Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Ja tez apeetytu nie mam ale slodkie bardzo prosze :) esmi ja chce na warszawskuej rodzic bo tam man znajoma polozna asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzecie witaminy dla kobiet w ciazy?Ja biore femibion 2.oprocz tego asmag forte.Jednak na ulotce pisze ze magnezu nie nalezy łączyc z suplementami diety,ktore zawierają zelazo bo zelazo hamuje wchłanianie magnezu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, Ja mnie juz twardnienie brzucha ustapilo,od kilku dni mam spokoj. Jredyne co mnie zamartwilo to wyglad mojego brzuszka,mam wypchniety,ale nadal ponizej pepka no moze troche tak na rowni z nim. A ogladalam zdjecia kolezani,ktore jest w tym samym tc i jej juz tak wystaje od gory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Ja nie biore zadnych wit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
guziczek mój już jest nad pępkiem ale i tak bardziej schodzi się ku dołowi. nie wiem jak to opisac. wstawiłabym wam zdjęcie ale dopiero jutro będę miała aparat bo pożyczyłam. jak będę pamiętała to wstawie. a moze wy tez pokażecie swoje brzuszki, będzie można porównac jak rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko kwas foliowy nic wiecej asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też nie biorę żadnych witamin ginekolog mi powiedział że naukowo udowodnione jest tylko kwas foliowy który jest bardzo ważny a teraz mogę ale nie koniecznie muszę brać witaminy chyba że omege bo dobrze wpływa na rozwój mózgu dziecka. U mnie też jest " nisko" brzuszek rano wygląda jak bym poprostu więcej zjadla bądź delikatnie mnie wzdelo a popołudniu i wieczorem mam piłeczkę z przodu :) też mi twardnieje czasem ale nie ma co się przejmować. No mniejsze jak na razie dziewczyny nie będziemy tylko rosniemy i rosniemy i trzeba się z tego cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam kwas foliowy do 12 tyg.Potem lekarz kazał odstawic bo układ nerwowy dziecka jest juz ukształowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka nie wiem jakue studia konxzyl twoj gin ale uklad nerwowy jest w pelni uksztaltowany w ok 34tyg ciazy wiec najbezpieczniej jest brac kwas foliowy cala ciaze osobno badz w witaminach asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore magnez2razy dziennie i pregna plus witaminy troche drogie bo u mnie50zl na miesiac plus magnez to tak60-70zl wychodzi.ale przynajmniej dobrze sie czuje po nich niz po femibionie.ja mam ochote na wszystko a szczegolnie na lody koktajlowe korala i dzis kupie sobie.moja sasiadka tez tak lody jadla i ma synka .dziewczyny kiedy macie zamiar kupic wozki i lozeczko?gosc85kiedy masz wizyte?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówił,ze kwas foliowy bierze sie po to zeby zapobiec rozszczepowi kręgoslupa a w 12 tyg.widac juz na usg czy jest prawidłowy.co lekarz to inne teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak mialyscie ostatnio usg to lekarz dal wam zdjecia dziecka kregoslupa?ja mam i moj maz twierdzi ze na monitorze widac bylo gruby kregoslup lekarz mowi ze jest ok wszystko.teraz za miesiac bede miec usg pewnie .jolka moj mowil ze jesli biore te witaminy to tam jest kwas foliowy wiec niemusze oddzielnie brac i skonczylam chyba w 12tc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar kupic wózek po porodzie.upatrze sobie jakis wozek i jak urodze to mąz kupi.wiecie to roznie bywa...moja siostra urodzila martwe dziecko w 38 tyg.drugie umarło w drugiej dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Mnie tez lekarz mowil ze kwas foliowy jest wazny w pierwszym tremestrze mc ja bralam tez gdzies do ok13 tc jak tabl sie skonczyly Lozeczko mam po corci,a wozek kupie krotko przed porodem albo po nim,ale wczesniej sobie wybiore i zamowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Flavia a idzie tu wstawic fotke,chetnie bym wam pokazala,ale nie wiem czy to tu mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
jolka kolka jak możesz tak mówic??? aż mnie zmroziła twoja wypowiedz. my wózeczek przywieziemy na wiosnę może po koniec marca bo chciałabym go jeszcze odświeżyc, łózeczko tez w tych okolicach. ogólnie mamy z męzem ustalone, że zakupy zaczynamy od marca ale myslę ze ja nie wytrzymam i jakies ciuszki to juz wczesniej kupie, juz mam plan że jak pojadę w środę do gina to zajdę to dzieciecego sklepu popatrze co jest. ale moj maluch się teraz wierci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
