Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
ja tez na tematy polityki nie lubie sie wypowiadac :) ale powiem tak pan prezes bardzo brzydko potraktowal moja grupe zawodowa i tego raczej zadna plg mu nie zapomni :) My dzis po szwędach moja mala bila rekordy spania , jak zasnela po 8 do 10,30 zjadla i w trase to pozniej caly czas spiąc do13,30 zjadla i dalej kimala az do 17 i juz wrocilysmy do domu zjadla i teraz chasa przy karuzeli, w galerii Alfa jest super pokoik do karmienia z fotelem , fotelikiem do karmienia , stolik z krzeselkami , przewijak podgrzewacz naparwde lux , ale smieszne bo bylysmy jak za drugim frazem to 4 osoby ja z kolezanka i dwie dziewczyny (wszystkie 3 piersia karmily tylko nie ja oczywiscie) i zadne dziecko nie chcialo jesc bo tam jasno swiatla takie moja Milcia tez 100 tylko zjadla bo rozpraszajace wszystko tam bylo :D a ja jestem padnieta tyyle łażenia ale bylam w wójciku matko jakie tam piekne rzeczy i cala kolekcja ceremony ale jakie drogie ... jutro idziemy na podciecie wedzidelka biedna mala Mamokubusia - "spacer na rekach" ha ha jakbym widziala coreczke mojej kolezanki , taka mala szantazystka ddziki wrzask w nosidelku a na rece wezmiesaz i cisza , odkladamy dziki wrzask rece cisza i tak wkolko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
juz przyszla moja podrozna karuzela tiny love mala ksiezniczka , duza mamy nad lozeczkiem a ta przy wozku czy nosiedlku swietna rzecz :) a zla jestem bo wczoraj te Kombinezon licytowac chcialam Wójcik - plac zabaw i co tak siedzialam jadlam czekalam do konca ja oferte daje a mi sie wyswietla ze aukcja sie zakonczyla a bym wygrala kurde blaszka bo poszedl za 137 zl chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi, mamoK mój też placzek w gondoli, też usypiam go na rękach caaaale szczęście starszy sam się ubierze jak powiem w co, teraz zacznie się szkoła, będziemy musieli się zorganizować i nauczyć jakoś funkcjonować w trójkę. Mój znowu marudny. Ale zaczyna dłużej zajmować się smoczkiem super bo trochę go uspokaja, pierwszy nigdy smoczka nie chciał. Dzisiaj zostawiliśmy chłopaków u siostry m i poszliśmy we dwoje na zapiekanki i ....ksiazke do religii do szkoly:D kurcze teraz ja bede musiala wozić chłopaków, od porodu kierowałam tylko raz:( dziewczyny, która miała wypadek w ciąży na moście bo zapomniałam, chce się dowiedzieć czy jeździsz teraz czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
tak,starszy syn ma 7 lat,a bliźniaki 5,5 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
no nie ! nie pokazuje postów a moja dalej zakimala sobie heh czekam na meza i bedzie po budka do kąpania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic ja mialam to raz a pierwszy ,miala w grudniu baba mi wjechala w moje drzwi z jej winy ale ja jezdze nie zrazilo mnie to ani na chwile ja kocham jezdzic samochodem i uwazam ze jezdze bardzo dobrze heh w sumie juz jezdze 7,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik ja mam stracha właśnie przed stłuczka, nigdy nie miałam wiem to takie głupie, gdybym była wyszczekana ze tak powiem to chyba by było lepiej heh:) Ale się objadlam chyba jeszcze się dopcham i wypije karmi kawowe:) Kupiłam sobie dzisiaj fajny taki wiekszy wisiorek z sowa, w sklepie wszystko po 5,99, :P ale on nie jest taki jak te na allegro po 4,90 a taki widziałam w normalnym sklepie za około 30zl bo kupiłam podobny rok temu siostrze na urodziny, moze gdzies go założę kiedyś hehe:) Kurcze jak to napisałam to uświadomiłam sobie jak przy waszych złotych zawieszkach i pierscionkach wypadlam blado :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi a jak idą ci ćwiczenia? O jakiej porze ćwiczysz? Masz motywacje? Bo ja dwa dni pomachalam nogami i to wszystko:( muszę się zmotywować mam minimum 10kilo do zrzucenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam nomatic błyskotka to błyskotka :). Nie chciałabym zostać sama na 3 miesiące ktoś ci bronie czasem? Nomatic tez tęsknię często za tymi czasami kiedy byłam sama z Kuba teraz jest inaczej porostu. Jola przepraszam myślałam że masz dwóch bliźniaków tylko ze tak powiem jestem pełna podziwu! Jak sobie radzisz tak na codzień nie masz dość czasem. Dziś mam dziwny dzień mega dół i smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK bede miała mamę popołudniami moze siostrę czasami. Będę się wam zalic:P cieszę się, ze tu jestem i ze jesteście dziewczyny:D oczekująca Igorek jaki na buzi "dorosły", zmienił się trochę, ładnie główkę trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
przestan NOmadic , ja mam duzo zlota ale to inwestycja bo zawsze jest w cene , ale tak samo podobaja mi sie malowane złote :D i czaje sie kupic taki gruby pleciony na szyje tez kosztowalo chyba cos 30zl , my z mezem nie zarabiamy malo ale ja jestem strasznym skąpcem szanuje pieniadze naprawde chociaz czasami potrafie nie wiem kiedy wywalic na jakies glupoty , tak jak kupilam ta lustrzanke teraz 2 tysie i myslalam ze sie poplacze nie spalam dwa dni heh ale to tez inwestycja fajne beda zdjecia jak gdzies bedzie na wakacjach etc , (nawet teraz sie tlumacze) - zaraz gosc zaatakuje ze sie chwale kasa ale tak nie jest dla mnie status materialny nigdy nie byl zadnym wyznacznikiem wrecz nie lubie takich nowobogackich wsiokow , a sami placimy rate 2,100 miesiecznie za mieszkanie wiec tez milo tak nie jest ale dobrze ze rata malejace i jeszcze 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK glowa do góry przed nami jesienne deprechy ale damy rade bo jak nie my to kto? To się tyczy wszystkich mamus. :) dzisiaj małego nie kapie, jest marudny placzliwy. Codziennie spacerujecie? Mój dzisiaj był na dworze z domu do samochodu i z powrotem:) obiecałam sobie, ze bede dziecko hartować ale szkoda mi go na brzydka pogodę. I jeszcze jak byłam w ciąży to kupiłam polarkowy kombinezonik na pol roku dopiero sobie przypomniałam i wczoraj Kube ubralam w niego bo juz dobry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Uwaga mamusie jeśli jakaś jest zainteresowana na stronie crocodillo widziałem kombinezon z tym że na szelkach za 29 zł w przecenie i w ogóle fajne były rzeczy. Ja za dużo nie kupuje no mam sporo rzeczy po siostrzeńcu a co to za sens mieć nowe rzeczy jak te są ok a dzieci i tak szybko wyrastają. Asik masz dobrze jeszcze 6 lat rat nam zostało jeszcze 16 :) przy dobrych wiatrach może za 5 uda się spłacić, bo mój mąż jest bardzo oszczędny i ambitny jak sobie jakiś cel wyznaczy. Kiedyś też był małym skąpcem ale nauczyłam go że na żonę i dziecko nie można oszczędzać.:):) zresztą skoro się ciężko pracuję to od czasu do czasu można pozwolić sobie na chwilę szaleństwa także Asik śpi spokojnie i ucz się nowej zabawki bo pewnie jest czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy po szczepieniu. Mala strasznie plkala teraz marudna ale nie ma goraczki. Noe chce spac. Co do polityki to ja nie mam zadnego zdania i ci i ci sa oszustami ktorY napychaja wlasne koeszenie. Ja kupilm na chlodne dni taki polar kombinezon niedzwiadka bialy. Dzis maz mi powoedzial ze jestem spelnieniem jego marzen. Ja oczywiscie miekka dipa aie poplakalam. Milo uslyszec po tylu latach takie cos. Czasem mysle cYm sobie zasluzylam. PrEciez jestem normalna babka co jakos ogarnia wlasny ogrod ze tak to ujme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat polityki omine:-) Jolka współczuję ci z zebem, a masz antybiotyki?bo ty karmiła piersią tak?mój m jak miał usuwany zab ale z zatoki to miał mnóstwo leków. Moja w wózku śpi albo leży i patrzy na świat. Dziś też marudzi. Potrzebuje coraz więcej uwagi i chce widzieć coraz więcej,więc