Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

pisałam wam ostatnio o tym zusie ze mnie sprawdzają, no wiec w poniedziałek zlozyłam wyjasnienie na piśmie, a dziś sroda i przysłali mi pieniądze. A żadnej decyzji nie otrzymalam. i teraz nie wiem czy już mogę szalec czy raczej trzymac tą kase i czekac na decyzje. zeby pózneij nie było że muszę oddac czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no ja pierwsza rzecz dla dzidzi mam w domu, kupilam wczoraj body z dlugim rekawkiem, nawet nie wiedzialam ze takie buszowanie po ciuszkach dzieciecych to super sprawa ;) wrecz relaks, najbardziej przeraza mnie zakup wozka jesli chodzi o sex to nam polozna ostatnio na szkole rodzenie powiedziala ze mozna praktycznie do konca ciazy a pod koniec to wogole jest najlepiej taki wewnetrzny masaz pochwy lagodzi bole porodowe tylko jak tu myslec o sexie jak boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
tez wczesniej pisalyscie cos o ****** dzidzi, polozna mi mowila ze jak nie rusza sie przez caly dzien to najlepiej zjesc cos slodkiego lub "potrzasnac" brzuszkiem jesli to nic nie da a od ostatniego ruchu dziecka minely 24h to nalezy jechac do szpitala i tez jesli ruchy staly sie g***towne i dlugo trwaja tez nalezy jechac do szpitala bo moze sie okazac ze dzidzia jest owinieta pepowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia jak C****eniądze przelali na konto to śmiało możesz już wydawać decyzję powinnaś otrzymać na dniach bo pewnie poszła transza tego samego dnia co decyzja została sporządzona. Wieczorkiem dam znać jeżeli chodzi o Szkołę Rodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
też tak myśle, że możesz wydawać pieniążki :) hmm mój czasem ma agresora w brzuchu, mam nadzieje, ze nic sie tam nie dzieje, ostatnio lekarz oglądał jego szyję, czy nie ma tam pępowiny, nie było a on już jest od jakiegoś czasu głową w dół więc chyba już tak zostanie, ja zaczynam szkołę 1 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam teorię od 31 marca na 17:30 i trwa dwa tygodnie jak dobrze pamiętam. Aaaa psik. jejku zaczęłam kichać i kichać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Hej dziewczyny :) Asik a kto Ci kazal do tego bujania klasc sie na podlodze? Heheh na lozku mialas lezec, z podlogi to by.mnie chyba dzwigiem podnosili :D Oczekujaca poszukaj w necie bo ja kiedys cos czytalam i sposobach zeby sie dziecko przekrecilo glowa w dol jakies pozycje czy cos nie pamiętam juz teraz, poczytaj ;) Ja mialam w pon na wizycie poprosic o zmierzenie tej nieszczesnej szyjki i jakos nie poprosiłam, moze następnym razem... ;) Flavia jak masz watpliwosci to idz do innego lekarza prywatnie i tak jak asik mowi powiedz ze chcesz sie tylko skonsultowac bez wpisow do karty bo prowadzi Ci inny lekarz i tyle. Nie powinno byc probelmu mysle ;) przeciez swoje ten dr zarobi :) Ja dzis bylam na spacerze u chyba troche przesadzilam bo brzuch mnie rozbolal i myslalam ze nie dojde do domu :/ ale juz odpoczelam chwile i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Flavia wydawaj pamietam jak lezałam w ciąży to zakupy przez net byly frajdą. Coś sie działo. Ja popoludniu jade po karnisz i zaslony do salonu dlatego juz nic nie kupuje dla dziecka w tym mc. Jeszcze mam wizyte 13 usg w 30tc te co sie robi lekarz mowił mi ze miedzy innymi oglada sie nerki dziecka wtedy. Nie moge sie doczekac boi orzełączy na 3d i nagramy płytke chciałabym buziaka zobaczyć. Co do mojego spaceru to bylo super tylko słabo mi sie zrobiło chyba za daleko :) ale ok. NIe bede rozpaczac poprostu juz od teraz jestem w tym okresie ciazy kiedy sie sapie i nazeka:). Spacerki bede robic blizej domku, i wiecej odpoczywac:). wiecie od kiedy jestem na zwolnieniu lepiej sypiam w nocy mam jedna ulubiona pozycje tylko ze na prawym boku dzis bez siku od 2 do 6 to sukces. Przed wizyta zrobie sobie morfologie i mocz nie kazał ale taka zdechla bywam ze sprawdze czy ok. co do intensywnosci ruchow to pewnie niestety kazda z nas bedzie miala taki dzień obaw ja pamietam w pierwszej ciazy jak mialam taki dzien juz jadlam dzem z ogorkami zeby sie ruszał:). Mozeniejeden jesli jestes w stanie napisz co u ciebie. Oczekujaca moj mały siedzi tez dupką na szyjce czyli pośladkowo, mam przeczucie ze bedzie cc. Zobaczymy. Ja tez nue mam jeszcze kosmetykow dla malucha ale ja kupuje tylko 2 rzeczy bephanten maść i oilatum emulsja do kąpieli przy Kunie tylko to uzywałam przez pół roku. Proszek mam lovela ale sprobuje dodsc troche zwyklego plynu sensitiv tak ociupinke nie chce przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mamakubusia, właśnie teraz koleżanka urodziła i nakupiła kosmetków z ziajki i wszystko uczula malutką, czytałam o tym oilatum, ze super sprawa, daje sie do wody tylko, a co z włoskami? bo mój chyba będzie miał włosiary, a ten bephanten jest do pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jak juz sie polozylam na ziemi to sie kapnelam ze to nie byl dobry pomysl :D co do oilatum wlasnie z tym rzecz ze mi na szkoleniu mowili ze to tak napawrde powinno byc uzywane tylko i wylacznie dla dzieci ktore maja problemy z sucha atopowa skora, u nas jest praktykowane dla kazdego dziecka ale podobno nie powinno sie dla dziecka ze zdrowa skora go uzywac ale i tak jest polecany i uzywany wiec nie wiem jak to , lepiej zeby skora jesli umie to niech sie broni sama przed wysychaniem , czyli bez zadnych emolientów dodatkowych asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata ten bepanthen jest od odparzen i od bolacych sutkow ja go stosowalam na gojenie sie tatuazu:)sasiadka tez zachwalala oilum do kapania bo nie trzerba zadnych kosmetykow wiecej.ja chyba kupie to i zobaczymy jak sie sprawdzi.mama kubusia to mamy takie samo ulozenie.ja chodze siku dzis co godz tak mnie cisnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
własnie czytam i piszą, zeby stosowac tylko na suchą skórę, jeśli inne uczulają, i cena też jest bardzo wyskoa, z tego co widze. Ja chyba na początek sprobuje takie 3w1 do włosków też, bo szampony są raczej od 1 miesiąca życia, do tego, podobno linomag jest fajny do kąpieli, ale dopiero od 3 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja mialam ktg teraz w pon w szpitalu to poczatek 25 tyg. Dzis na wizycie mala bardzo nerweowa puls 158,my z mezem jestesmy nerwusy . Pytalam o te ruchy i znow powiedziala to samo mala jest bardzo *****iwa non stop sie rusza bo nawet tetno ciezko zbadac, mowila ze jesli rano i wieczor czuje cala serie a w ciagu dnia jakies pojedyncze ruchy to jest ok,moze poprostu jest drobna i nie daje tak porzadnie kopniakow:) NIe ma przeciwskazan zebym cwiczyla tylko okolo godziny po posilku i mam zjesc po cwiczeniach cos zeby nie bylo jaj z tym cukrem. Mi po posilku strasznie cukier spada, dlatego zawsze mnie oganizm zmusza zeby po sniadaniu lub obiedzie sie polozyc na chwile. Dostalam zakaz prowadzenia samochodu i nie moge sie sama gdzies dalej oddalac bo lepiej dmuchac na zimne. Dzis jeszcze dam spokoj ale jutro juz troche pocwicze bo jest mi po tym znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
kasia to dobrze, ze wszystko oki z maluchem, widzisz niepotrzebnie sie denerwowałaś tymi ******** ona ciągle sie rusza, ale tego nie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
No agata juz bede spokojniejsza,a pytalam o klucie w pochwie to tez mowi ze to norma. Dziewczyny wybralam sobie wozek http://allegro.pl/camarelo-carera-3w1-wozek-gondola-fotelik-gratis-i3981955204.html Tylko nie umiem sie zdecydowac na kolor ca14 czy ca 17. Bardziej się skłaniać chyba ku czarnemu z żółtym:-) jakie wasze opinię? Tam nie pisze ale plusem jest oparcie w spacerowce 50 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
My stosowalsmy oilatum nie bylo klopotow ze skora masz racje asik ze w sumie niie powinno sie uzywac jak wszystko ok. ja i tak kupie bo bylam zadowolona nie uzywalam oliwek juz itp. wloski tez tym. Nie wiem co teraz do pepuszka slyszalam ze octsnisept poleca sie wolakabym bo to fioketowe wszystkie body umazało. przygotowalam ciuchy do prania brak mi tylko body na krotki kupie komplet jakis na 62 i 68. w smyku sa trzypaki. a przygotowalam ciuszki znaczy odcielam metki matko chyba z 40 min cielam a duzo tego nie mam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam doswiadczenie z Oilatum, bo moj starszy syn ma atopowe zapalenie skory. Lekarz mi polecil, wiec kupilam i zaczelam dodawac do kapieli chlopcow, ale mlodszy zaczal sie budzic w nocy z okropnym placzem i drapal sie prawie do krwi. W koncu sie zorientowalam, ze jemu to Oilatum nie sluzy, wiec zaczelam ich kapac osobno i problem zniknal. Jak ktoras dziewczyna pisala, nie powinno sie go uzywac na zdrowa skore, bo moze byc z tego wiecej szkody, niz pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiualnie ladny wozeczek ale ciekawe mnie jedna rzecz jesli jest aluminiowy stelaz skad ta waga wózka 18kg ? bo nawet tako jedne z najciezszych wózków ze stelazem metalowym waza ok 16-17kg hmm a co do koloru nie pomoge mi sie podoba ca 11,16,18 hm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
