Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ja dostalam luteine dopochwowo gdy mialam bole w podbrzuszu i krwawienie. Bralam miesiac pozniej sie mnie lekarka pytala czy boli powiedzialam ze nie to kazała odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden- też tak myśle zawsze gosc i gosc. Ostatnio znalazłam na allegro kobieta sprzedawała fajny leżaczek bujaczek, nowy zapakowany w folie ale bez opakowania, pisała ze ma 2 i tego nie używała wcale. wystawiła za 50zł, normalnie kosztuje 150 i teraz patrze ,że ktoś kupił. a też się zastanawialam nad nim ale tak jakoś przegapiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja nie grałam luteiny więc nie pomogę. Ja dziś mam wizytę u okulisty zobaczymy czy dużo mi się wzrok pogorszył bo słabo widzę Gosiaczek wy jesteście małżeństwem? Wiem że to trudne zwłaszcza teraz ale ja bym go olala jesteś w ciąży on cię nie broni staje po stronie tamtej nie ma na co czekać ani czego żałować szkoda tylko że niektórzy tak późno pokazują jacy są naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
brzydka pogoda,błoto....na wiosnę zacznę kupować wszystko hurtem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Gosiaczek- olej, masz dla kogo żyć teraz, zreszta pewnie przyjdzie koza do woza jak zmądrzeje, jesli nie to olać.Ja się rozwiodłam z maminsynkiem debilem. Teraz mam nowego męża i prawdziwego,tamten to beznadziejny był jak się na nim poznałam ostatecznie:) Flavia- jak lekarz każe coś brać to bierz.Lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia nie przejmuj sie ja tez bylam atakowan raz wczoraj tez jakas wredota kometowala moje wpisy heh najlepiej nie komentowac tego :) jak znikasz z naszego forum to sie chociaz podpisz kim bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czemu goscie sie nie podpisza?flavia ze mna leza 2dziewczyny jedna wq 25tc i ma skrocona szyjke i ona chodzi normalnie,lekarz kaze sie ograniczac,ale kazdy lekarz co innego mowi.ja planuje kupic ten lezaczek sobie na allegro bo w sklepie drozszy jest.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Ja taki lezaczek chyba sobie odpuszczę, bo to dlugo nie posluzy,ogladalam predzej w sklepie a wiadomo na żywo inaczej i strasznie male. A miejsca tez tyle nie ma by wszystko zwijać po kilku miesiącach. No i potem (nie zawsze) dziecko sie przyzwyczai do takiego kolysania przy zasypianiu i gdy wyrośnie moga sie zacząć problemy i odzwyczajanie. wczoraj z nudów wiedzialam na ogólnej i byl temat (dokladnie nie pamietam) cos o najglupsze tematy na kafe i jedna osoba pod nickiem gosc wymienila nasz temat. Chyba mamy jakiegoś antyfana albo cos:p nie wiem jak wy ale ja jak będzie juz po porodzie nieco odetchnę z ulga i na pewien sposób będę sie cieszyc ze juz nie obrywam w zebra pęcherz itp, bo po dluzszym czasie to juz mam tak wszystko obolale a jej to sie energia nie kończy bo prawie caly dzien i noc wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez uspokajalam Flavie ze moja szwagierka z rozwarciem chodzila dopiero juz po 4tyg od rozwarcia musiala lezec ale tez za bardzo nie lezala az tak , wiec mysle ze normlanie Flavia mozesz funkcjonowac masz normlana szyjke nie krwawisz nie masz skurczy nic sie nie dzieje nie ma powodów , 90% z nas nawet nie wie jakas ma dl szyjki bo lekarz nie mierzy Twoj troche nie potrzebnie Cie nastraszyl , musisz zaczac normlanie funkcjonowac i zyc z mysla ze wszystko jest ok :) a najlepiej bym poszla do jakiegos dobrego prywatnego lekarza opowiedziala wszystko niech zbada i sie wypowie :) teraz jak sie dowiedzialam ze mam te niskie lozysko to tak napawrde jest bardziej niebezpieczne niz szyjka bo moze sie odkleic i krwawic kilka dzieweczyn z forum ma tak samo i zobacz ze zadnej z nas nie zalecili lezenia tylko nie dzwigac i prowadzic spokojny tryb zycia wiec glowa do góry :) mysle ze Twoj przypadek jest jeszcze lepszy niz nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jak tam Wasze samopoczucie? Poczatekczerwca- mam nadzieję,że u Ciebie wszystko ok? własnie powiedzcie jak robicie z rzeczami uzywanymi. Duzo kupujecie takich rzeczy? Ja nie wiem czemu, ale sie boje. Nie kupilam niczego oprócz podgrzewacza, choc czasami jak patrze na niektóre ceny to byłoby rozsądniej w nowe zainwestować. a na allegro to już wgl mam stracha , że albo nie wyślą, albo ,że jak dojdzie to okaże sie,że stan jest fatalny. Nie wszystko zobaczy się na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Mamowa mam identycznie jeśli chodzi o zakupy w sieci, nie wiem czemu ale przecież pelno oszustów. Hmm.. Kurde macie tak ze przy seksie was zaczyna bolec? Juz mam tak nabrzmiala cala pochwę ze momentami boli jak birlizna sie nieco powzyna. Nie wiem czy mogę mieć nadzieje ze to chwilowe czy z seksu nici aż minie polog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
