Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

niestety problem z szyjka na sporo kobiet ale tez więkosc z nich donosiła do terminu więc mam nadzieje, że i nam się uda. Ja tez leżę, w następną srodę mam kontrole oby wszystko było dobrze, bo nie chce znowu do szpitala, mi tez podawali tylko rozkurczowe. a czesto ci brzuch twardnieje? jakie masz wtedy uczucie bo ja mylę twardnienie brzucha z mocniejszymi ******* dziecka. Ja chciałabym wytrzymac jeszcze z 3 miesiące jak to przejdę to juz spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
33 ona to bedziemy mialy walentynkowy prezencik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
jolka kolka i co lekarz powiedzial ze to prawidlowe umiejscowienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
prezencik;) twardnieje chyba od gazów;) chociaż odróżniam już twardnienie z bólem nietypowym,że ta nospa receptowa nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja mialam w 2 tygodnie temu codziennie wieczorem twardnienie brzucha, raz to tak mi stwardnial ze zrobila sie z prawej strony kula, w zeszlym tyg juz nic sie nie dzialo ale tez rzadziej czulam ruchy dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Flavia zadbaj o siebie, niech ktoś zmieni C***ościel i nawet połóż się do łóżka. Na pewno lepiej się poczujesz. :) Co do twojego kłopotu z allegro to możesz napisać o obsługi allegro oni C***omogą. Skontaktują się ze sprzedającym, też kiedyś miałam taki problem, pomogli mi bo akurat sprzedającemu padł serwer a oni znaleźli sposób na skontaktowanie się z nim. Myśl pozytywnie, dobrze będzie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Czy są tu jakieś dziewczyny z trójmiasta i okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tylnej ścianie jest prawidłowe umiejscowienie łożyska,w kazdej ciazy mialam na tylnej. Flavia,daj sobie spokój z tą paczką ciuchów,to może byc naciągaczka.W lupexie kupisz ciuszki po 1-3 zł.Ja dzisiaj kupiłam piękne sandałki dla synka rozm.28,jak nowe za 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam łożysko na tylnej scianie. juz się z nią skontaktowałam i jutro wplacę pieniądzę. mi się właśnie wydaje że to fajna okazja bo wychodzi właśnie troszkę ponad 1zł za sztuke a ze zdjęc widac że są fajne ubranka. W lumpku tez kupuje mam dużo fajnych rzeczy ale nie miałam własnie pajacyków body i takich różnych teraz dokupilam tą paczkę i zostanie mi jedynie wyprawka do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
u mnie na obiad chudziutkie mielone ze skręconej łopatki i......budyń śmietankowy.ostatnio mam potrzebę jedzenia mleka i smaku śmietankowego:) zmiotłam schody,bo pada rozciapciany mokry śnieg jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
A u mnie świeci sloneczko, jest cieplo i przytulnie :) chyba cisnienie jest niskie bo jestem dzisiaj taka dziwna :o spac mi sie chce i jestem taka snieta.. Dzisiaj mam taka chcice na slodkie, ze nie moge sie opamietac.. zamiast slodyczy zjadłam banana, jablko, pomarancze :D i nadal mnie ciagnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się zachciało słodkiego zjadłam czekoladę z nadzieniem truskawkowym. mam też pomarancze ale to pózniej. moja mama dziś znowu narobiła zakupów bluzeczka welurowa ładny kolorek bo jasny seledyn, półśpiochy, 2x spodnie dresowe brązowe i zielone, kocyk niebieski i 2x paputki takie śmieszne jedne nowe bo jeszcze z metką. moje dziecko juz ma tyle ubran że chyba częsci nie założy a mama caly czas dokupuje:), mówi że nie może się oprzec jak to są takie słodkie rzeczy a kosztują po 2-3zł:) troche ją rozumiem bo gdybym codziennie była w mieście to pewnie też bym kupowała;) u nas na obiad dziś bitki ze schabu makaron i buraczki, z chęcią tez bym zjadła budyń ale po nim mam biegunke. dzis mnie troche kręgosłup pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
U mnie też wiosnę choć nie za ciepło, ale pięknie. Posprzątałam autko i lezę mała daje teraz popalić...:-) wydaje mi się że jak jestem w ruchu cały dzień i potem się położę to moja zaczyna się wtedy wiercic . Czekam az mąż wprawi okno i zrobimy garderobe to znów będzie trochę sprzątania i układania:-) ale to pewnie w marce/kwietniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