guziczek- no można można ja zawsze wstawialam na fotosik.pl i pózniej link tu. tylko teraz kafe uznaje linki za spam więc przetestowałam ze przed linkiem trzeba coś napisac nawet głupie jcxxuschcax i powinno przejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tu nie opcji wstawiania zdj.:( moj brzuch w pozycji siedzacej wyglada jak jedna duza falda tluszczu,moze dlatego,ze to moja 3 ciaza i tez lezy nisko. poza tym od wczoraj cos mnie nie wiem jak to opisac chocby skora mi sie rozciagala czy rozrywala na samym dole.wogole zauwazylam ze jak mnie juz brzuch boli to w dniach gdzie normalnie bylaby owolucja i nadchodzaca @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dalszym ciągu biorę kwas foliowy,witaminy i żelazo. U mojej szwagierki też był taki przypadek ,że miała bardzo ciężki poród,szczegółów nie znany ale potem dziecko zmarło.Wiecie jak się po tym człowiek boi.Druga ciążę miała martwą ,poszła do lekarza w 9 tc i okazało się że serduszko nie bije.Ani nie krwawiła,żadnych objawów że było coś nie tak nie miała.Ja wózek mam,łóżeczko mam nic nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Flavia to fajnie czekam na focie:) Gosc ja tez tak zauwazylam w terminie @,a u mnie piersi zrobily sie wrazliwe na dotyk,ale bardziej ciagnie mnie pod pacha i nad piersia,ale nic nie urosly,nadal rozmiar C :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Dziewczyny ale nie piszmy tu o takich smutnych przypadkach. Ja tez znam takie sytuacje, ale nawet o tym nie myślę. Trzeba byc dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
guzieczek ja teraz nie mam aparatu, wstaw ty swoją fotkę brzucha a ja cyknę jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Dziewczyny prosze Was o rade.. ostatnio dopadlo mnie przeziębienie, a teraz gorączka ! Z tego wzgledu, ze jest sobota nawet nie mam jak sie udac do lekarza, jeszcze auto mamy w naprawie wiec szpital tez odpada. Mam ogromny katar, bol miesni i glowy, natomiast gardo jest w porządku. Znacie jakies domowe sposoby na pozbycie sie kataru i obnizenie goraczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamusie. Co do brzuszka to powoli nie mieszcze sie w swoje dzinsy. A jak sie najem to spuszczam je pod brzuszek. Wizyte mam 22 stycznia a ja od 2e3 grudnia przytylam juz dwa kilo. Polozna oczywiscie mowila zeby kontrolowac wage i tyc dwa na miesiac. Kurcze a przede mna jeszcze tyle czasu do gina. ;) Dobrze ze wracam do pracy wkoncu przestane sie nudzic i wkolko sprzatac w domu. Ja mam juz trzy zdjecia swojego malenstwa ale na ostatniej wizycie zdjecia nie dostalam. Fajnie by bylo miec fotke pupy dzidziusia, bo jak pewnie pamietacie na ostatnim usg pokazalo mi tylko dupcie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac nie ma sprawdzonych sposobow na przeziebienie.podobno syrop z cebuli.przepis znajdziesz w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
Witam Was, czerwcowe mamy ;) Nie wiem jak kto liczy termin porodu, i zastanawia mnie to. Otóż wczoraj zaczął mi się 15t., mam termin na 27 czerwca. Natomiast parenaście postów wcześniej czytałam, że któraś, przepraszam ale nie zapamiętałam nicku jest w 20t i ma termin na początek czerwca. Nie czuję ruchów, jedynie wzdęcia lub głód ;) nie mam brzucha, przytyłam niecałe 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomaga herbata z cytryna i miodem i czosnek tak sama leczylam przeziebienie ale niestety pozniej poszlo na grype silna i dostalam leki.kup sobie teraflu i wypij na noc rozgrzeje cie wypocisz sie,bo goraczka jest niebezpieczna w ciazy.wiecie ale moja tesciowa jest smieszna weszla do sypialni a ja rozmawialam przez tel i moj m mowi ze rozmawiam przez tel a ona jak trzasnela drzwiami i w placz.masakra poprostu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
sisilka a który u ciebie tc? ja to juz się nie mieszczę pełną parą, żadnych spodni nie zapnę nawet takich rozciągliwych. mnie od początku ciązy wszystko zaczeło uwierac nawet jak jeszce brzucha nie bylo, żadnej gumki nie mogę miec bo mnie to denerwuje. zbieram się do kupna spodni ciążowych tylko nie wiem jaki rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiaca krolewna a ten termin masz z ostatniej miesiaczki czy z usg?ja zaczelam20tydzien i termin z ostatniej@mam na1czerwca a wg usg wychodzi mi teraz na25maja.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
termin mam liczony od ostatniej miesiączki tj 20 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×