Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
mamonia jak bylam w szpitalu to polozne mowily ze pewniejszy jest termin z om ,tylko ze jak ktos ma nieregularne cykle to wtedy trudniej okreslic.co do potliwosci to tez bardziej poce sie i szybko sie mecze lapie mnie zadyszka:/maly sie powiercil a teraz cisza jest.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamowa ja tez mam problem z depilacja ogolnie ciezko mi kapac sie w wannie:/teraz bede musiala przed lustrem zeby widziec:) ja depiluje sie raz na3-2tyg bo nie ma wiekszej potrzeby.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
mamowa no to rzeczywiści sporo sobie życzą... co do terminu mi się wydaje że om i te pierwsze usg gdzie można było jeszcze dziecko całe zmierzyć są najbardziej wiarygodne, im dalsze us tym jeśt większa granica błędu tak mi ginek mówił... także ja się sugeruje raczej om :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja też sapię częściej i trudno mi się schylać jak zapinam buty a co będzie pózniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
moja mała tak wariuje ze chyba zaraz z brzucha mi wyskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i też jakoś się pocę więcej;) a dziecko w nocy chyba śpi razem ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja też mam juz problem ze schylaniem :/ i kurtkę już ledwo dopinam a tu zima ma ponoć jeszcze dać popalić z końcem lutego wtedy już na pewno się nie dopne... :/ a nie uśmiecha mi się kupować jakiegoś wora byle jakiego na 2 miesiące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
akurat kurtkę na mrozy mam dużą:)kupowałam tak,żeby kilka swetrów pod nią weszło- ubieram się na cebulkę bo marznę na przystankach:)ale kurtka przejściowa sezon:ciepła zima plusowa-wiosna- no taka słaba zimówka to może być cienko,zwłaszcza,że ona najlepiej się prezentuje z paskiem,a ten mnie już trochę "pije".kurczę 5kg w miesiąc przytyłam,trochę jestem w szoku, no ale ja głównie leżę jak foka...dziś dopiero ok.17:00 przestał mnie boleć brzuch.mimo nospy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. byłoby fajnie jakby zima już nie wracała, bo nie chce nosić tych wszystkich warstw już, przy i tak dużym obciążeniu.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kurtke kupilam wieksza sobie i ma taki pasek ze jak odepnie sie to sie powiekszy takze licze ze do wielkanocy sie w nia zmieszcze a pozniej kupie jakas bluze mam kamizelki wiec dam rade.mi tez czasami ciezko sie schyloic do butow i m mi zdejmuje jak nogi bola.ja tez przez miesiac przytylam4kg az boje sie co bedzie do porodu:/was piersi swedza?ja nie moge wytrzymac a jak dotykam to jeszcze gorzej mi leci.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwcowka1989, gratulacje! Chlopaki sa fajne, mam w tej kwestii doswiadczenie ;-) Moi teraz bardzo o mnie dbaja, zwlaszcza mlodszy, jak wychodze po schodach prowadzi mnie za reke, zebym sie nie meczyla :-D Ja nie mam siary, w zadnej ciazy nie mialam, moze stad problem z laktacja. Ostatnio czytalam wywiad z Kasia Bosacka I namawiala do picia piwa bezalkoholowego w trakcie karmienia piersia, bo podobno rozszerza kanaliki mlekowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mi leci siara ale mniej już. Dr mi mówiła żeby się nie bawić cycami ;-) też bardziej się poce i strasznie sapie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zaczela siara "leciec" od 18tyg dzis mam 22 ale leci tylko jak za mocno przycisne czy w nocy lub po jakims wysiłku :) a tak ogolnie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie musze naciskac bo sama leci.raz nacisnelam delikatnie to sporo wyplynelo.mam nadzieje ze bede mogla karmic synka:)w sumie juz blizej niz dalej.ja chce wytrzymac jeszcze13tygodni i urodzic.ja troszke popedalowalam rowerkiem ale niestety nogi bola i brzuch przeszkadza:( oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie zeby nie byllo ja sama nie naciskam tylko np w nocy jak sie scisnie :) bo naciskac nie wolno asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mi siara nie lec****ersi mało urosły, no może trochę.mi zostało 17 tyg.wg om

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
jutro chyba zrobię placki ziemniaczane jak nie będzie mnie boleć brzuch i może rosół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona a kiedy wypada ci termin z om a kiedy z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
A wy spicie na lewym boku? Ją się w nocy budze z bólem biodra to wtedy obrót na plecy lub prawy bok i jest ok a jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
trochę pobolewa mnie brzucho i nie chce mi się wstawać do innego pokoju,ale wiem,że mam 2 terminy na ok.20 czerwiec wg usg i na koniec czerwca wg om.14 lutego poznam kondycje i płeć potomka na usg połówkowym.Zmieniłam zdanie jutro robię samodzielnie wykonane frytki w piekarniku z dipem jogurtowym z ziołami,napaliłam się na ziemniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Kasia- ja spałam kiedyś głównie na plecach, teraz zasynam na lewym boku, pozniej przekrecam się na plecy albo na drugi bok:) myślę,że moje dziecko śpi w nocy ze mną,przynajmniej ja śpię i nic nie słyszę czy do mnie stuka czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :)Mam zapytanie do Was orientujecie się może jak jest z wypłatami zasiłku macierzyńskiego?Mam umowe do dnia porodu i zastanawiam sie czy dostanę urlop czy zasiłek macierzyński i czy jednak na rok czasu?Będę musiała się przejść do ZUS-U aby mi wyjasnili jak to wyglada w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
33ona Pytam bo czytałam że na lewym najlepiej ale nie da się tak cały czas... Także się cieszę;-) A co zasiłku to nie wiem jak to jest jeśli umowa jest do dnia porodu. Idź lub zadzwoń do zus,albo do pipu zadzwoń też dużo wyjaśniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz umowę o pracę to zus będzie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
na plecach nie umiem już spać, napina mi sie brzuch i czuje dyskomfort. Lewy albo prawy bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Nie, nie ;) jestem z malopolski i mysle o szpitalu w Rostoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Ja jestem ze sląska i chce rodzić na Goduli w Rudzie Śląskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykopalam meza z sypialni, musial spac na kanapie:) Tak chrapal, ze juz nie dawalam rady, a ja wstaje do pracy o 5 rano. Pewnie jak wroce bedzie ciezko obrazony, ale trudno, wole to, niz chodzic z oczami na zapalki. Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle w nocy nie spałam-bóle nóg,biodra,kości ogonowej i jeszcze myślałam o mojej bratowej.Ma ona termin porodu na 31 marca,ale dzisiaj popołudniu ma miec cięcie bo wody płodowe są zanieczyszczone.Ma silną cholestazę cięzarnych.Szacunkowa waga płodu o 1,5 kg.Martwię się czy dziecko przezyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chłopców rozbawiłaś mnie z samego rana :) To o której mąż dostał eksmisję ?:) Jolka to straszne co spotkało Twoją bratową, daj znać jak sytuacja się rozwinie i jak maluszek :( Mam nadzieję, że żadna z nas nie będzie musiała czegoś takiego przechodzić :( Ja też nie śpię najlepiej, staram się na lewym boku, jak już już nie daję rady przewracam się na prawy, a i tak budzę się cała obolała i opuchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×