ilonek- wyślę Ci jak tylko zeskanuje albo zdjęcia zrobię. Oczekująca- to znaczy, ze jednak nie masz cukrzycy? Co do leżaczka to bujanie to naturalny uspokajacz dla dziecka, to stara szkoła, ze nie nalezy bujac bo potem będzie wykorzystywało przeciwko nam, do trzeciego miesiąca można bujac i tulic spokojnie, bez obaw. Mi taki bujaczek ma kupic siostra, juz sobie zamówiła prezent dla maluszka:-) Oczywiście zgadzam się z asik apropo Flavii:-)Powinnas zacząc normalniej funkcjonowac. Ide zaraz na spacer, nasłuchałam się wczoraj że siedzenie jest niezdrowe i jesli tylko ciąża jest zdrowa to nalezy cwiczyc, pływac, spacerowac minimum 45 minut dziennie bardzo żwawym krokiem. Asik masz racje z tym łożyskiem- nisko polozone jest o wiele bardziej niebezpieczne niż szyjka, więc uważaj na siebie, trzymam kciuki żeby szybko sie podniosło, u mnie własnie tak było, najpierw niecały 1 cm od szyjki a potem przeniosło się na tylna ścianę i juz nie było zagrożenia. Wtedy lekaż mówił żeby nie dźwigac absolutnie, nie stresowac się i ostrożnie z seksem:-) Pozdrawiam i zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja z uzywanych ubranka, ale nie zamawiam, tylko kuuje albo lumpeks, bardzo duzo dostałam, w tym podgrzewacz, prywatne rzeczy dla dziecka takie jak nozyczki, szczotka, pieluchy kupuje nowe ale to wiadomo, mam też po chrześnicy huśtawkę, ale na allegro nie zamawiam, bo tak jak ty sie boje, mam złe doświadczenia, dlatego wole widzieć towar bo potem tylko sie nerwów najem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden- a masz linka? to dlatego że my dużo i o wszystkim piszemy. spójrzcie ile stron ma maj albo sierpien po 30 pare, a u nas 240:) ktos włazi i nas podczytuje mamowa- ja mam dużo ciuszków używanych, nie boje się kupowac, dziecko ponosi je 2-3 mies i będą za małe. przed porodem porządnie wypiorę uprasuje. poza tym niektore z tych ciuszków to mają jeszcze matki:) To widocznie każdy lekarz ma inne zdanie, mnie wczoraj też podniósł na duchu mówił że jest dobrze i nie muszę caly czas leżec. A w szpitalu lekarz powiedzial że wypuszcza mnie pod warunkiem że bedę leżec plackiem. Ja teraz i tak więcej chodzę niż na początku, tylko tu w sumie nie ma gdzie chodzic, jedynie po domy, pogoda do d**y. Mogłaby juz przyjsc wiosna oczekująca- ja tez leżak zamówie na allegro za ok 150 zł juz są fajne. Moja szwagierka miała taki i pamiętam że maly dużo czasu w nim spędzał, ona gotowala czy sprzątała on się bawił. asik- szczerze mówiąc to ja nic nie wiem na temat tego łozyska, może gdybym poczytała to bym była bardziej w temacie, ale skoro to niebezpieczne to uwazaj na siebie i już nie dzwigaj nic w tej pracy. A na zwolnienie nie chcesz juz isc? gosiaczek- to ona jest od niego tyle starsza i on poszedł do niej zostawiając ciebie i dziecko? nic nie warty facet, trzymaj się jeszcze los się odwróci na twoją korzysc. własnie ciekawe gdzie początek czerwca miała wyjsc ze szpitala. wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Linka nie mam,musiala bym poszukac,ale później bo mam wlasnie gosci i to ta czesc rodziny ktora hmm... Po prostu ciezko z nimi gadac,ale dobrze ze jak sie pokazuja to raz na ruski rok. To milego poludnia dziewczyny:) jak wrócę postaram sie znaleźć tamten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie jeden- ja też jestem na dole opuchnięta, wszystko 2x większe niż było:D ale w sumie wszytsko się rozciąga powiększa. wczoraj rozmawialiśmy z męzem o porodzie i ciekawe czy będę rodziła sn czy cc u mnie w sumie nie ma wskazan do cc, pewnie okaze sie w trakcie porodu jak to wszytsko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia juz ty chociaz nic nie czytaj nawet na temat lozyska haha masz zakaz teraz troszke sie uaktywnij i bedzie dobrze narazie po domu potem spacery itp ja mysle ze pozytywne myslenie napawrde duzo daje psychika jest czesto powodem wielu chorob naprawde pozytywne myslenie i bedzie dobrze , nie myslmy jeszcze o porodzie i co bedzie po tylko zyjmy