Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ja jeszcze nie miałam okresu.Jak urodziłam bliźniaki to dostałam okres po 9 miesiącach,też odciągałam mleko i karmiłam ich z butelki,ale dokarmiałam mm,bo nie wystarczało mojego mleka dla dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co wpisów nie dodaje nie wiem czy mój doda ale pisze ulzy mi. Jutro wielki dzień Kuby idzie do zerówki:). Oczywiście ja sentymentu ze niedawno był malutki ze taki ma mamusi i w ogóle a tu już taki chłopak. Wiem z e będzie dobrze musi być dobrze tyl ko żeby nie chorował boje się żeby bielizna przyniósł i małego mi nie zaraził. Juz wszystko spakowane ma podpisane:). Kupilam dziś wy Lidlu Kubie kurtkę softshel fajowa i w 5 10 15 małemu spodenki i bluzeczke. No ale mialam się wyrazić dziś mnie teściowa w****ila n a maksa mam dość tłumaczenia jej się ze wszystkiego byliśmy dziś b a obiedzie u niej i jej teksty i odcinki szok ja bardzo boli jak kupuje coś dzieciom nie wiem czemu wkurza się chyba że nie dla m :), jak myśli ze synuś poszkodowany to niech mu kupi ja tak mam ze wszystko dla dzieci i niech ją te nie obchodzi nasza kasa. M zawsze ukrywa ile co kosztowało przed nią ma taki nawyk. Ogólnie Była Taka atmosfera ze aż strach wszystkich gnebila na koniec stwierdziła że babcia na działkę jedzie bo nikt jej tanie chce. Prawda taka ze ona wróciła z tego lasu posprzątala i się nudzi i tyle. Nie chce mi się pisać co gadała ale zryta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ja też w sw Zofii :))) kocham ten szpital po prostu :D lądowałam tam 3 razy na obserwacji w ciąży (za 3cim juz poród wywołali) i jestem tak jak Ty baaardzo zadowolona. Z moją Małą też położne walczyły nocami co by jadła, bo albo nie dało się jej dobudzić albo miała nerwa. A byłyśmy 5dni po porodzie w szpitalu, więc trochę się babki namęczyły :D ja jestem w trakcie pakowania i chyba zaraz oszaleję... Mąż dzisiaj śpi w salonie, żeby jutro nie zasypiać za kierownicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dzikidzik widzę,ze rodzilas,później troche ode mnie,ale ja tez bylam na patologii przez trzy dni przed porodem i tez mialam wywoływany.a Tobie udali sie naturalnie czy mialas cc?mnie w pewnym momencie przejela na kontrolach taka lemarka blondynka krotkie wlosy Agnieszka,cholerka zapomnialam jak sie nazywa... Ale fajna bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaK miły obiad u teściowej, nie ma co ) Jolka i jak dziś u córeczki z jedzeniem? Szczepienie mamy w środę na 11 ( zadzwoniła znajoma pielęgniarka z przychodni ),a w czwartek bioderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej -u nas byli goście w odwietkach w sobotę, narobiłam jedzenia,że w poniedziałek jeszcze będziemy wyjadać -mój tato już w szpitalu, jutro mu zrobią operację -nasze chrzciny będą 20 września -m znowu wyjezdza w piątek, wraca w środe- czwartek:( -dziś od 12 do 19ej byliśmy...wszędzie, mały oczywiście się wydzierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, powiem krótko NIGDY więcej nie robię imprez okolicznościowych w domu przez te nerwy zalałam tzn pralka zalała sąsiadów :( - powiem krótko mój m sprzątał łazienkę i nie zauwayżyłam, że szlałch nie jest do wanny umocowany i godz. przed gośćmi miałam dramat :( W kościele Kuba był spokojny troche się wiercił , ale dużo się śmiał :D muszę powybierać zdjęcia do wywołania :) W domu sajgon ... jak wróciliśmy z kościoła przed 14 zjadłam dopiero i usiadłam o 18 bo większość z mamą i teściowa pomagała podgrzewać itp. Jedzenia dużo się zostało heh będziemy wyjadać. Patrząc na zdjęcia koszmarnie przytyłam - wyglądam strasznie ... doła przez to mam ale za tydzień ruszam z oczyszczaniem więc tym się pocieszam :( Miłej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
