Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
dzieki dziewczyny teraz sobie mysle ze ubiore i zobacze w dniu chrztu bo zazwyczaj jak ja ubieralam to albo chciala spac albo jesc i nie lubi na glowe nic zakladac moze stac te marudzenie a przebiore w domu zobaczymy co to bedzie dzieki za rade :D moja wazyla 25 lipca 4,840 :) ja wysle moze slbne bo tak jeszcze jako tako wygaladal teraz waze 12kg wiecej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ok ja wysłałam swoje i z Krystianem. wysyłajcie tez swoje żeby nie było że ja jedna:p i może piszmy swoje imiona co wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Haha,tez moge wyspać ślubne:-) teraz o wiele gorzej sie wygląda. a moze na fb grupę założymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Albo po prostu dodajmy sie do znajomych,ja moge zacząć.nazywam sie Ewa Mużacz,jak ktoś ma ochotę to łatwo mnie znaleźć na fb,na zdjeciu głównym -blondynka.możecie mnie dodać do znajomych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka wiem że w dzisiejszych czasach to dziwne ale ja nie mam fb :D heheh Wiesz co moglas tu nie pisać nazwiska napisz na poczte po co ktoś ma Ci cos glupiego pisać na fb... wiesz jacy ludzie są a tu trolli nie brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ewinka staś to wykapana ty:) dzięki brzuchatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No bo ja taka pyza jestem i on też:-) jezuuu,ja tez zupełnie inaczej sobie Ciebie Flavia wyobrażałam:-) czika to dobre określenie:-) ale tak pozytywnie,włosów tylko pozazdrościć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) dzisiaj zalatwialam sprawy z becikowym i dupa blaszka jutro jeszcze muszę załatwiać fajne ze moja jest na urlopie to pilnuje Kube :) fajny pomysł z pokazanie. Siebie ja jak będę w domu wyśle swoje zdjęcie i Kuby :) U mnie chrzestna kupuje ubranko dla Kuby. Można na fb założyć i tak zrobiliśmy jak na forum ślubnym i mamy do dzis kontakt :) i to jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
To co mnie oglądacie na fb i nie zapraszacie?:P Wysyłam tez na pocztę, haha jedno jak parskam smiechem i czesto tak własnie wyglądam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ilonek super zdjęcie:-) Boże, jakie piekne dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ALE SUPER:-) Ewinka wysłałam ci zaproszenie to ja mamakubusia:-), a zresztą poznasz po dzieciach:-) Asik sukienka różowa!!!! Flavia ale laska z ciebie inaczej sobie wyobrazałam ciebie. Ja mam w październiku chrzciny ale mały dostał fajny sweterek i idzie w nim potem wysle tylko ja tak nie garniturkowo ubieram. Ja jestem starsza od was zdjęcia ze slubu to już zapomniałam ze slub brałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek pieknie wyglądałas i piekna sukienka :) Ewinka nie wiem dlaczego ale jakos wyobrażałam sobie że masz ciemne włosy :D a tu blondi super :) Szkoda że jestesmy aż tak porozrzucane po Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA już jestem u ewinki wwsród znajomch wysle na poczte imie i nazwisko wrzuce tez zdjęcie z ciąży bo w sumie wtedy się poznałyśmy dla tych co nie mają fb.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja sobie wszytskie inaczej wyobrażałam. mamęK to juz w ogóle jakos tak myslałam, ze starsza jesteś mamuśka, a tu młoda fajna laska!!!:-):-):-) kurde Stas sie budzi a tu teraz tyle fajnych rzeczy się dzieje:P zdjęcia, zdjęcia:-) Brzuchatka dawaj swoje w całości:-) W zawieszce lilou mam z jednej strony grawer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia na prawdę śliczna mamusia jestes:) Siedzę na telefonie wiec nie nadążam oglądać tylko Flavie widziałam później nadrobie:) Dzieciaczki śliczne i bardzo się zmieniają. Asik obie sukienki śliczne ale moje serce podbiła ta biala:) Ewinkaa zaraz wejdę na fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka po 30 w gruncie rzeczy tez się jest młodym:-), a Ty chyba jesteś mega optymistką cały czas uśmiechniięta:-). Jak zaczęłam pisać na formu miałam 30 od maja 31 ale nie zmieniałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
To tylko rok różnicy miedzy nami,bo ja rocznik 84 jestem. no ja dużo sie smieje,jak glupi do sera:-P nomadic to Ty na fb prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucajcie dziewczyny swoje zdjęcia miło jest móc się zobaczyć :) Jestem teraz trochę grubsza bo na tych zdjęciach ważyłam ok 60, a teraz 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylogowało mnie Ilonek to wyżej pisałam ja :) Mała się budzi na razie uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ale fajnie jest was zobaczyc dziewczyny, wy tez jestescie fajne laski mamuśki. nomadic jestem w znajomych u ewinki i mamy K.przyslij mi zapr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego męża to obudził się, przeprosił zabrał na pizzę, a teraz śpi. Nie zaczepiam go na razie, bo jest skacowany, ale jutro będę z nim poważnie rozmawiać. Jak będzie burczał pojadę do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny później na pewno zobaczę Was i siebie wstaje i Kubusia :) i na fb zaproszenia hihi :-D u nas 16 sierpnia pierwsza rocznica ślubu achhh to był piękny i wyjątkowy dzień i nie mam pomysłu na rocznice macie moze pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia dodałam juz. Ewinka tak to ja. Podesle wam na pocztę jakas fotę może z ciąży bo na fb sprzed 3lat muszę uaktualnić ale teraz mam kg na plusie to może poczekam hehe:) A większość mówi ze chłopcy są podobni do taty tylko oczy moje, no nie wiem czy tylko:) Kubuś juz śpi 2godz jestem w takim szoku ze zamiast sprzątać grzebie w necie w telefonie i oglądam tv:) Przed chwila listonosz przyniósł skalpel wyzwanie teraz nie mam kiedy ale niedługo zacznę ćwiczyć żeby się ujędrnić i nabrać energii. Ilonek trudna sprawa ja bym go nastraszyla bo taka terapia szokowa najlepiej działa. Facet musi pomyśleć a żeby to zrobił musi doznać szoku wiem coś o tym:) jeżeli chodzi o alkohol trzeba trzymać krótko. Esmi czekamy:) na resztę tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×