tym co mamy teraz i starajmy sie wyciagac pozytywne strony naszego stanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja o sexie nie myślę, raz zaczepiłam męża,ale jakoś niewygodnie mi było i nie sprawiało przyjemności....można inaczej się bawić;) moja ciąża zagrożona, już raz poroniłam 7 lat temu, to teraz wolę być ostrożna, zresztą ciągle myślę o dziecku i nie mogę wyluzować. nie pytałam ginekologa o te sprawy,ale jak wymiotowałam co 40min.przez pierwsze 3 miesiące to i dla męża zrobiło się mnie żal, jeszcze zdążymy się sobą nacieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nachodzilo falami ochota potem brak i tak na zmiane ale rzeczywiscie i ja i maz stwierdzilismy ze sa duze ograniczenia niewygodnie i wogole jakas be , no niby pisza ze sex w ciazy jest najlepszy hmm moje zdanie jest zupelnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
czy WY też ciągle jesteście głodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wlasnie wcale nie mam wzmozonego apetetu a tyje jem normlanie , dzis sie waze i co 10kg na plus why?? a przede mna jeszcze 17tyg wole nie myslec jak bede wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ona zgadzam się ja teraz też nie umiem się oddać przyjemności, nie raz mam mega chęć a nie raz wszystko mnie denerwuje, ale uważam jak którąś z was napisałam jeszcze zdążymy nadrobić. A wczoraj mi się bardzo miło zrobiło jak mąż powiedział że trzeba myśleć o drugim bo musi mieć syna;-) Ja pocwiczylam trochę na orbim ale tylko pół godz bo zaczął mi spadać cukier i niestety musiałam zjeść trochę czekolady lepiej nie ryzykować a teraz idę na obiadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona- nie, ja prawie wcale nie jestem głodna. nie jem dużo bo mam wrażenie że nie mam gdzie tego pomieścic, pózniej az mi żołądek cisnie. Słaby mam apetyt co nie znaczy że nic nie jem, bo jasne że jem dla dziecka:) dziś o 8 na śniadanie jajecznica z pieczarkami i pomiadorami z chlebem pół godz temu 3 mandarynki, mama chciała mi jeszcze wcisnąc kanapkę ale się nie dalam. nie chce mi się między 13-14 zjem obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka tak nie mam cukrzycy wynik prawidlowy a tak sie balam.wyniki prawidlowe.asik ty pisalas o spadkach cukru po ile mialas?jejku jeszcze6godz pod kroplowka masakra.moze dzis gin zrobi mi usg albo jutro,tak bym chciala zobaczyc malucha.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam ok 50mg% asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na forum rzeczywiście bardzo dużo się dzieje i ja zaglądając tu kilka razy dziennie mam zawsze sporo czytania aby być na bieżąco. To wynika z tego, że po prostu jest nas bardzo dużo, jakoś chyba ponad 30... W takiej sytuacji, gdy się czyta na raz wiele komentarzy, łatwo zapomnieć odpowiedzieć na jakieś pytanie itd, to normalne, dlatego też niektóre dziewczyny wstawiają w złości takie komentarze bez pseudonimu, bo może gdzieś poczuły się olane. Sorry dziewczyny, ale jesteśmy tylko ludźmi, trochę dystansu do siebie i zrozumienia. Możecie sobie znaleźć jakieś inne, kameralne forum, gdzie każdy będzie was zawsze zauważał. Na takim dużym forum może się zdarzyć, że nie będziemy się czuły jak pępki świata... A propos powyższego, to też nie zauważyłam odpowiedzi na moje pytanie to ponawiam bez żalu - ile razy dziennie bierzecie magneB6? . Ewinka mam pytanko, skoro chodzisz do św Zofii na szkołę rodzenia, to też będziesz tam rodziła? Z jakiej dzielnicy Warszawy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam łożysko nisko położone na tylnej ścianie ale nie jest przodujące i tez gin mówił żeby nie szaleć z tym że ja w sumie żyję normalnie a po schodach to biegam chyba z 50 razy dziennie natomiast zaczął mi rosnąc mięśniak i trochę zaczęłam się martwić a powiedzcie mi jak to jest z tymi naszymi maluchami czy jak już jest ułożone głową w dół to tak już zostaje czy jeszcze się obraca bo mój maluch właśnie ułożył się na dół i w sumie nie najlepsza to pozycja dla niego bo tam jest mało wód płodowych no i ten mięśniak mu przeszkadza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
just- ja biorę 3x dziennie magneB6 nitka- wydaje mi się ze on jeszcze zmieni pozycje, ja swojego czuje prawie co dzien gdzie indziej raz puka nisko raz wsadza nózki pod zebra, raz w biodro, gdzies tam koło pępka się ułoży na srodku, no przeróżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×