Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

AAAJ a ile Twoja córeczka wypila tego rumianku? Moja marudna strasznie, może też spróbuję... Dziewczyny z jakiego maila mam Wam wysłać zdjęcia? Któraś z Was coś o tym pisala? Jaki jest dodatkowy sposób na sprawdzenie wysyłającego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
asiula,ja tez urodziłam 9 czerwca.Ile ważyło Twoje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Asik nie pytałaś :) jesteśmy z Bydgoszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wasze dzieci mialy goraczke po pierwszej dawce szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mamakubusia - z fotelikiem nie probowalam, bo założyłam , ze skoro nie lubi jezdzic w samochodzie w foteliku to na spacerze tym bardziej. Ale dziękuję za rade, przy następnej "próbie spaceru" wypróbujemy twój sposób. My mieliśmy szczepionkę 6 w 1 i żadnych objawów nie zauważyłam . Moze na drugi dzień był bardziej senny . Mój Michaś dziś kończy 3 miesiace i wydaje mi się ,że bardzo mało śpi w dzień 3-4h . Ile wasze szkraby spia w dzien? Czuwa okolo 9-11h czy to nie za duzo dla takiego maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
z hipp mam koper ale bez cukru, od 1 dnia ale z biedą go kupiłam, nigdzie nie ma, tylko od 4 miesiąca własnie nabuzowane cukrem, a nie chce wlasnie problemów z zębami.Moj był normalny po szczepieniu ale 2 noce mial gorsze.Moj zalezy od dnia, raz przespi caly dzine, raz nie spi prawie nic, dzis ma dzien spiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 ja usypiam na rękach i wkładam do fotela dopiero wychodzimy albo u sypia na dworze czasem uda mu się samemu zasnąć ale to czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mamakubusia- też usypiam na rękach przed wyjściem na spacer bo inaczej bym nie wyszła za furtkę domu :( ale marzy mi sie wyjsc jak nie spi bo jak spi to chcialabym cos w domu zrobic. Michaś jest bardzo absorbujacy , ciągle domaga się uwagi. Aczkolwiek teraz juz lezy na macie 25 min i sie bawi . 2 razy w swoim zyciu zasnął sam :( przez epizod z kolkami nauczony jest noszenia na rekach , probowalam go oduczyc ale jestem za wrażliwa. Nie mam serca słuchać jak przeraźliwie płacze. Boję się jednego, że jak np.bedzie mial rok to tez bedzie domagał sie usypiania na rękach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Po szczepieniu Filipowi nic nie było nie gorączkował nie marudził kompletnie nic. A my uwielbiamy spacery i jak wkładam go do fotelika albo gondoli to już wie że idziemy na spacer i normalnie aniołek. On cały dzień na dworze może spędzić. Co do drzemek to też ma taką jedną 2-3 godz a czasami są takie dni że do 1 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo jest dzieciaczków, które w dzień nie chcą spać. Moja córka też. Różnie to bywa, wczoraj ok 3 godzin łącznie to jak na nią szał :) Ale przedwczoraj i dzisiaj uproszczając ucięła sobie trzy 15 minutowe drzemki. Po szczepieniu mała nie miała gorączki. Spacery przebiegają raczej bez problemów. Zazwyczaj leży, czasami zasypia. Zdarza się że zaczyna płakać, ale już się nauczyłam pchać wózek z nią na rękach, więc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! a ja nie dawno skończyłam sprzątać jejku cały worek wyrzuciłam śmieci !!!! ale pomyłam okna pozawieszałam firanki kuchnie i pokoje ogarnęłam :D mama pilnowała Kubusia który był bardzo grzeczny :D jeszcze na spacerze byliśmy i w sklepie bo chleba by nie byłoby na kolacje :) Co do spania mój śpi max 3 h z przerwami a czasami i tego nie ;P mój jakoś ostatnio budzi się częściej w nocy aż 3 razy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziś rozłożyliśmy matę edukacyjną- mały się rozwył, ale nie wiem, czy nie przez kolkę....on płacze po 17ej najmocniej, mimo podawania Bobotic Forte.Jednak bez kropelek to był wisk strasznie się męczył:( widać jak się skręca:( dlatego wolę czasami 2 kropelki podać w krótkim odstępie i bez karmienia -dziewczyny, nie zmieniajmy hasła....bo znowu nie wejdę na pocztę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
My po szczepieniu, było ok troche zapłakał. mały wazy 7,5kg i pediatra powiedziała, że to za dużo, a przeciez mały wcale nie jest gruby jest w sam raz. powiedziała ze mam wyeliminowac 1 karmienie albo robic chudsze mleko. Normalnie się wkurzylam bo rozumeim gdyby był jakis grubasem, ale on urodził się prawie 4,5kg i w sobote kończy 3 miesiące. a kilogram na miesiąc to chyba nie jakis szał. Krystian jest długi nosi 74-80rozm. Dzieczyny które mają dzieci równo 3 mies ile wasze wazą? z resztą wysłałam teraz wam dzisiejsze zdjęcie na pocztę. Luknijcie czy na prawdę taki grubas z niego. Jakoś nie podeszła mi dziś ta pediatra. I pytała się co ile robi kupe, powiedziałam ze co 2 dzien to stwierdziła ze zaparcia, a