Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość Anetka123456789
Karmelka - trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby dziadówa nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka123456789
Niecierpliwa trzymam kciuki - naprawdę!! Ehhh te nerwy z pracą!!! Bądź dzielna kobito - my tu wszystkie trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 11 dzień cyklu i kurde mimo że staram się z całych sił to podczas stosunku większość czasu myślę "a może się już uda" :( wiem że to nie pomaga ale każda myśl owocuje teraz u mnie widokiem małej fasolki :O kurcze jak sobie z tym radzić? - aneta hehe u mnie większość starszych kobitek więc rywalizacji na szczęście nie ma :) - ja tez jakoś specjalnie nie zmieniam nawyków, tylko trochę więcej warzyw i ryb staramy się jeść, bo ja owoców też generalnie jem dużo. dziś mamy pożegnanie kolegi z pracy bo odchodzi na emeryturę więc objem się tortem czekoladowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Karm3lka może się udało :) Trzymam kciuki!!!! Ja świecę stosuję, nie mierzę temperatury i nie robię testów owulacyjnych i nie piję siemienia. Jak tym razem nie wyjdzie to zacznę wszystko. Przy staraniach zaczęłam jeździć na rowerku takim domowym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka123456789
Dziubas - ciesz się:)Praca z kobietami moim zdaniem nie należy do przyjemnych - no sorry:) Z drugiej strony panowie -widząc świeże mięcho - młode - względem nich - bo mają koło 50 - to ja ze swoimi 3 dychami na karku to prawie nastolatka - dostają małpiego rozumu - jak próbują podrywać, a nr telefonu wyłudzi, a jakimi tekstami rzucają - śmiech na sali:) Ostatnio jednemu powiedziałam, że mógłby mieć wnuczkę w moim wieku - czy mu nie wstyd !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pracy trzech panów [teraz będzie dwóch] - wiek 50, 60 i 74 - jakby mi któryś takim tekstem rzucił to chyba bym padła ze śmiechu :D no ale u mnie jest tak poważnie i przepisowo że nie ma mowy o takich zachowaniach. ale przez to że jestem najmłodszą mężatką to wszyscy zawsze mi życzą potomstwa i tylko dopytuja kiedy będzie. na szczęście teraz mam dobrą wymówkę z kredytem, nie chcę nikomu mówić o naszych staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie dziewczyny, staram się nie nakręcać ale jeśli by się udało to byłby cudowny prezent na 1 rocznicę ślubu :) Ja akurat mam pracę komfortową, bez wiekszych stresów. Szefowa i kolega w pracy więc spoko :) - Jedyny stres to brak swojego kąta w postaci mieszkania-domu. Ciągle wynajem. Co do diety- zawsze lubiłam warzywa i owoce więc jakoś nie zmieniam nawyków. Nie piję tego siemienia- średnio to smakuje.;/ - Moja mama też wyczekuje wnuczki bo dwóch wnuków już ma więc byłoby cudownie ! Ale na razie muszę się wyluzować:* i Wam też radzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice i teściowie nie mają wnuków bo jesteśmy z mężem najstarsi z rodzeństw swoich. i jeszcze żadne z naszego rodzeństwa nie wzięło ślubu, więc możecie sobie wyobrazić ile mamy gadane od 4 lat :O po roku naszego małżeństwa już miałam tak dosyć tego gadania że prawie się pokłóciłam z mamą i teściową. poskutkowało :) ale co jakiś czas włącza im sie przekonywanie nas do dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh - moi rodzice jak tylko nadarzy się okazja - święta, urodziny - jak trzeba składać życzenia - no i potomstwa!!! Teściowa - nic na ten temat nie mówi - mój mąż ma 3 starszego rodzeństwa - teściowa ma 7 wnuków już:)Tylko ostatnio usiadła i mówi - wiesz - ja Was nie chce namawiać - ale TY masz już 30 lat!!a M - 34:) Moi rodzice też mają jednego wnuka- brat bardzo wcześnie zaczął - 4 lata ode mnie młodszy - a ma już 3 letniego bobasa:) A ja sobie ostatnio uświadomiłam, że moja mama jak była w moim wieku - to ja szłam do I Komuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też rodzice i teściowie wczesniej zaczynali ;) a że jestesmy jak narazie jedyni (młodsza siostra męża wychodzi za mąż dopiero w przyszłym roku) to nacisk na nas ogromny. zwłaszcza ze strony moich obydwu babć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie tyle nacisk ale aluzje dotyczące wnuków:P mąż ma tylko młodszą siostrę więc teściowie tylko czekają na nasz ruch w kierunku dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Karm3lka= jak tam, czysto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja również. Synek na wakacjach jest a mąż w pracy do rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka123456789
