Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mamakubusia 09
Hej Asia pisz pisz ciesze się se forum nie padło W pierwszej ciąży tez pisałam z dziewczynami ale po powodach się rozeszlo mamy siebie na fb właściwie tylko 3. Ewinko jak patrze na czapkę ta szara to widzę zdjęcie Stasia to moje ulubione z dziubkiem i on nie jest chory mowie ci to silny cudny chłopczyk. A że kochasz go bardziej to normalne masz więcej siły dla niego i cierpliwości i tak jest w wielu sytuacjach. Ja dziś lulalam Michała Kuba płakał na kiblu ze chce robić ze mną Kupe a ja modliłam się i śpiewała małemu boże dodaj mi cierpliwości bo kręgosłup mi pęknie :). Flavia wszystko ok?? Kasia pracowita jesteś :), ja wymiekam czasem Nomatic a co ci dolega ja nie lubię się xl czuć bo się boje wwtedy szczególnie jak coś z brzuchem Dziś Miałam wychodne byłam na 30 min w aptece i wydałam 140 zł. Masakra kupiłam Emolium płyn do higieny intymnej otrivin tantum verde 2 syropy na gorączkę bo wiecie że daje się na przemian paracetamol / inny mowie o Kubusiu. Zaczą się sezon przedszkolny :(. Mam nadzieje ze nie zaraz małego. Co do ulewania ilonek a szczelina na rota może to jakaś dolegliwość ze strony brzuszka po szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ilonek za 3m-ce. Też juz nie mam miejsca w szafie:) MamoK nie wiem czy pisałam dzięki za listę śniadaniowa podsunelas mi racuszki z jabłkami to lubi:) a jakie to naleśniki z szynką? Mój lobuz starszy latał cale popołudnie po dworze mokry, spocony mam nadzieje ze go nie owialo. Asik tak ja,mam problemy z watroba, na razie jest ok. kurcze laptop siadł ani zdjęć wrzucić ani nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widac postow wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Dziewczyny kochane mało piszę, bo Krystianek dużo czasu zajmuje .A jak spi to przeczytam kilka stron, zanim dojde do konca to zapominam co miałam napisac i mały się budzi. Mały na szczęscie zdrowy odpukac. A ja mam grype żołądkowa, wczoraj wieczorem 4 razy wymiotowałam i biegunka. dzis jeszcze brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamokubusia jak czytam ile roboty jest przy dwojce to sie powaznie zaczynam zastanawiac haha Nomadic dobrze ze wszystko ok dbaj o siebie :) lepiej nie chorowac bo tyle kasy w aptece sie zostawia ze szok Flavia jak mozesz izoluj sie od małego ,myj dokladnie rece , ja chora wczoraj w maseczce chodzilam troche ale myslalam ze sie udusze nie dosc ze katar to maska jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, zmienilyscie haslo na poczte? Bo nie moge sie zalogowac. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide spac, bo glowa mnie potwornie rozbolala :( Moze jutro uda mi sie tu zajrzec. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
tak mamo napisz meila i ci wyslemy tylko daj tam swoje inicjaly i napisz je na kafeterii tak dla bezpieczenstwa eby gosc sie nie wbil to ci wysle haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Asik super ta mata :))) tamta zielona, którą któraś z Was ok 2dni temu pokazała też mi się bardzo podoba :) a juz mialam kupować w ikei... Chyba poszukam podobnej co Wy pokazałyście :) my w przyszła nd jedziemy po leżaczek bujaczek czy inną huśtawkę - mały Miś już coraz mniej śpi i musi mieć dodatkowe atrakcje :D w sumie ma tez mało zabawek, pewnie też się w jakieś zaopatrzę. Uwielbiam te zakupy dziecięce :D lamillou ma super poduchy :) mu mamy wielką czerwoną kurę babci dany - prezent od kuzynki. Na razie cieszy moje oko, bo Małgosia jeszcze się nią długo nie pobawi :D ilonek u nas raz bylo takie duże ulewanie - okazało się, że to przez niedostateczne odbicie po jedzeniu. ona33 - mnie ssie całą dobę. Teraz jak karmię mam taki apetyt jak nigdy, a w nocy to,masakra - zawsze muszę coś przekąsić, bo mi aż niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zabawek to trochę się tego nazbierało. Jak ktoś się do nas wybierał w gości i pytał co kupić mówiłam zabawkę. I tak dostaliśmy matę edukacyjną, zabawki do kąpieli tryskające wodą, kotka na biegunach, stoliczek edukacyjny, pchacz chodzik, rowerek z baldachimem i dużo książeczek, grzechotek i gryzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusua
Mamo 3 odpoczywaj :). Boje się grypy żołądkowej jak Kubuś miał 1,5 roczku trafiłam z nim do szpitala z tego powodu nikomu nie życzę po wyjściu jak dzwonił domofon to dziecko histerii dostawało jak do sali wchodził ktoś to wieszak mi się na szyję i krzyczał mamo mamo masakra jak mu wbijali to do kroplowki to musiałam z całej siły go trzymać żeby się nie ruszył a tak płakał ze potem zasna przez 3 noce nie mogłam nawet iść sama do łazienki nawet jak m był to Kuba szedł ze mną masakra to była leżelismy na sali z dziewczynką tez to miała wiec zygali i srali na zmianę schudłam tam 5 kg wtedy. SORRY coś mnie na wspomnienia wzięło. Boje się żeby teraz z przedszkola nie złapał tej sraki Asik jak to jest u takich maluszków jak na to zachoruja ?? Chyba nieciekawie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