a jak to jest z tym mlekiem, podobno w ciazy nie mozna za wiele go pic bo dzidzia moze nabawic sie skazy bialkowej. slyszalyscie cos o tym ja niestyty slodyczy musze unikac mam po nich zaparcia, nawet 1 batonik dziennie powoduje ze na nastepny dzien nie ma wyproznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia mi gin mowil ze jak brzuch kilka razy na dzien twardnieje to wporzadku.mi sie napina brzuch ale wtedy dziecko sie przemieszcza.ja bylam w lidlu kupilam proszek,waciki spiuochy welurowe spodenki2 i2body skarpetki i herbatke na laktacje bo w aptece kosztuje30zl.pozniej pojechalismy do baru i zjedlismy frytki zapiekane a teraz leze i odpoczywam:)ja juz wiecej ubranek niekupuje wystarczy mi na pol roku.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mrowce byla promocja na pampersy ale nie kupowalam.teraz trzeba myslec nad reszta rzeczy dla malucha ale to dopiero w marcu bede kupowac lozeczko wozek i wszystko co potrzebne.a co do lozyska to mam na przedniej scianie i mowil gin ze ok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik mi sasiadka kazala pic 1szklanke dziennie tak jej gin zalecila bo pozniej dziecko moze mleka nie tolerowac.ja jem codziennie platki owsiane na mleku bo samego nie wypije.wiec chyba mozna skoro lekarze zalecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no ja pije codziennie kawe zbozowa z mlekiem i jem jogurt, czasem mam ochote wypic duszkiem szklanke mleka ale mi z kolei sasiadka powiedziala aby z mlekiem nie szalec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam usg 14 lutego :) polowkowe ale plec juz znam ;pp dzis mialam zly dzien dostalam mandat za parkowanie pod praca gdzie parkuje tak samo od 4 lat , no i wszystkie ,moje kolezanki tez dostaly a wlasciwe wezwanie do strazy miejskiej niech ich szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no to troche nas na tego 14 lutego czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
dziewczyny a jaki kolor bedzie mial pokoik dla Waszego malenstwa, my na dniach chcemy malowac a ja nie mam pomyslu na kolorystyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie wróciłam od stomatologa a raczej od chirurgia :( skończyło się na wyrwaniu zeba :( ale przynajmniej nie boli :) zobaczymy wieczorem jak znieczulenie przestanie działać ... czy ja ten zabieg muszę zgłosić lekarzowi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie ma tk zwiazku z ciaza mozesz powiedziec nic nie zaszkodzi jak sobie odnotuje, a co do pogody u mnie sypie snieg od rana koszmar!!! juz bylo czuc wiosne a tu sypie bez opamietania ludzie juz mam dosc tej zimy nie cierpie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziewczyny-to macie takie walentynkowe badania:-) będę o Was myślała w ten dzień:-) u nas ladna pogoda,chociaż od rana padalo to teraz świeci slonce:-) Asik zmieniłaś juz buty?;-) nasz pokoik będzie biało szaro żółty,dużo fajnych inspiracji pieknych jest w Internecie,ale ogólnie pastelowe kolorki... zrobiłam rosolek,ale taką mialam ochote na grzech,ze wycisnęłam sobie bitą śmietanę prosto do buzi,mniam!!:-) powiedzcie czy bardzo widać Wam brzuszki,tak,że Np.przepuszczają Was w kolejkach? Spotykacie się z życzliwością czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamina a dostałaś jakieś leki przeciwbólowe jak znieczulenie puści? Współczuję...bo pewnie troszke poboli.. nigdy nie miałam wyrywanego zęba,chociaz moje ósemki sie do tego nadają,ja to oanicznie boję się dentysty,jak Male dziecko... Dlatego regularnie chodzę na przeglądy i dzięki Bogu póki co wszystko zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Czy któraś z Was ma źle wyniki moczu? Bakterie? Białko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka - nie zmienilam ale dlatego ze wczoraj poszlam na spacer w plaskich butach i tak mnie noga bolala ze myslalam ze nie wroce , porpostu moje nogi chyba nie sa przystosowane do niskiego obuwia :D czekam na koniec zimy i bedzie latwiej jakies wygodniejsze znalezc buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białka nie , ja mialam leukocyty i krwinki czerwone i bakterie na bakterie to zrobilam stopien czystosc***ochwy wyszedl ok wiec bakterie byly z dróg moczowych polykalam urosept wit c , ale jakies tam dalej sa , na poczatku ciazy mialam problem to odrazu posiew moczu robilam ale nic nie wyszlo ja mialam czeste infekcje a posiew jalowy wiec sie nie przejmuje :) ale trzeba miec reke na pulsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi jeszcze nie zdarzylo sie zeby ktos mnie przepuscil w kolejce a brzuszek widac ale mam nadzieje ze zmieszcze sie w kurtce do konca zimy:p ja mialam pojedyncze bakterie w moczy i mialam antybiotyk i takie tabletki i po2tygodniach juz niebylo sladu.a bialka nie mialam w moczu i mam nadzieje ze niebede miec.alez mi pic sie chce ciagle.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×