domaga się noszenia. Ja też chce scnudnac min 10 kilo ale z naradzie brak chęci,zaoczne na całego od pon już postanowiłam,ale dopóki karmie to lipa bo muszę jeść żeby było czym karmić. Dziewczyny czy wasze dzieci jak leza na brzuchu to podnoszą pupe bardzo do góry?bo moja od 3 dni tak podnosi taki robaczek się z niej wtedy robi,jakby chciała n kolanach się oprzeć ale jest jeszcze za malutka i nie ma siły,robią tak wasze maluszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Ja kupiłam małemu jak był w brzusiu naklejki piankowe ekipę Kubusia Puchatka. Zrobię wam zdjęcie jutro i prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
//allegro.pl/lampa-zyrandol-motyl-dzieciecy-promocja-i4476856958.html //allegro.pl/zyrandol-do-pokoju-dzieciecego-honey-iii-spirala-i4519545273.html //allegro.pl/literki-litery-3d-20cm-na-sciane-prezent-i4530840183.html :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianna 16 lat kredytu, skąd ja to znam :) MamaK też czasami mam doła, szczególnie w chwilach gdy moje dziecko płacze, a ja nie umiem mu pomóc. Myślę wtedy, że może nie nadaję się na matkę. AAAJ to miłe co powiedział Ci mąż, wszystkie tu Ci go zazdrościmy :) Ale muszę powiedzieć, że po ostatnich przebojach mieliśmy w końcu z mężem poważną rozmowę. Ustaliliśmy m.in. że oboje nie pijemy alkoholu, żeby dziecko wychowywało się w szczęśliwej i kochającej rodzinie. Powiedział mi wtedy, że jeszcze jak się nie znaliśmy, w dniu swoich urodzin miał strasznego doła i nawet przez myśl mu nie przeszło, że spotka go takie szczęście jak ja i nasza córeczka. Że odmieniałam całe jego życie, bardzo mi za to dziękuje, że nigdy nie był tak szczęśliwy jak teraz. I jeszcze dużo ciepłych słów usłyszałam. Dzisiaj mamy dzień brudasa, mała od 17 jest jakaś rozdrażniona, wolałam jej nie kąpać, bo boje się, że nie uda mi się jej uspokoić jak się rozpłacze przy ubieraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ilonek u nas w 90 % przpadkow po kąpieli juz jest ryk nieziemski ja suszare wlaczam maz ubiera i jest ok heh nie mozna myslec ze jest sie zla matka , :D trzeba myslec ze jest sie mega za... mamuską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak urządzić pokoik... Karnisz, dywan, żyrandol, firanka to wybiorę. Ale jakie kolory? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej esmi- na razie jeszcze nie wiem gdzie po torta pojadę mój tata idzie na operację, w niedzielę o 8:00 ma być w szpitalu:( przepuklina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co do ćwiczeń achh nie ćwiczę po prostu mi się nie chce :( ehh czekam na 8 września bo przechodzę na dietę oczyszczającą. Dziewczyny mam pytanie czy Wasze maluszki próbują na bok bo zauważyłam, że Kuba pręży się i na bok jakby chciał położyć i cała strona sztywna naprężona i tym się martwię ehhh . A dzisiaj jak byliśmy u teściowej to zaczął płakać biedak ... wystraszył się dziadka, szwagierki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie temat leżenia na brzuszku i jakiegokolwiek przewracania się to temat tabu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
hahahahaha :D Ilonek biel z fioletem liliowym biel z miętowym róż pudrowy z jasnym beżem i bielą polaczony np z jakas tapeta o słodkich kolorach róż z bielą żółty z szarym i bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój jak je to pręży się i puszcza mega bąki...chyba jest zrelaksowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się naklejki ze zwierzaczkami ( słoń, zebra itd ), widziałam żyrandol w formie lwa... kusi mnie, żeby jej zrobić safari w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
hm Ilonek kto co lubi masz dowolnosc duża w dzisiejszych czasach jest wszystko :D safari nie moj klimat do konca :) wiec nie doradze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×