U nas od jutra 2 klasa:) muszę jutro syna zawieść na rozpoczęcie ale bede musiala czekać w samochodzie z Kuba bo po raz zarazki po dwa Kuba za mały na takie imprezy mamoK no cóż takie są tesciowe ja nie wiem jak mój m wytrzymał z ta swoja matka, serio:) tylko ze ona nie moze na mnie nic powiedzieć (oczywiście przy mnie bo innym to pewnie gada) bo m zaraz ustawia ja do pionu i się nie patyczkuje:) Asik mam pytanko kiedy masz zamiar wracać do pracy ze juz Milenka zapisana do zlobka? Podobno u nas juz w ciąży dzieci do przedszkola zapisują. To jakas paranoja. Ja zamiast się kłaść to oglądam kogel mogel. Dzisiaj zrobiłam sobie kolacje kielki z pomidorkami i oliwa a potem zajadlam to pol paczki ciastek hitów. Masakra. Dzisiaj byłam w pepco z chłopcami i kupilam starszemu świetne pudło na zabawki w pojazdy a młodszemu zabawkę księżyc z pozytywka. MamoK przypomniało mi się, podaj link lub nazwa tej książeczki która Michas tak lubi bo bardzo jestem ciekawa, ja mam taka materiałowa w kształcie okrągłej świnki ale moj mały jeszcze się nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona a co robilas do jedzenia? Trzymamy kciuki za tatę :) Esmu kurcze ale się przytrafiło!! Dobrzze, ze juz po wszystkim, Kubuś ochrzczony, sąsiedzi pewnie zli:( Ja dzisiaj kupiłam shape z płyta chodakowskiej to juz druga od porodu i tak samo położyłam ja wysoko na polce hehehe:P Kubie przelewa się w brzuszku i dużo pruka czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
nomatic wlasnie ja sie zastanawiam jak to bedzie z zarazkami chyba jak z malym bede wchodzic do szatni nic mu nie bedzie zreszta w szpitalu tyle razy byl ze mna na kontroli i ok ale powiedzialam kubie ze pomprzedszkolu myje raczki i sie przebiera w domku. Dziewczyny posiadajce jedno dziecko zrozumiecie wstret do zarazkow jak tydzien po rygodniu maluchy beda prYnosily swinstwa:). Nomatic nie umiem wkleic linka z ipoda czy telefonu :) :) ksiazeczka fisher price wydawnictwo olejuszek sa dwie czesci ja juz mam dwie a wiesz co jest fajne jak rysuje z kuba to malemu na bialej kartce rysuje buzie usmiechnieta albo jakies ksztalty i tez sie w to patrzy. Moj kuba od kiedy sie urodzil michalek prypomina Piotrusia z kogel mogel:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi dawaj zdjecia pocieszymy ciebie nie jestes gruba ostatnio dodalas zdjecie buzi twojej i kuby i nie masz grubej buzi to pewnie cala tez nie jestes :). wspolczuje zalania JA zawsze bula przeciwna ze chrzciny w lokalu jak mam dwoch to juz inaczej mysle i ciesze sie ze poprostu ubiore sie wyjde i wroce:). Ilonek taaa obiad byl rewelacyjny jeszcze na koniec chcialam kawe ale widzimy ze maly dentka i ze trzeba ululac i jechac jak powiedzialam glosno ze idziemy to oczywiscie docinki kawe ci zrobilam mialas wypic z taka ironia. A co tu tak pusto flavia ty milczysz to zly znak:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
