Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ja tez golę nogi raz na miesiąc i nie mam odrostów.Od wczoraj mam częste kłucia w pochwie.Narazie nie panikuję,poczekam te 13 dni do wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ja te klucia tez mam od kilku dni, ale przeciez byłam we wtorek na wizycie i było ok. te kłucia mogą miec związek z jakimś unerwieniem coś czytałam na necie, no i rozchodzi się wszystko więc kłuje. mojego lekarza też pytałam wcześniej o te kłucie powiedział że to nic groźnego i żebym przestała się wszystkim przejmowac i denerwowac i żeby brac ciąże bardziej na luzie, cieszyc się oczekiwaniem na dzidziusia a nie martwic wszystkim. On wie, że jestem strasznie nerwowa i każe mi byc spokojniejszą. Ja próbuje ale średnio mi wychodzi, dziś np płakałam bo mnie mój pies zdenerwował,wiem że to głupie ale mam takie wahania nastrojów że masakra. Moja mama dziś zaszła do dziecięcego i kupiła znowu ciuszki dla dzidzi:) 3 pajaece, bezrękawnik, spodnie i 2 czapeczki na lato:) Kiedy ja będę mogla pójsc powybierac coś dla mojego skarbka, narazie zostaje mi tylko allegro. ale myśle ze nadrobie to po 35 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminia, jesli nic cie nie ugryzlo idz lepiej do lekarza. To moze nic takiego, ale lepiej sprawdzic, czy nie zrobil ci sie skrzep w nodze, bo to powazna sprawa. Niechce cie straszyc, ale lepiej dmuchac na zimne I miec spokojna glowe. A moze to po prostu skrzywienie zawodowe, bo sporo tego widze w pracy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia to babcia szaleje z ciuszkami:)ja stwierdzilam ze bede wiecej sie ruszac moze nie bede tak puchnac.zaraz ide ogladac meble:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maminia a moze pająk Cie ugryzł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jejku ale sie rozpisujecie az ciezko nadazyc z czytaniem. Ja wlasnie corcie ze szkoly przywiozlam obiadek sobie je, pozniej lekcje. Bylysmy na zakupach i nie moglam sie oprzec kupilam paczke pampersow, takie mlusie od 3 do 6 kg, pampersa, ze znaczkiem unicef. Dziewczyny a jakie ceny pampersow sa u was w polsce. U nas paczka orginalnych pampersa 84 szt np kosztuja 35-40 zl , czasem sa fajne promocje i jumbo paczki kupi sie za 40 zl okolo 160 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo dzis strasznie aktywne, corcia ciagle podchodzi brzuch glaszcze gada do niego, a dziecko jakby reagowalo na jej glos i daje o sobie znaki. to takie fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz siedze w pracy tak mi noga spuchla ze az boli ;/ nie wiem jak ja buta wloze zeby do domu wrocic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja bym radzila odwiedzic lekarza nigdy nic niewiadomo, a lepiej dmuchac na zimne w naszym stanie:) Dla swietego spokoju podjedz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przy żadnej ciąży nie puchły nogi,więc nie znam tego problemu.Przytyłam 5 kg.Ciocia powiedziała,ze widac ze się poprawiłam zwłaszcza na buzi.Wazę 55 kg.Brzuszek coraz większy i ruchy dzidzi mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w pierwszej ciazy nogi napuchly pod sam koniec, ale to juz dlatego ze doszlo do zatrucia ciazowego, blad lekarzy za dlugo czekali. Ciaze mialam wywolywana oksytocyna w kroplowce przez 2 tygodnie co drugi dzien. Ile ja przeszlam, mala urodzila sie juz z zielonych wod. gdyby nie dobry lekarz w dniu porodu corki bym nie miala. Nacisnal na brzuch i poszlo, wczesniej mnie strasznie meczyli. W pl rodzilam staram sie nie pamietac samych chwil wtedy ale wspomnienia wracaja. ile ja sie nerwow najadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik,mojej siostrze puchły nogi od II trymestru,kazali jej zrobić IRN,okazało sie że cierpi na zakrzepice,także niema żartów,sporo przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej mam wyniki:) na czczo 83 po 2 godz. od wypicia 75g 105,czyli do cukrzycy tu dalekńm,uf. Gość 85,jedyne w czym bedę ciebie wspierała to dieta, bo skoro miałam taki incydent to muszę uważać. Chociaż bedziemy zdrowo odżywione. Ja już nie tkne słodyczy mam dość, tylko dziś coś zjem małego jak wrócę od fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamowa
Witam Was! Chciałabym bardzo dołączyć się do Waszego tematu. Mam termin na 16 czerwca według om a według usg na 20 czerwca. To moja pierwsza ciąża i już wiem na 100% ,że będę miała synka. Nie mogę sie doczekać już, chociaż mam jeszcze sporo obaw i lęk przed porodem. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Będę czerwcową albo majową mamusią. Zapraszam na mojego bloga www.bedemamusia.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja codziennie jestem u lekarza bo tam pracuje , zobacze co bedzie jutro wrocilam teraz do domu i patrze ze nie wyglada to za pieknie kurcze troche za wczesnie na te puchniecie ;/ i w dodatku to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie sobie chyba wyniki troche sie przestraszylam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamowa
