Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

nom brzuch mnie wyprzedza o dobry metr:D Maluch ułożony jest w ten sposób że kolanami wypycha się w stronę pępka, tak lekarz mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata coś z kręgosłupem i dzisiaj była u lekarza i nie jest ciekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminia,o jeja faktycznie duże masz maleństwo,życze ci abyś wcześniej urodziła tymbardziej że już się z pierwszym nacierpiałaś! jeszcze 17 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, to duzo zdrówka dla mamy. Mamina wiadomo, ze ciezko urodzic takie duze dziecko, ale ciezko tez zmusic do wyjscia:) też bym chciała mieć za sobą poró i mieć małego, tym bardzoej ze dzis sie slabo rusza, czka ale człowiek sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A KTG muszę powtórzyć bo nie może zinterpretować ... bo mały się nie ruszał :P spał :) i nie może nic stwierdzić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, dziś odebrałam wyniki na paciorka- nie wyhodowano, próbka była z 2dziurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzięki,mi pierwszy raz właśnie w 35 zaczęło to schodzić no i od niedzieli po tej chorobie. W szpitalu się tym specjalnie nie przejęli. Ja w szpitalu miałam dwa razy dziennie kto robione po pół godziny. Jak mnie przyjęli to nie czułam ruchów przez 12 h 4 ruchy i non stóp słuchali tetna. Przypomnijcie adres maila. Oczekujaca moja mama uważa że jeśli dziecko nie wstaje na karmienie samo to po ok4godz powinno się budzić,widocznie dobry pokarm a dziecko więcej nie potrzebuje. Jak się czujesz?jak mały?jak krocie,bo to mnie ciekawi?jak często się podmywasz?i jakiego płynu uzywasz bo nie wiem co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama gorzej się poczuła :( musiałam wezwać karetkę ... bo tato nie dał rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Esmi trzymam kciuki za twoich rodzicow. Ja postaram sie jutro zrobic zdjecie brzuszka, dzis bylam ww odwwidzinach u rodzicow. Potem zakupy. Jak mysle o porodzie to mam stresa. Ale coz trzeba przezyc, dzis nawet poszedl w ruch depilator. Oczekujaca super ze masz juz pokarm. Co do karmienia, to moja polozna znow kazala dziecka nie budzic, a przystawiac do piersi na spiocha albo sciagac laktatorem. Ale widze co polozna to inne podejscie. Kruszynka rodzisz u siebie, czy w koszalinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka,ja będe rodzić w Gryficach na porodówce muj gin pracuje w szpitalu w Gryficach a pozatym mam blisko bo mieszkam w Trzebiatowie , a ty w Koszalinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch przy Waszych jest malutki, wysłałam na maila zdjęcie. Mi nie wiem czemu idzie w uda, d**ę, ręce. Twarz mam ogromną. Już patrzeć nie mogę na siebie taka jestem gruba. Ok 19 kg już. W brzuszku mam 100 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ogromne uda i d**e i strasznie spuchnięte kostki dziś. Malutki zgrabny brzuch, ilonek to pewnie woda.Esmi trzymam kciuki za mame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wstydzę teraz na ulice wyjść na krótki rękaw w letniej bluzce mam wielki brzuch i uda też ... dzisiaj nawet jakiś chłopiec na ulicy krzyknął "mama mama ta pani jest w ciąży i jest duża" no zamurowalo mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Dziewczyny a co do puchnięcia, to ja wyglądam jak jeden wielki balon. Stopy i kostki przypominają stopy olbrzyma, a przy tym bardzo bolą. Kolana i uda, nawet brzuch na dole mam spuchnięty. 25 kg na plusie i ciągle idzie w góre. Nie wiem czy dam rade tak długo. Staram się wytrzymać dla dobra synka, bo to dopiero 36 tydz, choć mały wg lekarzy waży już w granicach 3800-4300g. Badania robiłam i ani cukrzycy ani zatrucia na szczęście nie mam.A i najgorsze to to, że po nocy nic nie przechodzi, już nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Dziewczyny a co do puchnięcia, to ja wyglądam jak jeden wielki balon. Stopy i kostki przypominają stopy olbrzyma, a przy tym bardzo bolą. Kolana i uda, nawet brzuch na dole mam spuchnięty. 25 kg na plusie i ciągle idzie w góre. Nie wiem czy dam rade tak długo. Staram się wytrzymać dla dobra synka, bo to dopiero 36 tydz, choć mały wg lekarzy waży już w granicach 3800-4300g. Badania robiłam i ani cukrzycy ani zatrucia na szczęście nie mam.A i najgorsze to to, że po nocy nic nie przechodzi, już nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam swojego brzucha do kolekcji :) ale mamy dziewczyny baliniki hehe flavia Twoj mega stożek ;) ja nie potrafie ocenic czy moj opadl... Oczekujaca gratulacje! Pisz jak tam idzie karmienie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia krocze boli to zszycie a tak ok,ciezko chodzic,flavia niesamowite uczucie jak malego mi dali.spi sobie bo w nocy troche rozrabial.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej maminia- miesiąc temu dziewczynka do mamy z textem na mój temat-"mamo to Pan?"- a ja na sportowo w kucyku obok stoję, wtedy mniejszy brzuch był;) kobiecie głupio się zrobiło i mówi- "no coś TY to pani" nie przejmujcie się wagą, ja teraz też się toczę jak kulka:) mam ok.20kg na plusie,a z om jeszcze ok.niecały miesiąc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
