Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
Czytam partiami bo potem zapominam co mam napisac:) MamoK normalnie śmiałam się w glos: niech przyjdzie zje i spada:D Sisilka, gdzie taka dobra promocja? a przypomniało mi się, dzisiaj opowiadałam o tym wosku siostrze i do głowy mi przyszło, ze moze muszę tak starszemu zrobić bo wyciąga strach? Ja wiem mozecie się śmiać lub krytykować, ma medalik codziennie przed snem pacierz ale jak ma pomóc, to jak myślicie? Nic nie pomaga teraz śpi z babcia ale to wyjątkowo. tylko proszę bez zbędnej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi musze to pwtorzyc poraz kolejny on jest tak do Ciebie podobny ze szok haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
jesli to katarek to na zatkany nosek sa kropelki dla dzieci otrivin np itp z mala dawką , ja mam kominek taki do molejkow to teraz jak jestem chora to olbas podgrzewam w pokoiku pachnie to i malej lepiej oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja tam jajko przelewalam juz 2 razy , oczy lizalam itp i zawsze pomaga heh :D a krytyke mam w d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się jajko przelewa cale? Ze szklanki do szklanki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
bialko ze szklankiu do szklanki 3 razy nad dzieckiem jak spi albo placze , po zachodzie slonca, i pod lozezko sie stawia i wylewa przez okno lun na skrzyzoiwaniu drog przed wschodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest sąsiadem mojej koleżanki, poznaliśmy się i od razu bum :) Z czystym sercem mogę stwierdzić, że jest miłością mojego życia. Mąż jest oszczędny, ale podobnie jak u Flavii nie żałuje na potrzebne rzeczy dla mnie czy małej. Ja opłacam rachunki (potem nic mi nie zostaje bo mam najniższą :) ) Mążpłaci kredyt, daję mi pieniądze na jedzenie dla nas i sponsoruje kosmetyki, ubrania i wszystko co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w takie czary mary, ale nie potępiam. Pochodzę z wioski 4 km od Orli ze słynną babką. Kiedyś mnie tam zawieżli, bo rzekomo nie chciałam jeść. I co narobili? Teraz jem za dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
buahahaha Ilonek czyli działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mój tesc sie kiedys wystraszyl i zaczaj sie jąkac to babka taka przelala mu to jajko cos tam kazala pic i przeszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka nie osądzam Cię bo wiem, że miłość potrafi zaślepić. Sama popsułam 7 letni związek. Zakochałam się w innym, który jak się potem okazało nie był nic wart. Oby wszystko się u Was ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik takich przypadków jest wiele, więc może coś w tym jest. Ponoć pomaga jak ktoś w to wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik moja Pola wagowo i wzrostem jest podobna do Milenki. Waży 5700 i ma 64 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja wybieralam sie na spacer a mała spi kamieniem kurde ne bede jej budzic a sie z kolezanka umowilam bo ona znowu idzie wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
o Asik to ciekawe, ja sama nie wiem czy w to wierze czy nie ale nawet jak to da efekt placebo to dobrze:) Ilonek jestes dowodem, ze coś dziala:) Ja przed chwila jeździłam do szkoły wyszłam na matkę niedoinformowana bo syn nie wrócił jak zawsze a się okazało, ze ma dzisiaj godzinę dłużej a rano miałam plan przed oczami nie zauważyłam ze godzinę dluzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam takie pytanieoczko.gif Czy test z apteki pokazałby 2 czerwone krechy w 9 tygodni po dniu spodziewanej miesiączki, (7 po stosunku) ? Czy może być tak że steżenie Bhcg jest tak wysokie że test by wyszedł fałszywie negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia 09