Hello babki:)ja tylko na chwilę..postaram się później troszkę więcej...ehh nie wiem co się dzieje..ale od wczoraj tak mnie bolą jajniki..to połowa cyklu więc może owulacja?pierwszy raz mam coś takiego..zawsze pierwszego dnia @ tak mnie boli:(kurcze strasznie się boję żeby coś się na tych jajniki nie robiło:(((((bo podobnie miałam jak mi się torbiel zwijala:((( A byłam w maju u ginekologa powiedział że jest ok..usg mi zrobił.. Tylko ze torbiele to w ciągu jednego cyklu potrafią urosnąć:((( Kolejna wizyta u lekarza dopiero 24 września:((( Ehh żeby to była owulacja:)bo mocno działamy:) Miłego dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my już po porannych staraniach :D uwielbiam takie sobotnie poranki :P my wczoraj spotkaliśmy się ze znajomymi i się dowiedzieliśmy że nasza bardzo dobra koleżanka jest w 10 tygodniu ciąży :) bardzo się ucieszyliśmy [tym bardziej że już w drugim cyklu im się udało] ale z drugiej strony coś mnie ukłuło w serducho że ja tez już bym chciała... ech takich myśli nie da się odgonić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta mnie wczoraj bolało w miejscu jajników - zazwyczaj tak miałam przy owulacji ale żeby to już było 11 dnia cyklu?? karmelko przyszedł okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc DZiewczyny!! no narazie.nie.przyszedł ale robiłam rano test.i nic nie wyszło :( mam nadzieję że to wina testu albo coś. jak w tym tyg nie dostanę to pojade na Bete, ale zaczynam tracic nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelko jeżeli masz regularne cykle to myślę że powinnaś zrobić test innej firmy :) a który to wasz cykl starań? - ja chciałam iść teraz pobiegać ale wyczytałam że intensywne treningi mogą przeszkadzać w poczęciu :( że wskazany jest umiarkowany trening. kurde sama siebie czytam i widzę że jestem strasznie nakręcona :O cholera, sama siebie nie umiem zdyscyplinować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie cykle nie są regularne, aczkolwiek temp. znów dziś troszkę wzrosła... Dziubas- trochę sportu nie zaszkodzi:) Które starania? W sumie na poważnie to takie początki :) Liczę na cud!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie cykle nie są regularne, aczkolwiek temp. znów dziś troszkę wzrosła... Dziubas- trochę sportu nie zaszkodzi :D Które starania? W sumie na poważnie to takie początki :( Liczę na cud!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka123456789
Hello Kobitki:) i jak tam dzisiaj?:) Cały dzien mnie te jajniki wczoraj bolały...dzisiaj to samo... wczora miałam dokładnie 14 dzien cyklu jeszcze mam trochę nie regularne te cykle bo to dopiero 3 miesiączka po odstawieniu tabletek pierwsza miesiączka po ostawieniu była po 40 dniach - druga po 27 a trzecia 29.. Także nie wiem co o tym myślec...nigdy, ale to nigdy nie bolały mnie jajniki w połowie cyklu..i tak strasznie się boję, że to torbiele....a z drugiej strony mam nadzieję, że to owulacja... starania idą pełną parą:) A co tam u Was? Karmelka jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta trzymam kciuki że to owulacja :) mi teoretycznie od jutra zaczyna się tydzień płodny, będziemy próbować codziennie żeby się wstrzelić w odpowiedni moment :P na szczęście my z mężem pracujemy w podobnych godzinach więc nie mijamy się. chociaż z drugiej strony to zapewne u was będzie przydatne jak już maleństwo będzie na świecie na tyle duże że któraś z was będzie chciala wrócić do pracy. karmelko kupiłaś jakiś inny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam te nieregularne cykle.. U mnie bez zmian, trochę się czuje jak przed miesiączka ale poki co jej brak. dzisiaj 32 d.cyklu ale nie sugeruje się tym bo też różnie to u mnie wypada. Test z wczoraj negatywny. w tygodniu powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka123456789
babeczki - połowa cyklu - a u mnie za grosz śluzu - nic...sucho - jak na pustyni.. A już było go dużo..cholera jasna co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×