trudno być w ciąży i nie mieć brzucha i dodatkowych kilogramów, w nas jest nowy człowiek:) ja już mam 1/3 wagi ciała na sobie dodatkową -oczekująca- a pryskasz krocze ocinocept? i co do pępka?mi z KRUS przyszła decyzja"przedmiotowo-podmiotowa" lekarza,po zapoznaniu z tym oświadczeniem o stanie zdrowia, ale zaproszenia na komisję jeszcze nie mam, to jeszcze przyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc dziewczyny Rodziłąm w 2012 roku tez w czerwcu, i własnie w maju leżałam w szpitalu bo miałam opuchniete kostki i ręce. Leżeć, nie wychodzić na słońce , nogi wyżej trzymać, nie solić potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po porodzie sn-polewałam sobie krocze tantum rosa. Mała butelka po wodzie (pół butelki ciepłej wody zmieszanej z saszetką tantum rosa) i polewałąm krocze. Tak mi lekarz kazał w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja mialam dzis spokojna noc, raz tylko na siusiu, jedyny dyskomfort to stawianie sie brzucha co wytracalo mnie ze snu. Oczekujaca Krocze troszke poboli zwlaszcza ze bylas nacinana, ale wszystko da sie wytrzymac. Najwazniejsze, ze masz juz synusia przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste, ja po przebudzeniu spojrzalam w lustro i o malo nie padlam na zawal, tak mam pysk spuchniety!!! Wyglada jak ksiezyc w pelni. Dobrze, ze mam dzisiaj wizyte. 20 dni do cc, bedzie sie ciagnelo w nieskonczonosc :( Oczekujaca, z kazdym dniem bedzie coraz lepiej. Jak idzie karmienie? 33ona,ja sie juz nawet nie waze, bo nie chce sie dolowac. Ewinkaa, jak Ci minela noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona mi przyszla decuyzja odmowna a na drugi dzien zaproszenie na komisje.m wczoraj jezdzil i uznali do dnia porodu.asik zmien date ur 19.05.2014.jak z malym ok bedzie to jutro wychodzimy.ja okropnie sie poce.maly zaczyna lepiej ssac chce karmic piersia a nie mm.kazdy mowi ze podobny do mnie:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama3chlopcow ja tez mialam buzie jak balon a teraz mam jak przed ciaza.woda schodzi z organizmu.odwiedzila mnie polozna ktora byla przy porodzie,naprawde mila kobieta.wiecie boje sie ze sobie nieporadze.mama juz zapowiedziala ze w niedziele przyjezdzaja i chjce jutro przyjechac na wypis:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy u mnie piękne lato;-) będziemy się dziś opalac;-) ją jadę na szybkie zakupy muszę kupić resztę rzeczy dla mnie i się spakować. Jeszcze wanienke dla małej, muszę kolor wybrać. Nie nam w ogóle smaku na jedzenie. Tylko woda i owoce. Ja odkąd wyszłam ze szpitala strasznie się poce. Oczekujaca teraz już będzie coraz lepiej. Będziesz karmić, szybko się wygoisz, i będzie ok. Fajnie ze tak szybko wyjedziesz. Nie ma to jak w domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Kruszynka wczesniej pisalysmy ze jestesmy we dwie z naszego regionu. Oczekujaca super ze czujecie sie duzo lepiej i ze twoja mama bedzie przy tobie. Napisz jak tam tatus pewnie caly w skowronkach :) Ja juz po sniadanku, w nocy strasznie bola mnie biodra. Dobrze ze w piatek wizyyta a w sobote zaczynamy 39ty. Dzis m zabiera mnie na spacer nad morze, chyba poprosze go o mala sesje ;) naszego malego karateki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny uśmiałam sie z Waszych opisów, szczególnie mamina22 :)) no teraz nas dopadły ciepłe dni i puchnięcie murowane, ja ostatnio wyszłam na chwile i cała spuchłam wiec pogoda nie sprzyja ale juz niedługo, u mnie 2 tygodnie zostały do terminu porodu wiec czekam grzecznie kiedy zaczne rodzić:) spało mi sie dzisiaj super mimo tych boli biodra, ale chyba sie przyzwyczaiłam do nich juz po prostu.Mi jest tez głupio ręce pokazać, nawet nie mam bluzki za bardzo, chodze w meskich po domu bo taki mam wielki brzuch. Oczekująca jak tak Cie czytam to dobrze znioslas porod i czujesz sie dobrze, ciesze sie, ja kupie pare tych saszetek tamtum rosa bo kolezanka tez mowila ze daje ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka Twoj brzuszek jest wysoko, ale to nie reguła ze brzuch ma opaść, wiekszośc nie opada wcale przed porodem, mi opadł i mam parcie na mocz i ogolnie duzo sikam, chyba z 8 razy wstawałąm w nocy a jak siedze brzuch jest na moich kolanach, tak jakby mlody sobie siedzial na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bez przerwy kursuje na siku, a do tego noca strasznie cierpna mi rece. Efekt jest taki, ze wszyscy spia, a ja sie mecze, za to w ciagu dnia moglabym spac bez przerwy. Czy w Polsce ciezarne musza zapinac pasy? Bo tutaj tak i strasznie niewygodnie mi sie przez to jezdzi. Tez slyszalam o tym tantum rosa. Mnie nie bedzie potrzebne, ale gdybym rodzila sn to tez bym sie zaopatrzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×