Co do testu nie mam pojęcia. Asia twoja córcia to największy śpioch na forum:). Jezu ja wróciłam juz z Kuba wrócił dziś głodny i aż gorący tam mają za ciepło w domu mamy 20 a tam jest z 25 masakra. Zjadł miskę makaronu i dwie miski rosołu potem będzie ryba z ryżem i sałata. Ewinka super zdjęcie. Ładny cycek :), moje są jak flaki po karmieniu Kuby a teraz Michała. Esmi i Daria wasze dzieci są bardzo do was podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test pokarze ciążę na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik jesteś zadowolona z karuzeli podróżnej? przydaje się? MamoK-dzięki, one sa fajne jak nabuzowane mlekiem, ale jak opróżnione to już mniej fajne:-( Ale co poradzic, cos za coś... Na poczatku bardzo nie lubiłam karmic, było mi jakos niewygodnie, w ogóle źle, a teraz lubie te momenty coraz bardziej, ale niestety uwiązują:-( Mimo, ze mam mleko to ostatnio nie potrafię ściągnąc nic laktatorem, po prostu nie ściąga...jakby nic nie było, a wiem, ze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
9tygodni czy dni? Jak dni to wydaje mi się, ze nie, trzeba poczekać :) Laptop się psuje, co ja zrobię bez laptopa:/ i tak siedzę na telefonów ale mi szkoda. MamoK narobilas mi apetytu u mnie barszcz z uszkami. Mogłabyś napisać co Kuba jada na śniadania bo mój tylko płatki z mlekiem ciężko na coś innego namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslijcie mi haslo na meila amelia.golum@gmail.com na tamtego meila nie moge sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja od jestem 9 tyg od ostatniego normalnego okresu(29.06) 7 tyg po stosunku przerywanego ( krótkie zblizenie 20sek, bo sie opanowalismy). Miałam w tym czasie w dniach spodziewanej miesiaczki ( 2 razy 29.07, 30.08) krwawienia ( trwały po 5dni ale były skąpsze niż ta ostatnia @ normalna ). Testy negatywne, jeden mi wyszedł pozytywny jakos ponad 4 tyg po stosunku( tej samej firmy nastepnego dnia negatywny, po 7,14,21dniach od tego poz, wszytkie negatywne. Byłam u gina (27.08), 8 tyg po ostatniej normalnej @powiedział ze ciazy nie ma. Po 3 dniach dostałam ,,okresu" ale no kurcze skąpszy był niż ten co miałam 2 miesiace temu. Jeżeli wykonałam teraz test czy mógłby wyjść fałszywie negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie ciąży NIE MA okresu, może się pojawic jedynie plamienie, ale delikatne i na pewno nie trwa 3-5 dni!!! W ciązy raczej nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam, że w pózniejszych miesiącach ciąży test może wyjść negatywny, sprawdziłam, nieprawda :) W 5 miesiącu po ułamku sekundy dwie grube krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą w 8 tygodniu lekarz na 100 % by już ciążę potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Agata jak Adaś po szczepieniu? Bo moja strasznie marudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
w 9tyg to juz raczej watpliwe ze test negatywny dziewczyny mój śpioch ktory teraz spi tez hehe wazy 6,050 przybrala w tydzien 280g :D to pewnie przez to zw tyle spi haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka ja zadowolona kupilam ja z przesylka za 54zl chyba podczepiam do wozka na gore nie tetsowalama jeszcze na nozce zaczepie i zobacze w nosidelku zaczepiam ale na boku bo sie po buzi dynda prawie bo mam plytkie nosidelko , zaczepiam ja tez na karuzele ta ktora jest nad lozeczkiem bo jest na baterie paluszki to a mam akumulatorki a tamta jest na grube baterie , ale moja uwielbia i ta i tamta :D, na lozeczko na nozce nie zaczepiam bo nie jest na srodku lozeczka a nie chce zeby mi dziecko zezowalo :D ps cyc piękny a myslalam ze moze moj problem z karmieniem wynika z krotkich sutków ale juz widze ze to nic nie ma do rzeczy j;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ide budzic swojego pulpecika bo mi na noc nie bedzie chciala spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×