Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
to masz w sumie miesiac roznicy odemnie bo ja mialam23sierpnia ostatnio czyli powinnas miec gdzies na27czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
gość skoro miałaś na 23 siepnia, to jakim cudem teraz masz termin 2 miesiace wczesniej? ;) już jestem głupia z tego. Jolka kolka, na google kalendarz wychodzi mi tez na koniec czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wychodzi z obliczen w necie i przez lekarza.lekarz dodaje do taty ostatniej@7dni i miesiace.chyba pomylilo ci sie ze 2miesiace ja termin mam na25maja z usg ostatniego a z @30lub1czerwca.takze nie wiem jak liczysz ze2miesiace roznicy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiaca krolewna a wiesz kiedy mialas owulacje?jak dlugie masz cykle?zgadza sie ze ty masz na koniec czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
chyba was dwie pomyliłam. a tu dwie kafeterki o nicku gość. stąd pomyłka. nie wiem teraz jak was rozróżniać. cykle mam 28 dniowe. nic dodac nic ująć termin wypada na 27 czerwca. coś mi się zwyczajnie chyba pomieszało. Wybaczcie, zamieszanie wprowadziłam niepotrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Ja tez mialam ostatnia @ 23 sierpnia, a cykle mialam rowniutko co 28dni. Termin mi wypada na 30 maja :) we wtorek ide na wizyte to dowiem sie czy cos sie nie zmienilo. Liczac od okresu to mam 20tc, ale z USG wychodzi, ze 19tc. Polozna jeszcze inaczej liczy. Mialam taki przypadek, ze lezalam z dziewczyna na sali w szpitalu, ktora okres miala 28.08 a termin porodu wyliczyli jej na 13 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek czerwca możesz wziąść paracetamol albo apap na gorączkę. Śpiąca królewna a ja mam termin na 28 czerwiec i też jeszcze nie czuje ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Poczatek czerwca Ja na przeziebienie polecam paleczki kwasu mlekowego bez skutkow ubocznych,kazde przeziebienie mojej corki tak lecze:) Mozna kupic gotowe preparaty w aptece np.lacidofil lub dwa razy dziennie zjadac po jogurcie z probiotykami,ale tylko naturalny z oznaczeniem L+ . Pic herbatki ziolowe np,z bzu czarnego,lipy,dzikiej rozy,naturalny sok z malin.Spozywac czosnek,cebule.Robic inhalacje.Na kaszel polecam wywar z majeranku:) I zdroweczka zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Dziękuję bardzo za rady, napewno cos wyprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatekczerwca: tez jestem w 20 tyg i wczoraj zlapala mnie goraczka, zbilam ja apapem, dzisiaj rowniez. Chociaz mimo wszystko boje sie czy dziecko nie ucierpi na tym( na goraczke, bo paracetamol jest bezpieczny w ciazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiącakrólewna ja też mam termin na 27 czerwca, ja liczę sobie od badań prenatalnych i dziś wypada ostatni dzień 15tc, a byłam w czwartek u gina i z wymiarów dziecka mówił że termin będzie około 5 dni wcześniej czyli 20-22 czerwca, w 20tc mam połówkowe USG i tez się jeszcze pewnie coś zmieni, a dzidzia i tak się pojawi wtedy kiedy będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca ja na katar robiłam inhalacje z szałwii tylko nie wolno jej pić bo może wywołać poronienie ale do inhalacji spoko ja zrobiłam 2 razy i katar przeszedł, a na gorączkę weź paracetamol, życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Flavia wdlug poloznej w poniedzialek konczy sie 18. Wedlug usg konczy sie 16. Termin wg.poloznej mam na 7 czerwca a z usg lekarz mowil 23. Ostatnia miesiaczke mialam 31.8 do 4.9. Dzisiaj zastanawialam sie nad przeszyciem kilku guzikow, ale jeszcze poczekam. Dzis juz moj m stwierdzil ze widac jak sie odrobine zaokraglilam ;) Ale wydaje mi sie ze pod pepkiem brzusio mi wyskoczyl juz dosc wyraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Sislika nie wiadomo kiedy miałas owulacje, dlatego taka rozbieżność, ponad dwa tygdnie :) moja ostatnia miesiączka była 29 sierpnia, a cykle mam 30 dniowe i termin wyliczone z om na 5, z usg na 3 czerwca.:) dziewczyny, moje dziecko w brzuchu zaczyna szalec, zaczyna mnie najnormalniej w świecie kopać i ewidentnie mu sie nie podoba jak siedze! chyba ma za mało miejsca wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojutrze zacznę 17 tydzien,brzuszek mi urósł,noszę spodnie ciązowe.dzisiaj w kosciele musiałam siedziec bo ciągle robiło mi się słabo.kolezanka dała mi dzis piękną rozową wanienkę do kąpania orz worek ciuszkow dla noworodka,głownie dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
aj flavia piekny, no nie, to ja patrząć na twój, nie mam go w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Agata niestety ale cale zycie mialam problem z miesiaczkowaniem. A na poczatku 2013 postawiono mi diagnoze pco, czyli zespol policystycznych jajnikow. Wiem ze przed 24 wrzesnia na pewno doszlo juz do zaplodnienia, bo gdy moje cialo nie mialo objawow @ gin kazal mi na kilka dni wczesniej wziasc luteine na wywolanie. A ja juz nie dostalam @. Dlatego chyba data porodu jest gdzie w polowie czerwca ;) a wiec jutro konczy sie 17 tydzien. Flavia slicznie wygladasz ja nadal mam brzuszek nisko. Jak mi sie uda tto wrzuce wam fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
dziękuję:) no dzidzia chyba będzie duża. wstawcie swoje bo nie mam porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Flavia bardzo piekny brzuszek masz:-)ja 16tc i mam jeszcze malutki ale juz odstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mój rośnie od góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a uwazacie że mój jest nisko czy wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ja uwazam ze ani nisko ani wysoko, w sam raz:) mysle ze moj podobnie rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
cześć mamusie, mnie też niestety dopadło przeziebienie, goraczka na szczescie 37,1. piekny brzuszek. ja mimo że szczupła to wogole nic a nic nie mam. Ciekawe kiedy zacznie być widoczny ;) Która i w którym tyg dowiedziała się o płci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja w 13 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×