Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość brzuchatka na czerwiec
fajnie wszystkie mamy mniej więcej taki sam termin więc jesteśmy na tym samym etapie a jednak te ciąże przebiegają różnie.. ciekawe ile ma moje maleństwo. to był szok na ostatnim badaniu gdy widać już było malutkiego człowieka :) rączki nóżki (dłuugie po mamie:) ) super widok nie mogę doczekać się nast badania :D i chcę już wiedzieć jaka płeć! :) macie typy imion już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
noo rzeczywiście wg kalkulatorka 14tc hihih super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja też już bym chciała znac płec, nad imionami pomyślimy z męzem pózniej jak będziemy pewni czy chlopiec czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając Was jakbym czytała o sobie :) Ciągle się martwię o malucha, a na usg chodziłabym co tydzień :) Jutro mam wizytę u lekarza i strasznie się boję czy wszystko ok bo ostatnio byłam miesiąc temu. Wy też chodzicie raz w miesiącu? Zazdroszczę wszystkim, któręsą kuż po prenatalnych u mnie 9go grudnia. Mam nadzieję, że maluszek rozszerzy nóżki i pokarze co tam chowa, ale to pewnie za wcześnie :) Oby zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny skoro ciąża ma 12tygodni i 4 dni to jesteście w 12 tygodniu, a 13 dopiero się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się wstrzymujemy z wyborem imienia do poznania płci mojego lakatora :) Kiedyś podobały mi się imiona rzadkie i wymyślne, teraz odeszłam od tego i stawiam raczej na dość popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja też chodzę co miesiąc. teraz wizytę mam 2 grudnia i też się boję, ale jestem dobrej myśli. myślę, że lekarz jeszcze nie powie mi płci, bo on przeważnie mówi na połówkowych. Najważniejsze aby było zdrowe i dobrze rosło, a czy chłopiec czy dziewczynka, będzie tak samo kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 13 tygodniu ciąży ;-) a ja staram się myśleć pozytywnie i nie myślę negatywnie bo można zwariować. Przed badaniem się nieco denerwowałam ale jak zobaczyłam nasze maleństwo to takie cudowne uczucie a bicie serduszka - niesamowite uczucie i jak fajnie się kręciło chodź na początku badania spało ;-) cudowne uczucie! Jeżeli chodzi o imiona dla dziecka ;-) dla dziewczynki mamy dwa typy: Julia lub Oliwia. A dla chłopca: Jakub ( bardziej moje spostrzeżenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dla dziewczynki podoba się Iza, Ola, Pola Dla chłopca Dawid, Damian, ale to się jeszcze może zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż powiedział, że jeszcze mamy czas do zastanowienia się. Ogólnie zaszłam w ciąże niecały miesiąc po ślubie ;-) dla wszystkich było zaskoczenie a tym bardziej dla Nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi90 to faktycznie szybko :) My niestety musieliśmy się trochę nastarać :) A na kiedy masz termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurvcze a we mnie jest jakis taki spokoj ogolnie taka podswiadomosc ze wszystko jest ok sama sie dziwiee sobie 87asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki U mnie slonecznie chociaz mrozik,wybiore sie na spacer popoludniu:) Gotuje teraz rosol,to moge troche popisac:) Ja dopiero teraz zauwazylam,ze moje piersi sa bardziej napelnione niz wczesniej ale wcale sie nie powiekszyly:( Nad imieniem sie jeszcze nie zastanawialam,moze juz warto troche pomyslec,dam wam znac jak cos wybiore:) U mnie z terminem tez bylo ciezko ustalic,bo ja bedac w ciazy mialam przez pierwsze 2 miesiace @ skapa ale byla i mnie zmylila Narazie przytylam ok 2kg ale brzusio mi juz wypycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a ja zaszłam w ciąże dokładnie w 1 rocznicę naszego ślubu:) postanowiliśmy że ok rok po ślubie zaczynamy się starac i to jest nasz mały prezencik, cudowny najwspanialszy<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek termin mam na 4.06.2014r. ;-) Flavia my też rozmawialiśmy tuż po ślubie , że przekładamy za rok a tu taka niespodzianka ;-) rodzinka w szoku ale szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troche stare ale jak ktos spodziewa sie synka yto posluchajcie http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec ;) rozczulilam sie ja nie przytylam nic i watpie ze bede mocno tyc bo apetyt mam mniejszy niz przed ciaza heh ale brzuszek mialam zawsze taki troche wystajacy chociaz jestem szczupla i chociaz mam 11t3d to wygladam jak w 16stym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
dziewczyny to wam zazdroszczę ja już bym chciała miec troche brzuszka i czekam na niego z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rośnie brzuszek ale chyba od jedzenia od dzisiaj tak z 15 min dziennie będę ćwiczyła na steperze przed TV bo ruch to zdrowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje chodzic na basen bo mi nerw kulszowy sie daje we znaki boje sie co bedzie w zaawansowanej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja na basen w ciązy nie pójdę chocby mnie siłą ciągneli. ostatnio byłam w sierpniu i 2 tygodnie leczyłam się z infekcji jakiej dostałam po basenie, swędzenie pieczenie przy sikaniu, antybiotyk. boje sie powtórki z rozrywki dlatego wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja praktycznie cały czas leżę albo siedzę bo mam ciążę zagrożoną podtrzymywaną lekami. Od 4 tyg jestem na zwolnieniu. Od początku zero seksu czy jakiejkolwiek aktywności :( I jest mi ciężko bo przed ciążą byłam cały czas w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z basenem roznie jak kobieta jest podatna na infekcje to moze zalapc ja szczerze mowiac odpukac nigdy nie mialam zadnej infekcji ani po basenach bo jednak tam chloru multum wybije wszystkoheh ani po rzekach jeziorach a w wakacje tez nagminnie pływam :) mozna zawsze tampon mini zalozyc :) i flore bakteryjna kupic i zaaplikowac przed i po a basen jest super w ciazy i nie tylko rozluznia i odpreza wszystkie miesnie heh jestem zwolenniczke tej formy aktywnosci (i chyba tylko tej) no moze jeszcze rower i tez zamierzam z dzidziem chodzic na basen u nas jest szkólka kajtek i od malego sie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewvczyny odnosnie sexu dla mnie moglby nie istniec .... nie wiem tak te hormony chyba dzialaja na mnie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
dla mnie tez mógłby teraz nie istniec, nie mam wcale ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie było przez 2,5 miesiąca, że w ogóle mi się nie chciało a teraz mam większe chęci ;-) trochę poczytałam w necie jakie można stosować pozycje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie bo chciałabym iść tylko na 6 miesięcy urlopu a mąż by chciał na 3 miesiące urlopy tacierzyńskiego. Czy jest w ogóle taka możliwość, że zamiast roku to 9 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×