jakie to zaparcia jak pruknie i juz kupa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Mój kończy dzisiaj 3 miesiące i waży 5600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dziecko w 3 mż powinno podwoić swoją wage urodzeniową. zobacz w jakim miejscu jest w siatce centylowej teraz a gdzie był poprzednio. jeśli kanał jest ten sam to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia nie słuchaj się tej pediatry :) widać po Krystianku, że zdrowy chłop jak dąb przecież urodził się z dużą wagą :D powinnaś się cieszyć , że rosnie jak na drożdzach :) a co karmienia to co masz odmawiać dziecku jak chce jeść ?? brak słów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mój dziś kończy 3 miesiace i waży 6500 , urodził się prawie 3300 także już podwoił swoja wagę, skoro twój urodził się prawie 4,5 kg to myslę, ze przybiera w sam raz. Zaraz lukne na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Wysoki chłopak będzie :) Absolutnie nie wygląda grubo. Wszystkie dzieciaczki mają pulchne policzka . Mój to czasem jak chomik wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola urodziła się 3320 a teraz waży ok 5,5 kg, do równych trzech miesięcy brakuje jej trochę ponad tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko "powinno" podwoic wagę miedzy ok 6 miesiąca zycia.Przecież żadna koleżanka Ci nie napisze,że twoje dziecko jest grube(nabite) a to,że nosi taki rozmiar ubranek nie wynika z faktycznego wzrostu tylko z wagi jaką ma.Prześcigacie (chwalicie) się tu co niektóre,tym wzrostem i wagą jakby to było najwazniejsze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki miało być między 4-6 miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Flavia chłopak duży ale nie gruby. Nie wyobrażam sobie nie dać jeść dziecku jak tego potrzebuje. Aaa Filip śpi dzisiaj ma melodie do spania może przez pogodę która od rana się popsuła. Esmi no dziś ładnie zrobiła mnie ogarnął leń a co tam :) 33ona ja też rozłożyłam mate edukacyjną i Filuś się bawi gada coś po swojemu a ja zawsze ten czas wykorzystuje na prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się nie chwalimy tylko rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
gosciu ale przecież nawet ja widzę ze on nie jest gruby tylko dlugi i gdybys zobaczyła zdjęcie tez bys tak powiedziala, dlatego własnie nie wiem o co chodzi tej pediatrze. gdyby serio był gruby to przeciez nie robiłabym z siebie idiotki szukając poparcia. mały nie podwoił wagi bo urodizł się dokładnie 4320 i 60dł a teraz ma 7,5kg kończąc 3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
myśle ze lekarze za bardzo uogólniają,a powinni brak własnie pod uwage wagę urodzeniową. wiadomo ze dzieci ur 3kg a 4,5kg będą inaczej wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dziewczyny mała wazy 5,775g :)ma 2mc i 10dni a ze szpitala yszla z waga 3,5kg czyli bardzo ladnie przybiera po ok 230/40g na tydz , co do podwojenia dziecko podwaja miedzy 4-6mc najczesciej w 5mc dochodzi do tego ale roznie bywa Esmi przypomnialo mi si ze jak trezba bylo sie uczyc to zawsze sprzatalam teraz widze ze i Ty tak masz haha :) Dzikidzik wyslij zdj swoje i malej na czerwcowemamy@wp.pl oraz swoje inicjaly , i napisz je pozniej z zalogowanego loginu na forum :) Flavia nie martw sie logiczne ze dziecko ktore urodzilo sie 4,5kg bedzie duze nie oszukujmy sie! ile wazyl przy wypisie ? mysle ze nie ma co dramatyzowac nie jest wcale gruby jest dlugi dlatego to sie na nim rozklada , glowke unosil ladnie zaraz trzeba bedzie obserwowac tylko czy nie ma problemow z obracaniem bo tez o to glownie chodzi u wiekszych dzieci :) i teraz jest naglosniony problem otylosci wsrod dzieci moze dlatego lekarz tak do tego podszedl , ale te pierwsze 4mc to najszybszy przyrost dzieci osiagaja pozniej juz to sie zmiejsza wiec mysle ze wszystko ladnie sie wyrowna :) 33ona - kolki zazwyczaj wlasnie charakteryzuja sie tez tym ze zaczyna sie na wieczor , haslo ci wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek ja wdrazam 3h po 130ml heh i powiem ci nie jest najgorzej , tylko dzis jak mi zjadla o 12,30 i zasnela to spala ciagle z pobudką na wazenie az zajechalam do domu o 16,30 a ona dalej spi wiec ją obudzilam no bo 4h bez jedzenia ... a teraz polozylam do lozeczka po zabawie wchodze a ta kima juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki asik:-) Flavia on nie wygląda grubo jest prostu duży,nie przejmuj się. Ja moja wkładem do wózka i po 100m śpi. Moja po szczepieniu nie miała gorączki. Ja daje zwykły rumianek . Ja już nie wiem co z zuzia,płacze,marudzi ,nie śpi,non stop chce jeść nie wiemy już co robić skończyły nam się pomysły. To już 4 dzień nie ma ani kolki ani gorączki już nawet o zębach myślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×