Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kasia2014
Ją byłam ale bez znieczulenia bo było nowe lekarstwo i mówiłże nie mam nerwu to po co. Ale można znieczulac tylko bez lidokainy jest takie specjalnejdla ciężarnych. Ją widzialam że niektóre z lidl są zapisane przy szyji ... pojadę to ocenimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Tak mówisz Kasia? No to fajnie:-) jutro trochę poszalejemy:-) u mnie Staś hasa cały dzień.lubię to bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
Czerwcowka a dokladnie skad ?? Ja sie zastanawiam czy cenowo duzo się różnią wkladki laktacyjne i chusteczki nawilzane ( w lidlu, a drogerii). Nie wiem czy mam leciec do Lidla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja to bardziej po ubranka,ale zobaczymy co ciekawego wpadnie do koszyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jutro wszystkie do lidla gonimy:)ja mam w planie tez kupic spiochy body i moze spodenki i bluzke i zastanawiam sie czy kupic kocyk bo jeden mam taki ladny i szkoda bedzie mi go brac tak kolo domu.a sasiadka ma wlasnie taki i chwali sobie.mi nogi dzis okropnie popuchly.wiecie co ogladalam porod naturalny i cesarke i nie wiem czy ja wytrzymam.wlanczalam filmiki o kapieli ubieraniu noworodka.nie wiem czy sobie poradze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie filmy są fajne ale na cele instruktażowe ;) nie ma co się bać i obawiać że się nie da ;) jak już maleństwo będzie na rękach to wszystko samo przyjdzie a więc oczekująca strach ma tylko wielkie oczy ale naprawdę nie masz co się obawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekująca mam to samo. Poród jakiś przeżyje nie ją pierwsza nie ostatnia, ale co będzie w domu...też się boję wszystkiego,mam nadzieję że podolamy wszystkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamina strach bedzie napewno ale jak patrzylam na matke ktora tuli swoje dziecko to cos pieknego az lzy w oczach staly.flavia ja szyjke mam nie za dluga od poczatku ciazy ale gin mowi ze sie nie skraca i jest na swoim miejscu wiec niema paniki.staram myslec sie pozytywnie.wogole dzis jak zobaczylam ze mialam62cm dlugosci to nieumie sobie wyobrazic jak ja w brzuchu sie miescilam:p oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi Gin. nic nie mówiła o długości szyjki tylko ze wszystko zamykane. Wspominała o łozysku tylko nie zapamiętałam czy mam łożysko przodujace czy z przodu a to czytałam różnica duża. Czytałam o tym dopiero po wizycie więc wtedy nie pomyślałam zeby dopytac. Co do zakupów w lidlu to te spioszki mi sie podobają ale do miasta sie nie wybieram więc pewnie nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kochane, dacie radę bez problemu ze wszystkim!:-) ja mam młodszego o 14 lat brata i jako młoda nastolatka robiłam przy nim dosłownie wszystko,to jakoś intuicyjnie na pewno przyjdzie:-) ja juz po zakupach w ludlu,troche spodenek dresowych i kompleciki-beżowy i marynarski,weluru nie kupowałam,bodziaków tez nie,za to proszki tanie i dodatki,typu chusteczki,waciki... Ale ludzi bardzo dużo o 7 rano!!! Większość o dziwo tatusiów:-) milego dnia!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym z chęcią kupiła ten komplecik welurowy ale sama nie pojadę, a męża po pracy juz nie chce gonic do miasta. Dzisiaj od 4 nie spałam, miałam takie wzdęcia że brzuch bolał, ogólnie słabo mi wszystko pracuje, kiedys mogłam jesc i chipsy i frytki smażone nawet na noc i było ok. Teraz strasznie uwazam ale czasem się zachce i wczoraj zjadlam o 18 pół paczki chipsów no i noc do d**y, wzdęcia kręcenie w brzuchu, ostry smak w gardle nie mogłam się go pozbyc. Więcej nie zjem jak mam tak cierpiec. Ogólnie znowu kilka razy stwardniał mi brzuch a juz było tak dobrze. Nie wiem czy lekarz dobrze zrobił że nie zapisał mi żadnych leków tylko tą luteinę i nospę. po magnezie mam gazy i wzdęcia więc nie biorę. wydaje mi się ze powinnam dostac coś jeszcze na ten twardniejący brzuch, fakt rzadko się zdarza ale się zdarza. Czasem mylę to z ******* dziecka juz sama nie wiem, macie czasem wrazenie że ktoś w brzuch włożył wam kij? bo ja mam ostatnio takie uczucie, czuje dwie wypukłosc*****obu stronach brzucha które rozciągają się na boki aż przeszkadzają w leżeniu i nie wiem czy to skurcz czy to dziecko się napręża. zielona w tym jestem. I powiedzcie mi jak to jest jesli chodzę na nfz i pójdę np prywatnie do innego lekarza na konsultacje to pózniej mogę