mamoK ale ja Cie lubię czytac:-):-) a ta kupa to tak fajnie opisałas, od razu sie buzia usmiecha, chociaz Tobie pewnie nie było do smiechu;-) U nas często wychodzi nosem mleko, bo stasiek sie za bardzo obżera:-) Dzikidzik a z jakiej dzielnicy jestes o ile można wiedziec? Super jest mały, ale kocham te chwile spokoju wieczorem jak on śpi a ja w spokoju obejrze sobie kuchenne rewolucje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik. Ciężko przy dwójce ale się wszystko z czasem normuje. I tak jak przy jednym raz jest ciężko, ze się pada na twarz raz człowiek jest szczęśliwy ze brakuje slow:) Jak się ma małe dzieci to się wydaje kasy w aptece ze hoho ale to dla mnie nic w porównaniu z lekami które trzeba brać na choroby przewlekle lub inne u m w rodzinie np są takie dzieci biorą codziennie leki takie jak np topamax i najgorsze jest to, ze caly czas podnoszą ceny tych lekow, turnusy rehabilitacyjne są darmowe ale rodzic/opiekun musi za siebie płacić a to niemałe pieniądze. Wiadomo, zdrowie dzieci najważniejsze ale państwo jakoś to wszystko utrudnia:/ Flavia moze Krystianek się nie zarazi, zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaK ten pobyt w szpitalu to koszmar, współczuję takich przeżyć, oby nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinka ja myślałam że dostanę szału A m noga na nogę i czeka aż Kuba przestanie plakac oj gdybym mogła to bym kamerę zamontowana czasem najlepiej jest jak lulam małego a Kuba jest uczepiony do nogi bp akurat chce być z mama i juz :). Ale kocham ich za to. Ilonek nie umiem powiedzieć czy to wymioty czy ulewanie wymioty chyba powodują skurcze tak łatwo nie idzie chyba. Mój ulewa i niskie tez czasem idzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej się nie powtórzyło a mała była cały dzień pogodna. Już jak ją wycierałam z tych wymiocin gugała do mnie i się śmiała, więc chyba nic jej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek na pewno jak po jedzeniu to ulala , mowie dla mnie to juz nic dziwnego bo moja to ulewa czesto i gęsto :D przebieram ja po kilka razy a najwiecej ulewa jak gdzies trzeba isc i juz sie ladnie ubrana , przezera sie poprostu , ale ulewanie w niczym jej nie przeszkadza bo przytbiera jak dzika , dzieci ulewaja i to normalne :D z czasem przestana Mamokubusia jelitówki sa okropne sama mialam 2 razy w tym raz na sylwka , takie malutkie dzieci to do szpitala zazwyczaj bo za duzy ryzyko odwodnienia Flavia zdrowia :D kurde jakos tak wczesnie jest zaraz chyba sie poloze bede sie turlac po łóżku ciekawe o ktorej dzis mała wstanie taka zagadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kurde no cos nie ma wiadomosci zadnej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- fajną masz córkę:) pozwala Ci żyć chociaż.U nas Paweł to wiskun i dzikus:) byłam dziś na spacerze pół godziny i 10 min. postałam pod domem z gondolką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oglądam na DVD BLADE-WIECZNY ŁOWCA, film o wampirach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój tata w domu po operacji, dziś byliśmy na obiedzie, mały się uśmiechał ale tylko do mnie-tak od ucha do ucha i wystawia języczek czasami piszczy i się dziwi,że to on piszczy:) -lubię jak przy cycu uśmiecha się przed jedzeniem- robi tak od tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczynki: Ilonek – córeczka Pola ur. 6 czerwca waga 3320g, dł. 56cm Kasia – córeczka Zuzia ur 6 czerwca waga 3100g, dł.52cm Brzuchatka – córeczka Laura ur 7 czerwca w.3550g, dł.55cm AAAJ - córeczka Anastazja ur 7 czerwca waga 3600g, dł.50cm Asik – córeczka Milenka ur 17 czerwca waga 3750g, dł 59cm Dzikidzik - córeczka Małgosia 2 lipca waga 3240g, dł 56cm Chłopcy: mamakubusia-synek Michał 17 maja waga 4400, dł.58cm Oczekujaca - synek Igorek 19 maja waga 3900 dł. 58cm Ewinka - synek Staś ur 23 maja waga 3230, dł.53cm Gość 85 - synek Michał ur 27 maja waga 3260, dł, 54 cm Flavia – synek Krystianek ur 30 maja waga 4320g, dł.60cm Darianna89- synek Filip ur 03 czerwca waga 2560, dł 53 cm Agata - synek Adaś ur. 10 czerwca waga 4470g, dł 57cm Mama3chł. -synek Leoś ur. 10 czerwca? Esmi - synek Jakub ur 14 czerwca waga 3700, dł.58cm Justi- synek Arkadiusz 15 czerwca waga 3310g, dł.55cm Nomadic – synek Kubuś ur 19 czerwca waga 4495, dł. 61cm 33ona - synek Pawełek ur 20 czerwca waga 3700 dł. Kruszynka – synek Miłosz ur 24 czerwca waga 3690, dł.56cm Sisilka - synek Bartuś ur ? waga 2980, dł.53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ona przypomnialo mi sie jak mowilas ze twoj syn to wampir haha tam apropo filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- dokładnie:) to położna na wizycie tak określiła małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia 09
Ona 33 jesteś chyba naga pozytywna i niczym się nie martwisz "postaram z gondola pod domem" rozumiem ze mały nie chętny na wyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×