Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Raczej po porodzie z opowiesci kolezanek to sex nie istnieje ciagle niewyspanie zdenerwowani zmeczenie 6tyg pologu cicho zeby dziecka nie obudzic heh chyba ze mowicie o pozniejszych etapie :) wiec lepiej korzystac teraz poki jestescie sami ja wolalam sex z przed ciazy maz tez :)asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
-mój mąż też chrapie, zawsze go szturcham,ale to pomaga na krótko, - moja mama gwiżdże albo klaszcze,żeby tato nie chrapał- bo tato jest mistrzem w chrapaniu,ciężko pracuje fizycznie co do sexu- ja też jestem spięta, niewygodnie mi i jakoś dziwnie, ostatnio biednego męża zaczepiłam skoro świt...można się bawić,ale nie z penetracją;) On to rozumie i nie męczy mnie całe szczęście :) zresztą mam ciążę zagrożoną,obecnie tfu tfu już nie przyjmuje leków na podtrzymanie- jednak strach jest:( dzidzia kopała mnie wczoraj może do 23:00,szaleństwo weekendowe hehe miało imprezę jak czytałam książkę akurat PS.Często robicie siku?ja czasami na zapas robię siku,wolę nie trzymać, bo bakterie się namnażają tak słyszałam, no i trochę mnie ciśnie na pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Mamusie. Moje libido siega nieba. Nawet m mowi zebysmy tylko wytrzymali takie tempo ;) :D Mamona i justy jutro zaczyna sie 22ty. A 17 lutego mam wizyte u gina mam nadzieje ze juz na 100% dowiemyy sie ze chlopiec ;) :D mi na szczescie nie puchna nogi ani rece. Ale macie racje wciagam lodowke jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o dziwo wogole nie mam wzmozonego apetytu mialam tak przez kilka dni ale to chyba tak jest ze jak sie siedzi w domu to sie wiecej je i z nudow ja w pracy wogole zapominam o jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Hej, ja mam zakaz seksu, przez to lożysko bardzo nisko, brzuch mi trwardnieje i czuje dyskomfort w brzuc*****ak chodze gdzies dalej, to czuje, ze coś tam jest, coś mnie uwiera, takie nieprzyjemne, może to przez brzuch? boje sie troche. No mój jest smutny, że tego seksu jednak nie ma narazie, ale po 28 jak sie okaże, ze łozysko sie przesunelo to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze po pologu jak dojde do siebie to wznowimy przytulanki.niestety jak niemozna to niemozna.mi pic sie strasznie hce i zgaga potwornie mnie meczy:/dzis mama ma dzwonic moze kupi cos malemu w niemczech tam sa jednak lepsze rzeczy.ja dopiero sniadanie zjadlam i leze bo m gra w gry:/ oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca a moge spytac czemu ci lekarz zabronil , jatez czestocuje taki ciezar i dyskomfort w brzuchu ale tto glownie w pracy jak za duzo pochodze albo jak cos gdzies popodnosze asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku zabronil mi bo bralam leki na podtrzymanie ,pozniej wyladowalam w szpitalu i bylo zapalenie jakies wiec tez niemozna bylo i kazal sie powstrzymywac.teraz na wizycie go zapytam czy juz mozemy czy dalej nic niemozna.zobaczymy co powie i zaptam o usg go bo na wizcie bedzie juz2miesiace jak niemialam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo ja tez bralam na podtrzymanie luteine i nawet jak brzuich twardnial to mi sexu nie zabraniala hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zabronil ja pralam prawie4miesiace duphaston i mialam tego krwiaka i nawet ordynator zabronil wiec tak tez sie trzymamy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kurde coraz bardziej patrze ze ile lekarzy tyle opinii odnosnie tych szyjek krwiaków itp , bo ja przeciez tez mialam krwiaka heh dziwni Ci lekarze , tak samo jak pisalam z tą szyjką Flavi ze moja szwagierka 2cm szyjke to miala od polowy ciazy i ani jednego dnia w szpitalu nie lezala ba nawet pracowala dopiero jakies 2mc przed porodem kazal juz jej lekarz sie oszczedzac, nie wiem czy Ci lekarze tak dmuchaja na zimne chyba ale tez moze niepotrzenie strasza i wprowadzaja niepokoj u pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik to jest racja bo mnie im bardziej nastraszą tym gorzej się czuje, jestem niespokojna i tylko się wsłuchuje. Teraz miałam szyjkę 3,2 cm i jestem w miarę spokojna cały czas leżę więc musi byc dobrze. 