No fajny wozek a z ta waga to chyba pomylka bo potem w danych technocznych jest napisane(te obrazki) ze stelaz wazy 4.9 a gondola 4.1 to jest dopiero 9kg a nie wierze ze drugie tyle waza same kola... hmm koloru tez nie podpowiem bo mi sie podoba ca 10 i 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czemu uważacie, że oilatum nie powinno się stosować do kąpieli dziecka ze zdrową skórą? Ja używałam przy pierwszym dziecku przez pierwsze miesiące i było to bardzo wygodne. Nie musiałam używać żadnych innych kosmetyków, a do tego skład oilatum jest super, nie widzę tu składników, które mogłyby negatywnie oddziaływać na zdrową skórę. No i mam większą gwarancję, że nie zadziała negatywnie. Zamiast testować inne środki bardziej narażające na podrażnienia , tu mam większą pewność że będzie ok... Na ulotce oilatum też nie ma informacji, że nie można stosować u zdrowych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawi mnie czy moge jezdzic na rowerku stacjonarnym bo chcialam zeby troche nogi schudly tylko boje sie zeby nie zaszkodzic sobie.ale mam ochote na krowki ostatnio byly na promocji i takie pyszne ze szok.was tez tak boli kregoslup?mnie strasznie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi, napisalam wyzej, ze moj syn, ktory nie ma zadnych problemow skornych, zle zareagowal na Oilatum, okropnie sie po nim drapal. Nie wiem, moze to zalezy od dziecka, ale ja go uzywam tylko, kiedy kapie starszego (on ma egzeme) i to tez wylacznie wtedy, kiedy stan zapalny skory sie nasila, np w okresie grzewczym. Jak nie ma zadnych zmian skornych, kapie go w zwyklej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi ja Ci nie powiem dlaczego bo na szkoleniu profesor to mowil ale ja juz nie pamietam, pamietam tylko tyle ze jak nie ma porblemow to zeby nie zaburzac sztucznie funkcji skory jesli sama jest w stanie odpowiednio sie natluszczac i nawilzac :) ale jesli ktos stosowal i stosuje to jest jego prywatna sprawa :) co do stelaza to tez niemozloiwe zeby wazyl 4,9 bo chyba najlzejsy stelaz alumionowy wazy 8kg wiec podejrzewam zeby wal 4,9 kosztowalby nieagatelna kase ;p no ale ja nie wnikam w to co piszą heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Asik z waga to chyba się pomylili bo pisałam do gościa o wys wózka i wymiar spacerowki i wagę napisał tak jak na obrazu 4,1 i wagę4,9. Ile nas tu tyle kolorów;-) ją właśnie nie chce jasnego Oczekujaca wg mnie możesz ja na orbim cwicze i wg mnie to dobre rozwiązanie bo nie ma żadnych wstrząsów,jest się w domu,tylko niemozesz się granic. Ja też mam okropne bóle kręgosłupa. A jak ćwiczenie z piłka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi bo to jest typowo dla dzieci ze skórą suchą, atopową, po co stosować coś, co danemu dziecku nie jest kompletnie potrzebne ? ktoś tu dał wpis, to jest tak, jakby dawac dziecku mleko dla alergików, ale alergii nie ma - ot tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia wez dokladnie dopytaj gostka o tą wage stelaza :) hmm ale w sumie dodac kola to by wyszlo ok 9kg wiec tyle co powinien bo tam bez kol waga pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jeszcze jedna rada tylko nie kupuj wozka wczesniej nie zobacac go na zywo , bo wiekszosc moich pewniakow na zywo okazywalo sie porazką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia wózek bym wzieła ten ostatni zielony, albo jasny szary. co do kosmetyków to ja narazie mam sudokrem do pupu i spirytus do pępka, do mycia kupie jakis płyn 3w 1. oczekująca ja na twoim miejscu bym nie jezdziła z rozwarciem na rowerku ale to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pielegnacje to niestety ale najlepiej wyprobowac na dziecku bo kazdemu co innego pasuje, sudocrem linomag, bepanthen -- ale bepanthen kazdy chwali , co do pepka tez z opini rodzicow wychodzi na to ze zwykly spirytus jest lepszy niz octanisept , natomiast do kapieli tez kupie cos na zasadzie 3w1 czy jakis takie mydelko w płynie jak Flavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Zapytam;-) Asik ja mieszkam w malym mieście i wszędzie gdzie pytaliśmy o wózki są na zamówienie czas realizacji do 2 tygodni. A nawet nie wiem gdzie w pobliżu mogłabym go obejrzeć, zawsze do 14 dni można zwrócić;-) Ja w poniedziałek chce zamówić wózek, i zarząd skompletować materac i pościel i pieluchy tetrowe. Co do kosmetyków jeszcze się nie zaglebialam w temat ale wydaje mi śie że takie 2w1 aa lepsze na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×