Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
oczekująca ajjjjjj to już lada moment! wypoczywaj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efa nie wymagają już książeczki, trzeba mieć dowód osobisty, kartę NFZ, książeczkę ciąży, grupę krwi i wyniki badań na paciorkowca i tyle przynajmniej u mnie w szpitalu tak jest. Najlepiej zadzwoń sobie do szpitala i się zapytaj jakie dokumenty wymagają. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona 676
Hej czy ktoras z was gdy zaszła w ciążę na początku samym czy pojawiła się jeszcze reszta brunatnej krwi ale bardzo mało. (Taka jak juz okres się kończy) strasznie się boję a nie chce stracic dzidziusia bo to dopiero 5 tydz a ginka kazala mi przyjsc z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca oby maluch juz zechciał wyjsc bo u ciebie to uparty bardzo. ola- masz racje mozna się napatrzec na różne rzeczy w szpitalu. nie mogłabym tam pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca,tzn.ze jak do niedzieli nic sie nie wydarzy samo to będą wywoływać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest juz EWUS nier trzeba ksiazeczki gosciu skonsultuj te plamienie dla swietego spokoju oczekujaca mam te same pyt co Ewinka :) beda wywolywac czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, karta NFZ zdaje się też już nie jest wymagana. . Asik, pisałaś że masz przeczucie że przenosisz. Ja miałam tak samo w poprzedniej ciąży i urodziłam miesiąc wcześniej. A teraz mam przeczucie, że będzie wcześniej i pewnie przenoszę hehe. . Trochę się podłamałam ile przybrał w tydzień mój maluszek. W sobotę miałam echo jego serca po tygodniu od ostatniego usg i okazało się przy okazji, że waży już 2700 g, czyli dokładnie pół kilograma przybrał w tydzień. Jak tak dalej pójdzie, to urodzę małego kolosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola dzięki za odp. Nie wiem co to karta NFZ :/ Ze swojego zaś doświadczenia z pierwszego porodu mogę Wam podpowiedzieć, że ja zabieram na porodówkę: oliwę z oliwek, otręby i czopki glicerynowe ponieważ pierwsze wypróżnienie spotkało mnie w 6 dniu - myślałam że zwariuje, co godzinę chodziłam i nie umiałam nic zrobić (sorki za dosłowność:) Po porodzie będę sobie łykać łyżkę oliwy przed posiłkiem + otręby a jak nie pomoże to czopek. Warto mieć swoje, bo jak chodziłam co godzinę to czopek, który dostałam w szpitalu wypadał od razu przy próbie...a tam nie dostaniesz czopka co godzinę... Tak samo z tabletkami przeciwbólowymi - paracetamol można brać co 4 godz i ja musiałam go brać przez 4 dni co 4 godz a nie zawsze pielęgniarka chciała dać a jesteście zdane na jej łaskę...teraz mam już spakowane swoje tabletki. efa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi nie martw sie usg zawsze jest granica bledu ja bym tak wagi do gflowy nie brala napawrde :) czasami dziecko ma duza glowke i to zawyza mocno wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestraszona najprawdopodobniej organizm czyści się z resztek ostatniej miesiączki, jak jest ciemna to dobrze, jak będzie świerza od razu jedź do szpitala albo jak będziesz więcej plamić/krwawić to się nie zastanawiaj tylko jedź do szpitala. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi u mnie jest nadal potrzebna. Efa to jest ta dyskietka z którą chodzisz do lekarza i na podstawie której drukują kupony na których lekarz wypisuje recepty. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w szpitalu dają czopki glicerynowe ;) należy wziąć ostatnie wyniki,kartę ciązy,dowód osobisty.Ewuś działa więc ubezpieczenie się wyświetli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama niewiem co zrobi narazie kazal czekac do niedzieli.chyba ze rozwarcie bedzie wieksze to podlaczy kroplowke ,bo gdybym juz rodzila wczesniej to wczesniej by podlaczyl a tak niechce zeby akcja sie zatrzymala.mam nadzieje ze sam zacznie sie rodzic w niedziele.