spowrotem chodzic na nfz czy juz muszę prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia te welury moim zdaniem Malo ciekawe wiec nie masz czego zalowac:-) my w sobotę bylismy i znajomych to potem mialam takie wzdęcia, tak mnie w brzuchu kłuło,że ledwo mogłam iść,ale przeszlo i przeżyłam:-) mi też czasami twardnieje brzuch, cos kłuje,pobolewa,niewygodnie...ale naprawdę moim zdaniem nie ma co panikować,to zupełnie normalne. troche dziwi mnie to,ze masz nakaz całkowitego leżenia,jak gadam z ciężarówkami to jest wiele z o wiele krótszą szyjką a normalnie funkcjonują...zresztą ja się nie znam... ja codziennie rano zaczynam dzien od prysznica, potem balsamowanie, suszenie włosów i makijaż delikatny,a co! To że ciężarówka to nie znaczy że od razu bee..dzieki temu czuję się lepiej a mąż bardzo uśmiechnięty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny aaz mnie trafi szlag z tą reklamą bonduelle :/ nie da się jej zamknąć i zasłania 1/3 wpisów wrrrrr Wy też ja widzicie? jak mam się jej pozbyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia mozesz chodzi i tu i tu nic z niczym nie koliduje i nie ma problemu :) , ja tez bylam prywatnie na usg moze idz prywatnie i sie dowiedz czy jest sesn zebys tak lezala ciagle jak wszystko jest ok i tak naparwde ta szyjka nawet w tym krytycznym momencie nie byla zla , to mozesz nie ma to sensu az tak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka ja nie mam reklam bo sobie kiedyś zablokowałam, niestety nie pamiętam jak to się robi, musisz sobie znalezc temat na kafe bo pamiętam że ktoś mi własnie pisał, też miałam z tym problem i wkurzało, teraz ani jednej reklamy:) Ewinka- te wzdęcia są masakryczne aż jelita bolą, juz kiedys sobie mówiłam że lepiej nie jesc chipsów ale taki mnie wczoraj smak naszedł i pożałowałam. Nie wiem od czego zależy z tą szyjką, może chodzi o to że ja mam miękką? nie znam sie na tym. mnie wypuścili że szpitala pod warunkiem ze będę leżała, pózniej niby było ok ale ze jestem nadgorliwa to dalej leżę, a teraz znowu zdarza się że twardnieje. Asik- mam zamiar isc prywatnie, znajoma poleciła mi dobrego lekarza tylko właśnie zastanawiałam się jak to wygląda myślalam że jak się rezygnuje z jednego to trzeba juz chodzic do tego drugiego. A mi zalezy na nfz to mam wtedy recepty na leki darmowe usg a bez recepty zwykła luteina kosztuje prawie 50zł. Tak pytam bo ja z lekarzami do tej pory nie miałam do czyenienia, prawie nie chodziłam ledwie raz na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwód mojego brzuszka 96cm, czyli 17cm na plus:) widac, że maleństwo rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna spokojnie ,to gdzie chodzisz prywatnie to tylko i wylacznie Twoja sprawa nfz nic do tego nie ma ale lekarz prywatny tez pisze normlanie leki na znizke wiec o to sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Flavia, ja chodze prywatnie i myslalam, ze te wszystkie badania tyle kosztuja, a jestem już w 24 tygodniu, płace za wizyty 80 zł z usg, mam fachową opieke i owszem, za krew i mocz płace, ale krew morfologia 6, mocz 3, te dodatkowe sa drozsze, ale ja wszystkie zrobilam jeszcze na nfz na poczatku ciazy, takze czy ja wiem, czy to jakas wielka strata ? a luteine masz tylko na recepte, i wszystkie leki na bazie progresteronu, chyba, ze lekarz wypisze na 100%, bo to od niego zależy.A mozesz chodzic na nfz i czasem isc do prywatnego zobaczyc, jak sie bobasek czuje, nic z niczym nie koliduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co juz mam nerwa. pisałam wam że w sobote wygrałam aukcje za 81zł dużą paczkę ubranek dla chłopca. Napisalam do tej osoby maila że w pn chcę wpłacic pieniądzę i proszę o jak najszybszą wysyłkę. Pózniej zobaczyłam że nie ma nigdzie numeru konta więc dzwoniłam wczoraj 6 x nie odbierała. dzwonie dziś też nie odbiera albo coś piszczy nie wiem czy zajęte czy się rozłącza, na żadnego maila mi nie odpisała a widziałam że się logowała i ja teraz nie wiem na czym stoje. wiem że mozna jakoś wpłacac kase przez payu ale nigdy tak nie wpłacalam. zawsze bezpośrednio sprzedającemu na konto płaciłam a z tą kobietą nie ma kontaktu i już mnie to wkurza. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy robi to specjalnie czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