20 lat. czuje się w miare ok, chociaż od ostatnich kilki dni miewam skurcze i bóle pleców. Poza tym oprócz zgagi nie mam żadnych dolegliwości. Mam do Was pytanie. Czy każda z Was miała to badanie z obciążeniem glukozą? jak to badanie wygląda? 11 lutego mam wizytę i lekarz coś mi napomknął ,że teraz mi chyba zleci do badanie, aczkolwiek nigdy wcześniej o nim nie czytałam i nie słyszałam zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
mamowa idziesz do labolatorium i pobierają krew na czczo potem pijesz wodę z glukozą 75g i siedzisz 2 godz. Po czym pobierana masz krew po raz drugi,czasem po godz pobiera się także nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamowa
dzięki śliczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a moze masz to samo co ja?mam meble upatrzone.trzeba wymierzyc tylko i zamowic,meble w nablysku.kuchenke wezme na raty sobie bo dziadki moje obiecali cos dolozyc:)w tesco jest promocja na pampersy npmini2(3-6)kg za 148szt 75zl zaluje ze niekupilam ale moze pojade w poniedzialek to kupie jak beda.kupilam troche narzedszi do nowej kuchni i juz chcialabym miec ja zrobiona:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,mnie wieczorami mdli,kurcze w 1szym trymestrze wymiotowałam jak kot,w tym nie,zdarza się raz w tygodniu.masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca a jaki ty masz ten lek odwadniajacy jaka nazwa ? Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny, ale Wam zazdroszczę, że macie odrosty dopiero po miesiącu szczęściary. Ja się golę co drugi dzień, a depilatory u mnie odpadają bo mam problem z wżynaniem się włosków. Byłam dziś na usg i szyjka cały czas krótka 25 mm. Czekam na reakcje mojego prowadzącego, czy wezwie mnie jak to zobaczy. U mnie jest taki system, że lekarz prowadzący dostaje zawiadomienie o wynikach badań i jeżeli jest coś nie tak to reaguje i np pilnie prosi o wizytę. Na razie leżę dalej, najważniejsze, że szyjka dalej się nie skróciła, bo tego się najbardziej obawiałam. Półtora tygodnia temu zmierzono mi na 24 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Dziewczyny ale szalejecie z tymi zakupami :D tu wozki, tam łóżeczka.. o matko :D pampersy mnie rozwalaja :) jeszcze jest tyle czasu do konca, wszystko moze sie zdarzyc.. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu spac nie moge :'( Moj M tak chrapie, ze zwariowac mozna :O Poza ta bezsennoscia I szalejacym pulsem nic mi kompletnie nie dolega. Jeszcze lozysko mnie troche martwi, ale poza tym czuje sie super. Wszyscy wokol mnie choruja, jakas epidemia zapalenia oskrzeli I biegunka dopadly wiekszosc moich znajomych oraz starszego syna, a ja nic! W pracy mnie musza stopowac, bo mam sie oszczedzac w koncu, a mnie jakas dzika energia rozpiera. Zaczynam sie martwic, ze cos za gladko to idzie I w koncu pierdyknie z hukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram POCZATEK CZERWCA. poczytajcie sobie temat '36tc - porod martwego dziecka'. wszystko jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,ze wszystko jest mozliwe ale każda z nas ma nadzieję ze wszystko bedzie dobrze.Moja bratowa urodziła martwą corcię w 38 tyg.Udusiła się pępowiną. W meza rodzinie był identyczny przypadek.Ale człowiek zawsze ma nafzieję ze wszystko bedzie dobrze.Bo to się nie zdarza często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
dziewczyny przestancie każda ma nadzieję że wszystko bedzie ok, oczywiście są różne przypadki,u mnie w rodzinie też była sytuacja że przed planowaną cesarką siostra cioteczna mojego m nie czuła ruchów,pojechała na izbę i się okazało że dziecko udusiło się pepowiną, zawsze coś może się wydażyć,nawet podczas porodu,ale ja o tym nie myślę, bedzie ok. Flavia doczytałam że twoja szyjka ma 3,2cm to nie jest źle moja ma 4cm z ostatniego usg. Widzę ze cierpicie na bezsenność ja rano się budzę jeszcze pracuje,ten tydzień jestem na zwolnieniu,gin mówił żebym powtarzając wynik była wypoczęta,regularnie jadła, spacery itp. Codziennie z synkiem jestem ponad godzinke na spacerku. Dzis idziemy do fryzjera, mój synek chodzi tam gdzie ja mi nie daje się dotknąć:) potem zupka drzemka,drugie danie i do znajomej na kawke:) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×