nomadic- ja też pożeram słodycze,choć nie powinnam przez 10 kg na plusie, w końcu raz się żyje co nie:) a dodam,że nigdy nie miałam problemów z wagą i to mnie dziwi i martwi do jedzenia zrobiłam wydrążone cukinie nadziewane mięsem, strogonow-jak esmi;) sałatka,jajka gotowane- które mój m prawie ze mną wszystkie zjadł, bo lubimy;) wędlina, owoce, ciastka, warzywa na stół typu pomidory, papryka- dla mnie to i tak wyczyn,bo mój Paweł wiecznie marudzi:) a m sprzątał dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamokubusia szkoda nerwow na takie babsko :D Nomadic zrobilam blad bo powinnam zapisac odrazu jak dostalam pesel teraz raczej szanse na to ze wogole do tewgo zlobka pojdzie sa jakie wygranie banki w totka ;/ niestety jestesmy 269 na liscie a mamy 5 zlobkow na miasto gdzie jest prawie 300tys mieszkancow ;/ zalosne a w ciazy niestety nie mozna zapisywac bo pesel trzeba miec Esmi imprezy w domu sa ciezkie , dlatego ja sie ciesze ze jednak czesc mialam tego kateringu nasdteonym razem wszystko zamowie z kateringu bo wygodnie :) ja przez prezypadke usunelam zdjecia Milenki z mezem dzisiejsze z karty pamieci na aparacie i teraz bawie sie w odzyskiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a co do powrotu do pracy szczerze nie wiem ;/ ciagle nad tym mysle ale min do kwietnia posiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamokubusia kogel mogel to moj ulubiony film , Twoj Kubus przypomina z zachowania Piotrusia a zkoleji ilekroc ogladamy ten film z mezem ( a juz chyba ze 100 raz dwie czesc ;p) to moj m twierdzi ze jestem identyczna jak Mama Piotrusia w sensie zachowania i chaakteru bynajmiej nie jest to komplement raczej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hahaha no Asik to przynajmniej twardo stąpasz po ziemi :) a z tymi zapisami to tak jak pisałam, paranoja i jak rodzice maja iść do pracy? MamoK jak dzieci maja chorować to i tak będą bo właśnie nasze maluchy przyniosą do domu ale obsesja przed zarazkami pozostaje:) 33 ona daj przepis na strogonowa:) też mam plus 10kg i wpierniczam słodkie nie umiem się powstrzymać Esmu super zdjęcia z chrzcin Kubuś wyglądał cudownie ty też bardzo ładnie wygladalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka mnie,też konsultowala później lekarka blondynka o imieniu Agnieszka. :D Dziewczyny niedlugo wrzucę na maila foty, tylko brakuje mi mojego zdjęcia. Jutro może mi mąż jakieś zrobi to wyślę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek,wczoraj Madzia wypiła aż 740 ml,więc jestem już spokojna.Jak na nią,to naprawdę sporo.Wypiła ostatnią porcję o 22 i obudziła się dopiero o godz.5.Także nie kładłam się już spać bo i tak zaraz musiałabym wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Cześć dziewczyny, tylko wczoraj do was nie zaglądałam a już nie daje rady nadążyć za wami. Wczoraj jak to w niedziele odwiedziny i nawet chwili nie miałam. Powodzenia wszystkim mamusią i dzieciom które dzisiaj 1 dzień do szkoły. Esmi jak oglądałam zdjęcia na poczcie to Kubuś czasami wygląda jak Filuś w pewnym czasie dzieci są wszystkie identyczne ;) w końcu obejrzałam wszystkie zdjęcia na poczcie i wszystkie super. Smutaśno mi bo wszyscy co widzą Filusia to mówią że czysty mąż.... ; ( człowiek tyle w tej ciąży miał wyrzeczeń chorób i nie przespanych nocy a nawet moich oczu mnie ma ;( dzisiaj u nas okropna pogoda zimna deszczowa i ponura chyba zakopie się z Filipem w sypialni w łóżku ..... ;) mam pytanie czy jak miałyście 1 szczepienia to oni wyznaczali od razu wam termin następnego szczepienia? Wczoraj byłam u siostry wyszukała mi kombinezony po swoim synku teraz to mam trzy i do tego ful czapeczek szalików ocieplanych spodni. Dobrze że nic nie kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Ale Krystian marudził po tym szczepieniu mówie wam przez 3 dni nie to dziecko i wczoraj chyba brzuch bolał w końcu puscił głoscnego bąka i kupa wyskoczyła i w nocy spał jak aniołek, a tak to co 2 godz pobudka i płacz. Zapisuje ile zjadał w dzień i