Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość brzuchatka na czerwiec
aha będziecie nagrywać na płytkę badanie? ja chyba bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
moj gin dał mi skierowanie i kazał od razu po przyjściu do domu się rejestrować, bo już 11 tydzień był zaczęty, i kobitka od razu umówiła mnie na oba prenatalne, a na te 1 czekałam dokłądnie tydzień :) pyta ktory tydzien i umawia, musisz się zmieścic w tych zalecanych tyg na to badanie, a jak przyjechałam, to nikogo nie było, szpital super, lekarz też i weszłam z chłopakiem i oboje mogliśmy patrzeć na dzidziusia, lekarz mial dla siebie ekran i dla nas osobny na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
nie wiem ile to kosztuje, ja miałam darmowe, ale proponowano mi zwykłe nagranie za 50zł chyba i te 4d za 100zł, nie chciałam, bo dziecko i tak bylo malutkie, i jeszcze zaproponowano zapisanie sie na 3 prenatalne już dla mnie platne w 30 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
a to masz prenetalne z nfz? skoro gin dał Ci skierowanie? kurcze ja średnio jestem zadowolona z pierwszego badania jakoś tak krótko trwało i mało mówiła ta doktor, myślałam żeby iść gdzieś idziej al ejuż tam umówiona jestem... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
no to masz super gina że dał Ci skierowanie to jest jednak kupa kasy... ja u mojego za wszystko muszę płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też musiałam płacić za prenatalne, może teraz poproszę o skierowanie. Ja ogólne przed wizytą będę musiała wszystko zapisać o co chce doktora zapytać bo jak jestem już na wizycie to o wszystkim zapominam i jestem zła na siebie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
moj ginekolog sie zapytał czy chce isc, ja sie go pytam ile to kosztuje, a on, ze nic bo mi da skierowanie :) i potem oglądał wyniki, teraz też 8 mam te prenalatne a już 9 mam się zgłosić do niego bo chodze co 4 tygodnie, i przy okazji zobaczy wyniki połówkowych. A ile płaciłaś za to padanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
za pierwsze 250zł a teraz chyba 300zł zapłacę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czytam Was regularnie, aczkolwiek mało się udzielam :P Termin z om mam na 29.05, z usg miałam do wczoraj na 03.06, teraz się zmieniło i wypada na 01.06 :) Wczoraj nasz niunio się ujawnił pokazując klejnoty :) Będzie więc mężczyzna - w ogóle zauwazyłam, że ostatnio strasznie dużo chłopaków na świat przychodzi! Myśleliśmy wczoraj wstępnie nad imieniem i wymyśliliśmy Filip - co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hej martka to wpisze się do tabelki :) kiedy idziesz na połówkowe? bo akurat o tym gadamy :D filip ładnie ale chyba duzo filipów jest teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze nie umawiałam na połówkowe, jutro mam wizytę to zapytam czy mam robić. W którym to tyg? Teraz jestem w 15stym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj marta ladne imie filip u nas tez jest kilku filipow:)w tym roku wiecej dziewczynek bylo w moim regionie a teraz na nasazym forum wiecej chyba chlopcow bedzie:)co myslicie o maksymilianie?mi sie wlasnie to imie tez podoba ale jak poznam plec to bede myslec nad tym.wczoraj dzidzius tak mnie laskotal ze smiac mi sie chcialo:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ilonek napewno ok 20 tygodnia ale nie wiem jak dokładnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Oczekująca no tak, dziś zaczynam 18 tydzień czyli 5 miesiąc. Brzuch mi rośnie , juz tylko legginsy ciążowe wchodzą w gre. A u was? Rośniecie? Ja mam połówkowe tj pierwsze w Centrum medycznym Sodowski Katowice. Dziś odebrałam wyniki tarczycy i są bardzo średnie . Boję się o dzidzie. Niby leki biorę a ta cholerna tarczyca nie chce sie uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Filip i Maksymilian, oba imiona mi sie zawsze bardzo podobały, jakoś mam wrażenie, ze dla chłopca jest więcej fajnych, dla dziewczynki mało imion mi sie podoba, wszystkie takie oklepane i kazda się nazywa tak samo...Ja połówkowe bede miala w 18 tygodniu, nie wiem, czy to nie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze podobalo sie imie maksymilian ale raz u znajomych ktorzy spodziewali sie dziecka wskoczyl temat imion u zaczeli sie wszyscy smiac ze max jak dla psa przez to zostal mi maly uraz poza tym wiem ze przyszlej bratowej podoba sie te imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Niby połówkowe robi się od 18 do 22 tc. Ja będę miała w