Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Sisilka
Mamokubusia głowa do góry, wiadomo tęsknota wielka, jeszcze ta rana. Ale to już bliżej niż dalej, do wyjścia do domu. Ja wróciłam od gina, doradzał abyśmy z m się postarali ;) czyli za dwa dni jak mąż będzie miał wolne to dużo sexu, dużo ruchu, gorąca kąpiel. Chyba tej kąpieli ;) najbardziej mi brakowało przez całą ciążę. M się śmieję żeby mały nie zrobił sobie psikusa, jak się urodzi 1 czerwca :D Szyjka lekko rozwarta, widać że się skraca. A tak poza tym wszystko ok. Teraz uciekam do mamy niech pomaluje mi włosy, bo wyglądam brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek a dzwonilas do gina umowilas cc ? Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK- kurcze akurat musiało ci się zbabrac. nic nie poradzisz, musisz dla swojego i malucha dobra odlezec. mysl sobie ze już blizej niż dalej do wyjścia. A moze ja zacznę rodzic i jeszcze się spotkamy:) Ilonek a masz krew w tym śluzie? A zapomniałam napisac że nasz ostatni sex z męzem był ok tydzien temu. to jak parodia:D, nie mogłam powstrzymac smiechu przez ten brzuch to nawet się zblizyc nie moglismy heh. Teraz juz nic z tego przez infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę dzwonić jak tylko uruchomię tel, bo włączył się jakiś tryb samolot, a teraz się zaciął normalnie jestem wkurzona na maxa! I sama w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 85
Hej dziewczyny. Wczoraj zostalam szczesliwa mama Michasia. Poród trwal 3,5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 85
reszte napisze z domu w weekend. Trzymam za Was kochane kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gosc85 GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cudownie co za ekspresowy porodzik a nic sie nie zapowiadalo na rozwiazanie super !! Czekamy na dalsze wiesci asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia nie mam krwi, jest bezbarwny, białawy. Przepraszam za szczegóły. Gdzieś czytałam, że jak bez krwi to do porodu parę dni, jak jest to niedługo się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85 gratulacje i duzo zdrowka dla was bo to najwazniejsze.mamokubusia bardzo mi przykro ze tyle jestes w szpitalu ja obawiam sie ze malemu nawrocila sie zoltaczka i skieruja nas na szpital:(wiecie ale dziecko pochlania czasu,czasami niemam kiedy do lazienki isc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc85 wielkie gratulacje ilonek tez tak słyszałam, moze jeszcze do końca tyg doczekasz. a ile mała wazy? oczekująca- ja to juz bym chciala miec zajęcie bo tak się wynudziłam przez ciąze ze szok. prawie wszystkie dzieci przechodzą żółtaczkę, ja podobno miałam straszną jako noworodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U mnie była polozna, Jasiek wazy 2770 powoli przybiera na wadze :) Ciagle chce piers wiec juz nie musze odciagac pokarmu bo na biezaco schodzi. Hihi. Je, robi kupe, spi - cisza, spokoj relaks.. a w nocy koncert :) Odnośnie wagi to nigdy bym nie przypuszczala, ze bede tak leciec. Jutro minie rowny tydzień i mam -8kg. Zostala mi tylko mega rozciagnieta skora na udach z ktora nie wiem co zrobie. Jak ide to normalnie robie nimi wiatr :D Gosc85- Gratuluję ! Jest nas co raz wiecej ! :) My sobie lezymy i zyczymy wszystkim przyszlym Mamusia ekspresowego porodu ! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej gratulacje dla mamy gość 85 -dziewczyny ja myślę,że w końcu powrócicie do swoich dawnych sylwetek- dopiero niedawno urodziłyście:) -mamokubusia- nie płacz, bo wszystko jest na dobrej drodze, a Kubuś zintegruje sie z Tatą w domu:) na pewno mają co robić:) i jedz coś,pij wodę-płacz odwadnia-serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamokubusia- pomyśl jakie to szczęście,że masz nowego bubcika przy sobie:) my na razie marzymy,żeby powitać maluchy na świecie:) i każda przeżywa na swój sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosć 85 wielkie gratulacje i dużo zdrówka dla was! usg wczoraj niemiałam bo była akcja na porodówce potpytałam się pielegniarki jak mi rano mierzyła ciśnienie więc okazało śię że dziecko utkneło w kanale rodnym i wypchneli maluszka, mama maluszka bardzo popekała aż po sam odbyt :-( dzisiaj ginekologiczne badanie miałam szyjka miekka ale wszystko pozamykane,mały waży 2950,ciśnienie w porządku 130/80,140/75 także git,ilonek o to już może niedługo