19 lutego mam wizytę i wtedy pewnie zobaczy, stresuje mnie to. To twoja szwagierka miała gorszą syt niż ja bo u mnie w najgorszym momencie szyjka miała 2,4 i w szpitalu tak mnie nakręcili że ja już miałam najgorsze myśli, nie wiem dlaczego tak jest. U mnie szyjka jest miękka więc może to dlatego, ale rozwarcia nie ma i długośc tez nie jest jakoś strasznie któtka. Niektóre dziewczyny miały gorszą syt i nawet przenosiły więc juz się tak nie zamartwiam, uwazam na siebie bardzo. Zaraz pójdę się szybko wykąpac i dalej polegiwac. Co do sexu to my juz nie robimy od 1,5 mies bo lekarz zabronił jak twardniał mi brzuch, pózniej ta szyjka no i nie można. Mój mąż juz stęskniony, mi się w sumie średnio chce ale nie zaryzykowałabym na pewno. wolimy poczekac. jak minie 35tc to będziemy spokojni. narazie leci 24 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia powiedz lekarzowi niech c**przedstawi realna sytuacje czy naparwde jest zagrozenie bo jak Cie straszy to zle sie czujesz i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz idę do tego swojego prowadzącego gin, z nim jest inna gadka, mówi że trzeba uważac ale najważniejsze że nie ma rozwarcia i że będzie dobrze jesli bedę się oszczędzac, zawsze mi to powtarza. To w szpitalu mnie nastraszyli i to też zalezy od lekarza, bo ostatnio na kontroli juz badał mnie inny i mówił że na dzien dzisiejszy jest dobrze, a ten palant co mnie przyjmował to masakra najpierw wciskał mi że mój organizm chce usunąc ciąże bo pewnie mam grozną infekcje, pózniej że mogliby założyc mi szew ale wtedy szyjka mi się rozerwie, a na końcu kiedy okazało się ze dalej się nie skraca to stwierdził że pewnie i tak się skróci koło 26-27 tyg bo wtedy macica się sporo powiększy. przez niego przepłakałam 2 dni i chyba straciłam z rok życia przez nerwy . zalezy na jakiego lekarza się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego powiem wam że pielęgniarki były takie niemiłe, jedna się wkurzała bo nie mogła mi pobrac krwi- mam cienki zyłki które zaraz pękają i robi się krwiak. Ale czy to moja wina? to jej sprawa żeby dobrze pobrac mi krew i powinny panowac nad nerwami. Druga znowu na moją prośbę czy mogłaby podkręcic grzejnik na sali odpowiedziała ze mam zdrowe ręce i mogę sama wstac****odkręcic, kiedy lekarz kazał mi leżec i nie wstawac bez przyczyny, tylko za potrzebą do toalety. Masakra mówie wam, gdybym była w innej syt to bym się z tamtąd na drugi dzien wypisała albo wezwała ordynatora i zrobiła afere ale w tym stanie co wtedy byłam nie miałam sił się z nikim kłocic ani denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy lekarze powinni sie 10 razy zastanowic, zanim cos powiedza. Mojej szwagierce powiekszyly sie wezly chlonne na szyi i pod pacha, kiedy miala chyba ze 13 lat. Byly bolesne, ale nie goraczkowala. Lekarz w przychodni tylko rzucil na nia okiem i od razu powiedzial do tesciowej, zeby sie nastawila na najgorsze, bo to na pewno nie swinka ani objaw zwyklej infekcji, tylko rak. Tesciowa, spanikowana, cala noc przeplakala, a na drugi dzien umowila sie na wizyte w prywatnej klinice. Trafila na jakiegos profesora, ktory zaczal sie smiac i ja uspokajac, zlecil wszystkie badania i okazalo sie, ze to byla najzwyczajniejsza infekcja. Owszem, musieli ciac i czyscic, ale szwagierka na drugi dzien wyszla do domu i zyje do tej pory, nawet dzieci juz zdazyla urodzic :) Ja sie obzarlam zeberkami w kapuscie i zaraz lece do roboty, wolne mam dopiero we srode :( Ale moze to i lepiej, bo u mnie od rana maraton olimpijski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro podjade do laboratorium zrobić próby wątrobowe.Podejrzewam,ze zaczynam miec cholestazę bo swędzi mnie od wczoraj ciało.W poprzedniej ciązy miałam cholestazę ale od 33 tyg.a teraz mam 21 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcówka1989
