny dużo cierpliwości Wam życzę i owocnych starań. U mnie dzisiaj 30 dzień cyklu i oby nie przyszła @ :[ Muszę wypróbować tych świec na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby nie powinno się po iluś minutach sprawdzać testu ale skoro wcześniej już tak robiłaś... No czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Anetka= też tak czytałam,że 6 dni. Puki co nie skaczę z radości tylko poczekam :( Tylko,że ja jestem w takiej sytuacji,że jak do października się nie uda to tracę pracę ,długa historia ... Dlatego tak mi zależy. Wcześniej strasznie chcialam drugie dziecko ale w pracy nie chcieli słyszeć o tym a teraz nie będę jej miała więc może faktycznie się uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×