Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Ja czekam na wyniki posiewu i wtedy sie okaze. mnie ostatnio taka Pani wpychala na początek kolejki,w Tesco,ja czerwona jak burak a ona z końca kolejki wyrwla mój wózek i sie przepychala mowiąc ze to moje prawo,ze ona wie jak to stać z brzuchem... Ale ja sie bardzo zawstydzilam cala ta sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asiu,ale to racja,tez kiedyś latalam tylko w butach na obcasie i jak kupilam sobie baleriny to nie umualam chodzic a stopa tak bolala,ciągnęła od spodu... Jak ci dobrze to czemu z tego rezygnować,tylko uwazaj żeby sie nie przewrócić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ale mnie zmoglo nawet nie wiem kiedy usnelam :-) ją jem codziennie lub co drugi dzień mleko z płytkami na śniadanie pomimo że sama jestem na białko uczulona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
A odnośnie pokoju naradzie mała będzie spać w naszym pokoju bo pokój przeznaczony dla niej jest na dole a nasz na górze i byłoby to nie wygodne w lecie mąż kupi płyty gipsowe pomaluje i będzie git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku ciąży dostałam od lekarza taką broszurkę jak się powinnam odżywiać i tam było napisane żeby pić trzy szklanki mleka dziennie. Ciekawe jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, apropo ubezpieczenia PZU(prywatne zakładowe) leżałam 2 razy w szpitalu,od 31.10 do 04.11, i , 06.11 do12.11 to będe miała liczone za 11 dni?,jade w środe złozyć papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MLEKU ... : wogole z tym piciem mleka to jakis mit, owszem takie mleko niepasteryzowane od krowy moze i ma wapn wit d oporcz tluszczu ale mleko w kartonach ma sladowe ilosci wapnia tak samo ser bialy ,o wiele bardziej oplaca sie jesc ser zolty on jest zrodlem wapnia mleko to tylko cukier i tluszcz , w dodatku czesto jest nietolerowane przez organizm uczula , zageszcza wydzieliny itp Na studiach pamietam jak mialam zajecia z babką ktora ma swoj gabinet dietetyczny i leczenia otylosc***ania dr hab L. Ostrowską jak wspominala o mleku tym dla nas dostępnym nazwala go BIAŁĄ WODĄ :) mysle ze wie co mowi :) ja ogolnie mleka nie toleruje nie pije go itp a wapn mam na gornej granicy normy wiec chyba powinnam miec niedobory tego pierwiastka nie pijac mleka i produktow mlecznych , jem tylko ser zolty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałam nic przeciwbólowego ; ( znieczulenie dawno zeszło w zasadzie nie jest tak źle tylko mam wrażenie że mam całą spuchnieta buzię do tego jestem tak strasznie przeziębiona .... ; ( macie może jakiś sposób na katar ?? On mnie wykończy ; ( jeszcze pół dnia spędziłam u teściowej bo m musiał do pracy i mnie uszczesliwil faktem że mnie i synka tam zawozl abym nie była sama w takim stanie. ... a nie czuje się tam na tyle komfortowo aby np się położyć ale już jestem w domQ i odpoczywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Wiekszosc dietetyków nie poleca mleka,ale ja ostatnio mam na nie znaja i pije od czasu do czasu takie zimne z lodóweczki:-) maminia to trzymam kciuki żeby nic nie bolało. maz wlaśnie jakiś film włączył więc zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wyniki mam prawidłowe i bardzo sie cieszę.Musiałam zrobic : mocz morfologie hiv wirusowe zapalenie wątroby typu C kiła tarczyca próby wątrobowe Moja bratowa miała dzis cesarkę w 32 tyg.synek 1.950 kg.Wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka to super ze z dzoieckiem wszystko dobrze.mnie m wkurzyl i poprostu mam dosyc.poszedl do sasiada i mnie zostawil sama na cale popoludnie a oni piwo pili.juz nie moge,siedze sama w pokoju jak kolek.a on zamiast posiedziec ze mna porozmawiac to siedzi z sasiadem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminia - kup sobie sinupret bierz 3x2tabl lub 2x2 i np otrivin dziecieca dawke chyba 0,25 to mozna na katar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dziewczyny rozpisaly :-D Ja mleka dziennie tyle spozywam co w owsiance. Najlepsze jest migdalowe, ale kupne zawiera chyba 0.5% migdalow, poza tym sama chemie, a jakbym chciala w domu robic to chyba bym stowe tygodniowo wydala na samo mleko! Jogurtow nie lubie, chyba ze naturalny. Teraz lekarz podejrzewa, ze mam chora tarczyce, pobral krew, wyniki maja byc koncem tygodnia. Dodatkowo dostalam ten malutki monitor serca, bo puls dalej szaleje. Mam udokumentowac prace serca przez 24 godziny I odniesc z powrotem. Jestem zmeczona, bo w pracy urwanie glowy I tylko marze o tym, zeby isc spac. Oczekujaca, wiem co czujesz. Moj kochajacy maz wybral sie w sobote na impreze urodzinowa, a ja w srodky nocy musialam robic za taksowke dla niego I kumpla!!!! Dodam, ze caly weekend pracowalam. Teraz skacze kolo mnie, przeprasza I po pietach caluje, ale ja sie dalej nie odzywam, niech ma za swoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama3chlopcow ja nie odezwe sie do nmiego slowem poprostu tak mie wkurzyl ze szok.ja rozumiem pojsc raz na tydzien ale nie co drugi dzien.