przez ten pay to jest szybsza wpłata bo klikasz płacę i od razu przelogowuje Cie na konto, a tam tylko klikasz płace, nic nie wpisujesz w żadne rubryczki, ale ja bym narazie nic nie robiła, skoro sie tamta nie odzywa, zebys pieniędzy nie straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tego się boje żebym nie straciła kasy. ja na tej karcie płatności coś naklikałam i teraz mam tak: płacę przelewem tradycyjnym status- rozpoczęta Zdefiniowałeś płatność, czekamy na informację z banku o zleceniu wpłaty. No i nie wiem gdzie mam wpłacic te pieniądzę na jej konto czy na payu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
wybrałaś sposób zapłaty-przelew i teraz musisz go dokonać, możesz i przez pay i normalnie, jak Ci wygodniej, ale narazie to zostaw, poczekaj, az sie odezwie do Ciebie, możliwe, ze u niej można płacić tylko przez pay, dlatego nie widzisz tego numeru konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamusie. Mnie ta reklama tak denerwuje, że masakra. Macie rację nie da się jej zamknąć, ja już wstałam szybki prysznic, włoski. A teraz zjadłam śniadanko z mężem. Zazdroszczę wam trochę tych zakupów, ale jak jedna z nas napisała ( przepraszam ale nie zapamiętałam nicka ;) na 100% nie znam płci. Czekam za tydzień wizyta, maleństwo rano i popołudniu się odzywa, nadal mnie tylko łaskocze. Ale to nie szkodzi, ja mam 4 kg na plusie. Nie wiem jak was, ale muszę dziś wrócić do pracy, a tu jak na złość po tygodniowym zwolnieniu nie przeszedł mi katar do końca, a i opryszczka się chyba buduje. Ale co tam :D czuję się fantastycznie, gdy widzę bobasy i nie mogę doczekać żeby zobaczyć swojego. Flavia a może wystarczy Ci trochę odstresowania się od ciągłego analizowania. MI też potrafi stwardnieć brzuch, owszem może i raz dziennie, ale lekarz kazał się tym nie przejmować bo psychika bardzo na nas teraz działa. Wiem że Tobie twardniał dużo częściej, ale skoro teraz tylko czasem, to rzeczywiście nie myśl tyle. Jak jedna z mamusiek napisała zrób make-up, ładnie się ubierz, popracuj nad fryzurą i zobaczysz że dużo lepiej się poczujesz. Buziaki dla Ciebie i maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisilka dzięki za miłe słowa. chciałabym z chęcią wielką się ładnie ubrac i gdzies wyjsc ale boje się ryzykowac, bo jak pochodzę to brzuch mnie ciągnie i czuje się taka cięzka. mimo ze przytyłam nie tak dużo 4,5kg to mi się wydaje jakbym wazyła z tone a mój brzuch drugą tone:) mam pytanie jeszcze o te allegro bo wczoraj dzwoniłam do tej kobiety pierwszy raz i był normalny sygnał ale nie odebrala, pózniej juz cały czas pipczało tak jakby zajęte a przecież to nierealne pół dnia i dziś jak dzwonię to znowu pipczy juz od ponad godziny, czy to znaczy że ona zablokowała mój numer jak dzwonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ją byłam parę minut po 8 i było strasznie dużo ludzi. Trochę kupiłam bo nie miałam nic kompletnie. Były kobiety co miały pełne wózki. Mam kilka kompletów body i kaftanikow skarpetki. Jestem zadowolona. Jak wychodziłem że sklepu to już prawie nic nie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w laboratorium zrobić różne wyniki które zlecił mi lekarz i zapłaciłam 149 zł.Ostatnio zapłaciłam za inne wyniki 110 zł.Ja chodzę do dwoch lekarzy.Jeden na NFZ a drugi prywatnie.Nie mam bezpłatnych wynikow,za wszystkie muszę płacic.Mąz popołudniu odbierze wyniki.Za tydzien obciązenie glukozą i narazie spokoj z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Czesc dziewczyny ale w weekend sie rozpisalyscie. Ja do lidla nie ruszam bo jeszzce plci nie znamy, ale 14 lutego mam wizyte to moze malenstwo sie pokaze ;) i mam nadzieje ze szyjka sie nie skraca u nas dzis piekna pogoda niebo blekitne, cieplutko czuje w powietrzu wiosne a tu zapowiadaja pod koniec lutego mrozy ;( czy jest tu jakas ciezarna z trojmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- ja też mam zagrożoną ciążę,nakaz leżenia,nawet sam mi gin.zwolnienie wystawił, pytał czy wolę w szpitalu czy w domu leżeć.oczywiście wybrałam dom, bo w szpitalu podaliby leki rozkurczowe,z tą różnicą,że w kroplówce.to słowa lekarza. teraz jak już nie wymiotuję to kręce sie po domu,gotuję czasami,zmywam i czasami leżę:)zwłaszcza jak twardnieje i ciągnie brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny a wiecie jakie jest "prawidlowe" umiejscowienie lozyska. mi lekarz na karcie wypisowej ze szpitala zapisal ze lozysko formuje sie w dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
AIK- też poznam szczegóły o dziecku 14 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×