połowie 21 tc i też sie zastanawiałam czy nie za późno. Myślę, że 18 tydz to może być :) Będziesz miała pierwsza, jak Ci dobrze a my czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Słuchajcie, nie chcę spamować ani nic z tych rzeczy. Mam 3miesięczną córeczkę, dostałam od swojej przyjaciółki 2 kartony nowych ubranek firmowych (kumpela pracuje w ich dystrybucji). I mam kilka sztuk ubranek (jeszcze z metkami: Disney, Looney Tunes, Hello Kitty) na 56/62 ale letnich, w które moja córka latem się już nie pomieści ;) Tam są jakieś spódniczki, koszulki, krótkie rękawki, sukieneczki.. Gdyby któraś z Was była zainteresowana kupnem tych rzeczy (za nieduże pieniądze) to napiszcie na macpl@o2.pl ;) Mogę wysłać zdjęcia :) Nie za bardzo mam po prostu co zrobić z tymi ciuszkami :) Pozdrawiam, Wesołych Świąt przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Ostatnio jak byłam u ginekologa, to powiedział, że jestem w 14 tygodniu i prenalatne przypadną na 18 tydz, a byłam w 14t5d czyli już zaczęty 15, więc na tych prenatalnych teoretycznie będę w 19, on liczy tygodnie chyba po skonczeniu danego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
To na pewno lekarz dobrze wyliczył. Jestem na zwolnieniu i siedzę w domu a dzięki wam leci mi dzień za dniem :) Któraś jest na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję ;-) i mam nadzieje, że będę pracować jak najdłużej ... :) a ja zadzwoniłam do swojej przychodni i mam zadzwonić po 18 czy nie ma miejsc bo na daną chwilę brak ;/ a jak pójdę w 8 stycznia to będę 19 tygodniu ciąży. Mam nadzieje, że się uda może przed świętami ale chyba to się nie uda ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi moj przez telefon powiedzial ze polowkowe zrobi mi w 21lub22tygodniu czyli koo17stycznia bo chce juz wszystko dobrzer widziec a przede wszystkim serce.narazie mysle o jutrzejszej wizycie.mi brzuch rosnie i troszke uda przytyly ale w dzinsy normalne sie mieszcze i chodze raz w tych a raz ciazowych.w niedziele jade po kozaczki i moze jakas tunike kupie sobie na swieta:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, usg miałam wczoraj, czyli już jest 18 tydzień. Niestety lekarz niewiele mówił, coś tam mierzył, coś sobie opisywał, mi powiedział tylko że wszystko jak na ten etap jest w porządku. Wyniki dokładniejsze przedstawi mi na następnej wizycie 30.12 (wtedy tez będę chciała poprosić o zwolnienie, bo nadal pracuję)... Jeżeli chodzi o imiona, Maksymilian nazywa syna moja siostra cioteczna (rodzi za miesiąc). U nas strasznie dużo Julków, Antków, Olków ostatnio... FIlipków dużo do tej pory nie spotkałam, ale co rejon to moda :) Zastanawiam się, czy nie umówić sie na usg prywatnie do innego lekarza, na takie 3d na 20 tydzień. Chociaż właściwie jeżeli wszystko jest ok? Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
gość85 ja jestem na zwolnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja dużo śpie, oglądam seriale, czytam książki. Lenistwo na maksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaa
hej dziewczyny, u mnie pierwsze było jak miałam 26 lat, myślę, że to jest akurat, choć nie powiem,że jak już miałam 24-25 to już chciałam mieć maleństwo :D ale my z mężem poznaliśmy się dość późno bo ok. 22 lat,jesteśmy w tym samym wieku no i wiadomo, najpierw trzeba się dotrzeć, zamieszkaliśmy ze sobą, upewniliśmy się czy chcemy ze sobą być, później wzięliśmy ślub cywilny i po ślubie tak z 1,5 roku zrobiliśmy córcie. Oczywiście między czasie jeszcze czekałam na umowę, myślałam, że będę miała na nieokreślony ale niestety, po mimo to zdecydowaliśmy się na dwójkę na razie :) A idziecie do szkoły rodzenia? Ja przy pierwszej ciąży nie byłam i przy tej też nie idę, ale ciekawa jestem jak u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
gość85 to chyba podobnie spędzamy czas :D ja idę do szkoły rodzenia, nie zaszkodzi a czegoś nowego napewno się dowiem :) kurcze zowu mnie głowa zaczyna boleć ale to pewnie dlatego że wyszłam z psem na pół godziny bez czapki i łeb mi wymroziło, brrrr.... no i znowu nie będzie śniegu na święta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
jestem strasznie ciekawa jakie są Wasze brzuszki! ;) pewnie każdy inny mój mi się czasem wydaje fajny taki ciążowy a innym razem że to sam tłuszczyk hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja nie zapisuję się do szkoły rodzenia bo będę miała cesarkę więc nie ma sensu chodzić. A co wy dziewczyny myslicie o szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×