zobaczysz córeńkę :-) flavia a tobie odszedł czop? mi nie ,mam tylko śluzu dużo aż cała wkładka mokra heheh ja też już bym chciała urodzić. na sali u nas gorąco a na dworze zimnica i wieje masakrycznie Początek ale fajnie masz już maluszka przy sobie,zazdroszcze! Kasia,co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, udzielałam się pare razy na tym forum w pierwszych miesiącach ciąży, potem przycichłam, ale podczytuje Was dość regularnie. Dzisiaj mija mój termin porodu z OM 28.05.2014, z pierwszego sensownego USG które miałam około listopada termin wyliczył się na 03.06... Trochę zaczynam się denerwować, tym bardziej że dwa tygodnie temu na początku 39 tyg byłam na USG i według wymiarów mój syncio był w 40tc, ważył ok 3250. Moja kumpela, która chodziła ze mną do tego samego lekarza, zawsze miała w tym samym dniu wizyty i razem miałyśmy wszystkie usg, miała termin na 25.05 i urodziła 26 - tylko że jej dziecko ważyło 3880, mimo że wg usg było wielkości mojego.. Powoli łapię stresa, że i u mnie będzie duży klocuś. Dużo chodzę, sprzątam, pomyłam okna, przytulamy się z mężem i nic.. !! 2 czerwca idę na kolejną wizytę jeśli się do tej pory nie będzie nic działo, prawdopodobnie położą mnie na indukcję... Póki co ktg mam co tydzień od 36 tygodnia, co tydzień badanie lekarskie i cały czas bez zmian, zero skurczy i zero rozwarcia... :( W sobotę i niedzielę wieczorem miałam po dwa pojedyncze skurcze - czułam tak, jakby dość ostry ból miesiączkowy promieniujący do nóg i kręgosłupa, ale potem nic.. Łączę się więc w wyczekiwaniu z Wami.. acha - mój syncio rusza się w najlepsze, a położna mówiła że przed porodem dzieci zazwyczaj się wyciszają, więc tracę nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek a ile maly stracil na wadfze jak wychodziliscie ze szpitala?moj 3750 jutro bedziemy u lekarza wiec moze go zwaza.moj dzis ma jakis dzien *****iwy.mowie do igorka ze w brzuchu nogi chodzily jak szalone i tak zostalo:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia, biedulko, ze tez musialas miec takiego pecha :( Mam nadzieje, ze juz niedlugo bedziesz w domciu. Sciskam Cie mocno!!! Gosc85, gratulacje! Ekspresowy porod, pozazdroscic. A ja zdycham. Mam temperature I dreszcze, smarkam na akord, mam nadzieje, ze do jutra przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc jestem czerwcowym tatusiem tosi juz nie mogę się doczekać jak wywolac porod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dymac sie! Ile wlezie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. mam pytanie czy w moczu w osadzie leukocyty 6-10??? to cos powaznego???miał ktos tak???oczekująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gosc jest zabawny podszywa sie.ludziom musi sie w zyciu nie ukladac bo albo komus docina albo podszywa sie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja w osadzie teraz mialam 70-80 i dostalam antybiotyk. Czesto mialam wys poziom leukocytow w granicach 10 czy 20. Zawsze manural dostawalam i bylo ok. Gosc85 gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- no właśnie coś czuję,że mój mały też będzie rozruszany jak już urodzę, bo ciągle mnie kopie i się kręci;) u mnie pogoda przedburzowa- ciemne niebo, a mały właśnie ma czkawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekująca u mnie w moczu było 15-20 leukocytow i dostałam antybiotyk. Bakterii masz dużo? jestem przyszłą mamą ale nie czerwcową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość85 serdeczne gratulacje :) Mamo Kubusia i Michasia, trzymaj się, już niedługo będziecie wszyscy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje czekamy na relacje :) bardzo szybki poród . A ja miałam dzisiaj zachcianki :-D i skończyło sie na kebabie hehehe i jestem zjedzona na dana chwile :D a Kuba szaleje w brzuszku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak jak mówilam przyjęli mnie w tym drugim szpitalu lekarz wziol mnie do gabinetu zbadal ginekologicznie a ja 8cm rozwarcia i odeszly mi wody podczas badania nawet nie zdazylam się przebrać i nic nie czulam tylko skurcze parte po odejściu wód to taki drugi mój poród bez bólu lekarz stwierdzil ze mam ucisk na nerwy brzuszne i dlatego nic nie czuje mówil ze może to być spowodowane moim wypadkiem samochodowym który mialam w 2009r zlamalam biodro wtedy. Zaniepokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×