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to denerwujace tez mam nerwa jak maz gdzie wychodzi , dlatego ciesze sie ze chociaz pracuje heh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mama3chłopców o co chodzi z twoim pulsem ? Ją zawsze miałam puls ok 80-90 a teraz to 100 kilka razy się zdążyło nawet ponad 110 nigdy się tym nie przejmowalam. Czasem faktycznie czuje swój puls wszędzie na ciele . To coś groźnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia ja ciagle mam puls praktycznie ponad100 dzis mialam jak nigdy75.lekarz mowil ze troche za duze ale juz sama nie wiem.asik ja to chcialabym pracowac i zastanawiam sie czy jak podchowam dziecko to poszukam pracy.szlak mnie trafia siedziec samej.wczesniej a to za granica bylam a to pracowalam studia i ciagle mialam zajecie a teraz to nie moge.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Mamina to znieczulenie u dentysty to jakie mialas? Jakies specjalne czy normalne? Zaczyna.bolec mnie zab i do usuniecia jest. Chcialam czekac do czerwca ale nie dam rady chyba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
kruszynka tak będziesz miała zapłacone za 11 dnia tylko że to będą dwa osobne zgłoszenia :) ale to nie ma znaczenia jeśli chodzi o kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
Dziewczyny caly czas bolal mnie paznikiec, myslalam ze go uszkodzilam jak chodzilam w szpilkach.. maz patrz i stwierdzil, ze jest wrosniety :o Matko co za bol przy usowaniu !!! Sama nigdy bym sie nie kapnela.. Odnosnie pulsu to mam zawsze ponad 100, przeważnie 120. Leczylam sie 8 miesiecy na tachykardie z pozytywnym skutkiem, a teraz mam lekki nawrot i nawet zadnych lekow brac nie moge :o Ewentualnie meliska i masaz tetnicy szyjnej. Mam nadzieje, ze to nie będzie przeciwskazaniem do rodzenia sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19magda91 miałam wstrzykiwane znieczulenie nie w maści i było to niby normalne ale czyste bez żadnych dodatków nie pamiętam nazwy normalnym pacjenta robią mieszanki a kobiety w ciąży dostają 100% czysty. A i podobno najlepiej jak trzeba już rwac to w drugim trymestrze tak mi pani doktor powiedziała. Nie było tak źle bo nie bolało samo rwanie tylko ta nie wygoda bo ja miałam 8 górna i sam dyskofort ułożenia był średni. A później tylko myśl aby cos zjeść bo nie mogłam przez ból nic zjeść od wczoraj a teraz nadrabiam ;) bo nie trzeba czekać ;) Ale jak masz do rwania to teraz masz też okazję aby nie czekać bo np. Ja myślałam że mam do zrobienia a nie do rwania ale dzięki temu że jestem w ciąży zrobili mi to od razu.a normalnie trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja właśnie pożegnałam gości:)zjadłam chyba 7 kanapek i kilka czipsów;) mąż stwierdził,że przytyły mi uda, nie tylko brzuch.powinien mówić, żem piękna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2014, ja momentami mam puls w granicach 140, w dodatku nieregularny. EKG wykazalo lekka arytmie, wiec na wszelki wypadek lekarz chce monitorowac. W ciazy puls moze byc wyzszy nawet o polowe, czyli jesli przed ciaza mialas puls w granicach 70 to teraz 100 czy 110 nadal jest w granicach normy. Oczekujaca, facec***otrzebuja klarownych instrukcji, inaczej sie gubia. Powiedz mezowi wprost, ze jest c**przykro I nie chcesz go uwiazac w domu, ale co za duzo to niezdrowo, moze podziala. Dobra, laski, ide spac, bo jutro znowu musze wstac o 5.20 :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dzięki mama3;-) 33 mi poszło głównie w uda ale staram się nie przejmować bo teraz nic z tym nie zrobię... Maz przywiozl lozeczko od znajomego fajne. Zwykle szczebelkowe z materacem ale zwykły kupimy nowy. Lozeczko umyje i będzie git;-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Czy was tez tak swedza nogi wieczorami? Wczoraj jakby mi sie noga paliła od kolana w dół. Malejstwo okropnie uciskac. Na usg gin. mi pokazywała jak jak leży na tętnicy. I jak siedze i pozniej wstaje to takie kłucie w krzyżach. Musze uważać na każdy ruch. O lezeniu na plecach mogę zapomnieć bo przy kazdym ruchu bol niesamowity. Praca na zgietym kregoslupie też odpada. Czuje sie jak stara babcia. Ktos mógłby powiedzieć ze sie nad soba rozczulam. W poprzedniej ciąży tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.mnie od rana glowa boli chyba cisnienie nietakie:/do m sie nie odzywam.zaczal przepraszac a ja nic.jutro moja mama wraca z zagranicy pojade pogadac z nia.wy tez czasami macie dosyc swoich mezow?ja juz czasami niemoge tak mnie denerwuje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja chyba będę chora bo oczy mam już szklane, mam katar i gardło boli... i w ogóle do jakiego ja mam lekarza iść do rodzinnego ? i jakie mi da zwolnienie 100 % czy 80 % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle źle spałam,kości mnie bolały.Oglądam na pr.2 pytanie na sniadanie i będą mowic kiedy obrzęki w ciązy są niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzalam o tych obrzekach ale malo co mowili.sprobuje z ta woda zeby polexec moze akurat troche zejda.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×