widze ze sporo ale co mam zrobic jak on z głodu potrafi się zanosic nawet i nie oszukam go wodą, czasem robie rzadsze mleko, ale to 1 dziennie i moim zdaniem ta pediatra jest dziwna i straciłam do niej zaufanie. czwartek-885ml, piatek-930ml,sobota-1125ml, niedziela-990ml tak je mój mały, z tym ze sobota to był jakis dramat bo ciągle się darł i juz sama nie wiedziałam co mu jest, tylko jak jadł to był spokój myslałam ze z głodu nie mam pojecia. Dzis juz spokojny odpukac:) Ja jem teraz chipsy on spi. Nie wiem kiedy zaczne się odchudzac nie chce mi się:P jak was czytam to tyle mam do napisania, a jak zaczynam to juz nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianna89 termin kolejnego szczepienia podali orientacyjne ( pierwsze dni września ) i dzwonili, żeby się umówić konkretnie. Między szczepieniami z tego co wiem musi minąć 6 tyg. Jolka 740 ml to ładnie, cieszę się :) Oby tak dalej :) Pola zjadła wczoraj podobnie bo 750 ml. Pierwsze cztery karmienia bez problemów, a dwa ostatnie to już pod górkę. Nie chciała jeść. Zauważyłam, że ta niechęć do jedzenia jest po południu. Dzisiaj zjadła 130 ml o 5 właśnie i uwaga, uwaga 170 ml o 8;00 to już jestem spokojna. Wasze starsze dzieci zaczynają nowy rok szkolny, więc życzę im dużo sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
my dostalismy kombinezon od szwagierki gruby ale jeszcze jeden chyba kupie taki ładniejszy. na szczepieniu wyznacza wizytę kolejnego. mój mały jak wstaje to ma czesto zatkany nos i pełno kozuch siedzi musze wyciągac bo ciezko mu oddychac. U was tez tak? co do imprez w domu to jestem na nie. wole w lokalu isc sobie i nie usługiwac. dziś kupuje małemu mate edukacyjną, chce tez kupic ksiązeczkę. krystian podnosi się do siadu, unosi głowe i barki. Skończyły się spacery bo nie chce lezec w gondoli, przejde kawałek i krzyk musze brac na ręce. wyczysciłam spacerówkę ale to jeszcze za wczesnie. wczoraj mielismy gosci i krystian rozdawał cukierki tzn brał w rączkę z półmiska i rozdawalismy heh, ładnie już łapie wszystko grzechotki tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Krystian faktycznie sporo je, ale na mleku ( mamy hipp ) jest napisane dziecko 4 miesiące 5 * 200 co daje 1 litr. Wiadomo, że Pola, która waży na oko 5,5 kg tyle nie potrzebuje, ale Twój syn jest sporo cięższy i większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silny chłopczyk z Krystiana, rwie się do siadania i w rączki chwyta. Moja córka jeszcze tak nie robi, jak włożę do rączki grzechotkę to czasami zaciśnie paluszki i trzyma, ale nie zawsze. O siadaniu nawet nie myśli. Ona tylko zdolna do przewrotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Krystian ma 72cm wzrostu i wazy 7,5kg. staram sie mu dawac co 3 godz czasem sie uda a czasem chce szybciej, ale on naraz wypija 120-150ml. wiec tyle wychodzi, w nocy ma przerwe 6godz. jak mówiłam rodzinie to kazdy sie dziwi i mówią gdzie on gruby, ale jednak ten litr zjada a ona powiedziała ze to za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
heh no widzisz kazde dziecko ma swój rytm.mojemu przewrócic sie tylko raz udało ale tak to nie próbuje. jak go delikatnie sama przewróciłam to sie wystraszył. na brzuszke główke trzyma bawi sie ale zeby sie przewracac to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to różnie zjada :) Flavia Krystianek nie jest gruby :) a ta pediatra to jakaś dziwna. Co do fluków to u mnie to samo... chyba za suche powietrze hmmm i nie mam pomysłów bo taki nawilżacz kosztuje 300 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×