poczatekczerwca- ja też z okolic Nowego Sącza jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
jolka kolka mnie swędzi ciało ale z przerwami od ok 15 tyg.ciąży.głównie na plecach wzdłuż kręgów.mam bardzo suchą skórę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja w końcu wróciłam z uczelni i czekam na wyniki z egzaminów. Zauważyłam, że jak zaczęłam brać 2 razy dziennie magnez, 2 razy dziennie żelazo i 2 razy dziennie kwas foliowy to zauważyłam poprawę mego samego poczucia :) jeszcze mam kurację na mój pęcherz 3x dziennie po 2 tabletki uroseptu u 3x dziennie wit, 3 :) i jest super ! tfu tfu odpukać ! Ja zauważyłam, że lekarze są straszni ... ehhh ale musimy pozytywnie myśleć , że u Nas wszystko będzie dobrze :) wczoraj sobie zamówiłam, 2 tuniczki oraz bluzeczkę bo zauważyłam, że coraz mam mniej rzeczy do chodzenia ;/ :( rośniemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mnie skóra swedziała na początku teraz już nie. Ale zaczynam puchnac .pierścionki ciasne wszystko mi się odbija na skórze... Dziś czuje że młoda rusza się cały czas:-) A jakie jest podejście waszych mężów/partnerów. Do ciąży imion ciuszków itd? P.s.To jutro wszystkie będziemy w lidl ach?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
- rodzice czekają aż się urodzi, nie chcą zapeszać, kiedys poroniłam nie z własnej winy, -obecny mąż i ja myślimy,że dużo czasu przed nami, w Lidlu nie będziemy, bo dopiero 14 lutego mam usg i poznamy zdrówko i płeć dzieciątka, tak więc dziewczyny więcej ciuszków w lidlu dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziś mama podarowała mi 2 bluzki ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny coś starszego mój m wyzdrowial a mnie rozlozylo na amen do tego rano jak jadlam śniadanie zab mi poszedł i strasznie boli ; ( to jakaś masakra ; ( muszę przetrwać do rana aby iść do dentysty ale nie wiem czy coś poradzi jeśli jestem przeziębiona ; ( czy któraś była u dentysty i miała znieczulenie? ? Kurcze bo u mnie to już 6 miesiąc***pytanie czy coś mi pomogą? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mój mąż zachwycony brzuszkiem.dotyka, całuje,mówi do niego:-) ja jutro oczywiście będę w lidlu, mówienie o zapeszaniu dla mnie to zabobon,kiedyś asik mądrze napisała coś na ten temat i ja się z tym zgadzam całkowicie. moja mama i starsza siostra tez szaleją z zakupami, to tak cieszy:-) mój lekarz jest całkowicie wyluzowany, mówi że nie ma co wymyślać i przesadzać,na pytanie o współżycie mówi żeby korzystać ile się da,wiec u nas nic się nie zmieniło w trakcie ciąży. podobno śpiochy niezapinane przy szyjce są Malo praktyczne bo szybko sie rozciągają i potem jest duży dekold.mamy może cos podpowiecie w tym temacie?w lidlu wlasnie takie będą jutro, ja na pewno bluzeczki i spodenki kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamina, jak najbardziej mozna leczyc żeby w trakcie ciąży, jest jakieś specjalne znieczulenie chyba,wiec nie martw sie i pędź do dentysty,szkoda dzidzi,bo od Twojego bólu jej też jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo szaleje dzisiaj to mnie cieszy tylko mam nadzieje że nie przez to że mi źle tylko tak poprostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×