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - sex, draznij sutki , kapiel ciepla i moze sie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca a masował Ci szyjkę macicy?no kroplówka to wlasnie wywołanie lub przyspieszenie jeśli poród sie sam zaczal i wolno idzie. Kurcze tak dziwnie ,wez powiedz dziecku,ze ma do niedzieli wyjsc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekujaca-no kroplówka to wlasnie wywołanie albo przyspieszenie jak poród wolno idzie. Ale dziwnie-wez tu powiedz dziecku,że ma wyjść do niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dzieci są mądrzejsze od tych lekarzy wszystkich i wiedza kiedy maja termin dlatego Igorek czeka do 30 maja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa to moja trzecia ciąża, dwie pierwsze poroniłam. O to dziecko staraliśmy się bezskutecznie dwa lata. Pierwsze trzy miesiące ból brzucha i plamienia, trzy razy leżałam na podtrzymaniu. Potem znów trafiłam do szpitala z kolką nerkową i opuchniętą nerką. Nerka do tej pory funkcjonuje fatalnie. Teraz jeszcze mam podejrzenie zatrucia ciążowego i nadciśnienie. Mam też prawobocznie ułożoną macicę i krzywą szyjkę macicy. Podejrzewam, że dlatego chce mnie rozciąć i mieć spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek to sie mialas biedactwo ... wszystko nbedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek zobaczysz wszystko będzie dobrze :*:* myśl pozytywnie :) Oczekująca ach ten Igorek :D mów do Niego aby już wychodził :) Moja koleżanka dzisiaj miala C*****ięknego chłopczyka ma i najważniejsze , że zdrowe :) to jej 3 dziecko i 3 CC ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ale sex po odejsciu czopa chyba moze zapalenie zrobic?dla mnie tez dziwne co gin zrobi,ale miejmy nadzieje ze sam zacznie sie rodzic w sobote w nocy:)uparty maly jest strasznie,no ale on najlepiej wie co dla niego dobre.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeciez ty czopa nie masz , hm no to sex ryzykowny , szkoda ze gina nie zapytalas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytalam wlasnie go o to ,zbadal mnie tylko i to ktg mialam a masazu nierobil.mowil ze porod powinien pojsc bez problemu.mowil ze moze pojawic sie brunatne plamienie i ze wody w kazdej chwili moga odchodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuajca a mam takie pytanie masz swoje ktg ? ile czasu bylo robione i ile bylo tych takich regularnych skurcze po 80 , pyam ze wzgl na moja kolezanke dla poorownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi polozna mowila ostatnio, ze mozna uprawiac sex po odejsciu czopa, hormon zawarty w s*****e powoduje tzw cwiczenie otwierania szyjki macicy, po tym moze sie cos ruszyc, ale tez nie musi.Oczekujaca skoro tak chcesz urodzic, to chodz po schodach, jak masz pilke to poskacz na niej, duzo sie ruszaj, rob przysiady, i jak maz sie nie boi niech ci zrobi masaz, pozyteczne z przyjemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik mialam robione25minut ina 80mialam z tego wychodzi co3 albo5minut i raz na90.moze m zechce sprobowac tylko sie boje zeby zapalenie sie niezrobilo bo nie pozwoli urodzic mi.asik dokladnie musialabym gin pytac o te skurcze ale tak po zapisie wychodzi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca Mi maz robi juz od jakiegos czasu, wystarczy zachowac higiene i nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam właśnie kotleta rybnego i czekam na zgagę :D Oj ja bym chciała z mężem się kochać ale sądzę, że nie chce ... bo nawet nie proponuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi sprobuj ty pierwsza gre wstepna, byc moze twoj maz mysli to samo co ty o nim, ze to ty nie masz ochoty wiec i on nie proponuje. Czasami takie male niedogadanie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×